• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Mishull, v tomhle tě obdivuji - a někdy nechápu, že to tak vedete. já bych pak asi zešílela, že bych na bavení měla jen dítě a zdi :angry: mě to stačí přes týden se starat o Domiho a jsem ráda, když o víkendu není hokejbal a mám doma tatku.
30. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já vim, je to k nepochopení, ale z Jendovi výplaty se platí hypotéka a půjčky, takže žijem z mý RD, což je někdy těžký, tak holt Jenda bere co se dá, aby si přivydělal, mě brigády zakázal
30. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alzbet-no tak snad uz to bude jen lepsi a lepsi.Upinam se k tomu Ondraskovi a doufam ze uz budou kluci jen zdravi :wink: :wink:
Misch-jj to znam s penezma to je naprd.Ja bych zase na brigadu sla ale horsi je to s hlidanim :confused:
30. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne nedelni rano preju :slight_smile: :wink:
31. kvě 2009 v 05:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky je tu někdo?
31. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vikendy tu byvaji docela mrtve no :wink: :wink: :wink:
Ale ja sem tam nakukuju :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hjolky,

Aní to je fajn, že jste už doma a máte to za sebou... Jak se Ondrášek cítí, vše v pořádku? Doufám, že už se vám teď všechny nemoci vyhnou obloukem!! :wink:
31. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem zase sem nakukuji, jestli je něco nového... :slight_smile:
31. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-Ondrasek je jako by mu nic nedelali.Uplne v pohode :wink: :slight_smile: Taky se k tomu strasne upinam a doufam :confused: :sweat_smile:
Alzbet-no nic moc se tu nedeje no :frowning2: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,zdravím Vás na konci víkendu!

Nejpreve vítám Silent s mimískem doma.

Evičce gratuluji k narození Ondáška a přeji jim,ať se jim jen a jen daří na tom světě.

Nanda: je fajn,že už jste z nemocnice doma a že je Ondáškovi fajn!
31. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
mám prosbičku,potřebuji poradit,vím,že se to tu už jednou řešilo,ale mám dilema, zda jít na profi fotky k Hlubučkové,nebo ke fotografce Staňkové?Co vy na to?
31. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Aníííí čauky :wink:
31. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
daní - tak šťastně zpátky z Polska? :slight_smile:

Klouz - neporadím, já jdu k Hlubučkové v úterý, takže pak budu moci teprve poreferovat...
31. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky, pozdě, ale přece, ty víkendy jsou docela u nás náročný... takže ani na PC nemám moc času.

Sil: super, že jste doma...

Daní: co ve čtvrtek?? Že bysme se stavili konečně :slight_smile:

Aní: snad se vám ty nemoci konečřně vyhnou.... vy si to fakt vybíráte za nás za všechny....
31. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Dekuji Vam za privitani :wink:
Dani-vidis ani jsem Ti nestacila napsat co by jsem chtela koupit-tak snad priste :wink: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
my už strašíme od6h.

Jinak po8h jdeme cvičit do RC Kulíšek.
1. čer 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek maminy :slight_smile:

se nějak dnes nemůžu probrat či co.... sedím tu jak praštěná pytlem do hlavy :grinning:
jako v noci jsem byla 6x na WC, no ale si za to můžu sama.... večer u televize jsem se napráskla melounem a pak se divím, že!? :grinning: :grinning:

klouz - pěkně si s Dádou zacvičte a trochu i za mě, jsem lenora líná a dnes se mi nechce ani hnout
1. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, krásné ráno, žeby konečně sluníčko????
1. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, už to tak vypadá, že bude po těch propršených dnech zase trochu hezky :wink:

Misch - kde jsi??????????????????????
1. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hezké dopoledne! :slight_smile:
Nejprve moc blahopřeju Silente k Aničce-Marušce a Evince k Ondráškovi!!! Ať se vašim miminkům na světě moc líbí. :slight_smile:
Nandi, vašeho Ondráška ať už taky konečně nemoci přestanou trápit.

Nám teď nějakou dobu nešel internet. Předminulý pátek při té vichřici to u nás v okolí nepřežila spousta stromů, nám zabral asi třetinu zahrady sousedovic ořech, který k nám spadnul. Bylo to tu takové divoké, ale už je všechno uklizeno, odvezeno a naštěstí se nikomu nic nestalo.

Claudi, s tím melounem jsem si takhle zavařila v pátek. Večer jsem ho snědla asi čtvrtku, protože byl fakt výborný a pak v noci jsem si to taky hezky užila. :grinning:
Hezký den!
1. čer 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz, s těmi fotografkami, já znám jenom Hlubučkovou, která nám fotila na svatbě a s výsledkem jsme byli moc spokojení. I ateliérové fotky, které jsem u ní tehdy viděla, byly moc hezké. Ale je docela drahá. :unamused:
1. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Marti - tak u vás na zahradě se roztahoval sousedovuc ořech, jo? to je ale nevychovanec :grinning: Ona to byla pěkná bouřka, tak se není čemu divit...
jo, jo, meloun je sice fajn, ale pak nás prohání, co? :grinning: Koukám, že termín se ti už taky blíží.... Máš už všechno nachystáno? My snad jo, tašku už mám taky zbalenou, foťák nabitý...výbavička vypraná a nachystaná, tak snad už jen ten porod mít zdárně za sebou a v náručí mít ten malý uzlíček co nás v bříšku okopává... :grinning:

teď mě napadá, že bychom si mohli vyměnit tel. čísla, až by náhodou něco, tak můžeš písnout a já dám holkám tady vědět...co říkáš? písnu ti své do IP :wink:
1. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holkyyyyyyyyyyyy-je tady bude brzycko mimnecek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Maly Pepajs,Barunka,Ondrula a Aninka-to je krasne 2 na sparovani :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - ty jsi ale dohazovačka :grinning: :grinning: Tak to až ty budeš čekat tu holčičku, tak aby tu někdo čekal k ní ženicha :grinning:
1. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudi, to máš tedy pravdu, že se nám to pěkně blíží :slight_smile: Na jednu stranu to docela uteklo, ale na druhou mi to připadá už strašně dávno, co jsme si poprvé napsaly, že budeme mít miminka kousek od sebe a možná se potkáme v porodnici :grinning:
Už máme taky všechno připravené, minulý týden jsem konečně sbalila tašku do porodnice a teď už jenom budeme čekat, kdy to přijde. V úterý jsme byli na předporodním kurzu v porodnici a měli na něj Helču, co k ní chodíte v Galatee. Dokonce si i pamatovala, že jsem jí tehdy volala a je opravdu hrozně hodná. Hned bych ji na porod brala :slight_smile: Zrovna tam bylo úplně prázdno, nikdo nerodil, tak snad až přijdeme na řadu my, budou tam mít pro nás místečko. Je to tam moc hezky udělané, líbí se mi, že i miminko po porodu ošetřují přímo v jedné místnosti s námi, takže ho vlastně budeme mít pořád u sebe.
Tak ať ten porod máme rychle za sebou, že jo a třeba se tam opravdu potkáme :grinning: A číslo posílám!
1. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to jsi měla štěstí, že jsi v porodce chytla Helenku... je opravdu moc fajn, tu mít u porodu to by byla jedna báseň... Asi jí budu muset zavolat, aby na přelomu června a července sloužila nonstop... :grinning: :grinning:
Já jsem se v porodnici podívat nebyla, takže se nechám překvapit jak to tam vypadá, ale zatím jsem slyšela také jen samou chválu... A nějaké místečko se tam pro nás snad najde :wink:
1. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se tam i ptala, jestli se jim někdy stalo, že by se jim tam maminy nevešly a prý ještě ne. Vždycky se to nějak udělá a rozhodně nás nebudou vozit někam jinam, jako to dělají v Praze. Myslím, že se ti tam taky bude líbit a ono asi v tu chvíli to asi moc nebudeme řešit :wink:
1. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky a ta Helca to je takova blondynka nakratko? :confused: :wink:
1. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martino - no na jeden porodní stůl bychom se spolu asi nevešly co? :grinning: :grinning:

Aní - blondýna, to bych neřekla...spíš takové světle hnědé vlasy má, ale nakrátko je... Je z Kněžmosta...
1. čer 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj,tak to je ona.Mela jsem ji u porodu s Ondraskem :wink:
Delala drive na pumpe v Knezmoste a jak jsem ji videla na sale tak si rikam Ty vole bude me rodit pumparka :confused: :grinning: A ona na nas kouka a povida my se zname ze jo?Z predporodniho kurzu?A Zdenda na to no ale my jsme byli pred 4 lety a ja ji rikam ze ji znam z pumpy v Knezmoste ze jsme z Bosne a ona no jo tak to je jasny.a kouka na me a povida-To jste se lekla ze Vas bude rodit pumparko co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Docela jsem se zasmali-a byla opravdu super,strasne hodna hodne mi pomohla i psychicky :dizzy_face: :wink: :wink: :wink:
1. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek