Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
claudie
8. čer 2009
Lucko, tak že bychom na sebe narazili v porodnici ? 😃

já jsem kolem druhé zalehla na gauč, že si jako budu číst a před chvílí jsem se vzbudila, takže prostě když si to tělo žádá, tak mu to nebudu odepírat, ne?
siwama
8. čer 2009
holky dobrou noc.
Klárko IP.
klouzavka
9. čer 2009
Dobré ráno peji všem! 🙂
claudie
9. čer 2009
já už jsem taky ranní ptáče dneska, dobré ráno 🙂

už mám spánek jako stoletá babička...veškerý žádný :-| 😃 /to mám beztak z toho, jak jsem chrupkala odpoledne./ Ještě dlouho po půlnoci jsem se převalovala z boku na bok, pak tak každou hodinu vzhůru a po šesté už jsem vylezla... Nasnídám se, osprchuji a drandím k Martínkové na monitor...

všem přeju hezký den 🙂
nandaautor
9. čer 2009
ahoj holky-krasne rano 😉
U nas taky budicek v pul seste 😞 =-)
Dnes budu delat plneny zelny list+rajskou 🙂 😉
claudie
9. čer 2009
ahoj Aní 🙂

tak jsi se taky moc nevyspala, že? tak jsme dvě stoleté babičky 😃 😃
jů, rajskou....mňamiky mňam...ať se ti povede! 😉

holkyyy, slunííííčkoooo si vzpomnělo, že by se taky mohlo ukázat, to je fajn 🙂
siwama
9. čer 2009
Ahoj holky, krásné ránko.
No venku to vypadá krásně.
Já dneska nevařím, mám ještě od včera krůtí, hlávkový zelí a brknedlíky.
Halinka ještě spinká, tak tu mám teď klídek.
alzbeta.hod
9. čer 2009
ahojky jak se tu máte? Něco nového???
klouzavka
9. čer 2009
alzbeta.hod •
MY JSEM RÁDI,ŽE JE DNES KRÁSNĚ,UŽ JSEM BYLA S dÁDOU V KRÁMĚ, MÁME HO HNED POD BARÁKEM,TAK JSME ŠLI PĚŠKY BEZ KOČÁRU. tEĎ dÁDA spí a v1😇0jedeme plavta,máme náhradku.
Co Ty?
mischali
9. čer 2009
Zdravím při úterku...
trošku se bojím že se nám sluníčko zase schová...ach jo!!!
kdy dorazí to pořádné letní teplíčko??

claudi- ty chodíš k martínkové??
klouzavka
9. čer 2009
mischali •a je po sluníčku.

Cladie:IP!!!!!!!!!
mischali
9. čer 2009
klouz- jojo, a tak mi to sluníčko po ránu dělá dobře
nandaautor
9. čer 2009
Tak ja mam uvarino-je to namka a povedla se 😉
Peru a vesim jak o zivot-ja uz asi nic jineho nedelam-peru a zehlim 😃 😃 😃
alzbeta.hod
9. čer 2009
ahojky já se mám zatím dobře. Břicho pobolívá ale ms nikde. teplota klesla na 36,6 ale snad je to tím že jsem zaspala a opozdila měření o půl hodiny
nandaautor
9. čer 2009
Tak treba je to tehu boleni-taky jsem to tak mela-porad jsem cekala na MS a zetim jsem byla tehulka 🙂 🙂 🙂
treperenda
9. čer 2009
nazdarek holciny 🙂)

tak jsme dnes byly s Eli ormknout to nove koupalko v Boleslavi a uz se tesime, az konecne dorazi to toulave slunicko 😃

nandi: koukam, ze u nas bude dnes podobny obed - plnene papriky s rajsou omackou 🙂
nandaautor
9. čer 2009
Evi-ja bych taky radsi papriky ale kluci o lusky moc nestoji tak jsem udelala kompromis a dala zeli 🙂 😉
treperenda
9. čer 2009
Nandi, u nas slouzi paprikove kosilky jen jako "drzak masa" - ja ani manza je nejime 🙂), ale omacce dodaji prima chut 😃
klouzavka
9. čer 2009
Mňam,mňam,rajská s plněnými paprikami.To já mám moc ráda.I Ty papriky,ale Luboš je není - teda nechutnají mu ty papriky, tu náplň / rýže s mletým masem / může! x-)
evinka
9. čer 2009
Ahoj,
Ondrášek byl od šesti do půl 11 vzhůru a teď od půl jedenáctý spí na zahradě v kočáru. A já si ani nestíhám udělat jídlo. Kuchyň mám na druhý straně baráku, tak bych ho neslyšela plakat a chůvičky ještě nemáme. Navíc bych nemusela zaregistrovat, kdyby začalo pršet. Tak sedím u PC, kočár pod oknem.
evinka
9. čer 2009
Ráno jsem se teda stihla nasnídat, Ondru jsem holt nechala chvíli brečet v postýlce a šla jsem si udělat jídlo. Ale teď chci vařit špagety a to strávím v kuchyni víc času, takže čekám, až se probudí, že nakojím a vezmu ho v kočáru do kuchyně, nebo až začne pršet, jinak ho nechci budit svlékáním.
siwama
9. čer 2009
Holky, mě tááák honila mlsná, že jsme si s Dančou udělaly k obědu tataráka, ale ten byl exkluzive, ňam, ňam.
claudie
9. čer 2009
misch - no jo, chodím k Martínkové....že by ty taky? Dneska jsem byla vyřízená docela rychle, vzala mě na monitor hned po příchodu a pak akorát změřila metrem břicho...Jdu zase v úterý a pak už budu chodit dolu do porodnice...

klouz - vypadá to na ten čtvrtek, jen u tebe cinknu a zas podrandím... až pojedu od Hlubučkové tak ti zavolám, že jsem na cestě....

a jak jsem tu ráno machrovala se sluníčkem, tak teď tu byla pěkná bouřka a docela zapršelo, no ale asi tak 20 minut a je po všem...

jé, Evi, to jsou obštrukce co? vařit nebo hlídat malého?? 😃 jsem zvědavá na sebe jak to budu zvládat...asi chcípneme hlady až bude Pepino na světě 😃 😃

Trep - tak už chystáš sobě a Eli plavky na koupaliště? 🙂
evinka
9. čer 2009
No, tak pršet začalo, ale Ondra se při svlékání a přenášení do postýlky neprobudil a pořád ještě spí.
klouzavka
9. čer 2009
claudie •počítám s tím, že si dáš aspoň kafe!
siwama
9. čer 2009
Že bych taky dorazila ve čzrvtek na kafe??? co holky??? Stály by jste o obstarožní kženidlo?????????? 😉
Mám totiž auto a ve čtvrtek pojedu pro taťku do práce, tak bych eventuelně mohla.
silente
9. čer 2009
Holkýý, tak prý jde hlasovat víckrát, třeba po hodině nebo tak, tak prosíme o Váš hlas, se na nás pořád jedno mimi dotahuje 😃
http://boleslavsky.denik.cz/miminka/mimi2220090...
Moc díky 😃
klouzavka
10. čer 2009
Dobré ráno!
Dáda už straší od5:20. :-| 🙂
treperenda
10. čer 2009
klouz: to je dobry, Eli uz od 5:00 😎
alzbeta.hod
10. čer 2009
Ahojky jsem tu zas