• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
claudie •
Jasný,sejdeme se příští týden,nějak písni a domluvíme to! Mě to nevadí, mě peníze chybět nebudou, jsou přeci Tvoje!
Pokojíček máte krááásnýýýýýý!

mischali •No jo,Vy vlastně máte oslavu,užijte si ji!
Minulé pondělí jsem byla u Janiny, byteček má pěkný, kuchyň na mě udělala dojem! Dobře jsme pokecali,jaž na to, že jsem stále musela od někud odhánět Dádu, pěkně se tam převedl, vyraboval tam pračku s prádlem a skříňku, kde byly chipsy a solamyl atd....!
2. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz- jojo snad nám to hezky vyjde :slight_smile:
já sem s janinou mluvila a říkala mi jak dáda řádil :grinning: no jo musel pořádně
ukázat co všechno umí :grinning:
2. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali • jojo,ale co chudák Janina,ani uklidit to nechtěla.Dáda to je náš škodič!
2. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka- aspoň jana vidí co ji třeba čeká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •moc jí to řeju!
2. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz- a já jak jí to přeju, ani nevíš jak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! už byla u nastávající tchýně :grinning: tak to už je vážný!!
2. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali • vím, v neděli!
2. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz- taky jsi informovaná :grinning:
2. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •jojo.Dnes máme plavčo ,od13h.přemýšlím,jak pojedu, u Hejtmánky frézují a to je dooost zdržení,nevím, o kolik jet dříve.
Nebo mě napadlo jet i přes Maroko!
2. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz- no jo tam je to hrozné, chvíli si tam počkáte sou tam semafory!!!
ale přes maroko je to o hubu kvůli policajtům...tam je zákaz projíždět jenom
2. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •Vím, o semaforech,už ve čtvrtek jsme tam tvrdli!
2. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem
2. čer 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jsem úplně nadšená z toho focení.... :slight_smile: Měla jsem z toho docela strach, nejsem ten takový "předváděcí" typ, a paní fotografku jsem na to upozornila, že budu asi dřevěná a v křeči... Ale ve finále to bylo fajn... Působila na mě velmi sympaticky, byla milá a příjemná... Nakonec jsem se i svlékla a to už je co říct... :grinning:
udělala mi tak asi 30-35 snímků a pak na PC jsem si jich vybrala 8. budou příští čtvrtek, tak jsem zvědavá... říkala, že je ještě upraví, některé budou černobílé, hnědobílé a některé barevné...., ale už teď vypadaly docela pěkně...
zálohu žádnou nechtěla a cenu nevím, se mi bylo blbé ptát...
nemám tedy s čím srovnávat/ jinde jsem takhle nikdy nebyla/ ale já na další focení /třeba s prckem/ půjdu zase určitě k ní....

:slight_smile:
2. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky....
Claudi, super, že focení se líbilo....
2. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Tak jen v rychlosti hlásím, že jsem doma. V albíčku jsou fotky.
2. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ten je krásnej, já ci táky :wink:
2. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jezisi to je krasny miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A chvalim jmeno,vybrali jste kvalitni :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Jen si zmen profil at za chvilku nemas 50tt jako to mela Evicka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A jeste jednou veeeeeelika gratulace :slight_smile: :slight_smile:
Jaky byl porod?a jaka porodnice je v Turnove dobry?Kojis atd.,atd.
Jinak se loucim a valim spat pac Ondrasek je protivka posledni dobou,jak musime sedet doma tak nic moc.
Dobrou noc vsem :sweat_smile: :pensive: :pensive:
2. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a Verko uz se tesim na fotecky :wink: :slight_smile: :slight_smile:
A ted uz opravdu dobrou noc vsem :pensive:
2. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinka • krásné miminko!!!!!!!!!!!
Vím,že máš málo času,ale piš podrobnosti,jak je a tak /jak psala nanda /!
2. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, moc velikáááánská gratulace, ten se vám ale povedl, fakt nádherný miminko.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano vsem, preji :wink: :slight_smile:
3. čer 2009 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Danii-budes se dnes stavovat?Jestrli jo tak prosim Te jestli muzes spis dopoledne.Odpoledne mame nahlasenou navstevu.Dekujiiiiiiiiiiiiii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. čer 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ráno

Evi - Ondrášek je krááásnééé mimi :dizzy_face: , tak ho moc s taťkou nezlobte :wink:

Dnes to vypadá na uplakané počasí, to zas budu celý den zívat :grinning:

Aní - koukám, že tě čeká návštěvní den....Tak si Danču a Halinku užij jestli teda dorazí... :slight_smile:
3. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko :slight_smile:

claudi- už se moc těším na fotečky, vidíš že jsi to zvládla v pohodě :grinning:

Evinka- je nádhernej prťousek!!!
3. čer 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
misch - taky jsem na ně zvědavá... strachu bylo habakuk a pak to šlo celkem hladce... Ještě jsem včera stihla zajít na ZPŠ a nechala jsem si proplatit těch 800,- co proplácejí v těhu, tak hned jsem měla lepší náladu a za odměnu jsem si koupila puntikatý hrnek na čaj a prckovi do pokoje kytku v květináči. Říkala paní prodavačka, že květina je nenáročná, tak doufám,že ji brzy nezahubím... :grinning:

co Martínek, jak se vyspinkal? spí ti celou noc, nebo se občas třeba budí?
3. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi- tak to je super, že ti dali korunky a mohla sis udělat radost, jen by mohli dávat víc a častěji co :grinning:

no martínek se tak 1x nebo 2x probere a já mu dám dudlík nebo když je teplo tak mu dám napít a spinká
zase v klídku dál!!!

jinak dneska to docela jde, jen mu za chvilku budu dávat jogurtík s banánem ( naše oblíbené ) a tak na půl
desátou půjde chrupkat..
3. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš v pohodě, když Martínek takhle hezky spinká... to se i maminka hezky vyspinká :wink:
jogurt s banánem, hmmm...to musí být dobrůtka, mňam!

já mám dnes v plánu samé neoblíbené věci: žehlení normálního a bohužel i nenormálního prádla :grinning: , vytírání a ještě k tomu se musím už podívat trochu na učení, protože jsem dutá jako bambus a příští pátek se blíží kvapem a já musím uzavřít letní semestr ať pak můžu v klidu rodit...
3. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, Evi vítej doma a ještě jendou gratului. jinak jsem trdlo a zapoměla jsem, že rodíš v Turnově. a tka jsem si říkala, proč jste si se Sil psaly jen sms, proč jste se neviděly :sweat_smile:
3. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je to fajn že takhle spí, ale třeba dneska já spala nějak blbě...takže sem nějaká zpruzelá :frowning2:
ale takhle martínek spinká tak měsíc a něco, předtím se budil na mlíčko...

já mám už utřenej prach v obýváku, üklizenou kuchyň a vytřeno...žehlení tady mám taky, ale není to
nutný takže na to prdím :grinning:
a ještě dělám kuřecí vývárek - mňam!!!

fůůůj, učení...to ti teda nezávidím, ale určitě to zvládneš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Misch, ty jsi teda výkonná takhle po ránu..ale já se taky vždycky snažím udělat toho co nejvíc dopoledne, ať odpo už mám klídek... takže dopiju čajík /dělám si ten maliníkovej a je dobrej/ a pak na to vlítnu...
jé, kuřecí vývar, tak ten já taky moc ráááád.....já vařit dneska nemusím, budeme dojídat co tu je ze včera...

tak až půjde Marťas chrupkat, tak buď solidární a jdi s ním, ať doženeš to blbé vyspání... :wink:
3. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek