• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
no doufám, že to počasí se zlepší, protože vevnitř se budou větší děti nudit :o/ i když oni tam mají jako vstup ven a tam se dá hrát. tam hračky i mají. ale i tak.... venek je venek
28. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
luciejadr •Hlásí19stupňů,to je celkem fajn.Slunce svítí.

Já si s Vámi moc neposedím, protože více budu asi s Dádou na písku,ale to se zvládne,hlavně,když vás uslyšíma Vy uslyšíte mě!
28. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky jak se máte?
28. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
alzbeta.hoda"
Ahoj,Dádovi rostou další zuby,tak je ukňouraný.Od11h máme plavání na Dubcích v Lachtánku.
28. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jé vy se máte.... taky bych šla plavčit...
28. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko, ale docela studené :unamused:
28. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo,sluníčko je pryč!Uvidíme odpoledne!
28. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
to teda je... snad už studenější nebude ale aspoň bude příjemný vzduch na hale v práci.
28. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, dneska teda počásko nic moc. Nám se konečně dneska vracejí sousedi z dovolený, tak si konečně ten náš had bude mít s kým hrát.... bylo to na palici.
Po obědě jedem za tou tchýní a pak do Hypernovy.... a navečer jdu na nehty - se těšim
28. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky kam chodíš na nehty?
28. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
na nehty chodím k paní Moravcové, tady ve vsi
28. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu uspat krakena, tak zatím pa
28. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
hmm to je moje sestřenka... :grinning:
28. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
fakt jo :slight_smile:, to je super
28. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
její manžel nám dělal topení - Brano
28. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jo to je instalatér, nám taky dělali celou vodu a topení... a jejich dvojčata jsou taky super co? A ta středa v cukrárně ještě platí???
28. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
tak až půjdeš na nehty tak pozdravuj... Já k ní chodím jen na nalakování když se někam chystám... :grinning:
28. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jasný, že platí.... :slight_smile:
já k ní chodím pravidelně - dopřávám si takovej luxus jednou za 3 týdny :grinning:
28. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jen kontroluji, že je vše OK a i když je hnusně tak se sejdeme vevnitř na spinnu :confused: :confused:
28. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
tak za chvíli odjíždíme za tou tchýní, holky, užijte si to a foťte....
28. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
já padám do práce. pa pa pa
28. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se moc neupracuj, pAPa
28. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Zpráva od Aníčky ve 14:31-

Ahoj, tak jsme přijatý a konečně na pokoji.Bylo to strašný čekání.Ještě zítra velká vizita a v 9:00 hod. by měl jít na sál,jako v 2.pořadí.Tak držte palce.A jsem s ním na pokoji i na noc,tak super.Držte palce ANNA
28. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Daní, co návštěva, už jsi je vypakovala? :grinning: dík za zprávu od Aní, zítra v devět na ní, ale hlavně na Ondráška musíme myslet!!! :wink:

Evi, Lucko a Lucko..... proběhly jste mezi kapkami deště nebo jste dorazily domů jako zmoklé slepičky? :grinning:
28. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte boleslavandy!

Tak jsme dnes dorazily z porodnice domů.

Musím říct, že porodnice v MB mě v ničem nezklamala a všichni byli moc hodní a super.
Jo a měla jsem i kliku a měla ten nadstandard :dizzy_face: Doporučuji, ta tisícovka na den za to pohodlí stojí! :dizzy_face:

Nevím, jestli semka někdo napsal údaje, takže:
Anna Maria, narozena 24.05.2009 v 6:47, 3610 g, 51 cm :slight_smile:
28. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Claudí já už si umyla hlavu. moc jsem nezmokla, ale teplo jako neyblo. asi jsme šly pomalu :o)

Silent vítej doma. moc ještě jednou gratuluji. a jsem ráda, že jsi se vrátila spokojená. a co Evi, mluvila si s ní?
28. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Od Evinky mám zatím zprávy, že jí včera dělali Hamiltona a do pátka musí porodit (dnes asi už začli s vyvoláváním) .... ale to je sms ze včera, takže možná, že uuuuuž :slight_smile:
28. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Věru, návštěva odjela v půl 6, děs. Musela jsem pověřit Danču, aby aspoň včas vyřídila zprávu.
jak já nemám ráda tyhle neohlášené návštěvy.
Tak teď tu kmitám, abych to měla zase vše v pořádku, zítra po poledni odjíždíme do Polska.
¨Jinak Sil, maminko, :wink: vítám Tě tady zase zpět mezi náma. I s Aničkou, nebo Maruškou???
Naše Halí je Halina Marie, tak ji někdy říkáme Halí a někdy Máňa :grinning: . Ona o sobě říká, že Máňa je jen když zlobí, jinak je Halinka. :wink:
Tak ať Anička krásně bumbá a roste ke zdravíčku
28. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucko, mě pršelo celou cestu domů, ale je fakt že do auta neprší takže mi to ani nevadilo :grinning:

Ahoj mamino Silent, tak už jste holky doma? to je fajn, že máš vše za sebou a že jsi byla spokojená, to ráda slyším, když se chystám v MB taky rodit :wink: . tak ať vám Anička-Maruška dělá jen samou radost :wink:

Daní - no tak to návštěva vydržela docela dlouho... a šťastnou cestu do Polska :wink:

u nás teď padaly kroupy :confused:
28. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už jsem stáhla fotky
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=44938&vReferer=

Děkujeme za přivítání.

Siw - já jí říkám Ený a tatínek Aničko. No uvidíme, jak nakonec :grinning:

Claudie - nejlepší bylo, že asi 1/4 hod. po narození malé přišla na sál Markétka ze cvičení a pak se tam o mě vlastně starala :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek