• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Lucko, tak že bychom na sebe narazili v porodnici ? :grinning:

já jsem kolem druhé zalehla na gauč, že si jako budu číst a před chvílí jsem se vzbudila, takže prostě když si to tělo žádá, tak mu to nebudu odepírat, ne?
8. čer 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dobrou noc.
Klárko IP.
8. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno peji všem! :slight_smile:
9. čer 2009 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jsem taky ranní ptáče dneska, dobré ráno :slight_smile:

už mám spánek jako stoletá babička...veškerý žádný :unamused: :grinning: /to mám beztak z toho, jak jsem chrupkala odpoledne./ Ještě dlouho po půlnoci jsem se převalovala z boku na bok, pak tak každou hodinu vzhůru a po šesté už jsem vylezla... Nasnídám se, osprchuji a drandím k Martínkové na monitor...

všem přeju hezký den :slight_smile:
9. čer 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne rano :wink:
U nas taky budicek v pul seste :frowning2: :confused:
Dnes budu delat plneny zelny list+rajskou :slight_smile: :wink:
9. čer 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Aní :slight_smile:

tak jsi se taky moc nevyspala, že? tak jsme dvě stoleté babičky :grinning: :grinning:
jů, rajskou....mňamiky mňam...ať se ti povede! :wink:

holkyyy, slunííííčkoooo si vzpomnělo, že by se taky mohlo ukázat, to je fajn :slight_smile:
9. čer 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko.
No venku to vypadá krásně.
Já dneska nevařím, mám ještě od včera krůtí, hlávkový zelí a brknedlíky.
Halinka ještě spinká, tak tu mám teď klídek.
9. čer 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jak se tu máte? Něco nového???
9. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta.hod •
MY JSEM RÁDI,ŽE JE DNES KRÁSNĚ,UŽ JSEM BYLA S dÁDOU V KRÁMĚ, MÁME HO HNED POD BARÁKEM,TAK JSME ŠLI PĚŠKY BEZ KOČÁRU. tEĎ dÁDA spí a v10:30jedeme plavta,máme náhradku.
Co Ty?
9. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím při úterku...
trošku se bojím že se nám sluníčko zase schová...ach jo!!!
kdy dorazí to pořádné letní teplíčko??

claudi- ty chodíš k martínkové??
9. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •a je po sluníčku.

Cladie:IP!!!!!!!!!
9. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz- jojo, a tak mi to sluníčko po ránu dělá dobře
9. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ja mam uvarino-je to namka a povedla se :wink:
Peru a vesim jak o zivot-ja uz asi nic jineho nedelam-peru a zehlim :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky já se mám zatím dobře. Břicho pobolívá ale ms nikde. teplota klesla na 36,6 ale snad je to tím že jsem zaspala a opozdila měření o půl hodiny
9. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak treba je to tehu boleni-taky jsem to tak mela-porad jsem cekala na MS a zetim jsem byla tehulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek holciny :slight_smile:)

tak jsme dnes byly s Eli ormknout to nove koupalko v Boleslavi a uz se tesime, az konecne dorazi to toulave slunicko :grinning:

nandi: koukam, ze u nas bude dnes podobny obed - plnene papriky s rajsou omackou :slight_smile:
9. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-ja bych taky radsi papriky ale kluci o lusky moc nestoji tak jsem udelala kompromis a dala zeli :slight_smile: :wink:
9. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nandi, u nas slouzi paprikove kosilky jen jako "drzak masa" - ja ani manza je nejime :slight_smile:), ale omacce dodaji prima chut :grinning:
9. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mňam,mňam,rajská s plněnými paprikami.To já mám moc ráda.I Ty papriky,ale Luboš je není - teda nechutnají mu ty papriky, tu náplň / rýže s mletým masem / může! :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Ondrášek byl od šesti do půl 11 vzhůru a teď od půl jedenáctý spí na zahradě v kočáru. A já si ani nestíhám udělat jídlo. Kuchyň mám na druhý straně baráku, tak bych ho neslyšela plakat a chůvičky ještě nemáme. Navíc bych nemusela zaregistrovat, kdyby začalo pršet. Tak sedím u PC, kočár pod oknem.
9. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráno jsem se teda stihla nasnídat, Ondru jsem holt nechala chvíli brečet v postýlce a šla jsem si udělat jídlo. Ale teď chci vařit špagety a to strávím v kuchyni víc času, takže čekám, až se probudí, že nakojím a vezmu ho v kočáru do kuchyně, nebo až začne pršet, jinak ho nechci budit svlékáním.
9. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě tááák honila mlsná, že jsme si s Dančou udělaly k obědu tataráka, ale ten byl exkluzive, ňam, ňam.
9. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
misch - no jo, chodím k Martínkové....že by ty taky? Dneska jsem byla vyřízená docela rychle, vzala mě na monitor hned po příchodu a pak akorát změřila metrem břicho...Jdu zase v úterý a pak už budu chodit dolu do porodnice...

klouz - vypadá to na ten čtvrtek, jen u tebe cinknu a zas podrandím... až pojedu od Hlubučkové tak ti zavolám, že jsem na cestě....

a jak jsem tu ráno machrovala se sluníčkem, tak teď tu byla pěkná bouřka a docela zapršelo, no ale asi tak 20 minut a je po všem...

jé, Evi, to jsou obštrukce co? vařit nebo hlídat malého?? :grinning: jsem zvědavá na sebe jak to budu zvládat...asi chcípneme hlady až bude Pepino na světě :grinning: :grinning:

Trep - tak už chystáš sobě a Eli plavky na koupaliště? :slight_smile:
9. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak pršet začalo, ale Ondra se při svlékání a přenášení do postýlky neprobudil a pořád ještě spí.
9. čer 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •počítám s tím, že si dáš aspoň kafe!
9. čer 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že bych taky dorazila ve čzrvtek na kafe??? co holky??? Stály by jste o obstarožní kženidlo?????????? :wink:
Mám totiž auto a ve čtvrtek pojedu pro taťku do práce, tak bych eventuelně mohla.
9. čer 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýý, tak prý jde hlasovat víckrát, třeba po hodině nebo tak, tak prosíme o Váš hlas, se na nás pořád jedno mimi dotahuje :grinning:
http://boleslavsky.denik.cz/miminka/mimi2220090605.html
Moc díky :grinning:
9. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
Dáda už straší od5:20. :unamused: :slight_smile:
10. čer 2009 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz: to je dobry, Eli uz od 5:00 :sunglasses:
10. čer 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jsem tu zas
10. čer 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek