• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
jo šli jsme ho zamluvit někdy 4.1. museli jsme brzy.
svatba utekla jako voda a teď to nekonečné čekání
29. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a takhle rychle se vám podřilo vše zařídit???
a měli jste ji v MB???
29. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jen v MB na úřadě. Někdy v únoru jsem byla s mamčou a sestřenicí vybírat šaty. sestřenka má 10leté dvojčata tak mi byli za družičky, byli nádherný.... no a pak jen hostina a tak. Auto mi zdobila teta, teda i sál, hudbu měl strejda. Akorát prstýnky nám vyměnili takže jsme je měli pár dní před svatbou.
29. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždycky jsem měla za to že je na to potřeba hodně času a koukám že to jde
dost rychle :slight_smile:
ale my to necháme asi až na příští rok!!!

nemáš nějaké fotečky??
29. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mám plno fotek ale nepodařilo se mi je uložit do albíčka... asi jsou moc velký, musím poprosit manžela.
vše nejdůležitější jsme zařizovali měsíc před svatbou. prstýnky, kadeřnice, kosmetička, dorty a zákusky, kamera foťák. Tyhle dva poslední lidi upozorňuji chtělo by dřív. Mívají to docela našlapaný...
Jo a prstýnky taky dřív, ono trvá měsíc než je vyrobí. Nám navíc poslali prstýnky jiných snoubenců. Nádherný ale mě velký a manželovi malý. A ještě tam měli vyrytý jména.... no docela mazec, ale stihli to.
29. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybys měla meil nebo ICQ poslala bych ti pár.
29. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda, jsem moc zvědavá na fotečky...

jj to bysme to zařizovali dřív, ani by mě nenapadlo že se tof akt dá zvládnout všechno
takhle rychle...teda s těma prstýnkama je to fakt mazec, ale je důležitý že to stihli
dát do pořádku :slight_smile:
29. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám oboje, pošlu do IP adresy!!
ale spíš mi to pošli na mail :slight_smile:
29. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně
29. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, čekám :slight_smile:
29. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak ten meil nejde odeslat
29. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha...tak jestli chceš zkusit to icq?! sem připojená..
29. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zkusím
29. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Tak první noc doma proběhla v klidu a všichni jsme přežili ve zdraví :grinning:

Alzbet - s těma prstýnkama jsi mi připomněla, že naše byly hotové 3 dny před svatbou :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji všem krásný víkend. Odjíždíme do Polska.
Anička nepsala, tak snad to s Ondráškem zvládli na 1.
29. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mischal: tak to budem obě Klímovky, jo ??? :grinning: :grinning: :grinning:
Alzbet: nehtíky super, vždycky jsem ráda, když už tam konečně jdu :slight_smile:

Misch: jestli chceš tak koukni tady:
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=39025&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=52427&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

měli jsme svatbu venku - obřad i hostinu (teda ta byla ve stodole :slight_smile:)) Jinak svatbu jsem začala zařizovat někdy koncem března a v červenci jsme se brali
29. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
daní, kdy se teda máme stavit????? :wink:
29. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbet|: tak to je super že víš kdy máš ovulaci (musíš mi pak poradit :wink: ), když se teda snažíme :slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aohj, vítám nová miminka
Sil: Ann je krásná
29. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Evííí, no to je super.. mooc gratuuji, tak se dočkala a má Ondru u sebe. tak uvažuji, Evinka tajila jméno nebo ne? jen že ondra si nepamatuji, že tady padalo :sweat_smile:
Klari, tak co, manžel souhlasil a fakt se snažilkujete?
Sil, Eny je nádherná.. kochám se kochám
29. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
bewe- jůůůů, děkuju za fotečky...to je inspirace najednou :slight_smile:

jj budeme obě Klímovky :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, předevčírem mi skončila menstruace a dneska bysme to teda prý měli zkoušet - nebo spíš má chutě manža :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
páč jsem byla v UK, pak jssem na něj byla naštvaná a pak ta menzes, takže měl chlapec tak má chlapec tak trochu absťák :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Misch - celou - ale to fakt celou - svatbu jsem si zařizovala sama - sice jsem byla úplně vyfluslá - ale dá se to zvládnout i s prckem!
Oběhávala jsem obřad, který měl být na zahradě - povolení atd., výzdoba, minivína, jmenovky, miničokoládky, šaty, oblek, oblek pro malého, prstýnky, oznámení atd.... jo, dá se to stihnout, když si to naplánuješ.
29. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak další zpráva od Aničky.
Ondra má v levém oušku grometu.Budou ho muset slodovat, ještě že prý šli teď, už to ma chronický.Odsávali mu tekutinu ze středouší, slyšet by měl prý normálně.
Trošku jsem to zkrátila, už nemám čas. Tak snad se Anička nebuude zlobit.
Klárko, jak se ti to bude hodit. Budu od pondělka doma.
Tak a já už frčím. Papapa
29. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
TEda, tak to jsi frajerka že jsi to všechno zvládla sama...a ještě s prckem!!!

ale my to asi necháme až na příští léto, je mi na jednu stranu líto peněz ( a hlavně
nejsou ) ale na druhou stranu si to přeju prožít tu svatbu...no tak uvidíme!!!
29. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mischali, často se s tebou míjím ve městě, ale ty nevíš, že já jsem já :wink:
jinak my už máme objednaný nábytek do obýváku, nakonec úplně jiný, měl by dorazit za 14 dní, moc se těším, je sestaven z tohoto nábytku, jen v barvě olše
29. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás to Misch taky vypadá na svatbu příští rok... :slight_smile: jestli si to teda do té doby můj drahý nerozmyslí a neuteče :grinning: . Jsme spolu celkem dlouho, ale svatbu jsme neřešili a když jsem na podzim otěhotněla, tak mě o packu požádal, ale já se nechtěla vdávat těhu...a letos v létě by to bylo s prckem dost náročné, tak to příští léto by to už možná šlo, malému bude rok a třeba nám už půjde za družičáka :grinning: Tak budeme moct plánovat spolu co a jak :wink: :slight_smile:
29. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishull, tak ten je super, do kolik apeněz sis vybrala obývák? tam je tak moooc prvků :grinning:
a co Kuba, jak mu je????
29. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek