Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
luciejadr
28. kvě 2009
no doufám, že to počasí se zlepší, protože vevnitř se budou větší děti nudit :o/ i když oni tam mají jako vstup ven a tam se dá hrát. tam hračky i mají. ale i tak.... venek je venek
klouzavka
28. kvě 2009
luciejadr •Hlásí19stupňů,to je celkem fajn.Slunce svítí.

Já si s Vámi moc neposedím, protože více budu asi s Dádou na písku,ale to se zvládne,hlavně,když vás uslyšíma Vy uslyšíte mě!
alzbeta.hod
28. kvě 2009
ahojky holky jak se máte?
klouzavka
28. kvě 2009
alzbeta.hoda"
Ahoj,Dádovi rostou další zuby,tak je ukňouraný.Od11h máme plavání na Dubcích v Lachtánku.
alzbeta.hod
28. kvě 2009
jé vy se máte.... taky bych šla plavčit...
siwama
28. kvě 2009
Ahoj holky, krásné ránko, ale docela studené :-|
klouzavka
28. kvě 2009
Jojo,sluníčko je pryč!Uvidíme odpoledne!
alzbeta.hod
28. kvě 2009
to teda je... snad už studenější nebude ale aspoň bude příjemný vzduch na hale v práci.
bewe
28. kvě 2009
Ahojky holky, dneska teda počásko nic moc. Nám se konečně dneska vracejí sousedi z dovolený, tak si konečně ten náš had bude mít s kým hrát.... bylo to na palici.
Po obědě jedem za tou tchýní a pak do Hypernovy.... a navečer jdu na nehty - se těšim
alzbeta.hod
28. kvě 2009
ahojky kam chodíš na nehty?
bewe
28. kvě 2009
na nehty chodím k paní Moravcové, tady ve vsi
bewe
28. kvě 2009
jdu uspat krakena, tak zatím pa
alzbeta.hod
28. kvě 2009
hmm to je moje sestřenka... 😃
bewe
28. kvě 2009
fakt jo 🙂, to je super
bewe
28. kvě 2009
její manžel nám dělal topení - Brano
alzbeta.hod
28. kvě 2009
jo to je instalatér, nám taky dělali celou vodu a topení... a jejich dvojčata jsou taky super co? A ta středa v cukrárně ještě platí???
alzbeta.hod
28. kvě 2009
tak až půjdeš na nehty tak pozdravuj... Já k ní chodím jen na nalakování když se někam chystám... 😃
bewe
28. kvě 2009
jasný, že platí.... 🙂
já k ní chodím pravidelně - dopřávám si takovej luxus jednou za 3 týdny 😃
luciejadr
28. kvě 2009
jen kontroluji, že je vše OK a i když je hnusně tak se sejdeme vevnitř na spinnu =-) =-)
bewe
28. kvě 2009
tak za chvíli odjíždíme za tou tchýní, holky, užijte si to a foťte....
alzbeta.hod
28. kvě 2009
já padám do práce. pa pa pa
bewe
28. kvě 2009
tak se moc neupracuj, pAPa
siwama
28. kvě 2009
Zpráva od Aníčky ve 14:31-

Ahoj, tak jsme přijatý a konečně na pokoji.Bylo to strašný čekání.Ještě zítra velká vizita a v 9:00 hod. by měl jít na sál,jako v 2.pořadí.Tak držte palce.A jsem s ním na pokoji i na noc,tak super.Držte palce ANNA
claudie
28. kvě 2009
Daní, co návštěva, už jsi je vypakovala? 😃 dík za zprávu od Aní, zítra v devět na ní, ale hlavně na Ondráška musíme myslet!!! 😉

Evi, Lucko a Lucko..... proběhly jste mezi kapkami deště nebo jste dorazily domů jako zmoklé slepičky? 😃
silente
28. kvě 2009
Ahojte boleslavandy!

Tak jsme dnes dorazily z porodnice domů.

Musím říct, že porodnice v MB mě v ničem nezklamala a všichni byli moc hodní a super.
Jo a měla jsem i kliku a měla ten nadstandard x-) Doporučuji, ta tisícovka na den za to pohodlí stojí! x-)

Nevím, jestli semka někdo napsal údaje, takže:
Anna Maria, narozena 24.05.2009 v 6:47, 3610 g, 51 cm 🙂
luciejadr
28. kvě 2009
Claudí já už si umyla hlavu. moc jsem nezmokla, ale teplo jako neyblo. asi jsme šly pomalu :o)

Silent vítej doma. moc ještě jednou gratuluji. a jsem ráda, že jsi se vrátila spokojená. a co Evi, mluvila si s ní?
silente
28. kvě 2009
Od Evinky mám zatím zprávy, že jí včera dělali Hamiltona a do pátka musí porodit (dnes asi už začli s vyvoláváním) .... ale to je sms ze včera, takže možná, že uuuuuž 🙂
siwama
28. kvě 2009
Věru, návštěva odjela v půl 6, děs. Musela jsem pověřit Danču, aby aspoň včas vyřídila zprávu.
jak já nemám ráda tyhle neohlášené návštěvy.
Tak teď tu kmitám, abych to měla zase vše v pořádku, zítra po poledni odjíždíme do Polska.
¨Jinak Sil, maminko, 😉 vítám Tě tady zase zpět mezi náma. I s Aničkou, nebo Maruškou???
Naše Halí je Halina Marie, tak ji někdy říkáme Halí a někdy Máňa 😃 . Ona o sobě říká, že Máňa je jen když zlobí, jinak je Halinka. 😉
Tak ať Anička krásně bumbá a roste ke zdravíčku
claudie
28. kvě 2009
Lucko, mě pršelo celou cestu domů, ale je fakt že do auta neprší takže mi to ani nevadilo 😃

Ahoj mamino Silent, tak už jste holky doma? to je fajn, že máš vše za sebou a že jsi byla spokojená, to ráda slyším, když se chystám v MB taky rodit 😉 . tak ať vám Anička-Maruška dělá jen samou radost 😉

Daní - no tak to návštěva vydržela docela dlouho... a šťastnou cestu do Polska 😉

u nás teď padaly kroupy =-)
silente
28. kvě 2009
Tak už jsem stáhla fotky
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum...

Děkujeme za přivítání.

Siw - já jí říkám Ený a tatínek Aničko. No uvidíme, jak nakonec 😃

Claudie - nejlepší bylo, že asi 1/4 hod. po narození malé přišla na sál Markétka ze cvičení a pak se tam o mě vlastně starala x-)

Začni psát odpověď...

Odešli