• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli :slight_smile: :wink: :slight_smile:
25. únor 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to určitě nee, ještě se vzbudí, nají, vykoupe a pak bude čumákovat do deseti a maminka nebude moct psát bakálářku a teď se jí nechce
nevim, kde to Luci zastihne :wink:
25. únor 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Miso :slight_smile: :wink:
25. únor 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer kočeny jak se máte? Nové témátko koukám :slight_smile:
25. únor 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
du něco pojíst
25. únor 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HOLKY-NAHODOU JSEM VLEZLA NA DAMU NA TEMA TEHULKY V MB A NASE TISLERKA SI KLIDNE PORODILA DRUHOU HOLCICKU JOLANKU A VUBEC NAM NEDALA ECHO :grinning: :confused: :confused: :confused:
Ahoj Musil-tak jak valcis?Kdyz jdete opet do ´boje?
25. únor 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ahoj musil, o tobě jsem dlouho neslyšela, jak žiješ?
no to si tedy tislerka dovolila hodně :wink:
25. únor 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi no válčim jak se dá. V pátek 13.3. to vypadá na KETík. Jsem měsíc v nové práci strašně se mi tam líbí takže když KEtík nevyjde tak aspoň budu moct dál dělat tam kde mě to baví. A co vy jak se máte ? Dejtr mi vědět holky do IP když budete plánovat srazík já bych ráda přišla když mi to směnové vyjde :wink:
25. únor 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishull žiju celkem fajn teď zrovna zašívám chlapovi návleky na hokejbal má to samou díru :grinning:
25. únor 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil: takže taky hraje? za koho? já se z toho picnu, samý hokejbalisti :wink:
25. únor 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a na zašívání štrupen dávno dlabu, to bych mohla dělat furt
25. únor 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishull tady v MB tu oblastní ligu - Peepa Devils :wink:
25. únor 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishull no já na to dlabala taky ale už to bylo vážně strašný pro ostudu ten můj trhan. Tak jsem koupila bavlnky a makám :grinning:
25. únor 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, znám. a co nová, stará práce?
25. únor 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishull no je to super. Jsem v Kosmonosích v blázonci chytla jsem zrovna úžasný oddělení takže maximální spokojenost :wink:
25. únor 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to fajne, hlavně, že jsi spokojená
25. únor 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky v nové diskuzi :grinning: :grinning: :grinning:

Musil - ahooooj, tebe ráda vidím holka!!! super, že se ti v práci líbí a na KETík budu držet palce....

Aní - no, o Tišlerce to vím, chodím ještě na diskuzi, kde to bylo hned po narození :wink: :grinning: :grinning: :grinning: jen jsem vám to nějak zapomněla napsat :sweat_smile:
25. únor 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ráda že jsem se odhodlala změnit práci. Je to vážně fajn a ta změna mi hodně prospěla cose týče psychiky takže ten KET třeba možná i vyjde uvidíme :slight_smile:
25. únor 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačul:styď se :grinning:
25. únor 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul ahojda jé ty jsi těhu ? koukám jak spadlá z višně moc gratuluju i když pozdě :sweat_smile:
25. únor 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilo: třeba možná i určitě, uvidíš
25. únor 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - díky moc... no, já se to taky snažila dlouho tajit, měla jsem pěkný bobky :grinning:

Míšo - stydím se! :sweat_smile:
25. únor 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak jsem taky v nový diskuzi (ale zavírají se nad 10000 příspěvků,t ak jsem ještě chvilku mohly kecat ve starý :wink:)
25. únor 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishull i když zrovna ten pátek 13. co je pravděpodobný transfer to je dost pesimistický :grinning: i když Jenda má zrovna 13 číslo dresu tak to prej tak blbý číslo není mi povídá :grinning:
25. únor 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Tišlerka rodila podruhé císařem a bylo to rychlé, nahlásila, že ji bolí jizva, pak břicho a už ten den ji fikli - to měla termín až v březnu.... malá je fakt malá ale hezká (podle fotek) :grinning: jen má taky problémy s kojením :frowning2:
25. únor 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul no to se nedivím. Já o KETu nikomu taky říkat nebudu ani rodičům nechci aby byly zbytečně zklamaný a já v depce že se to nepovedlo a že se budou ptát tak co jak ? Jen já manža a vy :grinning:
25. únor 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - třeba vám ta 13 přinese naopak štěstí :wink: každopádně palečky máš a myslím, že nejen od nás!
25. únor 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - to úplně chápu :wink:
25. únor 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil: určitě to není špatný číslo, takhle myslet nesmíš, jinak budeš sledovat každou černou kočku,... já to znám, takhle jsem byla vyblblá, když mi 2x po sobě vyšel blbě monitor v těhu
holky, jdu uspávat, dítko tu už demoluje nádobíčko....
tak zatím a snad se ještě objevím.....
autor
Vrrrrrrr-takze za to muze vlastne Káťa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Market-tak dej vedet nez pujdes a my drzime palecky a budem na Vas myslet o to intenzivnejc :grinning: :grinning: :grinning:
V blazinci dela pritelkyne meho kamose jmenuje se Lucka ale prijmeni nevim teda a ani kde presne dela :confused: :sweat_smile: :wink: :wink: To je dobre ze Te prace bavi-to dneska malokoho-vcetne me teda se priznam :frowning2: :unamused: :confounded: :confounded:
25. únor 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek