• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav

11. srpna 2011 
Tak do konce letních prázdnin mi zbývá přesně týden... :frowning2: no a pak zas šup do práce...a od října i šup do školy...ty prázdniny vždycky tak rychle letí... :unamused:
22. srp 2007 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náhodou Anděla nezní špatně :wink: Aspoň se tak nebude jmenovat deset dalších holčiček na píškovišti :wink:
22. srp 2007 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já frčim do MB :wink: Zatim pa pa
22. srp 2007 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jsi učitelka nebo proč máš prázdniny?? já letos ještě neměla pořádnou dovču. Chystáme se až na konci září to už bude po prvnim trimestru a nebude mi tak blbě. Chtěla bych do řecka nebo tak něco
22. srp 2007 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já frčim domu odpočívat je mi nějak blivno tak pa zítra tu snad zase někdo bude :sweat_smile:
22. srp 2007 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka: v DB to taky znám. Kámoška tam má chatu, kousek od Proklimy, v DB mívalamsklady firma, ve které pracuji, i kolem DB mám několik známých ( v Oseku, v Sobotce a v Trní ).
22. srp 2007 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musi jo jo jsem učitelka...učim děti s kombinovaným postižením...takže mám letní prázdniny... :wink: V Řecku jsme byli loni :wink: No já osobně v těhu letadlo v žádným případě...mě nedělá lítání dobře a nemusím na to být ani těhotná :grinning: takže až budu těhu, tak dovču jedině autem :grinning:
A kde pracuješ ty, že může jen tak v půl jedné jet domů?
22. srp 2007 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty chtěla jsem taky studovat speciální pedagogiku kvůli téhle práci ale nedostala jsem se tam. a jako zdravotní sesrtu mě jen tak někde nevemou. Pracuju v Bolce v ČEZu v kanclu jako referentka je tu pohoda
23. srp 2007 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka v oseku je úžasná hospůdka měli jsme tam svatební hostinu :wink:
23. srp 2007 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka: a na proti hospůdce bydlí ten můj kámoš. Koukám, že sem chodíš po ránu.Bývá Ti taky po ránu taky tak špatně? Jo a jinak mám i okolí Sobotky a DB projeté na kole, jsem z JC, v Mb bydlím jen chviličku.
23. srp 2007 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka jé v Jičíně mám babičku. Já dělám od 6:30 víš a jelikož maj všichni dovči tady v práci tak tu téměř nikdo neni a tak neni do čeho píchnout :grinning:
23. srp 2007 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka:tak to máš dobrý, když nemáš do čeho píchnout.Kde děláš?Já měla dovču 30.7.-12.8.a minulý týden jsem se v práci nemohla vůbec rozjet, tak teď to perně doháním, ale na net si vždy chvilku najdu.
23. srp 2007 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dělám v ČEZu v zalužanech sedim v kancliku a dovča ta mě čeká až v září pojedem k moři někam
23. srp 2007 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka: na ČEZu jsem tnedávno byla, když jsme lítali kolem papíru od bytu. Jak jezdíš do práce? Nejezdíš náhodou autobusem z DB asi tak v 6:00.Lázně Bělohrad - Praha?
23. srp 2007 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka mám stejnou pracovní dobu s manželem tak jezdíme spolu autem ale dřív jsem tim busem jezdila ale to už je dva roky :sweat_smile:
23. srp 2007 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka: tak to jsme se museli pravděpodobně vidět, ani o tom nevíme, protože tím busem jsem taky jezdila.
23. srp 2007 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka to určo!!! dřív jsem jezdila denně touhle linkou.
23. srp 2007 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka: ty už máš těhu potvrzené určitě od dr. viď já jdu ve středu co mě tam čeká?
23. srp 2007 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka: byla jsem na ultrazvuku a co doktor viděl, to bylo jasný, slyšela jsem i srdíčko našeho mimíska :slight_smile: .U doktora jsem byla až 15.8., protože měl 3 týdny dovolenou,Měla jsem pěkný nervy, než jsem tam šla.A jak Ti jinak je po těle, bává Ti ráno špatně? Máš nějaké zvláštní chutě? :sunglasses:
23. srp 2007 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka: spíš nechutě protože je mi pořád blbě. Už deset dní ráno bliju fakt pravidelně v půl šestý :confounded:
23. srp 2007 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale dost se bojim protože jsem brala na začátku těhu když jsem to ještě nevěděla antibiotika tak jestli to nenapáchalo nějakou škodu :frowning2:
23. srp 2007 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka:v prvních týdnech jsem měla šílené chutě na zmrzlinu a žaludek mi zklidňovalo třeba jogurtové mléjo, nebo jogurty, jinak sladké vůbec jsem před těhu nejedla, snažím se hlídat a moc neujídat. Vůbec mě neláká ovoce a zelenina, před těhu jsem ovoce a zeleninu jedla neustále.
Je mi špatně, hlavně ráno a když má m prázdný žaludek, tak že nusím, každé 2 hodiny aspoň něco malého sníst. Zvracím občas ráno a i jinak během dne, když mi něco nesedne.
Mám strach, abych moc nepřibrala, musím se neustále hlídat, od přírody jsem spíše silnější.Tak hlavně nesmím jíst za dva. :sunglasses:
23. srp 2007 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka já jsem právě taky prdelatá a kozatá a macatá ale zatim s tim blitíčkem se příbírání nebojim :wink:
23. srp 2007 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka:tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama, že ne jenom já mám problémy se špeky.Já mám hlavně špeky na břiše a silnější stehna, těm jsem pomohla spininkem a jízdou na kole.
23. srp 2007 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem jetě před dvěma lety měla 45 kg ale měla jsem problémy se štítnou žlázou a přibrala jsem na 62 kg a to je při mojí výšce 160 cm dost....
Kolik je ti??
23. srp 2007 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka: 3.12.mi bude 28. a Tobě?
23. srp 2007 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je 22 a dva dny před termínem narození vašeho drobečka 23. Budete mít potomka ve znamení ryby to jsou prej nejklidnější miminka :sweat_smile:
23. srp 2007 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Boleslavandy :slight_smile:
23. srp 2007 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouzi koukám, že máš v pasu jména pro mimi Anna a Antonín...takhle se jmenovali rodiče mého dědečka :wink:
23. srp 2007 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se strašně líbí jméno anna ale je to mojetchýně a jaksi se po neshodách už vůbec nestýkáme tak zrovna po ní dítě nechci pojmenovat. Proto by se mi líbila i ta Andělka protože je to podobný ale víc neobvyklý. A kluk asi Patrik nebo Matěj
23. srp 2007 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek