• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav

11. srpna 2011 
musilka: jo futrovat za dva?Dle mě je to stará pověra, to bych byla jak koule, hmm stejně se už dost zakulacuji, No, ještě obléknu kalhoty,které jsem si koupila na jaře, sice si je stahuju pod břicho, dnes mám takové tričko, slabé, spíše na tělo, tak je i poznat, že už nejsem sama.
Kafčo, bych viděla nějak na příští týden, asi ve čtvrtek, v úterý totiž musím do JC, jdu k zubaři na preventivní prohlídku a ve středu mám zase cvičení v Oku.
11. říj 2007 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
o.k. tak předběžně se dohodnem na čtvrtek nemám teď tady diář ale myslim že nic nemám :wink:
11. říj 2007 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka:ahoj,co je nového?Dnes jedu do JC k zubaři, moc se mi nechce, ale co se dá dělat, jdu jen na preventivní prohlídku. Včera jsem si koupila v Lidlu koupila v akci 2 body a bryndák. Taky poslední dobou mývám depky, nějak tu v MB vidím méně možností na mé pohybové aktivity, než v JC. Včera jsem byla na Pastelce na aerobicu, hrůza děs, půlhodinovou sestavu moc nechapu, posilování na břicho mi už taky moc nehrozí. I když jsem v19tt tak mám pocit, že jsem stále málo aktivní. Těším se na dnešek večer, spím u rodičů a tak razím od 18:30 na aquaerobic.
16. říj 2007 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka já jedu taky dnes do Jičína!!! Musim si jít koupit něco na sebe potřebuju budnu a boty a kalhoty tak tak cca ve dvě vyrazim. Začala jsem chodit tady v MB na mojžíšovou metodu cvičení k jedný fyzioterapeutce. v bazenu v JC jsem byla v sobotu ráno :slight_smile: nikdo tam nebyl krásně jsem si zaplavala. Máš pravdu tady v MB je prdlajs vyžití :angry: . A nedepkuj se škodí to miminku. :grinning: keep smailing :grinning:
16. říj 2007 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jedu do MB na14:30, jo snažím se nedepkovat, ale, když jsem byla v JC, tak jsem skoro denně byla plavat, na spininku, nebo na aqaerobiku, normální aerobik moc nevyhledávám, protože mi moc nevyhovuje počáteční sestava. Tak teď se snažím aspoň chodit se psem, nebo doma jezdit na rotopedu.
V týdnu mi poštou přijde overálek, objednaný z bazaru na tomto webu.
16. říj 2007 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka:jedu do JC, v1.větě byl překlep.
16. říj 2007 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka tak vidiš že už něco nakupuješ :wink: já jsem už za cca 9 dní shodila 2,5 kg docela to jde a to si jen tak hopkám doma a dietim a cvičim tu mojžíšovou. Taky jsem díky bylinkám dostala v sobotu mrchu a nemusim na vyvoláváčku!!!! :grinning: tak málo mi stačí k radosti :grinning:
16. říj 2007 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka:tak to Ti gratulujik hubnutí. Taky bych hubla, ale bohužel teď to asi nejde.... :frowning2: Jsem zvědavá, jak to budu po porodu shazovat. V sobotu jsem byla v JC po krámech, koukat po těhu kalhotách, byla jsem i na Novém městě, mají krásné kalhoty, ale při pohledu na cenu, mi spadla čelist, nejlevnější 1270,-Kč, pro mě je to trošku moc :confounded:
16. říj 2007 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzi tak to je síla. A co si přešít normální kalhoty? některé holčiny to tu dělají a mají to v albech že si koupí normoš kalhoty třeba u vietnamců a sami si tam našijou ten pružnej pás na bříško :unamused: :astonished:
16. říj 2007 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, budu muset něco vymyslet....
16. říj 2007 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouizi nebo se zeptej za kolik by ti to tady v bolce přešila nějaká švadlena jedna je tady v kasárnách naproti soudu.... určitě by to vyšlo levněji. Koupit si za 300-400 nějaký gatě a za 200 si je nechat přešít na těhu ne??
16. říj 2007 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vy chodíte do JC nakupovat? To ja opačne, chodím do bolky...
17. říj 2007 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka:ahoj, tak co dáme ve čtvrtek to kafe?V15h můžu odejít z práce.
17. říj 2007 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím boleslavandy :grinning: Sice už jsem maminka, ale ráda sem občas mrknu :slight_smile:
17. říj 2007 ve 23:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj neeve :grinning:

klouzi dneska nemůžu bohužel ale co příští tejden ve čtvrtek?? :wink: To mám 100% volno
18. říj 2007 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka:OK
18. říj 2007 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jsem také z MB, tak na Vás mrkám :slight_smile:
18. říj 2007 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruskam ajojda

klouzi a co jak je? cos koupila v JC?
18. říj 2007 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka:U zubaře mě to stálo 320,-Kč, jen malý kaz, ptala se mě, zda ho tam chci nechyt do další návštěvy za 0,5roku,ale nechala jsem si ho udělat hned. Moje zubařka nemá ani amalgánové plomby zadarmo, prostě nemá obyčejný amalgán. Koupila jsem si kalhoty, takové obyčejné na gumu u vietnamců s vysokým pasem.
Večer jsem byla na aquerobicu, bylo to super. Včera jsem byla na cvičení pro těhule v Oku, byla tam i mischulle, zjistila jsem , že jsem tam nejmladší ve stáří těhotenství, ale za to mi připadá, že mám největší břicho, o proti jiným. Cvičitelky jsem se já blázen ptala, zda je v těhu vhodné posilovat břišní svaly, ta na mě koukala jak na blázna, prý je to absolutně nevhodné, z pohybu mi schálila jen chůzi a bazén a těhu cvičení, škoda, že už je tak hnusně venku, já bych tak jela na kole, hmmm ale bohužel.
18. říj 2007 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzi tak tos měla ještě levný. Já nesnášim amalgán asi alergie nebo co a musim mít ty bílý plomby ty jsou ještě dražší. :frowning2: . A v Jičíně jsem rozfofrovala ještě víc :slight_smile: Nahoře v tom patře na náměstí u vietnamců jsem si koupila troje džíny. Ale jsou fakt pěkný a po třech stovkách nekup to :grinning:
A včera jsem si tady v New Yorkeru koupila bundu. To je další 1000 kč. Ale muselo to být vždyť bych neměla v zimně v čem chodit :confounded:
18. říj 2007 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a k tomu cvíču. Já si každej den tak cca 45 minut cvičim doma tu mojžíšovku. Je to úžasný na záda. Už se tak nehrbim.
18. říj 2007 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
MUSILKA: TAK TU KONEČNĚ MÁME PÁTEK, NAVÍKEND HLÁSÍ PĚKNOU ZIMU A PŘÍŠTÍ TÝDEN JEŠTĚ HORŠÍ.CO BUDEŠ DĚLAT O VÍKENDU?MY BUDEME V MB, POTŘEBUJI NĚCO UDĚLAT DOMA, NĚCO ZAŠÍT, PŘITLOUCT OBRÁZKY ATD..., TAK UVIDÍME, CO UDĚLÁME.
19. říj 2007 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj taky jsem do nedávna bydlela v Boleslavi.Ted tam mám celou rodinu a hodně často tam jezdím.Ted pojedeme v neděly,protože potřebuji něco zařídit na sociálce.
Mužu k vám občas nakouknout?
19. říj 2007 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzi no hurá už jsem úplně blbá kdybych tu měla sedět ještě zejtra tak si rovnou můžu zamluvit místo v Kosmonosích :grinning: dneska jdem posedět na kolibu s kamarádama :grinning:

andrisse jasný koukej :slight_smile: :confused:
19. říj 2007 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka:ahoj,půjdeme čtvrtek na kafčo, nebo to necháme až na jindy? Jak to vidíš?
23. říj 2007 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOOOOJTEEEE :grinning: :grinning: prepacte, ze som sa tak dlho neozvala ale nebol internet a chcela som aj fotky aby ste vydeli akeho to mame fesaka :grinning: .... ako vam to ide?
3. lis 2007 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow mrkala jsem na fotky Petulka je nádherné miminko :grinning: Doufám že jste oba zdraví a nic vás netrápí. Kdy už budete v MB?? :wink:
4. lis 2007 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
musi tak v MB asi az na buduci rok kym sa da barak do kopy, teraz sme zase v podnajme, ale je to aspon o nieco vacsie... a neuhadnete kam sme sa prestahovali... do Neratovic... :rolling_eyes: ... v ten den ako na s pustili z nemocnice sme prisli no noveho bytu a ja som zacala upratovat a vybalovat a tak... no fajn :confounded: , ale co uz aspon som sa rozbehla :sweat_smile:
4. lis 2007 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow do neratovic jezdím za šéfovstvem každý týden!!! tak se ozvi až se zabydlíte zajdem nějak na kafčo mám tam vždycky hromadu času
4. lis 2007 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka to je super a uz v byte mame vsetko hotove takze ja len udrziavam akytaky poriadok :wink:
4. lis 2007 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek