• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
jo jinak holky mě svatba stála 100tis kč, teda 96tis a nikdy nebudu těch peněz litovat :o))) jsem chtěla být princezna a taky byla :grinning: :grinning: a tomáš se ženil podruhé a taky mu nevadila tato investice. já vám budu závidět, až se budete vdávat.. jééééé
29. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko, se neboj...my budeme taky princezny... :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
za 10,5tis. potřebovali sme jen pár skříněk, máme jen širokou vitrínu, vysoký bar a roh, a pak pod tv takovou tu komodu 2 dvířka a uprostřed 2poličky a 2 šupliky
Kubovi je dobře, lumpačí, ale teče mu z nosu a mě taky
29. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jaký byl sraz, kolik se vás sešlo?
29. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
srazík byl fajn, sešlo se nás osm... /čtyři holky, tři děti a jedno v bříšku/
29. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
sešla se naše stála partie :grinning: budeme tomu říkat zdravé jádro :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko maminky a dětičky :slight_smile:

taky u vás pod mrakem jako u nás? asi jo...

co budete vytvářet dobrého k obědu? já nic složitého, bude sekaná, brambor a čer. zelí.... :wink:
30. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky bychom dorazili, ale momentálně jsme nemocná část zdravého jádra :grinning:
30. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Mishull :o) tak to jsi napsala suprově :grinning:
Věruš, tak pro mě je sekaná lehká jen když ji koupím :grinning: a červené zelí udělat.. no znám lehčí věci. my máme kuř maso s "hnědou" omáčkou a rýži. a já to mám dnes a zítra to budeme mít i s tatkou a zbytek si namrazím at pak nemusím vařit přes týden. to zase vytáhnu stylem - co si dám??? :grinning: :grinning: v pátek byl doma na oběd i tatka a mě se fakt vařit nechtělo, tak jsem si musela vytáhnout své dvě porce z mrazáku :angry: :angry:
30. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko - tak to je drzost teda sníst tvou porci z mrazu...no co si to ten taťka dovoluje? :grinning: :grinning:

a neboj, sekaná byla koupená jako polotovar a nachystaná v mrazáku, takže jen podlít vodou a péct, zelí je ze sklenice, tudíž jen podusit a ochutit a brambory teda jsem musela oloupat, to přiznávám :grinning: No a polévku jsem dělala už včera, takže jen ohřát a můžeme servírovat.... :wink:

a zítra vařit nemusím, jsme pozvaní k mamce na svíčkovou....mňammmmmm :slight_smile:
30. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky, já dneska dělám kuře na paprice s knedlíkem, už to za chvilku bude, voní tady celý byt :slight_smile: mňam
30. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bewe, my měli včera
30. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-zdravim z domova a blahopreju strasne moc Sil a Evicce k miminkum :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Tak jak se máte o víkendu?

My statečně bojujeme a vše je zatím v pohodě, snad to vydrží :grinning:

Děkujeme za gratulace.

Aničce s Ondráškem držíme palečky :slight_smile:
30. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sil,děs, to počasí, ještě ta rýma, už nevim, jakou zábavu malýmu vymejšlet, teď si chvíli hraje sám naštěstí a já si du udělat kafe ať nepadnu - navíc čekám mrchu, to sou dny který nesnášim :unamused:
30. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sil to je krásné číst jak jsi plná energie, teda to je spíš radost :grinning: jéééé ... a to je domimu teprve 4měsíce a já už vzpomínám jaké to bylo :sweat_smile:
Mishull, tak o tom mi vyprávěj jak zabavit malého. mi přijde že už je na můj hlas opět alergický. cokoliv děám s hračkou tak brečí :angry: a sám si hrát nechce :grinning:
Aní, vítej taky doma. musím si ještě jednou přečíst, co vás ted čeká :sweat_smile:
30. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sil: Ený má stejný povlečení jako Kuba, ale ten ho má v modrym a zelenym
30. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-no museji ho pozorovat a hlidat.Do ucha s grometou se mu nesmi dostat voda.ma to chronicky a kdyby jsme ted nesli na mandli tak mu to v ztom stredousi houstne az by kustky za usima nevydrzeli a praskli-dostalo by se mu to az do mozku a bylo by zle.Sli jsme v pravou chvili a na posledni :frowning2: :confounded: :confounded: :confused: :confused: :confused:
Sil-Anicka je krasna takove miminecko.Ja doufam ze manzu premluvim jeste na tu holcicku :dizzy_face: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink: :wink:
30. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nanda: tak držíme pěsti, taky se tu rozplývám nad tim prťouskem, to už je minulost :wink:
30. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi: když si prohlížim tvoje fotky, tak mi přijde jako by byl Ondra o hodně starší než Kuba, jí sám, chodí, to mi sme lenoši a když už se snaží sám jíst, tak je to na malíře a úklidovou četu :wink:
30. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky holky
30. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj alzbet
30. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jak se daří?
30. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet, v rámci možností dobrý
30. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže jako já... škoda že nás sluníčko opustilo... máme tu zimu... :frowning2:
30. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim běžet, malej se vzteká, leze nám 4.stolička, papa
30. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudáček, tak to utíkej pa pa
30. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Misch-no jo on je cilej az moc nekdy :confused: :wink: :wink: Nekdy bych brala aby byl vice v klidu ale to mam asi smulu :slight_smile: :grinning: :grinning: Hlavne ze je "zdravej" a to je nejdulezitejsi.Vlastne oba dva kluci :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
Alzbet-zitra jsem koukala na netu na pocasi uz ma byt lepe.Ja mam tolik pradla na zehleni a na prani ze se z toho asi zblaznim :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded:
30. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to věřim já mám plný sušák a taky ještě spoustu na praní. Jenže venku prší a doma to jen vysí jak mrcha a neschne...
a jak se jinak máš?
30. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tady, jsem totáč vyfluslá, mám to teď takový zajmavý, když je Jenda tejden doma, tak dělá stejně melouchy a doma není, aby byly peníze a teď bude od pondělka 14 dní jezdit, mě asi jebne :confounded:
30. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek