• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
zdravím taky Lucku a Domíska :slight_smile: Jak se máte mládeži?
3. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to mám tak, že to co neudělám dopoledne odpoledne už prostě neudělám....a po ránu
mám jakoby nejvíc energie...

no j¨šla bych si lehnout, ale dělám tu polívku...ale já si dám kafíčko a budu si užívat klídek :slight_smile:
3. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to taky není k zahození, kafíčko a klídeček... To já se asi kávou odměním v mezičase mezi vytíráním a žehlením..

tak ti přeju hezký relax a já jdu na to, ať je to z krku....
3. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji....

tak ať ti to jde rychle od ruky :slight_smile:
3. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teto Cludí, super, nějak špatně jsme spali, tak ted spíme a máma nic nedělá a nalakovala si nehty :o)))) ale to je tím, že já radši dělám po 19hod kdy už je malej v postýlce a přes den si užívám chvilky ticha a tak.
Kdy přijedeš do Bolky? já jen, že pro tebe mám ten malej balíček (ještě jsem našla nepoužité jednorázové kalhotky). jo a taky nekupovala sis náhodou klouboučky na prsa? já jen, že mě napadlo, že mám ty kvalitní od Medely, jeden nepoužit, druhý 4x a že ti je ráda daruji, co kdyby náhodou :wink:
3. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné dopoledne.
Evinko, Ondrášek je opravdu nádherný! Moc gratuluju a ať všechno zvládáte co nejlépe.

Claudi, to jsem moc ráda, že se ti focení u Hlubučkové líbilo. V pondělí jsem se byla projít s kamarádkou, která si u ní vyzvedávala fotky a nakonec jsem to nevydržela a v pátek tam jdeme taky :grinning: Pořád jsme to řešili, tak už jsme to vyřešili :grinning:
3. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr- jů, tak to já kdy malej spinká už nemám po celým dni vůbec energii a sem ráda že si sednu a po chvíli
stejně chodím spát...
3. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - jedu do MB ve čtvrtek na monitor, no to je vlastně zítra už... jsem objednaná na 11h... nevím jestli už budu mít svoje auto, když jo, tak bych ti zavolala a pokud by se ti to hodilo tak bych se zastavila, jsi hodná :slight_smile: , ale jestli auto bude ještě v servisu, tak pojedu tchýniným autem a to budu pospíchat, ať jí ho zase můžu vrátit, to bych se nestavila.... Takže uvidím a dám vědět, ju? :wink:

marti - no paráda, že jdete na focení spolu... Já když jsem u ní viděla ty fotky, kde jsou mamka s taťkou spolu, tak mi bylo trochu líto, že ten můj syčák tam se mnou není...ale pak jsem byla i tak spokojená... Vezmi si sebou pár věcí na převlečení, v čem budeš chtít být na fotkách... Ona tam něco má, ale ve svém se budeš cítit určitě lépe....Tak to už se moc těším i na vaše fotečky :wink:

a jdu se pochválit, je vytřeno a vyžehleno, teď půjdu s čoklíkem na prochajdu, už mi od včera nadává :grinning:
3. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi- teda, to jsi šikulka :grinning:
3. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudi, tak hezkou procházku. Tady to pěkně fučí. A děkuji moc za info :slight_smile:
3. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to já ráda slyším.... :sunglasses: :wink:

ale já myslím, že jsme to tu vůbec samá šikovná hospodyňka a maminka a manželka a partnerka a milenka a tetička a sestřička a dceruška a už mě nic nenapadá... :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj venku je teda pořádnej vítr...
3. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
uááá, měla bych se učit, ale jsem utahaná, tak du hodit kafe a vlítnu na to
3. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, máte recht děvčata...fouká to tam jako blázen. pejskovi to teda vůbec nevadilo, ale mě jo :grinning: No alespoň zatím neprší...to je taky dobře. Napapala jsem se, teda vlastně já ne, to Pepino v bříšku měl hlad :grinning: a teď tu slastně funím na gaučíku a kávička je hotová...
3. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-Ty si jeste uzivej dokud to jde za chvilku budes treba bez sance-jestli bude Peposek jako moji kluci :grinning: :grinning: :grinning: Vcera mi tady tchyne se svagrovou docela vymlouvali a naznacovali jako ze nee-ee 3 ditko :confused: :confused: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak navsteva se osbyla mezi dverma,chudak Danca prijela a zase hned jela.Ondrasek zrovna usnul a prijela i s Halinkou tak jsme se dohodli na zitrek :wink: Ale ja ji zvala dal aby jste si nemysleli ze jsem ji vyhodila :wink: Nechtela ze by ho Halíí vzbudila :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - to si taky říkám, užívat klidu dokud to jde...kdo ví co pak nastane... :confused: Ale jinak mám námitky, tvoji kluci jsou hodňoučký!!!! Alespoň jak jsem je zažila já :wink: Tchyně se švagřicí ti vymlouvali holčičku? No na nich to nevisí, spíš co na to Zdenda, že? :grinning:
Tak to byla megarychlá návštěva... :grinning:
3. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi: ty děláš 12. zkoušku?
3. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishul - jo jo, máme 12. a 13. školu a zkoušky nás čekají... Co ty, už máš hotovo?
3. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nani: ale o 3. dítko se budeš starat ty, nee oni, na nich to nevisí, hlavně, aby ste se dohodli s manželem a pokud po holčičce toužíte, tak proč to nezkusit, manžova babička si holčičku přála, má 2 kluky a dodneška vidíš, že ji mrzí, že holčičku neměla
3. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee, 12. dělám zkoušku co mi zbyla z druháku a koncem června AJ a když ji nedám tak v srpnu, státnice jsem odsunula na zimu, aspoň se hodim zdravotně do pohody a doděláme byt a pak budu mít čas se učit jen na státnice
3. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak držím palce, ať to zmákneš jak jsi si naplánovala... :wink:
co ještě doděláváte v bytečku?
3. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi: dokupujem nábytek, doděláváme chodbu, na kuchyň a koupelnu zatím nejsou peníze, ale žít se tu dát, příští týden přijde obýváková stěna, pak chceme koupit předsíňovou stěnu a v předsíni obložit sloupek s pojistkami dřevem, až budou zase finance, tak vyměnit lino v chodbě, ale možná to půjde až z mateřský a porodnýho za druhý mimi :wink:
3. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní.. moje tchýně měla dva kluky a strašně chtěla Zuzanku a narodili se dvojčata Vítek a Jiřík :grinning: :grinning: tak na to pozor. a já si moc přála ji porodit vnučku (a hlavně sobě princeznu) a prostě rod Jadrníčků nezanikne. jméno půjde staletím dál a dál :grinning: :grinning:
Claudí, já jsem doma do 13hod a klidně ti to dám z okna :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishul - tak to budete mít všechno nové a krásné a když to nejde najednou, tak to holt bude postupně, to neva :wink:

Lucko - tak uvidím jak budu stíhat a když to bude nakvap, tak budu žebrat pod oknem... :grinning: A u nás je to taky s tím rodem podobné, nezanikne... Pepino má bráchu a ségru a ani od jednoho znich není holčička, jen samí kluci, no a my k nim ještě jednoho přidáme...Tak třeba nám ty princezničky vyjdou na druhý pokus :wink:
3. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím, nechodíte někdo do delfínka nebo nebydlíte v Nerudovce?
3. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
do delfínka chodí Trep a nes jsme tam byli i my :slight_smile:
3. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishulle, my bydlíme kousek od Delfínka, jestli tam potřebuješ něco vyřídit, není to problém
3. čer 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jako ... martina byldí kousek ode mě a kousek od Trep a ještě se nám neukázala osobně :angry: :angry: :angry:
3. čer 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, jsem ostuda. Mrzí mě, že jak nám nešel internet, jsem propásla ten váš srazík.

Mišul a Claudi, jak píšete o těch zkouškách, ať vám to dobře dopadne. 12. určitě bude dobrý den - jdu k zubařce :confused:
3. čer 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek