• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Klouz - tak to přípravy? a kdy manža dorazí?

jinak moc děkuji Daně s Halinou a Lucce s Dádou za návštěvu, moc jsme si to užili, jen je škoda, že to tak uteklo....
27. únor 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75: maso je naložený, Luboš snad dorazí kolem18h. Dárek je zabalený.
27. únor 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - jéééé, to bude super! že bychom taky nakonec začali slavit narozeniny :grinning: :grinning: :grinning: heleď ještě jednou se ti omlouvám, že jsem pak s hafínama spěchala ven, jestli to vapadalo, že vás nějak vyháním, tak jsem to tak vážně nemyslela, klíďo jsme mohly ještě kecat, jen bych s nimi asi musela vyběhnout před barák, protože jsem na Rubensovi viděla už dost neklid....
27. únor 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •jedině dobře, já jsem už taky měla na spěch. Buď v klidu, vůbec jsi nás nevyhnala. Vážně jsem zaskočila jen na chvíli, jsem ráda, že jsem Danu ještě stihla.

Prosím Tě, jaké slavení, dáme dobrou véču, pokecáme, Luboš stejně bude utahaný, zase to na něho padne, že je pátek. Abych na konec nevytuhla já, pěkně mě bolí hlava, Pokud budeme čilí, tak si třeba zahrajeme tu naši oblíbenou hru od Ježíška.

Jinak díky moc předem za to DVD se znakovkou, ještě mi musíš dát rady, jak jsi to Emuli učila, nejsem pedagog.
27. únor 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé vy znakujete? Mě se to taky líbí a chci to zkusit.
27. únor 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - no u nás se neslaví ani dobrou véčou, není kdo by ji udělal :grinning: k té znakovce, já nic neučila, jen jsem ji to pouštěla, protože se ji to líbilo a koukala na to a jak to pořád viděla, tak se to i sama naučila. možná že jsem jen seděla s ní a ty znaky ji ukazovala. ale je to asi jen 5 znaků, víc na to DVD není, zbytek je v těch papírech, tak bych mohla Honzovi ríct, aby to překopčil, kdybys ho chtěla učit víc....
27. únor 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - já jsem pořádně nezačala, ale je to zajímavé :wink:
27. únor 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •díky moc! Kopírování, si taky mohu zajistit *možnost kopírky*.
27. únor 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - ok, zkusím to najít a půjčím....
27. únor 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pohodě, nespěchá to!

Jinak Luboš si k narozeninám místo zákusku vybral raději kus masa, no i když bude kuřecí, hlavně, že je to maso!

Půjdu koupat.
27. únor 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK :wink: neboj, pokusím se znakováky dodat co nejdříve a kdybych náhodou zapomněla, určitě se připomeň!!!! jsem totiž už pěknej debil :wink:
27. únor 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nas ma nakonec Stepanek horecku.Odpol.mel 38,3st a ted jsem ho nemerila ale je cilej.No ale stejne je na nem videt ze mu neni dobre,ma rymu atd.Jenze lezet nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
27. únor 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní, vám se tam ty nemoci teda točí.
27. únor 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj,to je porad neco-uz aby bylo po tom hnusnem pocasi.Jsouz porad vymachany a pak je to otazka casu kdy neco drapnou :confounded: :confounded: :confounded:
27. únor 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj, tak Aničko ať je do rána Štěpánkovi lépe :wink: ....to počasí je fakt hnus ošklivej :angry:
27. únor 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, prý teď má být pěkně tak do půlky března a pak se má ještě vrátit zima (ale nemusela by).
27. únor 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer
27. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ať se žádná zima nikam nevrací a pěkně ať už je jaro a teplíčko a sluníčko :slight_smile:
27. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj počasí stojí za prd...už to chce sluníčko :slight_smile:
27. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci taky sluníčko! Už bych chtěla prát a sušit na sluníčku mimi věcičky! (Ale napřed musíme dodělat kuchyň, a pak sehnat skříně do ložnice. Tak to je ještě času (nakonec bude prát manžel až budu v porodnici :grinning:)
27. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se těším na usušené a voňavé prádlo ze sluníčka :slight_smile:
27. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky bychom měli sluníčko ještě naučit žehlit a bylo by to úplně perfektní... :grinning:
27. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja kydz trosku vykoukne slunicko tak uz susim venku.Po cely rok :slight_smile: :slight_smile:
27. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky loucim se a jdu do postylky at neco naspim.Dobrou noc :sweat_smile: :pensive: :pensive:
27. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím žehlením naprosto souhlasím :grinning:
27. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní....dobrou noc :pensive:

já bych šla taky do hajan, ale nemůžu...Pepíno je v sousední vesnici u Sokolů a mají dnes výročku, tak jsem taxi na telefonu.. a čekám až pán tvorstva zavolá...
27. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - týjo, Štěpánek zase topí :frowning2: tak ať je brzo fit!!!

holky vize jak sluníčko žehlí je vážně dost dobrá :grinning: :grinning: :grinning: to by byla pohoda, co?

Věruš - tak taxi na telefonu, jo? tak z toho bych byla nadšená :wink:
27. únor 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen nevím jak to to sluníčko naučit :grinning:
asi budeme muset zůstat u toho snění
27. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači - jak bylo dneska ?
mischali - jo, jo....jen sny...
27. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale snít se má :grinning:
27. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek