• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav

11. srpna 2011 
Klouzi my jsme taky přivezli strašně moc hub. Byl to úžasnej tejden fakt. Zítra sem šoupnu pár fotek. Lezla jsem přes 6 hodin někam na nějakou horu :confounded: měla jsem jazyk na vestě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pak ten pohled to bylo něco úžasného připadala jsem si jak na ever :grinning: estu
30. zář 2007 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak zas v práci :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: no snad tehle kritickej tejden rychle uteče :sunglasses:
1. říj 2007 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
MUSILKA: přeji Ti, ať nějak přežiješ ten šok z návratu do práce. O víkendu jsme byli zase na houbách, tak máme po bytě všude houby, sušíme a sušíme.
1. říj 2007 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
klouzi my taky sušíme a sušíme a dneska bych šla zas ale až odsud půjdu tak už bude tma tmoucí :frowning2:
1. říj 2007 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
MUSILKA: k večeři budu dnes dělat obalené houby, to si dáme do nosu, snad se Anička, nebo Toník nebudou na mě zlobit a nebude mi zybtečně špatně po těch houbách.
To Ti nezávidím, být, tak dlouho v práci, já to samé měla minulý týde a ještě jsem si práci na 3 volné dny nesla domů. Snad dnes uteču v čas, do 15hodin, chtěla bych využít pěkného počasí a vyrazit na kolo, nebo aspoň jít na delší procházku se psem, doufám, že to nebudou jen plány a stane se to skutečností.
1. říj 2007 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
klouzi to běž já se tu zakopu jen dneska abych už měla klidněji. Ve středu mám ale volno i když ne zrovna radostné. Minulý týden mi umřela babča. Takže zase bude kratší týden ale o víkendu má být moc hezky :slight_smile:
1. říj 2007 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
holky sisstin má ve svym albu miminko flow111 tak se tam mrkněte!!!!
1. říj 2007 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj těhulky,
chodíte na těhu cvíčo k Oku? Chtěla bych vědět jak to tam probíhá a kdy se cvičí?Moc děkuju za odpověď.
2. říj 2007 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ewuli: já tam chodím, začátek v17:00,45minut se cičí s overbaly,nebo s gumičkama, nebo i s gymnastickým míčem. Posledních15minut je nácvik držení dítěte, poloh kojení ( s panenkami ) . Sebou si vem něco pohodlného na cvičení a boty do haly. Jsi přímo z MB?
2. říj 2007 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
klouzavka:ahoj,bydlím kousek od MB.A který den to cvičení je?
2. říj 2007 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ewuli: sorry, nějak mě to vypadlo, je to každou středu, platí se 50,-Kč. Pokud zítra půjdeš, dej vědět.
2. říj 2007 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
klouzavka:moc děkuji za info,jsi hodná.Ještě to dám vědět jedné známé a pokud se domluvíme,šly bychom už zítra..
2. říj 2007 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Klouzi, jdeš dneska, já jo. dá se tam někde převlíct, viď??
3. říj 2007 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
mishulle:jo jdu, je tam šatna, je to v pohodě. jedu v16:31 busem z Radouče.Dnes ve 12:40 jdu také k doktorovi, tak jsem zvědavá, co a jak.
3. říj 2007 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě bych se chtěla zeptet,jak moc je to cvíčo náročné?Měla jsem nějaké problémy tak abych si tím spíš neuškodila.
3. říj 2007 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Klouzi, tak budu držet palečky
3. říj 2007 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ewuli: cvičení není náročné, nebo mě to aspoň tak připadá, vzhledem k tomu, že jsem zvyklá se hýbat, tak je to pro mě zpomalený. Hlavně se posiluje pánevní dno. přijď a uvidíš, odejít můžeš vždy.
3. říj 2007 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ach jo když tu není flow tak si tu nemám ani s kým pokecat :frowning2:
4. říj 2007 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
MUSILKA:ahoj,co je nového?Včera jsem byla u Sochůrka, těšila jsem se na ultrazvuk, hmm, na konec jsem byla jen u sestry, která mě vážila a měřila tlak.Za měsíc mám jen 0,5kg na víc, celkem jsem potěšena, no lepší, než abych přibrala víc.
Dnes ráno jsem byla v Klaudiánce na odběru krve, vzali mi 6 skumavek a šla jsem pryč.Byla jsem tam už v 6:00 a přede mnou bylo už12lidí, ale šlo to na štěstí rychle.
Dnes k večeru jdeme s manžou k našim známým, které mají 7 měsíčního Adámka, tak aspoň uvidím větší mimčo.
Zatím ani na své mimino nic nekupuji, připadá mi stále dost brzo, jen jsem si koupila říjnové číslo časopisu Betynka a v sobotu jsem se v JC jukla na těhu jeansy.
Včera jsem se viděla s Mischuli na těhu cvičení v Oku.
4. říj 2007 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
klouzi včera jsem byla v Jičíně a tam na novým městě je nějakej přímo spešl krámek s těhu oblečením :wink: . V úterý jsem byla na čerňáku s manžou a šla jsem se mrknout co C§A maj tam naprosto nádherný oblečky na miminka. Fakt úžasný.
4. říj 2007 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
musilka: o tom krámku v JC vím,skoro na proti bydlí tchán s tchýní. Jojo do C A taky někdy mrknu, nebo taky počkám až bude tady v MB v Bondy centru.
4. říj 2007 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
no nevim má se to prej v listopadu otvírat myslíš že to stihnou?
4. říj 2007 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
musilka: necháme se překvapit.
4. říj 2007 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
no uvidíme ale pochybuju zas tak rychle nepostupujou. :wink: hernajs a ta mrcha pořád nikde :angry: už 8 dní tak nevim jestli jít na vyvolávačku nebo ještě počkat.
4. říj 2007 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
musilka: taky jsem se Tě ctěla zeptat,jaký máš názor na dnešní nabídku kočárků, Co říkáš 3-kolkám?Já bych jendou chtěla kočárek hlavně schopný jezdit v terénu, rádi chodíme na procházky a výlety do lesa atd..., né jen, aby mohl člověk korzovat po městě po asfaltu.
4. říj 2007 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
klozi často hlídám miminko mojí sousedky. Bydlíme na vesnici a do lesa to mám kousíček takže taky když dostanu na starost vozit aby se chuděra vyspala protože malýmu rostou zuby :zipper_mouth: tak jedu tam. Má čtyřkolák a na trojkolce si to dost dobře nedovenu představit. Nevim je to věs názoru ale já trojkolku nechci ani za nic. Je to blbě ovladatelný. A u těch terénějších kočárků je důležitý aby měli normálně nafukovací kolečka. To se pak jede jedna radost a moc to nedrncá. Mám tu jeden staženej počkej já ho vyharašim a pošlu ti jak se jmenuje..... není drahej a je prďáckej
4. říj 2007 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
musilka:Tak to máme stejný názor, pro torjkolku taky nejsem, některé názory zde na webu mě matou, četla jsem, že i trojkolka je dobrá do terénu. Kdybch si mohla vybrat, vím, že barva nejezdí, ale byla bych pro červenou a i třeba tmavě modrou. V červené bych dokázala vozit i kluka. Raději bych volila tmavé odstíny, světlé se hned umatlá, kolegyně mi zase řekla, že tmavé se vyšusuje od sluníčka, fakt nevím....
Předem díky,že mi pošleš jméno toho prďáckého kočárku.
4. říj 2007 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
už to mám je to ZEPHYR od firmy Patron Bohemia. Je to česká výroba. Není drahej (nejsem zastánce drahých kočárků...) www stránku ti kdyžtak pošlu do IP
4. říj 2007 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
musilka: webowku mi můžeš poslat do IP,děkuji :slight_smile:
4. říj 2007 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
sem to poslala už tak se mrkni
4. říj 2007 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek