• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav

11. srpna 2011 
flow mě dodělali kuchyň před měsícem dělal mi jí truhlář na zakázku přesně na míru protože mám podkrovní byt a na to jak je veliká tak to finančně docela jde. Mám fakt velkou kuchyň a i se všema vestavěnejma spotřebičema mě vyšla na 115 000. Ale je fakt že na to i na koupelnu (dalších 100 000 :frowning2: ) máme půjčku za stavebního spořka a splácíme jen 1100 měsíčně.
4. zář 2007 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my sme uz teraz zadlzeny po usi lebo sme kupili ten dom...hlavne ze sa v nom byvat neda :angry: :angry:
4. zář 2007 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musi ty barevný skříně nejsou špatný :wink: Já osobně preferuju skříně klasika dřevěné v přírodních barvách, takže dřevěným přírodním nábytkem bude vybavený i dětský pokoj...

Flow my jsme si vyhlídli v Ikey kuchyň a věděli jsme, že žádnou jinou nechceme, takže jsme si ji koupili...sice nebyla úplně nejlevnější, ale taky ne nejdražší :wink:
4. zář 2007 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som zvedava ako to nakoniec vypali... projekt je uz skoro hotovy, len teraz niesu prachy na jeho realizaciu to ma taaaak stve lebo sme sa uz na zime chceli stahovat... :angry:
4. zář 2007 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty my ty barevný taky mít nemůžem. Mám po celym bytě dubový parkety a podhledy pobitý palubkama. Všechno mám z borovicovýho dřeva nebo z dubu. Taky samí přírodní barvičky.
4. zář 2007 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flow no holt penízky mrchy se vždycky nějak rychle rozutíkají, když to člověk nejvíc potřebuje a nejvíc chce :unamused: :frowning2: Ale vydrž, stěhování se určitě jednou dočkáš :wink:

Musi no tak to by se vám tam to barevné opravdu asi moc nehodilo k těm přírodním barvičkám...asi by to bylo jak pěst na oko, mít všechno krásně v přírodních barvách a pak bum - barevná skříň :grinning: ale zase na druhou stranu proč ne? třeba by to nemuselo působit rušivě a bylo by to naopak oživení...no nevim...asi by bylo potřeba to vyzkoušet v té konkrétní místnosti, jak by to vypadalo...
4. zář 2007 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak děvčátka už frčim dom nějak mi to tu přerůstá přes hlavu třeba něco přes noc zmizí. :grinning: Hezký den zítra jsem tu zas :wink:
4. zář 2007 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musi určitě něco přes noc zmizí...skřítkové si s tim poradí :wink: :grinning: Měj se :slight_smile:
4. zář 2007 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se k vám přidat??
4. zář 2007 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mishulle :slight_smile: Jasně :wink:
4. zář 2007 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že už nějakou tu dobu čekáš miminko :wink: moc gratuluji :wink:
4. zář 2007 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka :grinning: cary mary a uz niesu :grinning:

ahoj mishulle :wink:
4. zář 2007 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty ja viem, ze raz sa dockam, ale je to take mrzute ked nemozes... :rolling_eyes:
4. zář 2007 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty, moc děkuji, příští týden jdu na triple testy, tak snad bude vše ok, pak musim na genetiku, protože jsem měla VVV srdce
4. zář 2007 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flow to věřim :frowning2: Ono bohužel občas platí, když se nejvíc chce, tak to nejmíň jde :frowning2: Ale co nevidět bude Tvůj maličký na světě a nastanou Ti s tím spojené radosti a povinnosti a tak Ti bude ta doba do stěhování rychleji utíkat :wink:

Mishulle určitě budou testy OK :wink: Kam půjdeš na genetiku?
4. zář 2007 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty, kam mě pošlou :wink:
4. zář 2007 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle:jsi přímo z MB? :slight_smile:
4. zář 2007 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau děvuchy tak žádný skřítkové. Mám tu ještě větší komínek než včera. A ještě mám dneska nějaký cestování po městě a zrovna je taková kosa. Sem si ráno myslela že mi zmrznou nohy. Sem bosky :sweat_smile:
5. zář 2007 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka ahoj... ja sedim doma a je mi kosa.... to sa ochladilo nejako velmi... :rolling_eyes:

skoda, ze ti skriatkovia nepomohli...no co uz :sweat_smile:
5. zář 2007 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow: bohudík mám za 14 dní dovču. Dva týdny klidu a pohody u Vás na Slovensku. Už máme obježděných tolik státu na jihu a zjistili jsme že jsme ani jeden pořádně nebyli u sousedů tak to k Vám jedem prošmejdit. Kamarádky maminka má krásnou chatičku u Oravské přehrady a jako svatební dar je na dva týdny naše :grinning:
5. zář 2007 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka tak odporucam turisticke vylety po orave je tam veeeelmi pekne a mrknite sa aj na nizke tatry...uchvatne ako priroda dokaze carovat :wink:
5. zář 2007 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
MUSILKA:¨je u Sochůrka nějaká kabinka na převlíknutí, nebo jak to tam chodí? jsem nervozní.
5. zář 2007 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka preco si nervozna... ved je to dr ako kazdy iny... :wink: neboj :wink:
5. zář 2007 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow11:hmm,ta nervozita je taky z toho, že se ještě nějak nemůžu vyrovnat, že jsem těhu.Ještě ,že mám hodného manžela, ten ješťastný a hýčká si nás. Hlavně ještě nechci průkazku, to pak je nejvyšší čas to říci v práci. Hlavně, tu mám v kanclu zvědavou kolegyni, ta se bude ptát, kam jdu a proč jdu k doktorovi, houby jí po tom je, je zástupkyně vedoucího, tak si hraje na důležitou.
5. zář 2007 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouzavka s takou kolegynou mam tiez skusenost som jej do oci povedala, ze jej do toho nic nieje a ak ma niekto pravo o tom vediet je to moj sef a nie ona... :wink:

s tym tehu si nerob starosti ja som bola v soku tak do konca minuleho mesiaca a stale tomu nemozem uverit :sweat_smile:
5. zář 2007 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsem doma, tak jsem v pohodě, hlavním mým zájmem je teď štěnátko hrubosrstého jezevčíka, které jsme si koupili 18.8.2007, tak mám o zábavu postaráno.V práci je to horší, něják to vždy na mě padá.
5. zář 2007 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka hlavne bud v pohode, lebo male to citi a neskor ti da najavo... ja som mala velke bolesti a skoro som o male prisla to som chodila plakajuca ako madona...teraz som uz pokojnejsia ale aj tak ked sa blizi ten den D tak ma dnes pochytila akasi panika :sweat_smile:
5. zář 2007 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
FLOW11: lítala jsi hodně a často po nějakých testech a vyšetřeních, to mě taky pěkně štve, pořád se uvolňovat z práce atd.
5. zář 2007 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ano na krvne testy a geneticky test a zase krvne testy na protilatky... a stale do kola... :confounded: ale ku koncu je to uz ovela volnejsie hlavne ak niesu ziadne problemy :wink:
5. zář 2007 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si zo zaciatku len vymenila smenu aby som mohla ist na vysetrenia...alebo som to riesila dovolenkou :wink:
5. zář 2007 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek