Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
mishulle
3. čer 2009
marti děkuju, nee, já si jen potřebuju u Sušickýho vyzvednout žádanky na krev a s kočárem se tam nedostanu, tak hledám dobrou duši, která by tam těch 5min na něj jukla
jinak obývák bude už tento pátek, jupí
alzbeta.hod
3. čer 2009
ahojky jsem tu a hlásím se k vám...
siwama
3. čer 2009
Ahoj Clauudí, a když jsi jmenovala maminky, tetíčky atd, no a na babičky jsi zapoměla 😞 😞 .
Já Jsem tady taky, šťastná babička, jo a tak v úprosinci budu prateta 😃 , nojo, roky se nedají zapřít.
Holky, nějak nestíhám se sem dostat, mám to nějak nabitý, ale snad po neděli už bude volněji.
mishulle
3. čer 2009
holky prosím nevíte někdo, když chci dát do alba tabulku, jak ji převedu z pdf do jpg?
treperenda
3. čer 2009
mishul: jo jo, chodime s Eli do Delfinka, kazdou stredu od 12:00 mame plavco, takze klido Kubu pohlidame.
mishulle
3. čer 2009
trep: děkuju a jak se máte? už sem vás dlouho neviděla
claudie
3. čer 2009
Daní - no to je hrubá chyba.... jsem zapomněla, že tu máme mezi sebou mladou, krásnou babičku 🙂 a v prosinci budeš i pratetou? jéé, takže další mimi v příbuzenstvu 🙂

mishul - s tabulkou neporadím 😞 ale možná Mischali by mohla pomoci 😃 😃 😃
siwama
3. čer 2009
No proto, ještě že jsi to Veruško napravila 😉 😉
luciejadr
3. čer 2009
Mishull - tu tabulku v excelu zkopíruj, dej ji do powerpointu a pak ji označ pravým (jen tu tabulku) a ulož jako jpg :o)))
nandaautor
3. čer 2009
Luci-to jsi krasne poopsala a poradila-tak ja bych byla uplne v koncich a nevedela bych ktera byje teda 😃 😃 😃
Ale ja jsem opravdu jelito no 😞 :-S
bewe
3. čer 2009
Hoj holky...
Daní, zítra bych ti to tam dopoledne hodila, jo??

Jinak dneska jsem byla na kafču s Alžbětkou - moc milá osůbka, akorát náš mladej se teda předvedl - rozbil tam samozřejmě skledničku 😃
bewe
3. čer 2009
Jdu na telku a pak chrupkat, tak papa
mishulle
3. čer 2009
já taky, tak mi to poslala kamarádka hotový
alzbeta.hod
4. čer 2009
ahojky Klárko ty si taky moc milá, jsem ráda že jsem tě poznala... bohužel jsem tě tu už nezastihla... tak pa pa pa
nandaautor
4. čer 2009
ahoj holky-tak dneska valim s klukama k dr.opet chrchlaji jak tuberaci 😞 😞 :-S
klouzavka
4. čer 2009
Dobré ráno!
nanda: dobře pořiďte u Dr.

Včera jsem se sem ani nedostala.Dopoledne přijela mamka i tchýně.Mají spolu dobrý vztah.přijeli hlídat!Poněvadž jsem dopoledne měla nějaké lítání po MB a večer jsem šla na koncert Michala Davida.Před chvílí odjeli.
Teď si dám chvíli oraz a na11h jedeme plavat.
claudie
4. čer 2009
ahoj,

Aní - cože??? tak já myslela, že už se vám všechno vyhne!! 😞 Tak ať jsou kluci zase brzy zdraví... 😉

Klouz - tak ty jsi byla na Majklovi Davidovi, jo? A jak, líbilo?
klouzavka
4. čer 2009
claudie •bylo to super!Říkala jsem si,jak už jsem stará, když jsem tyto písničky poslouchala jako malá culíkatá holčička - hmmm, to už je let!
claudie
4. čer 2009
klouz - jaká stará, prosím tě? v nejlepším věku!! 😃 😃 Já jeho písničky mám taky docela ráda a jako malá jsme doma měli gramec a jeho desky jsme hodně pouštěli.... Nonstop, já chci žít nonstop.... 😃 😃
klouzavka
4. čer 2009
přesně tak!
mischali
4. čer 2009
Krásné ránko,
jůůů Klouz ty jsi byla na Davidovi 🙂 ??? Taky sem strašně chtěla jít ale nějak mi to prostě
nevyšlo...tak to je super že sis to užila 😃
klouzavka
4. čer 2009
mischali •jojo užila.Už dlouho jsem nikde na koncertě nebyla,snad jako malá holka!
Včera jsme s mamkou a tchýní byli u Janiny.Mamka u ní ještě nebyla,tak byla moc a moc zvědavá naní a na byteček.
mischali
4. čer 2009
klouz- taky sem dlouho nikde nebyla a řekla bych že už to dost potřebuu!!!!
tak jste si včera užili dámskou jízdu??? 😃
klouzavka
4. čer 2009
mischali •přesně tak!Dámská jízda!
U Janiny jsem vypila 2dcl bílého vína nějak jsem cítila! 😞
mischali
4. čer 2009
klouz- jj taky sem si tuhle dala a taky cítila...je to zase nezvyk!!
nandaautor
4. čer 2009
Jeeeee-Michal David x-) ja jeho pisnicky zboznuju-u nas na Valecove byl jak jsem byla tehu s Ondraskem.Meli jsme transparent-KDYSI MLADA POUPATA DNESKA STARY KOSTATA 😃 😃 😃 😃 😃
claudie
4. čer 2009
no tak to až si já budu moct dát dvojku bílého, tak to se mnou asi praští po tak dlouhém abstinování. 😃 😃 .. a jestli budu kojit, tak se to ještě prodlouží... Takže se vám, holky, nedivím, že jste to cítili 🙂

Aní - transparent je dobrej 😃 😃 😃 A co u doktora, jak jste dopadli?

LUcko - podprda je gut, ještě jednou díky 😉

Byla jsem dnes poprvé na monitoru, prcek kopal do sond a pak dostal škytavku, takže po 14ti minutách jsme monitor ukončili a zase jdu v úterý... Výsledky krve a stěrů z minula jsou v pořádku, streptokoka nemáme... Jen mi mudra napsala k užívání železo... Tak snad je vše v pořádku 🙂
luciejadr
4. čer 2009
Je Věruš, tak to jsem ráda, tak hlavně at ji užiješ co nejdéle!!!!
A ta kontrola, vidíš, ani jsi mi to "pod oknem" nestačila říct 😃 streptok je svina, ale někdy k užitku 😃 je dobře, že je vše ok.
nandaautor
4. čer 2009
U dr.dobry Ondra uz to ma v poradku jen ten kasel je silenej ale dostal Robitussin tak snad mu to pomuze.Stepa ma tu rymu a kasle Ale uz prudi.
Zitra rano valime se Stepou na houby -kamoska mela plny kosik 🙂 😉
klouzavka
4. čer 2009
nanda •na houby běžte,Luboš byl v sobotu u Jičína a našel .Měli jsme obalovaný!Mňam,mňam!!!! 🙂 🙂 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli