Mladá Boleslav

Ahoj holky, je tu vůbec nějaká těhulka z MB a okolí?
musilka
31. srp 2007
flow111 ty už to máš za pár viď, i když nám to napoprvé nevyšlo moc ti to přeju a těším se že třeba i každým dnem uvidím vašeho Péťu ve fotoalbech moc ti držím palce na silné a zdravé miminko protože to je v dnešní době dar, a vím o čem mluvím....
klouzavka
31. srp 2007
musilka: Přeji Ti pohodu a hodně štěstí. Máš pravdu, tím pádem bych si toho měla více vážit, když čtu Tvůj příběh. Já jsem otěhotněla nečekaně a neplánovaně, původně jsem to plánovala, tak až za 2 roky.
flow111
31. srp 2007
musilka drzim ti palce aby ti to v dalsom uz vyslo, uvidis ze to nakoniec zvladnete a budete sa este viac tesit... dakujem za to, ze mi prajes mat silne azdrave mimi... 😉 😉
musilka
31. srp 2007
klouzavka i když tě miminko zaskočilo, tak to určitě za trochu toho zmatku v životě stojí. U nás taky bylo plánované jen tak napůl ale o to je to horší teď když už není. Přeju ti moc štěstíčka a pevný nervy občas to ,,zaskočení,, nedělá člověku v životě fakt velkou paseku 😉
musilka
31. srp 2007
flow111: podruhé to určitě vyjde budu víc sledovaná a budeme si toho mrňouska víc opatrovat. :-N Člověk si po takovým zážitku všechno v životě přehodnotí.
Zdravím malého Petera do bříška 🙂
flow111
31. srp 2007
musilka 😉 .... teraz ti zostava uz len cas a vela stesticka 😉
musilka
31. srp 2007
flow111 díky já věřím že teď už bude vše v poho a brzy zase budu mít vedle přezdívky nějaký ten tt 😉
Za chvíli se mi vrátí z práce manžílek jdu mu udělat něco k jídlu nebo zas všechno splácá a bude kručet že ho bolí žaludek 😃 😃
klouzavka
31. srp 2007
musilka: jojo, miminko mě dost a dost zaskočilo, ale o to více měl radost můj manželák.
flow111
31. srp 2007
holky ja som si male vobec neplanovala lebo som deti nechcela...ale co uz... a na potrat som ist nechcela lebo je to podla mna vrazda... je mi luto toho, ze niekto po miminku tuzi a nema ho a ten co po nom velmi netuzi tak ho ma... :-S :-S no teraz by som nemenila 🙂
flow111
31. srp 2007
je to maly zazrak otehotniet a mat dieta... ale aj tak som to velmi nechcela... ale teraz sa veeeelmi tesim, aj ked viem, ze zivot uz nebude taky aky bol 🙂
petty
31. srp 2007
Ahojky 🙂

Musilka to je mi líto, co se stalo 😞 Tak se s manželem držte a přeji, aby byly brzy na testu // 😉
musilka
3. zář 2007
petty : taky doufám že napodruhé už to bude 100% 😉
musilka
3. zář 2007
achjo zas v práci a co vy těhulky? Jak jste si užili víkend? My jsme pokládali dlažbu v koupelně aspoň nějaký odreagování :-N . A v sobotu k nám přijela na návštěvu kamarádka s manželem a dali jsme si do sosáků. Grilčo a tak.
flow111
3. zář 2007
musilka ahoj 😉 tento vikend bol fajn...sme nakupovali a spali a tulkali sa... x-)

po dlhom case som nakupovala co milacika velmi nebavilo... :-N
flow111
3. zář 2007
holky je jasne, ze nas nakupovanie tak bavi...skoda, ze to chlapi nevedia pochopit...palime kalorie 😉
flow111
3. zář 2007
musilka ja by som si tiez nieco do sosacika dala ale nemozem.... akurat minule som si dala aspon pivko... to neuskodi a ma vitaminky 😃
musilka
3. zář 2007
flow111 takhle jsem na nákupy nikdy nepohlížela. Ale je to fakt takže teď nebudu doma řikat že jdu nakupovat ale že jdu vlastně hubnout 🙂
a ty pinďovský oblečky jsou vážně k pokukání už se těším až budu nakupovat pro toho našeho. Zrovná tuhle jsem viděla ve výloze takovej overálek co na miminku vypadal jako beruška 😃
flow111
3. zář 2007
musilka no niektore oblecky su fakt rozkosne... no na tie ceny nechcem ani pomysliet...prave vcera mi milacik hovoril, ze kolko nas maly stal a to nieje este ani na svete... a ja mu na to-- to je len zaciatok 😃 😃
petty
3. zář 2007
Ahojky 🙂
Víkend byl super 🙂 Dneska nám začal nový školní rok, takže jsme si první školní den s žáčkama prima užili 🙂

Musilko ty už chodíš do práce? Neměla by jsi ještě být doma na neschopence?

Oblečky pro mimi jsou k sežrání 😃 Ty ceny už jsou méně k sežrání, ale dá se nakupovat i za rozumné ceny...
musilka
3. zář 2007
petty musela jsem mám tady práce nad hlavu a ten týden doma mi docela stačil. Tady aspoň nemám čas myslet na to co se stalo. A je fakt že kromě krvácení nemám žádné problémy. Nic mě nebolí, jen srdíčko 😞
Docela už mě to tvoje porejpávání do mojí osoby štve, kdybys mě znala, tak víš, že nejlíp se z problémů dostanu mezi lidma a ne sama kdy se jen deptám. Nevim jestli útočíš na druhý lidi jen tak ze srandy nebo protože jsi taková ale je to v takovýhle situaci hodně nepříjemné. To jen pro upozornění. Ale tyhle útoky mi opravdu vadí. Není to diskuze jen pro tebe ale i pro ostatní 😞
petty
3. zář 2007
Musilka jestli jsem napsala něco, co vyznělo jinak, než jsem myslela, tak se omlouvám, ale rozhodně to nebyl úmysl nějak rýpat nebo útočit :-| 😞 to nemám zapotřebí 😉
petty
3. zář 2007
Bohužel se dvěma mám známým stalo to, co tobě a jedna byla na neschopence měsíc a druhá tři týdny...tak mě jen překvapilo, že už chodíš do práce...Ale je to samozřejmě dobře, pokud jsi fyzicky v pohodě a je ti líp mezi lidmi než doma 😉
petty
3. zář 2007
Jakou dlažbu v koupelně jste pokládali?
musilka
4. zář 2007
petty dělali jsme celou novou koupelnu a kupovali jsme obkaldy i dlažbu v Prostavu v Řepově všechny vás před takovou koupí varuju. Jak dlaždičky tak obkladačky byli neuvěřitelně křivý fakt každá byla jiná. Buď prohnutý nebo se třeba i o 4 mm lišili rozměrem. A to byl obklad za 545 kč m2 a první jakost. Obkládal mi to kamarád kterej to má jako profesy a říkal že něco takovýho ještě neviděl. Včera jsem volala do toho Prostava a tam mi řekli že vědí že tahle šarže nebyla kvalitní a přitom nám to prodali za plnou cenu. No hrůza děs fakt. Ale už je to hotový a i když to bylo mnohem víc náročný tak je koupelna hotová 🙂 Včera jsme spárovali. Tak to dneska vygruntuju a můžem pokračovat.
musilka
4. zář 2007
a jinak petty já bych se fakt doma zcvokla já jsem tak trochu workoholik práce mě baví ale nejsem blázen!!! Jen trošku..... :-N
klouzavka
4. zář 2007
musilka: já jsemmtaky workoholik a proto si nedovedu představit, být doma na mateřské. Práce mě baví...Zítra jdu k MUDr.Sochůrkovi, Ty jsi u něho byla? Jaký je? 😕
musilka
4. zář 2007
klouzavka: já tam jdu na kontrolu v pátek ale je to strašně milej chlap fakt. Moc příjemně na mě působil ale uvidíš sama. a ty sestřičky jsou zlatíčka 🙂
klouzavka
4. zář 2007
musilka: k Sochůrkovi jdu zítra poprvé, přeřadila jsem se k němu z JC od MUDr.Svobody, tak jsem zvědavá.Děkuji Ti za Tvůj názor na něho, snad nebudu moc nervozní. jdu tam až odpoledne ve 14:15.
musilka
4. zář 2007
já jdu v pátek hned ráno.Dej vědět jak se ti zdál ale budeš určitě spokojená. A jak ti je? už jsi po 1. trimestru viď.
klouzavka
4. zář 2007
musilka: špatně mi už je jen zřídka.jen se ještě nemůžu vyrovnat stím, že jsem těhule a hlavně mě čeká velký krok, oznámit to v práci šéfovi, bude to dost kruté, bojím se toho.Jo po 1.trimestru jsem, ale taky ne, na 90%jsem těhule od 30.6.2007.

Začni psát odpověď...

Odešli