Mladá Boleslav

Ahoj holky, je tu vůbec nějaká těhulka z MB a okolí?
musilka
5. zář 2007
flow teď jsem si byla koupit kapesního průvodce a pohorky aby mě neboleli nožičky. Už se těšim. Hlavně na to jak si pořádně odpočineme. A za pár tejdnů na to zase doma vlítnem až bude péří lítat 😃
flow111
5. zář 2007
musilka 😃 ved priroda vam doda energiu 😉
petty
5. zář 2007
Ahojky 🙂

Klouzavka: U Sochůrka jsou dvě kabinky, kde se převlékneš a Sochůrek si tam pro tebe do kabinky přijde 😉
petty
5. zář 2007
Musilko, tak si dovču na Slovensku užijte, je tam krásně x-)
musilka
5. zář 2007
flow? nevíš jestli jsou někde poblíž tý oravy nějalý termální koupaliště?
musilka
5. zář 2007
petty dík asi tam strávíme celých 14 dní ale nevim. Manže chce jen na tejden a tejden bysme vegetili doma. Pitřebujem dodělat tu spropadenou koupelnu ]-(
musilka
5. zář 2007
petty dík jdu na to 😉
petty
5. zář 2007
Musilko my jsme byli v těch termálech ve Velkým Medéru a v Popradu...oboje pěkné 😉
musilka
5. zář 2007
to je super web petty dík máme to 10 km do toho tatralandu tam to vypadá super
petty
5. zář 2007
My jsme právě na tomhle webu taky hledali, když jsme jeli na Slovensko 😉 A my jsme vodomilové, takže aquaparky a termály to je naše 😃
musilka
5. zář 2007
petty no já se taky rára čvachtám a ten můj chlap to je strašná kachna. Chcem tu dovču pojmout takhle relaxačně. Ale i pochodovat po nějakejch památkách a po horách. Já popravdě řečeno jedu na slovensko poprvě v životě. To je ostuda co.
petty
5. zář 2007
Já jsem byla na Slovensku víckrát...Ale s manželem jsme tam spolu sami dva byli taky jen jednou 😉 Předtim jsem tam jezdila ještě s rodičema...
petty
5. zář 2007
Letos jsme chtěli na Slovensko alespoň na pár dní, ale časově nám to nevyšlo...Byli jsme 3 týdny u moře a pak už měl manžel moc práce v práci, takže už jsme na dýl nikam jet nemohli... 😞 No a teď, když už má zase trochu volněji v práci, tak už zas na dýl nemůžu já, protože začal školní rok...takže jedině zase až o prázdninách...
musilka
5. zář 2007
holky mizim domu musim letět k mámě aby mi skrátila kalhoty koupila jsem si je dneska v ALPINEpro a sou mi dlouhý ale jinak jsou super, tak pa zítra
petty
5. zář 2007
Musi měj se...
flow111
5. zář 2007
musilka...je tam kopa termalnych kupalisk, staci si vybrat... 😉 😉

sa mi odpojil net sakra ]-(
flow111
5. zář 2007
no dufam, ze uz povachcim... :-N to je horor som asi veeelmi technicky typ... :-p
musilka
6. zář 2007
to máme dnes počásko že? A já musim jet do Prahy se mi na tu dálnici v tomhle vichru vůbec nechce ale co se dá dělat práce volá. Po obídku jsem zpátky :-S doufám. Tak se tu mějte krásně 😃
flow111
6. zář 2007
musilka ty pracujes v prahe alebo musis nieco vybavit?.... no je dobra zima ani by som nesla von keby som nemusela ist na kontrolu :-|
mishulle
6. zář 2007
ahoj holky, ano, jsem přímo z Mb, bydlim za dallasem, šla jsem sem za manželem z LB
klouzavka
6. zář 2007
mishulle:taky jsem přistěhovalkyně, z JC.Šli jsme sem oba s manželem.Kam chodíš na gynekologii? Já jsem včera byla poprvé u MUDr.Socůrka, byla jsem spokojená.Jinak jak je? Chodíš v MB někam na těhu cvičení?Jak dlouho bydlíš v MB?
mishulle
6. zář 2007
V Mb bydlim rok a půl, na gyndu chodim k Trhoňový, teď se musim domluvit, jestli můžu na cvičení, protože byly nějaký problémy a asi bych chodila do nemocnice, zatim cvičim jen doma protahovací cviky. Jinak je už celkem dobře, uvidim jak dopadnou příští týden testy a pak už budu úplně klidná
klouzavka
6. zář 2007
mishulle:Jo a taky je nějaké cvičení za kinem Oko, ve středu 17-18h,za50,-.Jestli se můžu zeptat, kolik Ti je?Já jsem 79ročník.
musilka
6. zář 2007
flow: nee dělám v Bolce jen tak jednou týdně musim jet na sídlo naší firmy přebrat si nějaký dokumentiky. Teď jsem dorazila. Stavila jsem se na dobrý papaníčko a jdu trávit u kávičky. A taky to chci dneska brzo zabalit. Mám toho hodně co musim naťukat do počítače a to můžu udělat i doma na svym. a zítra sem možná ani nebudu muset jezdit 😃
mishulle
6. zář 2007
KlouzavkA, JSEM 85, KAŽDEJ ŘÍKÁ MLADÁ MAMINA, ALE MĚ TO TAK VYHOVUJE, 79 je manžel
musilka
6. zář 2007
mishulle jé tak to jsme stejně starý!!! nebo spíš mladý a můj manžel je 76. Jsme spolu 5,5 roku a tři měsíce manželé 😉 ale bohužel jsme před pár dny o naše malinký přišli. Snad se brzo zadaří znovu a bude to už všechno v poho :-N
klouzavka
6. zář 2007
musilka:jak bylo v Praze?Blaze?Tak to máš dobrý, že třeba zítra nemusíš do práce, tak makej, makej, ať je to skutečností.Já mám toho dost v práci dnes a zítra. Dnes bych chtěla jít večer na spining, tady v MB poprvé, tak jsem zvědavá. Budu doma sama, manžel má nějakou akcičku v práci, tak se vrátí až večer, tak přeci nebudu trčet doma. O víkendu jdu kámošce na svatbu, s holkama, co jsme pozvaný, tak to táhnneme už od zítra. Oddavky má kaamarádka na Sychrově a hostinu ve Slanné u Semil.Je totiž z Lomnice nad Popelkou. Jsem zvědavá, bude to rachot, svatebčanů je 59. Já měla svatbu se všemi lidmi - 20.
U Sochůrka jsem byla spokojená.
musilka
6. zář 2007
klouzavka my měli taky cca 20 lidí. Měli jsme to po obřadě jen pro rodinu a večer pro kamarády. V Praze nic moc ten provoz tam mi leze na mozek. vždycky přijedu úplně vystresovaná ale kolegyně hodná duše na mě čeká s kávičkou a s dortikem a hned je mi líp 😃
mishulle
6. zář 2007
musilka, to je my líto, my jsme spolu 5 let a 20 dní manželé