• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Bew - no to je k po..ání teda s tou školkou! :angry: Nejdříve slíbí a pak odvolají, no pak se má člověk na něco spolehnout, že! :frowning2: :angry: Tak držím palec, ať snažení o mimi vyjde a situace by byla vyřešena....

Kohopak jsme tu neměli na návštěvě? Ahoj Kačenko!!! :slight_smile: nechceš se zítra přijít na nás podívat? Máme srazík v 15h u Bartoše na spinningu nebo jak se to píše :grinning:

Aní - zítra ať vám na mandlích vše dobře dopadne!!! a neboj, nejsi stará :grinning: :grinning: :grinning:

klouz - zrovna si tak říkám, abych si připravila někam na oči tu košilku pro Karolínu....už vidím, jak přijedu zítra bez ní :grinning:

holky, před 14 dny jsme v Praze objednali nábytek do děts. pokoje, čekací lhůta je 6 týdnů /na stěnu jsme čekali skoro 9!!/, tak jsem si říkala, že dřív bude prcek na světě než dodělaný pokoj.... a oni včera psali že zboží je tam, tak mi udělali veliiiikou radost a v sobotu pro to drandíme a budeme montovat a montovat :grinning:
27. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bew - chléb s máslem a pytlíková polévka to je ještě luxus... :grinning:
27. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo ja jsem zapomela pozdravit Katku-dekuji a doufam ze i Vy se mate s mimiskem a Emulkou dobre :wink: :wink:
Verko-zitra mame nastup a operace je v patek.Ale zitra nam reknou jestli jo a nebo ne.Kdyz ne tak si to prihasime za Vama do MB :wink: :wink: ale doufam ze to klapne :confounded: :confused: :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klari, tak mě napadlo, že ta polívka ze sáčku by byl luxus :o)))) a máslo to náhodou slevnuje :o) ale počkej, budeš mít slepičky a tak :wink:
Jo a jinak CLAUDII pozor na to. už jedeš jinam :o))) my jdmeme k pastelce ke spinning MB ne do pizzerie u Bartoše. je to kousek od OBI a Sparu, co tam staví.. sakra at te zítra vidíme :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíši, je to se mnou možný??? Luci, dík za upřesnění místa, to bych asi koukala proč jsem u Bartoše sama :grinning: :grinning: Musím se ještě jednou mrknout na ten odkaz co sem Klouz dávala, abych tam opravdu trefila...
27. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem se umravnila a nastudovala kam že to zítra jdeme... :slight_smile: pastelka vím kde je, tak by neměl být problém to najít :slight_smile: a když bude nejhůř, tak budu volat někoho mobilem SOS :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím, kdo tam zítra budete písněte mi na IP mobil, kdybych to nááááhodou nemohla najít.
27. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní, já ti ho klidně písnu, ale nevím zda právě já jsem ta pravá, když ještě před půl hodinou jsem tu tvrdila, že jdeme k Bartošovi :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Nevadí Věru, tak budeme bloudit spolu . Děkuji koknu na něj a prozvoním Tě. Začíná 790 :grinning:
27. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně Daní :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
už tě mám uloženou :slight_smile:
27. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •košilku nezapomeň a hlavně přijeď na správné místo!

Taťku už máme doma a já můžu jít klidně od19h cvičit! Večer musím žehlit!
27. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi: jo jo v tomhle Brezne - svet je malej :slight_smile:) Hele a Tvuj MM tam uci?
27. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie • s katkou jsem dnes muvila a taky jsem jí říkala,ať se zítra přidá! :slight_smile:
27. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bewe: ach jo, to jsou problémy, to mě netěší, Kuba je taky únor
27. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle •Dáda je březen!
Nejlepší je mít v tomto ohledu dítě narozené o prázdninách,nebo v září.
27. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz: já vím, ale Milda je únor
27. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-ne,ne on tam do skoly chodil-pochazi z Petkov a ty spadaji pod Brezno :wink: :wink: :wink:
27. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi: mno jo, jsem trdlo a zbrkle ctu :frowning2: Jo jo, to souhlasi - za me, kdyz jsem tam chodila, bylo nejvic deti z Dlouhe Lhoty a Petkov :grinning:
A prijmeni?
27. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu popřát hezký večer, dobrou noc a zítra naviděnou :wink:
27. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak my zejtra nedorazíme, oba máme rýmu a Kuba navíc teplotuje, neradi bychom někoho nakazili
27. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-Zdenek Rychtr :wink: :wink: Jaky Ty jsi rocnik a mela jsi prijmeni?
27. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak ja se loucim a valim spat :pensive:
Zitra pisnu Dance co a jak a ta Vam da echo.Uzijte si srazik a drzte nam palce-dobrou noc vsem :pensive: :pensive: :pensive:
27. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle •brzy se uzdravte,Ono se není čemu divit v těchto výkyvech počasí!

Nanda: drříme palce.

Claudie: bude se snažit dorazit,co nejdříve,ale asi dříve,než v15:30 se mi to nepovede!
27. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dobrouu noc.
Aní budu čekat na zprávičku, to víš, že to tady vyřídím.
Hlavně dobře pochoďta, ať už má Ondrášek klid od bolestí.
Držím palečky a myslím na vás. :wink:
27. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,krásné sny. :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno...prvnííííí poprvé za celou dobu :grinning:
28. kvě 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bude tím, že Aní má jiné starosti,ale co Klouz a Dana,??? hihihi. já jsem první protože když odcházel táta do práce tak mi dal vzbuzeného Domina do velké postele a nějak mi smrděl a byl posranej :grinning: :grinning: takže jsem ho přebalila ale jsme stále ve velké posteli a on se ještě snaží usnout a dospat to, že byl tak brzo vzhůru :o)))
28. kvě 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr • gratuluji k vítězství!

miishulle:skoda,že Vás přepadla rýma!Dáda tam mohl mít parťáka
28. kvě 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek