• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
fakt zž jsou houby?? :confused: :confused: to bych si teda taky dala obalovaný nebo i smaženice by nebyla špatná... Mám je moc ráda, ale sbírat je neumím... Vždycky jich mám nejmíň a ještě mě štve, když jde někdo za mnou a najde... Jsem holt slepoň obecný :grinning:
4. čer 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj ja zase miluju chodit na houby ale nepozru je-bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem... to je zase kosa co???
4. čer 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Betko-no to mi povidej,kluci nastydli a my v cervnu topime jak blazni :frowning2: :confounded:
4. čer 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky ale bohužel elektrikou. No je to síla... my nemáme sice nikoho kdo by nastydl ale jedno ktě prokýchalo celou noc... :frowning2:
4. čer 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ondrasek tak strasne kasle ze v poledne spal jen 30min jak se davil-chudera moje.Doufam ze bude noc lepcejsi :frowning2:
4. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si pamatuju když jsem byla malá... sotva jsem se položila tak zase. Myslela jsem že ani neodkašlu... člověk ví jak těm dětičkám je... :frowning2:
4. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já večer vrazila Kubovi manžovu deku z ovčí vlny, aby mu bylo teplo
4. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj,pred chvilkou zase zachvaty-chudera.Dala jsem mu na postel vlhky rucnik a na topeni taky aby se mu lepe dychalo a podlozila jsem mu polstar aby spal vyvysene.Az plakal chudak. :frowning2: :fearful: :fearful:
4. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-za chvilku snad vyrazime na houby :wink:
5. čer 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •tak a´t něco najdeš!Dej pak vědět! :slight_smile:
5. čer 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, fuj v takové kose :grinning: bych nikam nelezla. zůstala celý den v psoteli. áááá to je krásná představa. s knížkou. tak jsem se zasnila a jdu za dominem :grinning:
5. čer 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné, chladné ránko...počasí teda stojí za prd!!!
měli sme mít zítra oslavu- Martínek má ROK- na zahradě a na poslední chvili sme to museli
přesunout do restaurace do salonku...tak mě mrzí že nemůžeme být venku...ale snad to zvládneme!!!

Jinak přesně jako Nanda, na houby chodím strašně ráda ,ale nejím je... :confounded:
5. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásný den.¨
Jááá topííím,je tady eploučko :wink:
5. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ahoj...

Tak Aní - přeju plný košík hub :slight_smile: A pak podej info, jak to vypadá...třeba bychom o víkendu taky vyrazili..

Lucko - si se krásně zasnila, co? :grinning: Ale Domísek je lepší než nějaká knížka... :slight_smile:

Misch - no počasí je teda fakt na prdlajs...ale v restauraci v salonku to bude lepší než venku kosnout nebo zmoknout... Kde to budete mít, v Intercontinentalu?? :grinning: :grinning: Krásně si to užijte a hlavně tedy Martínek, velký oslavenec... A kdybych se sem zítra náhodou nedostala, tak už mu o den dříve přeji k jeho prvním narozeninám jen to nejlepší a nejkrásnější do života :dizzy_face: :dizzy_face:

Daní - já zrovna včera večer přemýšlela, jestli nemám pustit topení...ale pak jsem se zabalila do deky. No v dubnu byly plavky a v červnu budou kožichy... :grinning: :grinning:

se mi tak hezky chrupkalo, že jsem vstávala teprve před chvílí...no není kam spěchat /zatím/ tak co, že jo? v klídku posnídám a pak se uvidí...

zítra odpo jedeme na hasičskou soutěž /Aní, nejedete soutěžit náhodou do Mohelnice??/, já teda pouze jako doprovod a dozor, páč bych s tím pupíkem nic neuběhla :grinning: Ale jsetli bude fakt nějak hnusně, tak to raději zůstanu doma...
5. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: Holky tak my jsem nenasli ani jednu houbu :confused: :angry: No ale alespon jsem se prosla po lese-mam to rada,dpcela me to nabiji :wink:
Dneska mam v MB v Nevade slezinu z prace a zitra sraz ze tridy zakladky po 20letech :wink: A zitra odpol.jdu ke kadernici at vypadam k svetu :wink: Takze Verko zadna soutez nebude :slight_smile: :wink:
Jdu delat palacinky :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak, že by se všechny houby před vámi schovaly?? :grinning:
tak to máš Aní pěkné akce před sebou, budeš našlechtěná a krásná od kadeřnice a ještě k tomu dvě mecheche...tak si to pěkně užij :wink:

já jdu odpo ke kamarádce na dýchánek, jen takový lehčí babinec pořádá... a večer jsme pozvaní ke kolegyni co slaví 30tku, tak na chvíli se tam zastavíme...bude mít oslavu venku na zahradě, tak se musím pořádně obléknout...žádné teplo není.. :frowning2: Takže jsem taky samé mecheche, jenže budu o vodě :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •K zítřejším narozeninám přejeme Martínkovi vše nej....! :slight_smile:

Kde máte oslavu?
Janina něco říkala,že to prý spojujete i s oslavou výročí svatby rodičů, pokud jsem to dobře pochopila!

Počasí je na nic a zítra ještě ke všemu má pršet, my máme v plánu jít na Líšeňský pochod (Líšný u Železného brodu, pokud to tam někdo z Vás zná ).No nevím, nevím, jak to dopadne!

Teď jsme přišli z venčí, byli jsme na srazíku s holkama, měli jsme to až na Slavoji v cukrárně, je tam i dětský koutek.Jsem nějak K.O.Dáda spí.
Taťka nám přijde dnes brzy kolem 17h.
5. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halooo, halooo, je ady někdo??????????? :frowning2:
5. čer 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahooooj holky-krasne a u nas zatim slunickove rano :slight_smile:
Srazik vcera super a uz se tesim na dnesni :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásný den.
Razím dnes do rachoty,mám dnes celý den až do 6. Tak večer nakouknu co je nového-
6. čer 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz- děkujeme za přání, pochopila jsi to od jany dobře, naší mají 25 let od svatby a mamka si moc přála
aby se nechali znova oddat, ale nejde to ( dělají až 50 let ) tak sem poštvala pár lidí a dneska s tou
oslavou martínka chystáme našim velkééé překvapení v podobě " svatby " :grinning: bude to jen jako a kamarádi
to vymyslí trošku jako srandu...ale vše bude jako opravdu- závoj, šaty, prstýnky, kytička, šáňo atd.... :grinning: a nechala sem jako další překvápko našim udělat dort s fotkou ( ta je z jedlého papíru ) a to s jejich starou
svatební fotkou..vypadá úžasně!!! myslím že budou vyvalení co se to děje!!!
A taky mám slibeno že přivezou červenej koberec...no holky prostě to bude SUPEEER!!!
Moooooc se na to těším, určitě budu brečet jako želva,protože mamka bude hrozně dojatá!!

No budu fotit a pak ukážu fotečky :slight_smile:

Tak držte palce ať to vyjde!!!

Claudi- taky děkujeme za přáníčko :grinning:
6. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Misch-tak bude krasny :dizzy_face: Drzim palecky a moc se tesim na fotky.Jinak taky preji Martaskovi vse nej,nej :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
V Turnově jsem byla moc spokojená. Přístup lidí tam byl báječný. Na pokoji jsem byla s holčinou, kterou znám tady z Koníka. Porod mi nakonec vyvolávali. Napřed to vypadalo, že se to ani po těch tabletkách nerozjede. Sice po druhé tabletce mi začali bolesti, ale ještě ve 4 jsem byla na prst (tabletky zaváděli v půl osmý a v půl desátý). Tak jsem dostala povoleno se najíst, že to asi bude až druhý den. Od půl pátý do půl šestý jsem měla na návštěvě manžela. V půl sedmý na monitoru to taky neukazovalo kontrakce. Já už bolestí nemohla vydržet a sestřičky říkali, že bude o hodně hůř (nebylo). V půl osmý si pro mě přišla dr., že se na mě podívá. A zjistila, že mám branku skoro zašlou a šlo se na sál. Malý byl ještě vysoko, tak jsem musela vydržet než sestoupil a ve 20.40 se narodil. Pak jsem ještě dlouho rodila placentu a šili mě. Manžel byl mezi tím s Ondráškem na novorozeneckém boxu a přinesl mi ho cca po hodině a přiložili jsme ho. Pak jsme 2 hodiny s manželem a Ondráškem leželi na letišti a odpočívali a manžel posílal zprávy. Z porodnice nás pustili 5. den po porodu.
Mischali - Martínkovi všechno nej.
Klouz - manžel je dneska taky na Líšeňských pochodech. Jde 40 km. Už po 21. jde buď 40 km nebo 50 km a nosí si domů skleněný plakety.
6. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé já mám v plánu rodit v Turnově. Mamča tam byla na operaci a byla tam moc spokojená. Takže doporučuješ???
6. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě Turnov doporučuju.
6. čer 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Mischali, všechno nejlepší Martínkovi k narozeninám. Doufám, že jste si oslavu moc užili. Rodičům jste to vymysleli krásně.

Evi, ještě jednou blahopřeju, Ondrášek je nádherný. :slight_smile:
6. čer 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Misch, Martínkovi vše nej a stou svatbou, to bude nádherný. Tak ať se vše vyvede.
6. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •to je úžasný nápad!!!!

naši mají letos v srpnu 40let od svatby,tak proto jsem se ptala!

evinka:na Líšeňský pochod jsme na konec nešli.Známí to odřekli a nám se nechtělo na masový pochod.Případně jsme uvažovali o 73,nebo22km.Nechtělo se nám na cesty plné turistů, na netu jsou trasy a manžel to tam zná,tak můžeme vyrazit i jindy. Na konec manžel naplánoval výstup na Ještěd,bylo to fajn, 13km okruh.Pršet nám začalo,až když jsme nastoupili do auta na cestu domů. :slight_smile:
6. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Doufám, že jste všechny i s miminky v pořádku.
Já tu mám mamku, tak nestíhám PC, jinak vše ok.

Jo a kdyby se Vám chtělo hlasovat, tak Anna-Maria bude ráda
http://boleslavsky.denik.cz/miminka/mimi2220090605.html
:grinning:
6. čer 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek