• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav

11. srpna 2011 
musilka:tak pokud Ti klapne termín, tak to budeš mít drobečka přímo k narozeninám, Co?
Jak dlouho jsi vdaná?A kde jste měli obřad?
23. srp 2007 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Musi: U nás v okolí je teď přeaničkováno :sweat_smile: Patrik je moc pěkný jméno :wink: A Matěj je můj bratranec :grinning:
23. srp 2007 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
no přímo ne měsíc po ale tvé mimi se narodí skoro na moje narozky :slight_smile:
měli jsme svatbu teď v červnu v Mnichově Hradišti na zámku. A ty?
23. srp 2007 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
musilka: vdávala jsem se 16.6.2006,obřad jsem měla na hradě Pecka - venku a hostinu jsme měli v motelu Achát( v Železnici ).
Co říkáš nové reformě, ohledně mateřské?
23. srp 2007 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
klouzavka: zatim se po tom moc nepídim jen jsem zaslechla něco o přídavkách na dítě že pokud bude příjem manželů víc než 30 tisíc tak je nedostanou.
Splácíme půjčku a na jaře musíme koupit auto tak se tý finanční situace docela bojim ale máme něco našetřeno tak to snad bude v poho
23. srp 2007 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
holčiny mám takovou prosbičku. Chtěla bych po třetim měsíci oznámit těho rodičům. A kdysi jsem tu viděla takovej šikovnej dopísek vtipnej dojemnej na fotoalbech jako že milý tatínku píšu ti z veliké dálky až z maminčina bříška atd ale nevytiskla jsem si to. Chtěla bych jim to takovym nějakym roztomilym dopisem se snímkem z ultrazvuku říct. Nevíte o něčem takovym??? :unamused:
23. srp 2007 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
petty to určitě ale moc se mi líbí to s tou botičkou ještě mám pár týdnů na fantazírování :wink:
23. srp 2007 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
tak a máme tu další den začínající s hlavou v míse.... :frowning2:
24. srp 2007 v 06:20  • Odpověz  • To se mi líbí
musilka: buď v pohodě, já táky a mě je špatně i večer, ale s postupem času Ti bude líp.
24. srp 2007 v 06:28  • Odpověz  • To se mi líbí
o.k. beru tě za slovo :wink:
24. srp 2007 v 06:43  • Odpověz  • To se mi líbí
musilka: co budeš dělat o víkendu? Já se hlavně těším, že se vyspím a asi jedeme k našim do JC.Jinak budeme mít o zábavu postaráno, protože zítra je to týden, co jsme si přivezli štěnátko hrubosrstého jezevčíka.
24. srp 2007 v 06:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ježiš ten musí být krásný my máme 10-ti měsíčního boloňáčka. A hlídací Brazilskou Filu. Taky uvažuju o Jičíně docela bych si jela zaplavat, a v Sobotce je jarmark tak se cestou stavit tam.
24. srp 2007 v 07:00  • Odpověz  • To se mi líbí
musilka: tak ať to plavání stihneš, protože v bazénu mají zítra jen do 18hodin a otvírají až 4.9.2007, mají totiž odstávku.Můžu Ti poslat i fotečky jezevčíčka.
24. srp 2007 v 07:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ok.k já ti pošlu toho našeho potvoráka jestli ho tady v práci někde mám posílej posílej MusilovaMarketka@seznam.cz
24. srp 2007 v 07:07  • Odpověz  • To se mi líbí
no to ten bazén asi vynecháme díky moc za upozornění :wink:
24. srp 2007 v 07:08  • Odpověz  • To se mi líbí
musilka: už jsem Ti na mejlík poslala pár fotek, jsou z minulého víkendu.
24. srp 2007 v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí
je nádhernej!!! já ti pošlu nějaký odpol. z domova. Jako štěňátka jsou tyhle prďolové nejlepší. Ale teď ten náš mudla hrozně zlobí.
24. srp 2007 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky sice este niesom boleslavanka ale coskoro budem, lebo sa stahujeme po narodeni mimiska... :wink:
tak som len tak nakukla...
24. srp 2007 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Inak vdaka za tie rady o registracii auta....uz ho mam zaregistrovane chvala bohu som to stihla a este neporodila :sweat_smile: :sweat_smile:
24. srp 2007 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky ach jo zas pondělí a práce. No a hlavně nevolnost. Asi si strčim pod stůl kyblik.
27. srp 2007 v 06:16  • Odpověz  • To se mi líbí
musilka:ahoj, tak tě zdravím v novém týdnu. Tento týden bude pro mě perný, je konec měsíce a tak mám uzávěrku v práci, valí se to na mě ze všech stran.
27. srp 2007 v 06:54  • Odpověz  • To se mi líbí
klouzavka já mám taky fofr a navíc je mi tak blbě mám nějaký křeče do břicha. Ve středu jdu na tu gyndu snad je všechno o.k. nějak už se mi to nezdá :frowning2:
27. srp 2007 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Klouzavka přeji pevné nervy při uzávěrce :wink:

Musilka zažeň špatné myšlenky, určitě je s mimískem vše OK :wink: Máš zázvorová lízátka proti nevolnosti? Prý fakt pomáhají :wink:
27. srp 2007 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
petty mám ale strašně mi vadí jak smrděj z toho je mi blbě ještě víc. Těď jsem volala na gyndu, jdu tam ještě dnes začínám trochu krvácet. Mám fakt takovej divnej pocit že něco neni o.k. :frowning2: ale varovali mě před tak rychlym těhu po vysazením HA
27. srp 2007 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
No uvidíš, co ti na gyndě řeknou...pak dej určitě vědět...budu držet palce, ať je vše OK!!! v kolik tam jdeš?
27. srp 2007 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Musilka tak teď jsem nějak zmatená :sweat_smile: V jiné diskuzi jsem teď četla, že jsi včera byla na kyretáži :confused:
27. srp 2007 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
petty hned po obědový pauze.
27. srp 2007 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
A kvůli čemu tam tedy přesně jdeš?
27. srp 2007 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
petty: mám strach že se to malý neudrželo. Od soboty mám fakt velký křeče do podbříšku a dneska ráno jsem začala krvácet. Sice málo ale je to skoro jako začátek MS. Dostala jsem varování že otěhotnění hned první měsíc po vysazení HA je nejmíň pravděpodobný na udržení embrya. :frowning2:
27. srp 2007 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek