Mladá Boleslav

Ahoj holky, je tu vůbec nějaká těhulka z MB a okolí?
petty
27. srp 2007
Tak to nějak nechápu...Před chvílí jsem četla v jiné diskuzi a tam jsi psala, že jsi včera byla na kyretáži...kyretáží se odstarňují zbytky po neúplném potratu ne? nebo to tak není?
petty
27. srp 2007
A hlavně v neděli podstoupit kyretáž a v pondělí být v práci? Já jsem myslela, že aspoň chvíli je pak ženská po tomto zákorku v klidu doma na neschopence... =-)
musilka
27. srp 2007
petty v neděli na gyn. pohotovosti (jela jsem tam kvůli těm křečím mi trochu vyškrábnul dr. sliznici protože tam při vyšetření vůbec neviděl. Mě nejdřív sliznice vůbec nenarůstala a teď jí je tam zase moc. V tom případě neschopenka není nutná. Až pokud dneska dr. nařídí úplnou kyretáž tak budu cca 10 dní doma :-S
petty
27. srp 2007
Aha...
Mě právě zmátlo to, že v diskuzi Začínáme po potratě jsi tam psala jako že už je hotová věc, že se embryo neudrželo...tak jsem nevěděla, proč nejsi na neschopence...
flow111
27. srp 2007
Ahojte som k va, zese trosku nakukla...
musilka uvidis radsej fakt ist za doktorom to nieje sranda zacat krvacat, budem drzat palce 😉
petty mas velmi peknu fotku 🙂
petty
27. srp 2007
Flow děkuji 😉
Koukala jsem, že čekáš chlapečka 😉 Máte pro něj vybrané krásné jméno 🙂
flow111
28. srp 2007
petty dakujem bude po mojom bratovi, ktory sa toho ale nedozil :-|
klouzavka
28. srp 2007
Ahoj holky,
nevíte, jak to dopadlo s musilkou.?
flow111
28. srp 2007
ahoj klouzavka musilku som tu zatial nevidela ... takze neviem, ale dufam, ze je vsetko v poriadku...ved uvidme ked sa ukaze snad nam da vediet ako to dopadlo.. 😉
petty
28. srp 2007
Ahojky...
Flow to je mi líto, že se toho bráška nedožil 😞

Klouzavka nevim, jak to dopadlo s musilkou...snad sem dá nějak vědět...
flow111
29. srp 2007
petty je to dost smutny pribeh... ale meno je krasne a peter samotny sa mozno niekde na mna usmieva 😉 😉
flow111
29. srp 2007
petty inak nas tu vela z MB nieje alebo co ze tu je vacsinou dost mrtvo... =-) =-)
sice niesom este boleslavanka ale za par mesiasov uz budem 🙂

je skoda, ze sem ostatne maminky alebo tehulky nechodia... 😞
petty
29. srp 2007
Ahojky 🙂
Flow no nevim, kolik holek z okolí MB tu na koníkovi je, ale hlavně je docela špatně zvolený název tohohle tématu - "Těhulky z MB a okolí"...já bych tu taky správně neměla co dělat, protože nejsem těhulka...takže ono to leckterou netěhulku a nemaminku odradí sem jít...kdyby se ten název upravil třeba jen na MB a okolí, tak by sem třeba chodilo víc lidí...
petty
29. srp 2007
Flow a kdy se stěhuješ? A stěhuješ se přímo do MB nebo někam poblíž MB?
flow111
29. srp 2007
petty stahujem sa do Kropacovej vrutice co je nedaleko MB... a kedy?? no to ani sama neviem, lebo tam sice mame dom, ale je neobyvatelny, takze musime zrekonstruovat... 🙂
petty
29. srp 2007
Flow Kropáčova je od nás cca 20 km 😉 Tak to držím pevné nervy při rekonstrukci 😉
petty
29. srp 2007
Chtěla jsem samo napsat tak to přeji pevné nervy při rekonstrukci ne tak to držím 😃 😃 :-N
flow111
30. srp 2007
petty 😃 😃 😃 ved aj ja sa obcas preklepnem 😉 😉 inak dakujem 🙂
flow111
30. srp 2007
petty inak musilka sa neozvala co je s nou a ako to dopadlo u lekara =-) =-) len dufam, ze to nedopadlo zle... :-S
petty
30. srp 2007
Musilka se neozvala...ona asi má net jen v práci...takže se obávám toho, že je doma...ale snad je doma jen proto, aby nenastaly nějaké další komplikace a snad je OK...uvidíme...snad se tu brzy ukáže...
petty
30. srp 2007
Flow ve které porodnici se chystáš rodit?
flow111
30. srp 2007
petty ja som sa rozhodla pre podoli, ale co ja viem, lebo ja tu tie nemocnice vobec nepoznam... takze to skusim tam 😉
petty
30. srp 2007
No ony všechny pražské porodnice jsou svým způsobem dobré...je to spíš o lidech... 😉
flow111
30. srp 2007
petty pri mojom stasti natrafim urcite na nejaku harpiu.... :-N :-N
petty
30. srp 2007
No je to opravdu o štěstí...
Bude Tvůj manžel u porodu?
flow111
30. srp 2007
petty ano bude ...som rada, ze ho tam budem mat ak to teda stihne :-N
flow111
30. srp 2007
Bojim sa len aby som ho tym porodom velmi nevydesila... :-N
petty
30. srp 2007
Pokud tam chce být sám od sebe, tak myslim, že se vyděsit nedá 😉
flow111
31. srp 2007
petty v to dufam aby z toho nemal nahodou nejaku traumu :-N
musilka
31. srp 2007
petty a flow111 bohužel jsme o miminko přišli. Přesně ještě ani nevím proč. Ale pravděpodobně špatná krev nějak jinak se sráží než by měla a nedovolila miminku se úplně zahnízdit. Ale při vší tý naší smůle je tu i dobrá zpráva že hned po nasazení léčby by mělo být další těhotenství bez problému teda aspoň co se tohohle týče. Podle lékaře bych stejně nepřešla přes třetí měsíc a kdybysme nepřišli o malinký teď tak po 1. trimestru a mohlo by to mít horší následky. V nemocnici za mnou byl pějaký pan doktor cvokař ale myslím že to s manželem ustojíme sami bez takovýhle pomoci. Manžel mě fakt moc drží nad vodou a nenechá mě se trápit.

Začni psát odpověď...

Odešli