Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
klouzavka
10. čer 2009
treperenda •mě to už nějak začíná zmáhat, je to i včetně víkendů.
treperenda
10. čer 2009
claud: mno plavecky uz mame aod pondeli hlsi tropicka vedra, tak snad to vyjde 🙂
klouzavka
10. čer 2009
treperenda •až půjdete na koupaliště,dej určitě vědět!
Když Ti Eli vstává v5h ráno,chodíš se přes den s ní natáhnout?
luciejadr
10. čer 2009
dobré ráno,
Sil to já vím, že to jde co hodinu(míń ne) a já včera skoro co hodinu hlasovala 😃 taky ti to tam pěkně poskočilo 😉
Dobře, ranní ptáče doma nemám, ale v 6hod už byl vykajděnej 😃
mischali
10. čer 2009
claudi.. jojo taky chodím k martínkové 🙂

krásné ránko
luciejadr
10. čer 2009
a já chodím jako Mishull k Trhoňce 😃 😃 a rodila mě od Evinky Straková 😃 😃
treperenda
10. čer 2009
klouz: ne ne, to uz musi opravdu byt, ze jsem KO, ale jinak je mi lito ten cas prospat 😃
treperenda
10. čer 2009
Sil: hlasujeme, neboj 😃
mischali
10. čer 2009
trep- jj slyšela jsem o tom koupališti...taky se těším až se tam zajdeme podívat!!
jen koupit martínkovi plavečky...a to že hlásí vedra jsem taky slyšela, tak snad se dočkáme 😃
claudie
10. čer 2009
ahojda 🙂

misch - a jak jsi s ní spokojená /s Martínkovou/? já docela jo... jen ta jedna sestra bývá někdy taková nabručelá... ale v poslední době se docela umravnila a jde to s ní 😃

sil - no to přece nedopustíme, aby zvítězilo jiné mimi než Ený... natáhnu si na každou hodinu upomínku a budu hlasovat o 106!!! 😃 😃

trep - hlásí tropická vedra? to ani nevím... tak to jdu taky nastartovat plavky... 😉 , ale abych místo toho nestartovala tašku do porodnice...už se mi to krátí =-)
mischali
10. čer 2009
claudi- ale jde to, a jak říkáš ta jedna sestra je někdy na pěst...bydlí tady kousek ode mě!!!
no jo, krátí se ti to...ale musíš se na toho malýho uzlíka těšit 😃
siwama
10. čer 2009
Ahoj holky, krásné ránko.
Sil, další hlásek poslán 😉
Lucííí, ( klouzavko) ještě se zítra ozvu, ju!!
mischali
10. čer 2009
sil- tak sme zase odhlasovali 😃
siwama
10. čer 2009
Kláro ip.
bewe
10. čer 2009
Dobré ráno holky, dneska jsem vstávala až před chvílí... totiž jsem v´čera až do půl jedný tepovala koberec a sedačku.... ale teda vám řeknu - docela humáč! ale už je to krásnéčistý, akorát ještě mokrý 😞, takže mám zatím celý obývák nastěhovaný v kuchyni .....
Sil - další hlásek poslán 🙂
klouzavka
10. čer 2009
sil.: hlas poslán!!!!

bewe:taky bych potřebovala tepovat koberce a sedačku.No, aspoň jsem vyluxovala.
claudie
10. čer 2009
bew - to jsi teda pilná hospodyně, gruntovat takhle do rána 🙂 já nejsem schopná ani vytřít, už si to říkám třetí den a nějak to pořád odkládám...ale ono to neuteče, že? 😃 😃

misch - jak jsi na tom s fotkami s oslavy? už se ti vrátil foťák se skoromanželem domů?

sil - poctivě posílám hlásky, zatím vedete holky...a dokdy to hlasování trvá??
nandaautor
10. čer 2009
ahoj holky-zdarvim pri poledni 😃 😃 😃
luciejadr
10. čer 2009
Claudi, do pátek 12hod myslím. počkej ,až tak budeme hlasovat i pro Pepína 😃
claudie
10. čer 2009
ahoj Aní 🙂

Lucko - tak to ještě pár hlásků aničce musíme poslat!! 😉 No jo, až tam bude Pepíno tak budete muset taky hlásky posílat vy tety koníkovky 🙂 Co vlastně vyhrají vítězové? doufám, že nějaký zájezd na Tahity, vilu a ferari 😃
luciejadr
10. čer 2009
tak vyhrává se to, že tě další týden otisknout znova :o)) a pak děti, co dostanou za měsíc nejvíce hlasu, tak pak soutěží jako MIMI roku a až ten vítěz získává plyšáka 😃 takže pak budeme v lednu soutěžit Anička, Pepíno, Domino a Barunka 😃 😃 😃
claudie
10. čer 2009
no tak to bude teda souboj!!!! 😃 😃 😃

musím na balkon, začal hrát rozhlas, to bude nějaké důležité sdělení v té naší vesničce 😃
claudie
10. čer 2009
planej poplach....byla to jen zkouška rozhlasu...ale starosta je megamoderní, pustil tam Evropu 2 a ne svého oblíbeného Waldu 😃
luciejadr
10. čer 2009
Waldu je škoda pro váš rozhlas - si asi nedovolil před pohřbem :-|
mishulle
10. čer 2009
holk, půjdete někdo kořárkovat kolem pátý, nechci jít sama, padá na mě nějaká depka, nerada to říkám, ale dnešním dnem už patřím do sběru
luciejadr
10. čer 2009
jako ty jsi mi něco zatajila???? Mishull??? to jako chceš na zadek? mě dnes vozila kamarádka a já si hrála na tryskomyš 😃
mishulle
10. čer 2009
Luci: jj, zatajila. a další trysko myš, to nei možný?! 😉
nandaautor
10. čer 2009
Mish a kolik Ti je? Co mam rikat ja prosim Te 😉 😉 😉
mishulle
10. čer 2009
nanda: 24, manža prohlásil, že mi táhne na 30