• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav

11. srpna 2011 
flow111 ty už to máš za pár viď, i když nám to napoprvé nevyšlo moc ti to přeju a těším se že třeba i každým dnem uvidím vašeho Péťu ve fotoalbech moc ti držím palce na silné a zdravé miminko protože to je v dnešní době dar, a vím o čem mluvím....
31. srp 2007 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka: Přeji Ti pohodu a hodně štěstí. Máš pravdu, tím pádem bych si toho měla více vážit, když čtu Tvůj příběh. Já jsem otěhotněla nečekaně a neplánovaně, původně jsem to plánovala, tak až za 2 roky.
31. srp 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka drzim ti palce aby ti to v dalsom uz vyslo, uvidis ze to nakoniec zvladnete a budete sa este viac tesit... dakujem za to, ze mi prajes mat silne azdrave mimi... :wink: :wink:
31. srp 2007 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka i když tě miminko zaskočilo, tak to určitě za trochu toho zmatku v životě stojí. U nás taky bylo plánované jen tak napůl ale o to je to horší teď když už není. Přeju ti moc štěstíčka a pevný nervy občas to ,,zaskočení,, nedělá člověku v životě fakt velkou paseku :wink:
31. srp 2007 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow111: podruhé to určitě vyjde budu víc sledovaná a budeme si toho mrňouska víc opatrovat. :sweat_smile: Člověk si po takovým zážitku všechno v životě přehodnotí.
Zdravím malého Petera do bříška :slight_smile:
31. srp 2007 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka :wink: .... teraz ti zostava uz len cas a vela stesticka :wink:
31. srp 2007 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow111 díky já věřím že teď už bude vše v poho a brzy zase budu mít vedle přezdívky nějaký ten tt :wink:
Za chvíli se mi vrátí z práce manžílek jdu mu udělat něco k jídlu nebo zas všechno splácá a bude kručet že ho bolí žaludek :grinning: :grinning:
31. srp 2007 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka: jojo, miminko mě dost a dost zaskočilo, ale o to více měl radost můj manželák.
31. srp 2007 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja som si male vobec neplanovala lebo som deti nechcela...ale co uz... a na potrat som ist nechcela lebo je to podla mna vrazda... je mi luto toho, ze niekto po miminku tuzi a nema ho a ten co po nom velmi netuzi tak ho ma... :confounded: :confounded: no teraz by som nemenila :slight_smile:
31. srp 2007 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to maly zazrak otehotniet a mat dieta... ale aj tak som to velmi nechcela... ale teraz sa veeeelmi tesim, aj ked viem, ze zivot uz nebude taky aky bol :slight_smile:
31. srp 2007 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Musilka to je mi líto, co se stalo :frowning2: Tak se s manželem držte a přeji, aby byly brzy na testu // :wink:
31. srp 2007 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty : taky doufám že napodruhé už to bude 100% :wink:
3. zář 2007 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
achjo zas v práci a co vy těhulky? Jak jste si užili víkend? My jsme pokládali dlažbu v koupelně aspoň nějaký odreagování :sweat_smile: . A v sobotu k nám přijela na návštěvu kamarádka s manželem a dali jsme si do sosáků. Grilčo a tak.
3. zář 2007 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka ahoj :wink: tento vikend bol fajn...sme nakupovali a spali a tulkali sa... :dizzy_face:

po dlhom case som nakupovala co milacika velmi nebavilo... :sweat_smile:
3. zář 2007 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je jasne, ze nas nakupovanie tak bavi...skoda, ze to chlapi nevedia pochopit...palime kalorie :wink:
3. zář 2007 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka ja by som si tiez nieco do sosacika dala ale nemozem.... akurat minule som si dala aspon pivko... to neuskodi a ma vitaminky :grinning:
3. zář 2007 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow111 takhle jsem na nákupy nikdy nepohlížela. Ale je to fakt takže teď nebudu doma řikat že jdu nakupovat ale že jdu vlastně hubnout :slight_smile:
a ty pinďovský oblečky jsou vážně k pokukání už se těším až budu nakupovat pro toho našeho. Zrovná tuhle jsem viděla ve výloze takovej overálek co na miminku vypadal jako beruška :grinning:
3. zář 2007 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka no niektore oblecky su fakt rozkosne... no na tie ceny nechcem ani pomysliet...prave vcera mi milacik hovoril, ze kolko nas maly stal a to nieje este ani na svete... a ja mu na to-- to je len zaciatok :grinning: :grinning:
3. zář 2007 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Víkend byl super :slight_smile: Dneska nám začal nový školní rok, takže jsme si první školní den s žáčkama prima užili :slight_smile:

Musilko ty už chodíš do práce? Neměla by jsi ještě být doma na neschopence?

Oblečky pro mimi jsou k sežrání :grinning: Ty ceny už jsou méně k sežrání, ale dá se nakupovat i za rozumné ceny...
3. zář 2007 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty musela jsem mám tady práce nad hlavu a ten týden doma mi docela stačil. Tady aspoň nemám čas myslet na to co se stalo. A je fakt že kromě krvácení nemám žádné problémy. Nic mě nebolí, jen srdíčko :frowning2:
Docela už mě to tvoje porejpávání do mojí osoby štve, kdybys mě znala, tak víš, že nejlíp se z problémů dostanu mezi lidma a ne sama kdy se jen deptám. Nevim jestli útočíš na druhý lidi jen tak ze srandy nebo protože jsi taková ale je to v takovýhle situaci hodně nepříjemné. To jen pro upozornění. Ale tyhle útoky mi opravdu vadí. Není to diskuze jen pro tebe ale i pro ostatní :frowning2:
3. zář 2007 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musilka jestli jsem napsala něco, co vyznělo jinak, než jsem myslela, tak se omlouvám, ale rozhodně to nebyl úmysl nějak rýpat nebo útočit :unamused: :frowning2: to nemám zapotřebí :wink:
3. zář 2007 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bohužel se dvěma mám známým stalo to, co tobě a jedna byla na neschopence měsíc a druhá tři týdny...tak mě jen překvapilo, že už chodíš do práce...Ale je to samozřejmě dobře, pokud jsi fyzicky v pohodě a je ti líp mezi lidmi než doma :wink:
3. zář 2007 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakou dlažbu v koupelně jste pokládali?
3. zář 2007 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty dělali jsme celou novou koupelnu a kupovali jsme obkaldy i dlažbu v Prostavu v Řepově všechny vás před takovou koupí varuju. Jak dlaždičky tak obkladačky byli neuvěřitelně křivý fakt každá byla jiná. Buď prohnutý nebo se třeba i o 4 mm lišili rozměrem. A to byl obklad za 545 kč m2 a první jakost. Obkládal mi to kamarád kterej to má jako profesy a říkal že něco takovýho ještě neviděl. Včera jsem volala do toho Prostava a tam mi řekli že vědí že tahle šarže nebyla kvalitní a přitom nám to prodali za plnou cenu. No hrůza děs fakt. Ale už je to hotový a i když to bylo mnohem víc náročný tak je koupelna hotová :slight_smile: Včera jsme spárovali. Tak to dneska vygruntuju a můžem pokračovat.
4. zář 2007 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak petty já bych se fakt doma zcvokla já jsem tak trochu workoholik práce mě baví ale nejsem blázen!!! Jen trošku..... :sweat_smile:
4. zář 2007 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka: já jsemmtaky workoholik a proto si nedovedu představit, být doma na mateřské. Práce mě baví...Zítra jdu k MUDr.Sochůrkovi, Ty jsi u něho byla? Jaký je? :fearful:
4. zář 2007 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka: já tam jdu na kontrolu v pátek ale je to strašně milej chlap fakt. Moc příjemně na mě působil ale uvidíš sama. a ty sestřičky jsou zlatíčka :slight_smile:
4. zář 2007 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka: k Sochůrkovi jdu zítra poprvé, přeřadila jsem se k němu z JC od MUDr.Svobody, tak jsem zvědavá.Děkuji Ti za Tvůj názor na něho, snad nebudu moc nervozní. jdu tam až odpoledne ve 14:15.
4. zář 2007 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu v pátek hned ráno.Dej vědět jak se ti zdál ale budeš určitě spokojená. A jak ti je? už jsi po 1. trimestru viď.
4. zář 2007 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka: špatně mi už je jen zřídka.jen se ještě nemůžu vyrovnat stím, že jsem těhule a hlavně mě čeká velký krok, oznámit to v práci šéfovi, bude to dost kruté, bojím se toho.Jo po 1.trimestru jsem, ale taky ne, na 90%jsem těhule od 30.6.2007.
4. zář 2007 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek