Mladá Boleslav

Ahoj holky, je tu vůbec nějaká těhulka z MB a okolí?
petty
22. srp 2007
Tak do konce letních prázdnin mi zbývá přesně týden... 😞 no a pak zas šup do práce...a od října i šup do školy...ty prázdniny vždycky tak rychle letí... :-|
petty
22. srp 2007
Náhodou Anděla nezní špatně 😉 Aspoň se tak nebude jmenovat deset dalších holčiček na píškovišti 😉
petty
22. srp 2007
Tak já frčim do MB 😉 Zatim pa pa
musilka
22. srp 2007
ty jsi učitelka nebo proč máš prázdniny?? já letos ještě neměla pořádnou dovču. Chystáme se až na konci září to už bude po prvnim trimestru a nebude mi tak blbě. Chtěla bych do řecka nebo tak něco
musilka
22. srp 2007
já frčim domu odpočívat je mi nějak blivno tak pa zítra tu snad zase někdo bude :-N
klouzavka
22. srp 2007
musilka: v DB to taky znám. Kámoška tam má chatu, kousek od Proklimy, v DB mívalamsklady firma, ve které pracuji, i kolem DB mám několik známých ( v Oseku, v Sobotce a v Trní ).
petty
22. srp 2007
Musi jo jo jsem učitelka...učim děti s kombinovaným postižením...takže mám letní prázdniny... 😉 V Řecku jsme byli loni 😉 No já osobně v těhu letadlo v žádným případě...mě nedělá lítání dobře a nemusím na to být ani těhotná 😃 takže až budu těhu, tak dovču jedině autem 😃
A kde pracuješ ty, že může jen tak v půl jedné jet domů?
musilka
23. srp 2007
petty chtěla jsem taky studovat speciální pedagogiku kvůli téhle práci ale nedostala jsem se tam. a jako zdravotní sesrtu mě jen tak někde nevemou. Pracuju v Bolce v ČEZu v kanclu jako referentka je tu pohoda
musilka
23. srp 2007
klouzavka v oseku je úžasná hospůdka měli jsme tam svatební hostinu 😉
klouzavka
23. srp 2007
musilka: a na proti hospůdce bydlí ten můj kámoš. Koukám, že sem chodíš po ránu.Bývá Ti taky po ránu taky tak špatně? Jo a jinak mám i okolí Sobotky a DB projeté na kole, jsem z JC, v Mb bydlím jen chviličku.
musilka
23. srp 2007
klouzavka jé v Jičíně mám babičku. Já dělám od 6:30 víš a jelikož maj všichni dovči tady v práci tak tu téměř nikdo neni a tak neni do čeho píchnout 😃
klouzavka
23. srp 2007
musilka:tak to máš dobrý, když nemáš do čeho píchnout.Kde děláš?Já měla dovču 30.7.-12.8.a minulý týden jsem se v práci nemohla vůbec rozjet, tak teď to perně doháním, ale na net si vždy chvilku najdu.
musilka
23. srp 2007
já dělám v ČEZu v zalužanech sedim v kancliku a dovča ta mě čeká až v září pojedem k moři někam
klouzavka
23. srp 2007
musilka: na ČEZu jsem tnedávno byla, když jsme lítali kolem papíru od bytu. Jak jezdíš do práce? Nejezdíš náhodou autobusem z DB asi tak v 6:00.Lázně Bělohrad - Praha?
musilka
23. srp 2007
klouzavka mám stejnou pracovní dobu s manželem tak jezdíme spolu autem ale dřív jsem tim busem jezdila ale to už je dva roky :-N
klouzavka
23. srp 2007
musilka: tak to jsme se museli pravděpodobně vidět, ani o tom nevíme, protože tím busem jsem taky jezdila.
musilka
23. srp 2007
klouzavka to určo!!! dřív jsem jezdila denně touhle linkou.
musilka
23. srp 2007
klouzavka: ty už máš těhu potvrzené určitě od dr. viď já jdu ve středu co mě tam čeká?
klouzavka
23. srp 2007
musilka: byla jsem na ultrazvuku a co doktor viděl, to bylo jasný, slyšela jsem i srdíčko našeho mimíska 🙂 .U doktora jsem byla až 15.8., protože měl 3 týdny dovolenou,Měla jsem pěkný nervy, než jsem tam šla.A jak Ti jinak je po těle, bává Ti ráno špatně? Máš nějaké zvláštní chutě? 😎
musilka
23. srp 2007
klouzavka: spíš nechutě protože je mi pořád blbě. Už deset dní ráno bliju fakt pravidelně v půl šestý :-S
musilka
23. srp 2007
ale dost se bojim protože jsem brala na začátku těhu když jsem to ještě nevěděla antibiotika tak jestli to nenapáchalo nějakou škodu 😞
klouzavka
23. srp 2007
musilka:v prvních týdnech jsem měla šílené chutě na zmrzlinu a žaludek mi zklidňovalo třeba jogurtové mléjo, nebo jogurty, jinak sladké vůbec jsem před těhu nejedla, snažím se hlídat a moc neujídat. Vůbec mě neláká ovoce a zelenina, před těhu jsem ovoce a zeleninu jedla neustále.
Je mi špatně, hlavně ráno a když má m prázdný žaludek, tak že nusím, každé 2 hodiny aspoň něco malého sníst. Zvracím občas ráno a i jinak během dne, když mi něco nesedne.
Mám strach, abych moc nepřibrala, musím se neustále hlídat, od přírody jsem spíše silnější.Tak hlavně nesmím jíst za dva. 😎
musilka
23. srp 2007
klouzavka já jsem právě taky prdelatá a kozatá a macatá ale zatim s tim blitíčkem se příbírání nebojim 😉
klouzavka
23. srp 2007
musilka:tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama, že ne jenom já mám problémy se špeky.Já mám hlavně špeky na břiše a silnější stehna, těm jsem pomohla spininkem a jízdou na kole.
musilka
23. srp 2007
já jsem jetě před dvěma lety měla 45 kg ale měla jsem problémy se štítnou žlázou a přibrala jsem na 62 kg a to je při mojí výšce 160 cm dost....
Kolik je ti??
klouzavka
23. srp 2007
musilka: 3.12.mi bude 28. a Tobě?
musilka
23. srp 2007
mě je 22 a dva dny před termínem narození vašeho drobečka 23. Budete mít potomka ve znamení ryby to jsou prej nejklidnější miminka :-N
petty
23. srp 2007
Ahojky Boleslavandy 🙂
petty
23. srp 2007
Klouzi koukám, že máš v pasu jména pro mimi Anna a Antonín...takhle se jmenovali rodiče mého dědečka 😉
musilka
23. srp 2007
mě se strašně líbí jméno anna ale je to mojetchýně a jaksi se po neshodách už vůbec nestýkáme tak zrovna po ní dítě nechci pojmenovat. Proto by se mi líbila i ta Andělka protože je to podobný ale víc neobvyklý. A kluk asi Patrik nebo Matěj