• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Ahoj holky-krasne rano :slight_smile:
Sil-odhlasovano :slight_smile: :wink:
Srazik supeeeeeeeeeeeeer,supeeeeeeer,supeeeeeeeeeer :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jak se máte?
7. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Betu-ahooj :wink:
Tak u nas docela sprchlo ale uz je opet hezky.Mam vyzehleno a opet vyprano a skoro suche a pripravene na opetovne zehleni :slight_smile: :wink:
7. čer 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek....

taky je u vás dnes "aprílové počasí"?? déšť, sluníčko, déšť, sluníčko a tak pořád dokola... No docela sranda..

Sil - hlásek malé princezně poslán /koukala jsem, že zatím bezkonkurenčně vede, tak držím palečky k vítězství :slight_smile: /

Misch - tak jak oslava, povedlo se vše? musíš nahlásit co vaši, jak byli překvapení a tak.... :wink:

Aní - srážení se vám povedlo? tak to je fajn... :wink:

Já jsem po víkendu nějaká zmožená, v pátek taky ty dvě akce za sebou /ale podařené/, včera hasičská soutěž, takže taky celé odpoledne na nohou a dnes tu byla návštěva....takže teď jsem docela s chutí zaplula na gauč, nožky na stůl a vegetím.... :wink:
Taky mám celé odpo břicho jako šutr a píchá mě v něm /asi poslíčci/....
7. čer 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooj :grinning:
7. čer 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kukuč jdu na vás juknout jak žijete. My jsme se dneska v noci vrátili z dovolený krásně jsme si odpočinuli vypli zregenerovali a jdeme do dalšího KETu za pár dní. Teda doufám že bude ve čtvrtek jdu k sochůrkovi na UZ jestli mám vše jak má před transferem být. Mám tu tunu prádla tak to jdu likvidovat tak papá
7. čer 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musil-tak drzim palecky at se zadari :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jses od more odpocata a nabita tak to urco klapne :wink: :wink: :wink:
Kde jste byli?
Verko-jj je to zahul vid?Tak se setri-ja jsem v 38tt rodila Stepanka :slight_smile: :slight_smile: :wink:
Mish-taky se tesim na fotecky :slight_smile: :wink:
7. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nandi děkuju moc jj jsem odpočatá a je mi skvěle byly jsme na Gran Canarii - Kanárské ostrovy. Bylo tam božsky akorát to moc rychle uteklo ale na dovču s dětma doporučuju
7. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sil-hlásek jsem také poslala.

Musilka - držíme Vám palečky!Hodně štěstí!
7. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musil-tak more Vam zavidim tolik moc.Ja bych jela hned,hned,hned :grinning: :grinning: :grinning: Ale nejsou na to korunky no -tak snad nekdy jindy :confounded: :slight_smile: :slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já taky dovču u moře zááávidííííím, hned bych si dala říct.... ale letos je smolík pacholík, snad příští rok už bychom někam vyrazili... :wink: a Musil, držím palec, ať se mrazáčci uchytí :slight_smile:

dobrou noc všem :pensive: :pensive:
7. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko,
všem moc děkujeme za přáníčko k narozenínkám :grinning:

Oslava dopadla suprově, vše dopadlo naprosto skvěle!! a naši??? ty byli uplně hotový, mamka plakala ( jako pak
všechny ženský v sále ) a byla strašně šťastná, že jsme to pro ně takhle vymysleli!!!

Mužíček odjel do brna na autosalon s foťákem, ale až s vrátí hned dám fotky do PC a pochlubím se!!
8. čer 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sil- tak my máme odhlasováno :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ráno....
Misch - super, hlavně že se líbilo, už se těšíme na fotečky

Sil - odhlasováno :slight_smile:
8. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sil, Anička má tvůj nosánek :grinning: hlas budu posílat denně. ale přivedlo mě to do depky. jako 2 Dominici. mě fakt klepne. v první třídě budou jen Elišky a DOminici :angry:
Holky, potřebuji radu, Domina nebaví při koupání už ležet na tom pěnovém mišánkovi. a mě nebaví denně napouštět plnou vanu a být tam sním (jsem sobec :sweat_smile: ) jak jste děti koupali když ještě samy nesedí?? nemáte náhodu nějaké sedátko atd? potřebuji tip... díky
Musil, teda zníš pozitivně. určitě krásně opálená. jééékéééé a budeme držet pěstičky.
Mishull, včera jsme šli na procházku a koukala jsem na auto, že tam má někdo tu značku, xxx v autě. tak se jdu podívat blíž a to byl Jakoubek a na zelené oktávii :grinning: takže je mi jasné, že jste byli u tvhyně na obídku :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bewe- zdravím Klímovko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Tak jsme byli u dr. na vážení a máme pěknýho otesánka. Za týden přibral 380 g.
Musil, držím palce.
8. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jsi šikulka :grinning: to je tvá zásluha mlíčka :wink:
8. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, je to víc než dvojnásobek toho, co by měl přibrat (150 g), tak dr. řekla (i s ohledem na moje bolavý bradavky) omezovat na max. 10 minut z jednoho prsu a pak ho ošidit dudlíkem (kterýmu jsem se doteď bránila...)
8. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to každá mudr jiný názor, protože se říká, že má ta týden přibrat min 150g a max 450g. aspon takhle jsem to četla a slyšela. a když tě bolí bradavky, tak klouboučky nepoužíváš? já teda se bblě ptám a vlastně to neznám. mě bolely jen z odsávání.
a dudlík - třeba ho ondra chtít nebude :wink: a když bude, tak přeci mu ho mámo nezakážeš :grinning:
8. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kloboučky nepoužívám. Bradavky mě bolí vždycky při prvním přisání, pak je to dobrý. Navíc Ondra byl schopný být u prsu hodinu, začít usínat, ale jakmile jsem se ho pokusila odpojit, tak znovu začal sát. Teď jsem mu vrazila dudlíka a vypadá spokojeně. Dost při tom mlaská :grinning:. Holt, když bude mít hlad, tak si řekne častěji, ale prý stejně nejvíc vypije v těch prvních 10 minutách a pak už si spíš dumlá a občas si sosne.
8. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím taky Klímovku :grinning:
Razíme na plavání, tak se tu holky mějte, papa
8. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bewe - ještě nejsem, ale doufám že brzo budu taky :grinning: :grinning:

užijte si plavčo, pa
8. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaues děvčata :slight_smile:

Misch - tak super, že oslava se vydařila a mamině se to líbilo, dovedu si představit to dojetí....to muselo být hezké :dizzy_face: Neboj, Klímovka budeš...to už jsme přece probírali, že v nás mají ti naši chlapi to nejlepší :grinning:

Evi - Ondrášek hezky přibírá, bude to kluk jako buk :wink:

Taky jsem koukala, když jsem hlasovala pro Ený, že jsou tam dva Dominici...ale z toho si nic Luci nedělej, to je vždycky nějaká vlna a pak se to zase změní... Moje ségra, když čekala první holku, tak jí dali jméno Nicol a v té době byly samé Nicol a Nikoly, takže její dvě nej kámošky je mají taky... A pak už těch Nikolek bylo taky méně.... A navíc Dominiků může být kolik chce, ale "náš" Domino je jen jeden!!!! :wink: :grinning:

poslední dny si připadám jako na začátku těhu, mohla bych pořád chrnět a jsem zmožená z každé činnosti, že by se už porod blížil nebo co? Mám okna, že přes ně není už vidět, ale netroufnu si...asi budu muset pozvat sestru a nenápadně se jí zmínit :grinning: :grinning:
doprala pračka, tak to jdu pověsit...
8. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •jéééé. je fajn, že Vám oslavy vyšla a užili jste si to!

Lucka:s tím koupáním Ti neporadíme. Dádu jsem koupala na plátěném lehátku.

My jdeme obědvat!
8. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudi, já byla poslední měsíc těhu šššššííííííleně unavená.... až mě to přišlo nezdravé - furt jsem jenom spala....., ale koukám, že ty už to "máš za pár"..... super, už se těšíme na Pepína.....

Misch - určitě budeš brzy Klímovka :grinning:

Luci - my taky koupali na plátěném lehátku jako Klouz....
8. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bew - tak to jsi mě potěšila, že v tom nejsem sama... Teď kdybych zalehla, tak tutově usnu a to jsem vstávala až před desátou... Je fakt, že jsem v noci při každém otočení se vzhůru a od pěti asi do sedmi jsem jen tak klimbala, ale pak jsem zase zabrala... Hoĺky, já si chci lehnout už na břicho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na zádech se mi blbě dýchá a pak už zbývá jen poloha na boku a je zajímavé, že na levém se mi leží lépe....
8. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Luci, u tchýně na obědě jsme nebyli, ale švagrovka vezla manžu ze třídního srazu, tak měla půjčené auto - a nebyl v tom autě dres tygrů :grinning:
my jsme vás dnes viděli uKaufu, ale měli jste naspěch
8. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak jsem prijeli z Prahy z imuna a budu cekat na vysledky.Objednana jsem az na 20.8.tak jsem zvedaav :slight_smile: :wink:
8. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak podle diagnostiky Claudi jsem těhotná před porodem :grinning: :grinning: kde si sednu tam bych usnula :grinning: :grinning: a nečekám zlepšení :angry:
8. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek