• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav

11. srpna 2011 
klouzavka: myslíš že ti šéf bude dělat problémy? Já bych mu to vysvětlila že prostě to přišlo neočekávaně.
4. zář 2007 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :wink:
klouzavka neboj sa ved sef by to mal pochopit... :wink:

Ahoj musilka ja som tiez bola workoholik ved sa zo mna smiali ked som bola stale v praci, ale potom nastali problemy tak som bola PN a hrabe mi z toho kvalitne... :sweat_smile:
4. zář 2007 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow111 já doufám že příští těhu nebudu muset kvůli tomu co se teď stalo hned na rizikový těhotenství. To bych se doma zbláznila.Chci být co nejdýl v práci ale pokud by to mělo tomu malýmu ublížit tak se nedá nic dělat.
4. zář 2007 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow111 a jak se cítíš pár dní před porodem? :wink:
4. zář 2007 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka no nie je to ziadna slava...vsetko ma boli a uz neviem ani spat...je to des a len cakam kedy to bude... :wink:
4. zář 2007 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow111 uteče to uvidíš. I když s tim spanim se to asi nezlepší spíš naopak ale třeba to bude zlatíčko hodný a nechá mamku odpočívat :slight_smile:
a už bydlíš v MB?
4. zář 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky:tak ještě v červnu jsem šéfovi tvrdila, že nejmíň 2roky nebudu těhu, kdykoliv se mě třeba i ze srandy zeptal, tak jsem div po něm nevyjela, protože jsem mu to už jednou říkala a on se zase ptá a jinak to nebude, 2 roky přeci čas a EJHLE ono to je jinak, úplně jinak, ten se bude divit, kdyby to jen trošku šlo, tajila bych to ,co nejdýl, klidně až do konce, v práci to vůbec nikdo netuší. :wink:
4. zář 2007 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka neboj urcite to pochopi... a ked nie tak jeho problem, lebo hadam neprides o male len koly praci... :wink:

musilka zatial este nie a netusim kedy ale jedno je iste dom co sme kupili sa rozpada a momentalne nemame financ na jeho opravu takze to chvilu potrva... :unamused:
4. zář 2007 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka keby sme mali viac penizku tak uz tam som... :frowning2:
4. zář 2007 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow111 to chápu penízků není nikdy dost my jsme loni taky docela zápasili ale už se to vyrovnalo. A bohudík nejsme ani moc zadlužený ale rozpadá se nám auto takže se chystáme koupit nejdýl na jaře nový a zase bude málo peněz :wink:
4. zář 2007 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vim že je to blbý když miminko ještě nečekám a pořizuju pro něj auto ale jaký si myslíte že je nejlapší auto pro mimčo? abych tam naskládala kočár a tak
4. zář 2007 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka vsetky auta, ktore maju velky kufor su dobre... my mame feliciu a ta tiez bohato staci... aspon, ze tam vojde kocik :wink:
4. zář 2007 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
alebo este lepsie je zohnat kombik, ten je v zadu vacsi takze mas istotu, ze sa tam vojde aj velky kocik :wink:
4. zář 2007 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow111 my máme taky felicii ale už je holka úplně na maděru a nějaký penízky už máme našetřený a zbytek mě založej naši. Chtěli bysme asi fabii v kombiku. Už se dají v bazaru taky pořídit za slušný penízky
4. zář 2007 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Tak jsem už dorazila z práce...

Musilka my jsme v Prostavu kupovali obkladačky do kuchyně okolo linky…Měli jsme tedy asi štěstí a všechny ty obkladačky byly OK… :slight_smile: Ale to jejich jednání vůči vám je tedy síla, prodat vám vadné obkladačky za plnou cenu :angry: :unamused:

Koukám, že tady snad skoro všechny chodíme k Sochůrkovi :grinning: Je to super doktor, takže se není čemu divit :wink:

Klouzavka šéf to určitě pochopí… :wink: bude muset, nic jiného mu nezbyde
:sweat_smile: :wink:
4. zář 2007 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ohledně auta...myslim, že pro rodinu s dětma je nejlepší kombik :wink: Na běžný ježdění není nutný, to stačí i nějaké krátké auto, ale když se pak jede někam na dýl, tak je potřeba uvézt hodně věcí a do krátkého se to blbě vejde...
4. zář 2007 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty to iste si myslim aj ja s tym autom, ale kedze teraz mame zatial tu feldu tak to s nou vidrzime... :wink:
4. zář 2007 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flow určitě to s feldou vydržíte :wink: Kolegyně z práce má 3 děti...většího kluka a malá dvojčátka a donedávna měli taky feldu...a narvali tam i kočár pro dvojčata + pro věci pro toho většího kluka :wink: větší auto pořídili až teď, když už chodí dvojčata do školky...
4. zář 2007 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty my jsme tam kupovali věci skoro za 80 000 o to víc mě to naprdlo. že si absolutně nevážej klienta. Kdybych já přžedváděla v práci to co oni tam tak mám vyhazov
Jinak se Sochůrkem souhlas :slight_smile:
4. zář 2007 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musi tak to je síla...nechat jim tam 80 litrů a oni vám ještě prodají šmejďácký kachle... :angry: to je fakt skvělej přístup k zákazníkovi :unamused:
4. zář 2007 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka a dali ste to reklamovat, mozno by vam cast peniazkov vratili... :wink:
4. zář 2007 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty ale hádat se s nima prostě nemá cenu. Ale už tam v životě nic nekoupim. V sobotu se chci jet podívat do ikei už finišujem tak nakoupit takový ty serepetičky kolem.
4. zář 2007 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka no mna by teda dost nastvalo keby som tam nechala take prachy... :angry: ved to je zderstvo... :angry:
4. zář 2007 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musi to věřim...ono hádání někdy pomůže, ale někdy opravdu nemá smysl :unamused:
Ikea má fajn věci, jezdíme tam často...ale spíš jen pro takové ty menší věcičky...pro nábytek ne...
4. zář 2007 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty my sa chystame na nabytok do ikei ale tiez niesom rozhodnuta, koly cenam :unamused: aj ked tam maju velmi dobry vyber :wink:
4. zář 2007 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow maj tam docela levný věcičky pro malinký teda mě to tak přišlo když jsem tam pokukovala. Mám tady jejich katalog. Ale potřebuju jen dopkoupit nějaký bytový doplňky a tak. Nábytek v bytě už mám jakžtakž všechen.
4. zář 2007 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty a teď jsem byla i na letňanech v tom kika nábytku a je to taky docela dobrý.
4. zář 2007 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flow my máme z nábytku z ikey jen kuchyň....jinak ostatní nábytek máme odjinud...sice bychom ho v ikee pořídili levněji, ale neměli to, co jsme přesně chtěli...

Musi Ikea má moc pěkné věci pro dětičky :wink:
4. zář 2007 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty strašně se mi tam líbili ty barevný skříně byli roztomilí ale manža mi řek že je to kýč. Je to chlap no.... :unamused:
4. zář 2007 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty moja vysnena kuchyna z ikey by ma vysla na 100tis..... takze asi tak teraz je to nemozne... to ma hrozne stve :angry:
4. zář 2007 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek