Mladá Boleslav

Ahoj holky, je tu vůbec nějaká těhulka z MB a okolí?
musilka
4. zář 2007
klouzavka: myslíš že ti šéf bude dělat problémy? Já bych mu to vysvětlila že prostě to přišlo neočekávaně.
flow111
4. zář 2007
Ahojte 😉
klouzavka neboj sa ved sef by to mal pochopit... 😉

Ahoj musilka ja som tiez bola workoholik ved sa zo mna smiali ked som bola stale v praci, ale potom nastali problemy tak som bola PN a hrabe mi z toho kvalitne... :-N
musilka
4. zář 2007
flow111 já doufám že příští těhu nebudu muset kvůli tomu co se teď stalo hned na rizikový těhotenství. To bych se doma zbláznila.Chci být co nejdýl v práci ale pokud by to mělo tomu malýmu ublížit tak se nedá nic dělat.
musilka
4. zář 2007
flow111 a jak se cítíš pár dní před porodem? 😉
flow111
4. zář 2007
musilka no nie je to ziadna slava...vsetko ma boli a uz neviem ani spat...je to des a len cakam kedy to bude... 😉
musilka
4. zář 2007
flow111 uteče to uvidíš. I když s tim spanim se to asi nezlepší spíš naopak ale třeba to bude zlatíčko hodný a nechá mamku odpočívat 🙂
a už bydlíš v MB?
klouzavka
4. zář 2007
holky:tak ještě v červnu jsem šéfovi tvrdila, že nejmíň 2roky nebudu těhu, kdykoliv se mě třeba i ze srandy zeptal, tak jsem div po něm nevyjela, protože jsem mu to už jednou říkala a on se zase ptá a jinak to nebude, 2 roky přeci čas a EJHLE ono to je jinak, úplně jinak, ten se bude divit, kdyby to jen trošku šlo, tajila bych to ,co nejdýl, klidně až do konce, v práci to vůbec nikdo netuší. 😉
flow111
4. zář 2007
klouzavka neboj urcite to pochopi... a ked nie tak jeho problem, lebo hadam neprides o male len koly praci... 😉

musilka zatial este nie a netusim kedy ale jedno je iste dom co sme kupili sa rozpada a momentalne nemame financ na jeho opravu takze to chvilu potrva... :-|
flow111
4. zář 2007
musilka keby sme mali viac penizku tak uz tam som... 😞
musilka
4. zář 2007
flow111 to chápu penízků není nikdy dost my jsme loni taky docela zápasili ale už se to vyrovnalo. A bohudík nejsme ani moc zadlužený ale rozpadá se nám auto takže se chystáme koupit nejdýl na jaře nový a zase bude málo peněz 😉
musilka
4. zář 2007
já vim že je to blbý když miminko ještě nečekám a pořizuju pro něj auto ale jaký si myslíte že je nejlapší auto pro mimčo? abych tam naskládala kočár a tak
flow111
4. zář 2007
musilka vsetky auta, ktore maju velky kufor su dobre... my mame feliciu a ta tiez bohato staci... aspon, ze tam vojde kocik 😉
flow111
4. zář 2007
alebo este lepsie je zohnat kombik, ten je v zadu vacsi takze mas istotu, ze sa tam vojde aj velky kocik 😉
musilka
4. zář 2007
flow111 my máme taky felicii ale už je holka úplně na maděru a nějaký penízky už máme našetřený a zbytek mě založej naši. Chtěli bysme asi fabii v kombiku. Už se dají v bazaru taky pořídit za slušný penízky
petty
4. zář 2007
Ahojky 🙂 Tak jsem už dorazila z práce...

Musilka my jsme v Prostavu kupovali obkladačky do kuchyně okolo linky…Měli jsme tedy asi štěstí a všechny ty obkladačky byly OK… 🙂 Ale to jejich jednání vůči vám je tedy síla, prodat vám vadné obkladačky za plnou cenu ]-( :-|

Koukám, že tady snad skoro všechny chodíme k Sochůrkovi 😃 Je to super doktor, takže se není čemu divit 😉

Klouzavka šéf to určitě pochopí… 😉 bude muset, nic jiného mu nezbyde
:-N 😉
petty
4. zář 2007
Jinak ohledně auta...myslim, že pro rodinu s dětma je nejlepší kombik 😉 Na běžný ježdění není nutný, to stačí i nějaké krátké auto, ale když se pak jede někam na dýl, tak je potřeba uvézt hodně věcí a do krátkého se to blbě vejde...
flow111
4. zář 2007
petty to iste si myslim aj ja s tym autom, ale kedze teraz mame zatial tu feldu tak to s nou vidrzime... 😉
petty
4. zář 2007
Flow určitě to s feldou vydržíte 😉 Kolegyně z práce má 3 děti...většího kluka a malá dvojčátka a donedávna měli taky feldu...a narvali tam i kočár pro dvojčata + pro věci pro toho většího kluka 😉 větší auto pořídili až teď, když už chodí dvojčata do školky...
musilka
4. zář 2007
petty my jsme tam kupovali věci skoro za 80 000 o to víc mě to naprdlo. že si absolutně nevážej klienta. Kdybych já přžedváděla v práci to co oni tam tak mám vyhazov
Jinak se Sochůrkem souhlas 🙂
petty
4. zář 2007
Musi tak to je síla...nechat jim tam 80 litrů a oni vám ještě prodají šmejďácký kachle... ]-( to je fakt skvělej přístup k zákazníkovi :-|
flow111
4. zář 2007
musilka a dali ste to reklamovat, mozno by vam cast peniazkov vratili... 😉
musilka
4. zář 2007
petty ale hádat se s nima prostě nemá cenu. Ale už tam v životě nic nekoupim. V sobotu se chci jet podívat do ikei už finišujem tak nakoupit takový ty serepetičky kolem.
flow111
4. zář 2007
musilka no mna by teda dost nastvalo keby som tam nechala take prachy... ]-( ved to je zderstvo... ]-(
petty
4. zář 2007
Musi to věřim...ono hádání někdy pomůže, ale někdy opravdu nemá smysl :-|
Ikea má fajn věci, jezdíme tam často...ale spíš jen pro takové ty menší věcičky...pro nábytek ne...
flow111
4. zář 2007
petty my sa chystame na nabytok do ikei ale tiez niesom rozhodnuta, koly cenam :-| aj ked tam maju velmi dobry vyber 😉
musilka
4. zář 2007
flow maj tam docela levný věcičky pro malinký teda mě to tak přišlo když jsem tam pokukovala. Mám tady jejich katalog. Ale potřebuju jen dopkoupit nějaký bytový doplňky a tak. Nábytek v bytě už mám jakžtakž všechen.
musilka
4. zář 2007
petty a teď jsem byla i na letňanech v tom kika nábytku a je to taky docela dobrý.
petty
4. zář 2007
Flow my máme z nábytku z ikey jen kuchyň....jinak ostatní nábytek máme odjinud...sice bychom ho v ikee pořídili levněji, ale neměli to, co jsme přesně chtěli...

Musi Ikea má moc pěkné věci pro dětičky 😉
musilka
4. zář 2007
petty strašně se mi tam líbili ty barevný skříně byli roztomilí ale manža mi řek že je to kýč. Je to chlap no.... :-|
flow111
4. zář 2007
petty moja vysnena kuchyna z ikey by ma vysla na 100tis..... takze asi tak teraz je to nemozne... to ma hrozne stve ]-(

Začni psát odpověď...

Odešli