• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav

11. srpna 2011 
Tak to nějak nechápu...Před chvílí jsem četla v jiné diskuzi a tam jsi psala, že jsi včera byla na kyretáži...kyretáží se odstarňují zbytky po neúplném potratu ne? nebo to tak není?
27. srp 2007 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A hlavně v neděli podstoupit kyretáž a v pondělí být v práci? Já jsem myslela, že aspoň chvíli je pak ženská po tomto zákorku v klidu doma na neschopence... :confused:
27. srp 2007 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty v neděli na gyn. pohotovosti (jela jsem tam kvůli těm křečím mi trochu vyškrábnul dr. sliznici protože tam při vyšetření vůbec neviděl. Mě nejdřív sliznice vůbec nenarůstala a teď jí je tam zase moc. V tom případě neschopenka není nutná. Až pokud dneska dr. nařídí úplnou kyretáž tak budu cca 10 dní doma :confounded:
27. srp 2007 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha...
Mě právě zmátlo to, že v diskuzi Začínáme po potratě jsi tam psala jako že už je hotová věc, že se embryo neudrželo...tak jsem nevěděla, proč nejsi na neschopence...
27. srp 2007 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte som k va, zese trosku nakukla...
musilka uvidis radsej fakt ist za doktorom to nieje sranda zacat krvacat, budem drzat palce :wink:
petty mas velmi peknu fotku :slight_smile:
27. srp 2007 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flow děkuji :wink:
Koukala jsem, že čekáš chlapečka :wink: Máte pro něj vybrané krásné jméno :slight_smile:
27. srp 2007 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty dakujem bude po mojom bratovi, ktory sa toho ale nedozil :unamused:
28. srp 2007 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nevíte, jak to dopadlo s musilkou.?
28. srp 2007 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj klouzavka musilku som tu zatial nevidela ... takze neviem, ale dufam, ze je vsetko v poriadku...ved uvidme ked sa ukaze snad nam da vediet ako to dopadlo.. :wink:
28. srp 2007 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Flow to je mi líto, že se toho bráška nedožil :frowning2:

Klouzavka nevim, jak to dopadlo s musilkou...snad sem dá nějak vědět...
28. srp 2007 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty je to dost smutny pribeh... ale meno je krasne a peter samotny sa mozno niekde na mna usmieva :wink: :wink:
29. srp 2007 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty inak nas tu vela z MB nieje alebo co ze tu je vacsinou dost mrtvo... :confused: :confused:
sice niesom este boleslavanka ale za par mesiasov uz budem :slight_smile:

je skoda, ze sem ostatne maminky alebo tehulky nechodia... :frowning2:
29. srp 2007 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Flow no nevim, kolik holek z okolí MB tu na koníkovi je, ale hlavně je docela špatně zvolený název tohohle tématu - "Těhulky z MB a okolí"...já bych tu taky správně neměla co dělat, protože nejsem těhulka...takže ono to leckterou netěhulku a nemaminku odradí sem jít...kdyby se ten název upravil třeba jen na MB a okolí, tak by sem třeba chodilo víc lidí...
29. srp 2007 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flow a kdy se stěhuješ? A stěhuješ se přímo do MB nebo někam poblíž MB?
29. srp 2007 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty stahujem sa do Kropacovej vrutice co je nedaleko MB... a kedy?? no to ani sama neviem, lebo tam sice mame dom, ale je neobyvatelny, takze musime zrekonstruovat... :slight_smile:
29. srp 2007 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flow Kropáčova je od nás cca 20 km :wink: Tak to držím pevné nervy při rekonstrukci :wink:
29. srp 2007 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem samo napsat tak to přeji pevné nervy při rekonstrukci ne tak to držím :grinning: :grinning: :sweat_smile:
29. srp 2007 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty :grinning: :grinning: :grinning: ved aj ja sa obcas preklepnem :wink: :wink: inak dakujem :slight_smile:
30. srp 2007 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty inak musilka sa neozvala co je s nou a ako to dopadlo u lekara :confused: :confused: len dufam, ze to nedopadlo zle... :confounded:
30. srp 2007 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musilka se neozvala...ona asi má net jen v práci...takže se obávám toho, že je doma...ale snad je doma jen proto, aby nenastaly nějaké další komplikace a snad je OK...uvidíme...snad se tu brzy ukáže...
30. srp 2007 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flow ve které porodnici se chystáš rodit?
30. srp 2007 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty ja som sa rozhodla pre podoli, ale co ja viem, lebo ja tu tie nemocnice vobec nepoznam... takze to skusim tam :wink:
30. srp 2007 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ony všechny pražské porodnice jsou svým způsobem dobré...je to spíš o lidech... :wink:
30. srp 2007 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty pri mojom stasti natrafim urcite na nejaku harpiu.... :sweat_smile: :sweat_smile:
30. srp 2007 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to opravdu o štěstí...
Bude Tvůj manžel u porodu?
30. srp 2007 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty ano bude ...som rada, ze ho tam budem mat ak to teda stihne :sweat_smile:
30. srp 2007 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bojim sa len aby som ho tym porodom velmi nevydesila... :sweat_smile:
30. srp 2007 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud tam chce být sám od sebe, tak myslim, že se vyděsit nedá :wink:
30. srp 2007 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty v to dufam aby z toho nemal nahodou nejaku traumu :sweat_smile:
31. srp 2007 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty a flow111 bohužel jsme o miminko přišli. Přesně ještě ani nevím proč. Ale pravděpodobně špatná krev nějak jinak se sráží než by měla a nedovolila miminku se úplně zahnízdit. Ale při vší tý naší smůle je tu i dobrá zpráva že hned po nasazení léčby by mělo být další těhotenství bez problému teda aspoň co se tohohle týče. Podle lékaře bych stejně nepřešla přes třetí měsíc a kdybysme nepřišli o malinký teď tak po 1. trimestru a mohlo by to mít horší následky. V nemocnici za mnou byl pějaký pan doktor cvokař ale myslím že to s manželem ustojíme sami bez takovýhle pomoci. Manžel mě fakt moc drží nad vodou a nenechá mě se trápit.
31. srp 2007 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek