• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav

11. srpna 2011 
No ale pravidelně sem nikdo moc nechodí...
22. srp 2007 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musi já jdu dnes :wink: Ale já jdu "jen" na preventivku...
22. srp 2007 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že budeš mít dubňátko :wink: Plánované nebo nečekané?
22. srp 2007 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty: no podle toho jak se to vezme, chtěla jsem vysadit HA a tak půl roku se čistit, ale podařilo se hned po vysazení. Takže svatební noc se zřejmě vydařila :grinning:
22. srp 2007 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je krásný :wink:
22. srp 2007 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten 7. týden je jen podle mých propočtů, uvidíme ve středu to už budu moudřejší.
Kde jste měli svatbu?
petty nejsi z Dobrovic? Zdáš se mi z fotky strašně povědomá
22. srp 2007 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No však on ti Sochůrek o všem poví co a jak :wink:
22. srp 2007 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty v Mnichově Hradišti na zámku bylo to kouzelný měli jsme to nejlepší počásko jaký mohlo být na focení i na teplo a tak :wink:
22. srp 2007 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musi bydlela jsem v Dobrovici 21 let :wink: Ale od začátku roku 2005 už tam nebydlim...
22. srp 2007 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
V MH na zámku? Tam je pěkně :wink: Ale i radnici tam mají celkem pěknou :wink:
22. srp 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty ty už jsi taky snažilka nebo ještě užíváte života bez mimča
22. srp 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty a nenechávala sis dělat fotky ze svatby u Jany Staňkový nebo tak něco? ta tvá fotka je mi strašně povědomá. V Dobrovici máme chaloupku tam to mooooc dobře znám
22. srp 2007 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musi nejsem ještě snažilka...zatim jsem jen těšilka :grinning: Při práci studuju vysokou školu, takže ji chci prvně dodělat...ale stojí mě to dost přemlouvání, protože manžel by chtěl mimi hned :grinning:
22. srp 2007 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musi Jana Staňková nám fotila ateliérovky...je to známá mýho taťky :wink: Fakt máte v Dobrovici chaloupku, tak to je dobrý, jak je ten svět malej :grinning:
22. srp 2007 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty my jsme to fakt taky tak rychle neplánovali ale mělas vidět toho mýho chlapa když viděl ty // na testu :grinning: chvíli jsme na něj zírali oba s otevřenejma tlamama a pak začala radost :grinning: :grinning:
22. srp 2007 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty já už to mám a tvůj taťka je taky fotograf že jo :wink: mě sělala Jana taky fotky takže už mi doběhlo kde jsem tě viděla
22. srp 2007 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já vim, že můj manžílek bude nejšťastnější chlap pod Sluncem, až mu dám svůj test s // :wink: on už se nemůže nějak dočkat :grinning: já už se taky těšim, ale prvně holt ta škola...ať to mám už z krku...při škole bych si to mimčo neužila tak, jak bych chtěla...
22. srp 2007 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musi jo jo je :wink:
22. srp 2007 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty já jsem docela litovala že jsem nešla na vysokou mám zdravotku a maturovala jsem se samejma ale nedostala jsem se tam kam jsem chtěla tak jsem šla dělat do úplně jinýho oboru vdala jsem se a teď to malý....
22. srp 2007 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dělal spoustu fotek kamarádce moc hezký :wink:
22. srp 2007 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem šla z gymplu rovnou do práce, ale u toho jsem i hned nastoupila na vysokou...takže jsem to spojila dohromady...studuju, ale sbírám i potřebnou praxi...loni jsem dodělala bc studium a ted jsem na navazujícím magisterském...někdy je to na palici, ale pokud to dobře půjde, tak už jen rok :slight_smile:
22. srp 2007 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musi tak to jsem ráda, že se fotky líbí :wink:
22. srp 2007 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty to si nedokážu představit ještě při práci studovat mě by šiblo už takhle toho mám nad hlavu opravujeme domek a to je děs. Ale do března bude vše hotové takže mimčo přijde do hotového.
22. srp 2007 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono mi z toho taky někdy šibe, ale dá se to :wink: Deňákům teda někdy tu pohodu závidim, když maj na starosti jenom tu školu a nic jinýho, ale zase pak vylezou ze školy a nemaj často ani ťuk praxe...tak mám aspoň nějakou výhodu, když už se tak nadřu :grinning:
Mimčo chci taky do hotového, co se týče bydlení...zrovna dneska jedeme zase omrknout nějaké podlahy do ložnice...v MB toho moc nemají (máme tam zatim jednoho favorita mezi podlahami)...takže chceme zkusit Prahu a Liberec...
A domek opravujete přímo v MB?
22. srp 2007 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty ne do bolky bychnešla ani za nic já potřebuju hodně prostoru :wink: bydlíme v Bousově
22. srp 2007 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Bousově je pěkně :wink: Babička má kousek odtamtud chatu :wink:
22. srp 2007 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jste přemýšleli s manželem nad jménama?
22. srp 2007 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to víš že jo :wink: prej jsem cvok ale já bych si strašně přála holčičku co by se jmenovala Anděla, manžel řekl že mu to nevadí ale že je to dost zvláštní
22. srp 2007 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek