• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav

11. srpna 2011 
musilka:děkuji Ti za info v IP,už jsem mrkla.
4. říj 2007 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzi já už tu lezu po zdi. Včera večer se mi začala rozjíždět chřipka a teď je to snad každejch pět minut o sto procent horší. Ani jesem nemohla sedět u oběda jak mi je blbě :frowning2:
4. říj 2007 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka: tak to tam zabal a běž doů ležet, ať nikoho nanakazíš. Přeji Ti, ať je Ti líp.Před Slovenskem jsi byla taky nějak nemocná, co? To máš asi nedoléčený. Co flow11, nemáš nějaké zprávy?
4. říj 2007 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzi akorát tu fotku co má v albu sisstin jinak nic nevim. Ale určitě jsou oba o.k. :slight_smile: no a k tý chřipajzně nějak se mi to pořád vrací tejden mám pokoj a je to zas zpátky... :frowning2: během půl hoďky vyrazim k domovu a zalezu do pelechu. škoda že jsem si něco nechala i na pátek jinak bych mohla být doma. Takhle ale musim do práce ach jo... :unamused: :angry:
4. říj 2007 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Klouzavka: Psala jsi tady o Bondy centru, nevíš, kdy má být hotové a co všechno tam má být?

Jak jste se bavily o těch 3kolkách, mě se ještě donedávna celkem líbily, ale změnila jsem názor a nejspíš dám jednou přednost 4kolovýmu kočárku. Momentálně se mi nejvíc líbí Inglesina Magnum :slight_smile: Recenze má fakt super, je lehký, pěkný, je stabilní, houpe, sporťák je polohovací, člověk k může mít víc podvozků a podle terénu jen přecvaknout vaničku, prostě celkem hodně výhod. Hlavně se v něm dá prcek vozit dlouho a pak rovnou přejít na lehoučké golfky :wink:
5. říj 2007 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty:prý má být otevřeno 8.nebo12.11, ale dnes jsem slyšela, že se to do té doby nestihne, ale určitě to bude so Vánoc. Má tam být: KFC,C A a mnoho dalších značkových obchodů.
Kámoška má kočárek Inglesina, myslím, že i Magnum, minulý rok v prosinci ho koupila v obchodě Dětský svět - naproti Kauflandu.
Co máš jinak v plánu o víkendu?
Já doufám, že bude hezky, jak hlásí, tak vyrazíme někam ven.
Dnes,když jsem dorazila z práce, v 15:30, tak jsem byla nějak mrtvá,no, musela jsem si jít aspoň na hoďku schrupnout.
5. říj 2007 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty: teď jsem na stránkách C A četla, že v MB otevírají 9.11.,uvidíme.
5. říj 2007 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouzavka díky za info o Bondy centru :wink: Jsem na to zvědavá, jak to tam bude vypadat...
A jak je kámoška s Inglesinou spokojená? V tom Dětském světě u Kaufu jsem byla jednou s kolegyní, mají tam pěkné věci, ale vystavených kočárků tam bylo hrozně málo. Ono v MB asi všeobecně není co vim žádný velký obchod s dětskýma potřebama, kde by byl opravdu velký výběr. Největší výběr z MB je asi na Míráku v obchodě v té řadě jak je spořitelna.
Dneska jsem si po práci byla odpočinout na kosmetice a na manikúře :slight_smile: Zítra ještě nevíme, co přesně budeme dělat, když bude hezky, tak asi vyrazíme někam na brusle nebo na výlet, v neděli pojedeme na skok k rodičům a pak k nám přijdou kamarádi, chcem si dát turnaj v Osadníkách :grinning:
To je správný, že jsi si šla lehnout, těhulky musej hodně chrupat :wink:
5. říj 2007 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Večer jsme byli nakupovat v hypernově a tam to vypadalo jak když bude konec světa a nebo jak když tam dávají něco mega velkého zadarmo :grinning: děsnejch lidí tam bylo :unamused:
5. říj 2007 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty dneska tam asi taky dávali něco gratis protože se tam lidi doslova prali o košiky :grinning: :angry:
6. říj 2007 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co je s váma?
9. říj 2007 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
co je nového?Já makám v práci, jak barevná.
V práci to už všichni vědí, i holky, co dělají na 3-směnném provoze.Prý to už na mě vidět, ach jo, hlavně, nechci být, jak koule.Hlavně, začínám mít lítostivé nálady.
9. říj 2007 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzi ty mám taly a těhu nejsem :grinning: :cry: :grinning: :cry: :grinning: :cry:
9. říj 2007 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka:hlavně do mě už některé kolegyně začínají hučet, ať už začnu něco kupovat a tak, ale já jsem stéle až moc v klidu,říkám si, že mám času dost, zatím mě to moc nebere.
Nevím, kdy je ten nejlepší čas začít něco kupovat, hmmm, záleží na každém, hlavně nechci toho koupit zbytečně moc, jen ten základ, děti stejně rychle rostou, ani to pak neunosí.
9. říj 2007 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka no rozhodně to nepřehánět ale nakupovat už by jsi měla dokud se ještě vejdeš mezi regály :grinning:
9. říj 2007 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Klouzavka: No já myslim, že by jsi pomalu něco nakupovat už mohla, pomalu, ale jistě :wink: radši mít nakoupeno dřív, než pak plašit v devátém měsíci, že něco chybí...
9. říj 2007 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty taky si to myslím já začnu nakupovat až budu vědět jestli to má pindika nebo nemá :grinning:
10. říj 2007 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka:já musím nakupovat neutrální věci,protože si nechceme nechat říci, co to bude.
10. říj 2007 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzi to já bych to nevydržela :grinning: teď jsem přijela z prahy to byl fofr jak já to město nesnášim :confounded:
10. říj 2007 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme zdravý, orgány máme v pořádku, máme půl kila a jsme kluk
10. říj 2007 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle: tak Ti gratuluji, tak zase kluk, doufám,že třeba my budeme mít holčičku.Jdeš dnes cvičit?
10. říj 2007 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishull gratulejšn že je drobek v pořádku!!! :grinning:
10. říj 2007 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju,
Klouzi, chtěla bych, snad to stihnu, mám ještě nějaký zařizování
10. říj 2007 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mohli jsme dát zas někdy kafčo, neslazený nasadila jsem dietu :wink: do února budu mít 10 kg dole :grinning: ne fakt tentokrát to vyjde :zipper_mouth:
10. říj 2007 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka: tak jo, dej vědět kdy a něco vymyslíme. Jakou máš dietu? Taky bych brala nějakou dietu, ale já se zatím zakulacuji atd... a vzhledem k tomu, že mám astma, tak se už zadýchávám už i při chůzi na rovině. Snažim se přiměřeně hýbat. Idnes na cvičení do Oka z Radouče od Družstavníku jedu budem, mám málo času, ale na zpátek jdu svižnou chůzí. Taky bych mohla jet autem, ale to bych nemohla pár kalorií spálit zpáteční chůzí.
10. říj 2007 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzi: nestíhám
10. říj 2007 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzi posílám ti to co mi dala moje tetka která je nutriční sestra:

1.fáze- trvá 3 týdny
můžete jíst pouze drůbež, ryby, zeleninu, sýr, používat pouze
olivový olej
Musíte se vyhýbat:pečivo, brombory, těstoviny a ovoce a samozřejmě
cukrovinky smažená jídla atd. Během této fáze můžete zhubnout cca
3 kg za týden

2.fáze- můžete začít přidávat do jídelníčku některé zakázané potraviny. Ale
pozor!!! Nesmíte si tyto potraviny dávat stále(př. 3x týdně)
Druhou fázi držte tak dlouho dokud nezhubnete kolik potřebujete

3.fáze- drží se vlastně celý život. Předchozí fáze vás naučili, že nemůžete
spatlat všechno dohromady, zvykli jste si na střídmější porce a
takto se pokračuje dál

Důležité je jíst 5x denně menší porce. vypít cca 3-4 litry vody denně a hlavně POHYB!!!!
11. říj 2007 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už to držím třetí den a docela to jde. Všera jsem byla poprvé na tom cvičení podle mojžíšové je to super teď tam jdu znova v pátek :wink:
11. říj 2007 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka:držím Ti palečky, ať to jde, pro mě by teď asi nebylo nejlepší držet nějakou dietku, ale i přesto se muýsím hlídat.
Tak co, kdy dáme kafčo, nebo ještě lepší nějaký dobrý čajík?
11. říj 2007 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty teď papkej co hrdlo ráčí vždyť futruješ za dva. Tak se opovaž hubnout. Kafčo čaj mě je to jedno kdy já mám času..... :wink:
11. říj 2007 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek