• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Věrko, ty porodní stoly jsou docela velký :grinning: aspoň nám tak přišly :grinning:

Aní, to jste měli u porodu veselo :slight_smile:

Byla jsem dnes dokoupit ještě asi poslední věc - bavlněné rukavičky do porodnice. Tady u nás v okolí je nikde neměli, ale Bambíno na Starém městě to jistí, aspoň jsem se prošla.
1. čer 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti-jj chvili bylo veselo,chvili zase husto :grinning: :grinning: :grinning: a pak uz zase veselo :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
1. čer 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aničko, to já se nejvíc těším na tu poslední část - a pak už zase veselo :grinning: :wink:
1. čer 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to se Ti vubec nedivim :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
1. čer 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zítra nám tu nejde proud, tak budu mít absenci.
Klárko, jasan, ve čtvrtek se stav, jsem doma. Aníí, a můžu ve středu se zastavit já??????????????
1. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - tak to je dobrej zážitek, nejdřív šok, že tě bude rodit pumpařka.... :grinning: :grinning: Ale dopadlo to dobře :slight_smile:

Marti - tak kdyby bal náhodou nával, tak se scukneme na jeden stůl...třeba to půjde lépe, víš jak se říká, že ve dvou se to lépe táhne... :grinning:

Daní - tak Jivina bude zítra odřízlá od světa, bez proudu celý den? Tak jestli máš plynový sporák, tak se budete moci alespoň najíst... :grinning:
1. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani-jasny stav se-kdyby do toho neco vlezlo tak pisnu ju? :wink:
Verko-no docela jsem koukala ale fakt byla super-je strasne prijemna ale tak strasne moc.Takhle na me jeste pusobi dr.Novotna-strasne mila osubka :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, dr. Novotná je hodná osůbka, dělala nám 3d, já měla dr. Pospíšilovou, taky hodná dr.
1. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novotnou já vůbec neznám...Martínková je taky fajn, ale na co se člověk nezeptá tak se nedozví...
1. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojh olky-krasne rano :slight_smile:
Verko-jj Novotna je opravdu strasne prijemna.Ale tak ja mam pocit ze se Sochurka musim taky na hodne veci ptat abych neco vedela :wink: To je asi vsude stejny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,holky!
Už jsme vzhůru od5:45. Jdu luxovat, je to tu už děs!

Od13h máme plavčo!
2. čer 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem :slight_smile:
2. čer 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle- jeee, tak my se potkáváme...to se omlouvám, ale když mě zase uvidíš tak se ke mě přihlaš :slight_smile:

claudi- jj taky si říkám že svatba bude dkyž si to ten můj nerozmyslí :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ráno :slight_smile:

klouz - ty jsi akční takhle po ránu, v sedm už luxovat... :slight_smile: , ale zas to budeš mít brzy všechno hotové a pak se můžeš věnovat Dádovi a v klídku jet na plavčo....

aní - jo asi máš pravdu, musíme se těch doktorů ptát asi všude co a jak. Co Ondrášek, je pořád všechno v pohodě?

misch - no nazdar, kde jsme se toulali? jsem po tobě chtěla vyhlásit celostátní pátrání :grinning: No, už si to ti naši chlapi rozmyslet nemůžou...kde by našli takové hodné, pracovité, starostlivé, inteligentí a krásné partnerky????? :grinning: :grinning: /musíme se trochu fandit, ne? :wink: /
2. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie- včera nám nefungoval počítač, ale už je to v pořádku :slight_smile:
naprosto s tebou souhlasím, jsme ty NEEEEEEEEEEJ jaký si můžou přát!!!
2. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak, tak....pěkně si notujeme... Asi to dám večer přečíst své drahé polovičce a on mi to z fleku vysvětlí :grinning: :grinning:
Co Martínek, jak se má? Narozeniny se mu blíží kvapem, máte už dárreček?
2. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •Luxování nepatří mezi mé oblíbené činnosti,tak když to neudělám hned ránotak pak už vůbec!
Až Dáda půjde spát,musím ještě setřít!
Ozvi se,kde si vyzvedneš Ty penízky!
2. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi- jojo notujeme :grinning:
jj blíží se to, oslava bude v sobotu a bude nás na zahradě asi 20 takže mega mejdánek, moc
se na to těším...no dostal odrážedlo a novej kočár :grinning:
2. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - já mám poslední dobou pocit, že žádné domácí práce nepatří mezi mé oblíbené činnosti... :grinning: :grinning: Jo jo, dám vědět až se budu potulovat po MB a domluvíme se... :grinning: Dneska tam jedu k té Hlubučkové, ale ty máš za prvé plavčo a za druhé já jedu tchýniným autem, neboť mé je v servisu, tak budu pospíchat, ať jí h dlouho neblokuju...Takže jestli ti to neva, tak to necháme na příště... :wink:
2. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
misch - no tak to si oslavu krásně užijte, hlavně aby vám vyšlo počasí, když to máte venku. ani nevím jak předpovídají na víkend...ale určitě sluníčko a teplíčko... Nový kočár a odrážedlo, to jsou hezké dárky...a ještě k tomu bude určitě hromada hraček od babiček a tetiček.... :grinning: Já chci být taky malý díťátko, aby se o mě někdo staral a rozmazloval mě..... :wink:
Tak nastartuj foťák na sobotu a pěkně oslavu zdokumentuj ať se můžeme podívat jak jste se měli, víš že už přece umíš vkládat fotky do albíčka !! :grinning: :grinning:

jo, já jsem včera dávala fotky dětského pokoje, už jsme nábytek smontovali a nastěhovali.... :wink:
2. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to sem zvědavá kolik " krámů " dostane ještě :slight_smile: ale to k tomu patří!!!!
no nějak extra vedro nehlásej asi 19 ale důležitý je aby nepršelo...to mi stačí, zase kdyby bylo moooc vedro
tak by to taky nebylo ono...
být miminko by se mi taky moc líbilo...odpočívala bych, spinkala, papala atd :grinning: :grinning: :grinning:

NEBOJ, tofečky budou....na to se moc těším :slight_smile: a jasně že se o ně s váma podělím, když jsem tam moc
šikovná a umím je dát do alba!!
2. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
JŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ, fotečky jsou nádherný...hned bych se tam nastěhovala :grinning:
2. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lítá mi tu nějaká potrhlá masařka a bzučí jako šílená... :grinning: :grinning: no je opravdu úplně blbá, rozlítne se vždycky proti zavřenému oknu, narazí do něj, zabzučí /to asi nadává/, ale udělá to zase znovu... musím jí to okno otevřít, ať letí pěkně ven...

půjdu si dát sprchu a umýt si tykvičku, ať se mě ta fotografka nelekne...
2. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš je asi nějaká pomatená ta bzzz moucha :grinning:

teda ty zase budeš kráááásná :slight_smile: !!!!!!
2. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem ráda, že se ti pokojík líbí...doufám, že mlaďas bude taky spokojenej :grinning:

no krásná, já spíš doufám,že dnes se ty profi fotky dají všelijak upravovat a retušovat, tak snad se nade mnou smiluje a budu tam vypadat jako normální člověk... :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jeeeeee pokojik krasny :wink: :wink: :wink:
Jinak Ondrasek je uplne v pohode a pekne prudi-porad slysim jenom mamiiii,mamiiiiiiiii :confused: :confounded: :confounded: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi- jojo moc se mi líbí, ale jestli se tam mladýmu pánovi nebude líbit, tak se tam nastěhuju já :grinning:
to bys měla radost, že?!!!! :wink:
Neboj, budete mít moc krásný fotečky!!! Musíš pak ukázat..

nanda- ahojky, je fajn že je ondrášek v pořádku :slight_smile:
2. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní, dík...
No to se Ondrášek ozývá, aby jsi nezapomněla že ho máš... :grinning:

už se musím odvalit fakt do té sprchy nebo se nevykopu.... :slight_smile:

zatím se mějte kočičky a koťátka a já večer nahlásím jak probíhalo focení a jak jsem byla dřevěná jako poleno :grinning:
2. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
měj se krásně claudinko :grinning:
2. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek