• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav

11. srpna 2011 
Tislerka: tak to to máme kousek od sebe, bydlím Na Radouči.Koukala jsem na Tvé fotky, Adélka, to je, ale fešanda.Aspoň nám tu můžeš poradit, máš už zkušenosti, já začínající těhule, zatím beru vše nějak na lehkou váhu.
26. zář 2007 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja som z Jičína, takže kúsok od Vás.
26. zář 2007 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gebi, to je opravdu kousek
No poradít můžu, ale jenom s tím mateřstvím, v Boleslavi jsem levá jak ta šavle :grinning: :grinning:
26. zář 2007 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
gebi: jojo z Jičína, tam je nádherně, bydlela jsem tam do letošního června, takže 27,5let.Teď o víkendu tam jedu k našim.Bydlela jsem na sídlišti nedaleko Plusu.
26. zář 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka, na tom sidlisku(blízko rybníka) sme bývali v podnájme asi tri roky, teraz už sme vo svojom bytiku.
26. zář 2007 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gebi:přesně tak, tam, tam.Jak je u rybníka ta louka, ta jsem chodila se psem a hlavně u Jičína zbožňuji Český Ráj, okolí Trosek, hlavně na kole to tam mám nejradši.Kam se chodíš v Jičíně bavit? Máš tam nějakou oblíbenou restauraci? Jo jen pro představu, kolik Ti je?
26. zář 2007 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka: ano, tiež zbožnujem Trosky, dokonca sme tam boli aj na svadbe. Inak radi chodíme na jídlo do Železnice do mikulovskej, to je naša obľubená, ale aj v Jičíne je pár dobrých hospůdek napr. u Švejka, u Piráta, no a radi sme chodili i do Maňány na dobré vínko. Teraz už nikam, sem-tam na véču, ale málo.
26. zář 2007 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a vy jste všechny těhulky??? nemáte už některá mimi??
26. zář 2007 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie, nemám deti čakáme prvé mimi.
26. zář 2007 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo, já se zase chci pokusit o druhé těhotenství příští rok
26. zář 2007 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka: omlouvám se, tvůj vzkaz jsem si přečetla pozdě, příští týden určitě přijdu
26. zář 2007 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
gebi: u Švejka, tam jsem ještě bohužel nebyla, ale v Mikulovskej a u Piráta to dobře znám. Na to, jak je Jičín malé město, tak je skoro na kždém rohu nějaká restaurace.
26. zář 2007 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle: tak jo, budu se příští týden těšit.
26. zář 2007 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka: já taky
26. zář 2007 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tislerka: toto je mé 1.těhu,vzhledem k tomu, kolik mi je,původně jsem plánovala mimčo, nejdříve, tak za 2roky (kolem30-ti let), ale nějak se to seběhlo dříve, po vysazení antikoncepce, to šlo nějak rychleji, než jsem já sama předpokládala, ale s manželákem, jsem spokojeni a šťastni.
26. zář 2007 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka: taky nám to šlo nějak rychlejc, ale sme za to rádi, tak teď jen, aby bylo vše ok
26. zář 2007 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak je? Já jsem dnes od 5:45v práci, mám toho dost, šla jsem sem raději dříve, abych aspoň v čas mohla jít domů, snad mi ten časný příchod pomůže.
Co budte dělat o prodlouženém víkendu?
27. zář 2007 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si jedu k babičce pokecat se sestřenkou, uvidíme se po třech letech, bydlí daleko a přiveze mi nějaký věci po svý malý a příště i kočik
27. zář 2007 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, nám to šlo po vysazení taky rychle, ale my jsme to tak chtěly. v květnu jsem přestala brát prášky a v červencvi už jsem byla v tom.
28. zář 2007 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
TISLERKA:TO JSEM NA TOM STEJNĚ. TEĎ JSEM DODĚLA VĚCI DO PRÁCE/PŘESČASY, STRAVENKY ATD.,PROSTĚ VŠE NA KONCI MĚSÍCE/A JDU DĚLAT NĚJAKÝ OBĚD.
28. zář 2007 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka> Tak to mě taky čeká vaření obědu.... Ale mám už to naštěstí naplánované takže mě čeká rizoto, to je za chvíli hotové. Adla je poslední dny hrozně protivná, málo kdy mě nechá něco dělat aníž by řvala. Takže musím být skoro pořád s ní. Naštěstí už jenom hodinku a půjde do hajan.
28. zář 2007 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčičky moje tak už jsem z dovolenky zpátky. Bylo tam nádherně. šplhali jsme po vysokejch tatrách sluníčko svítilo prostě nádhera. A v pondělí tvrdá realita a návrat do práce :confounded: co flow neozvala se?
29. zář 2007 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Musilka tak to je super, že jste si dovču užili :wink: No návrat do práce bude asi tvrdý, ale holt se nedá nic dělat...
30. zář 2007 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flow tu ještě nebyla, nevim, jestli už jsou z porodnice doma nebo jestli ještě ne...
30. zář 2007 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tislerka máš roztomilou holčičku :dizzy_face: :wink:
30. zář 2007 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty byla to fakt nádhera. Lepší dovču jsem nezažila. Jen kdyby ta mrcha už dorazila. Už tři dny mešká. Doufám že nebudu muset na vyvolávačku.
Flow111 si určitě užívá Péti a brzo se ozve. :slight_smile:
30. zář 2007 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musi jo jo určitě si užívá malého :dizzy_face: :slight_smile:
Přeju, ať mrcha dorazí :wink:
30. zář 2007 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty: Moc děkuji je to taky moje pícha..........po mamince určitě nebude
30. zář 2007 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka: Já jsem si taky dovču na Šumavě užila,18.9.-23.9., počasí bylo super, houby rostly, dokonce jsme so pobyt o den prodloužily.
30. zář 2007 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tislerka to věřím, že jsi na ni náležitě pyšná :wink:

Klouzi jéé ty jsi byla na Šumavě? Tam je krásně :slight_smile: Je fajn, že vám vyšlo počasí :wink:
30. zář 2007 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek