• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
marti děkuju, nee, já si jen potřebuju u Sušickýho vyzvednout žádanky na krev a s kočárem se tam nedostanu, tak hledám dobrou duši, která by tam těch 5min na něj jukla
jinak obývák bude už tento pátek, jupí
3. čer 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jsem tu a hlásím se k vám...
3. čer 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Clauudí, a když jsi jmenovala maminky, tetíčky atd, no a na babičky jsi zapoměla :frowning2: :frowning2: .
Já Jsem tady taky, šťastná babička, jo a tak v úprosinci budu prateta :grinning: , nojo, roky se nedají zapřít.
Holky, nějak nestíhám se sem dostat, mám to nějak nabitý, ale snad po neděli už bude volněji.
3. čer 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím nevíte někdo, když chci dát do alba tabulku, jak ji převedu z pdf do jpg?
3. čer 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishul: jo jo, chodime s Eli do Delfinka, kazdou stredu od 12:00 mame plavco, takze klido Kubu pohlidame.
3. čer 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep: děkuju a jak se máte? už sem vás dlouho neviděla
3. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - no to je hrubá chyba.... jsem zapomněla, že tu máme mezi sebou mladou, krásnou babičku :slight_smile: a v prosinci budeš i pratetou? jéé, takže další mimi v příbuzenstvu :slight_smile:

mishul - s tabulkou neporadím :frowning2: ale možná Mischali by mohla pomoci :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No proto, ještě že jsi to Veruško napravila :wink: :wink:
3. čer 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishull - tu tabulku v excelu zkopíruj, dej ji do powerpointu a pak ji označ pravým (jen tu tabulku) a ulož jako jpg :o)))
3. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-to jsi krasne poopsala a poradila-tak ja bych byla uplne v koncich a nevedela bych ktera byje teda :grinning: :grinning: :grinning:
Ale ja jsem opravdu jelito no :frowning2: :confounded:
3. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holky...
Daní, zítra bych ti to tam dopoledne hodila, jo??

Jinak dneska jsem byla na kafču s Alžbětkou - moc milá osůbka, akorát náš mladej se teda předvedl - rozbil tam samozřejmě skledničku :grinning:
3. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu na telku a pak chrupkat, tak papa
3. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky, tak mi to poslala kamarádka hotový
3. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Klárko ty si taky moc milá, jsem ráda že jsem tě poznala... bohužel jsem tě tu už nezastihla... tak pa pa pa
4. čer 2009 v 05:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-tak dneska valim s klukama k dr.opet chrchlaji jak tuberaci :frowning2: :frowning2: :confounded:
4. čer 2009 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
nanda: dobře pořiďte u Dr.

Včera jsem se sem ani nedostala.Dopoledne přijela mamka i tchýně.Mají spolu dobrý vztah.přijeli hlídat!Poněvadž jsem dopoledne měla nějaké lítání po MB a večer jsem šla na koncert Michala Davida.Před chvílí odjeli.
Teď si dám chvíli oraz a na11h jedeme plavat.
4. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

Aní - cože??? tak já myslela, že už se vám všechno vyhne!! :frowning2: Tak ať jsou kluci zase brzy zdraví... :wink:

Klouz - tak ty jsi byla na Majklovi Davidovi, jo? A jak, líbilo?
4. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •bylo to super!Říkala jsem si,jak už jsem stará, když jsem tyto písničky poslouchala jako malá culíkatá holčička - hmmm, to už je let!
4. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - jaká stará, prosím tě? v nejlepším věku!! :grinning: :grinning: Já jeho písničky mám taky docela ráda a jako malá jsme doma měli gramec a jeho desky jsme hodně pouštěli.... Nonstop, já chci žít nonstop.... :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak!
4. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko,
jůůů Klouz ty jsi byla na Davidovi :slight_smile: ??? Taky sem strašně chtěla jít ale nějak mi to prostě
nevyšlo...tak to je super že sis to užila :grinning:
4. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •jojo užila.Už dlouho jsem nikde na koncertě nebyla,snad jako malá holka!
Včera jsme s mamkou a tchýní byli u Janiny.Mamka u ní ještě nebyla,tak byla moc a moc zvědavá naní a na byteček.
4. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz- taky sem dlouho nikde nebyla a řekla bych že už to dost potřebuu!!!!
tak jste si včera užili dámskou jízdu??? :grinning:
4. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •přesně tak!Dámská jízda!
U Janiny jsem vypila 2dcl bílého vína nějak jsem cítila! :frowning2:
4. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz- jj taky sem si tuhle dala a taky cítila...je to zase nezvyk!!
4. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeeee-Michal David :dizzy_face: ja jeho pisnicky zboznuju-u nas na Valecove byl jak jsem byla tehu s Ondraskem.Meli jsme transparent-KDYSI MLADA POUPATA DNESKA STARY KOSTATA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to až si já budu moct dát dvojku bílého, tak to se mnou asi praští po tak dlouhém abstinování. :grinning: :grinning: .. a jestli budu kojit, tak se to ještě prodlouží... Takže se vám, holky, nedivím, že jste to cítili :slight_smile:

Aní - transparent je dobrej :grinning: :grinning: :grinning: A co u doktora, jak jste dopadli?

LUcko - podprda je gut, ještě jednou díky :wink:

Byla jsem dnes poprvé na monitoru, prcek kopal do sond a pak dostal škytavku, takže po 14ti minutách jsme monitor ukončili a zase jdu v úterý... Výsledky krve a stěrů z minula jsou v pořádku, streptokoka nemáme... Jen mi mudra napsala k užívání železo... Tak snad je vše v pořádku :slight_smile:
4. čer 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Věruš, tak to jsem ráda, tak hlavně at ji užiješ co nejdéle!!!!
A ta kontrola, vidíš, ani jsi mi to "pod oknem" nestačila říct :grinning: streptok je svina, ale někdy k užitku :grinning: je dobře, že je vše ok.
4. čer 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U dr.dobry Ondra uz to ma v poradku jen ten kasel je silenej ale dostal Robitussin tak snad mu to pomuze.Stepa ma tu rymu a kasle Ale uz prudi.
Zitra rano valime se Stepou na houby -kamoska mela plny kosik :slight_smile: :wink:
4. čer 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •na houby běžte,Luboš byl v sobotu u Jičína a našel .Měli jsme obalovaný!Mňam,mňam!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek