• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav

11. srpna 2011 
flow teď jsem si byla koupit kapesního průvodce a pohorky aby mě neboleli nožičky. Už se těšim. Hlavně na to jak si pořádně odpočineme. A za pár tejdnů na to zase doma vlítnem až bude péří lítat :grinning:
5. zář 2007 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka :grinning: ved priroda vam doda energiu :wink:
5. zář 2007 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Klouzavka: U Sochůrka jsou dvě kabinky, kde se převlékneš a Sochůrek si tam pro tebe do kabinky přijde :wink:
5. zář 2007 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musilko, tak si dovču na Slovensku užijte, je tam krásně :dizzy_face:
5. zář 2007 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow? nevíš jestli jsou někde poblíž tý oravy nějalý termální koupaliště?
5. zář 2007 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty dík asi tam strávíme celých 14 dní ale nevim. Manže chce jen na tejden a tejden bysme vegetili doma. Pitřebujem dodělat tu spropadenou koupelnu :angry:
5. zář 2007 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. zář 2007 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty dík jdu na to :wink:
5. zář 2007 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musilko my jsme byli v těch termálech ve Velkým Medéru a v Popradu...oboje pěkné :wink:
5. zář 2007 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super web petty dík máme to 10 km do toho tatralandu tam to vypadá super
5. zář 2007 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme právě na tomhle webu taky hledali, když jsme jeli na Slovensko :wink: A my jsme vodomilové, takže aquaparky a termály to je naše :grinning:
5. zář 2007 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty no já se taky rára čvachtám a ten můj chlap to je strašná kachna. Chcem tu dovču pojmout takhle relaxačně. Ale i pochodovat po nějakejch památkách a po horách. Já popravdě řečeno jedu na slovensko poprvě v životě. To je ostuda co.
5. zář 2007 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla na Slovensku víckrát...Ale s manželem jsme tam spolu sami dva byli taky jen jednou :wink: Předtim jsem tam jezdila ještě s rodičema...
5. zář 2007 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Letos jsme chtěli na Slovensko alespoň na pár dní, ale časově nám to nevyšlo...Byli jsme 3 týdny u moře a pak už měl manžel moc práce v práci, takže už jsme na dýl nikam jet nemohli... :frowning2: No a teď, když už má zase trochu volněji v práci, tak už zas na dýl nemůžu já, protože začal školní rok...takže jedině zase až o prázdninách...
5. zář 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mizim domu musim letět k mámě aby mi skrátila kalhoty koupila jsem si je dneska v ALPINEpro a sou mi dlouhý ale jinak jsou super, tak pa zítra
5. zář 2007 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musi měj se...
5. zář 2007 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka...je tam kopa termalnych kupalisk, staci si vybrat... :wink: :wink:

sa mi odpojil net sakra :angry:
5. zář 2007 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dufam, ze uz povachcim... :sweat_smile: to je horor som asi veeelmi technicky typ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2007 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máme dnes počásko že? A já musim jet do Prahy se mi na tu dálnici v tomhle vichru vůbec nechce ale co se dá dělat práce volá. Po obídku jsem zpátky :confounded: doufám. Tak se tu mějte krásně :grinning:
6. zář 2007 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka ty pracujes v prahe alebo musis nieco vybavit?.... no je dobra zima ani by som nesla von keby som nemusela ist na kontrolu :unamused:
6. zář 2007 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ano, jsem přímo z Mb, bydlim za dallasem, šla jsem sem za manželem z LB
6. zář 2007 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle:taky jsem přistěhovalkyně, z JC.Šli jsme sem oba s manželem.Kam chodíš na gynekologii? Já jsem včera byla poprvé u MUDr.Socůrka, byla jsem spokojená.Jinak jak je? Chodíš v MB někam na těhu cvičení?Jak dlouho bydlíš v MB?
6. zář 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Mb bydlim rok a půl, na gyndu chodim k Trhoňový, teď se musim domluvit, jestli můžu na cvičení, protože byly nějaký problémy a asi bych chodila do nemocnice, zatim cvičim jen doma protahovací cviky. Jinak je už celkem dobře, uvidim jak dopadnou příští týden testy a pak už budu úplně klidná
6. zář 2007 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle:Jo a taky je nějaké cvičení za kinem Oko, ve středu 17-18h,za50,-.Jestli se můžu zeptat, kolik Ti je?Já jsem 79ročník.
6. zář 2007 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
flow: nee dělám v Bolce jen tak jednou týdně musim jet na sídlo naší firmy přebrat si nějaký dokumentiky. Teď jsem dorazila. Stavila jsem se na dobrý papaníčko a jdu trávit u kávičky. A taky to chci dneska brzo zabalit. Mám toho hodně co musim naťukat do počítače a to můžu udělat i doma na svym. a zítra sem možná ani nebudu muset jezdit :grinning:
6. zář 2007 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
KlouzavkA, JSEM 85, KAŽDEJ ŘÍKÁ MLADÁ MAMINA, ALE MĚ TO TAK VYHOVUJE, 79 je manžel
6. zář 2007 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle jé tak to jsme stejně starý!!! nebo spíš mladý a můj manžel je 76. Jsme spolu 5,5 roku a tři měsíce manželé :wink: ale bohužel jsme před pár dny o naše malinký přišli. Snad se brzo zadaří znovu a bude to už všechno v poho :sweat_smile:
6. zář 2007 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka:jak bylo v Praze?Blaze?Tak to máš dobrý, že třeba zítra nemusíš do práce, tak makej, makej, ať je to skutečností.Já mám toho dost v práci dnes a zítra. Dnes bych chtěla jít večer na spining, tady v MB poprvé, tak jsem zvědavá. Budu doma sama, manžel má nějakou akcičku v práci, tak se vrátí až večer, tak přeci nebudu trčet doma. O víkendu jdu kámošce na svatbu, s holkama, co jsme pozvaný, tak to táhnneme už od zítra. Oddavky má kaamarádka na Sychrově a hostinu ve Slanné u Semil.Je totiž z Lomnice nad Popelkou. Jsem zvědavá, bude to rachot, svatebčanů je 59. Já měla svatbu se všemi lidmi - 20.
U Sochůrka jsem byla spokojená.
6. zář 2007 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka my měli taky cca 20 lidí. Měli jsme to po obřadě jen pro rodinu a večer pro kamarády. V Praze nic moc ten provoz tam mi leze na mozek. vždycky přijedu úplně vystresovaná ale kolegyně hodná duše na mě čeká s kávičkou a s dortikem a hned je mi líp :grinning:
6. zář 2007 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka, to je my líto, my jsme spolu 5 let a 20 dní manželé
6. zář 2007 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek