• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
mishulle •mohla jsi klidně písnout SMS.HAHA na 30?Hmm,co mám říkat já v prosinci?

Vše nej....nej...k Tvým narozeninám! :slight_smile:
10. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co mám říka já???? Mě táhne na 50 :confused: Tak kočky depku stranou, máte krásný dětičky a šťastný rodinky. Na depku bude času dost ve stáří!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Asi už všechny spinkáte, tak ráno hezky úsměv na tvářičkách, všechny, jasný!!!!
Já měla dnes fajn den, dopo jsem si doma vše udělala, pak jsme jely s Klárkou ( Bewe) a dětma k její kamarádce na nehty a já dorazila s holkama domů tak, že za náma jel zrovna soused domů z odpolední :slight_smile: .
Ale den byl super a Tobě Klárko ještě jednou moc díky a teď už dobrou :pensive:
10. čer 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama •jéje,tu má někdo krááásnéééé nehtíky! :slight_smile: :grinning:
11. čer 2009 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Misch-prosim Te nevysiluj jsi o 10 let mladsi nez ja :grinning: :grinning: :grinning:
Ve 24 letech jsem zacala chodit se Zdendou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2009 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko :grinning:
11. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •Tobě taky!!!!!!!
11. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, krásné ráno...
Jojo, Danča se mnou včera byla a má moc hezký nehty.... sice já bych si o nedala.... jsem přes nehty taková docela "konzerva" a dávám si jen bílé špičky a nic na to.... ale k Danče fakt jdou.... však ona se pochlubí :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

to jsste si holky teda včera užívaly nehtíkový den, co? Tak Daní, vyfoť drápky a dej do alba...ať můžu závidět.. :slight_smile:
když jsem měla gelovky, tak jsem byla kláro taky asi "konzerva" a nejraději jen bílé špičky, přitom měla nehtařka takových barevných gelů a zdobení a všeho možného a nabízela změnu a já vždy odešla s klasickou francií... to se mi prostě nejvíc líbí...
11. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
tak to čekáme fotečku od Dany :slight_smile:)) já teda ráda ujíždím na bílé konečky a různé malování hlavně v létě. dnes jdu večer taky na nehty tak se mooc těším.

Mishull, tak dodatečně vše nej!!! a snad tě krize přešla. jo a už mi taky není 25 a za chvíli ani 30let .o)) a jako Mishull na to jak jsi mladá, máš už mimi a tak. v té době jsem sice chodila s Tomem,ale svatba a rodina byli mooc daleko :sweat_smile:
jinak nábytek je přesně jak jsi popsala :o))) ale pekně vám tam pasuje. no já jsem na ty skříněčky :grinning:
11. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishull měla narozky? to mi nějak uteklo...Tak taky přeju vše nejlepší... :slight_smile: Jé, kde jsou ty časy kdy mi bylo 24... :grinning:
11. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,ve24 letech , jaem taky ani o svatbě a mimču ani nechtěla slyšet!Jéje, utíká to a za chvíli mi bude věk začínat trojkou!
11. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dost sentimentu....jsme tu všechny mladice největší v čele s danuškou a hotovo :slight_smile: :grinning: :wink:
11. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za chvíli jedeme plavat, venku leje a leje,to mě netěší, než dojdeme od auta k bazénu budeme mokří.Ještě,že dnes nás veze Jana,ta parkuje přímo tam a né ve vedlejší ulici,jako já :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz ona existuje taková věc jako deštník .o))) ještě když nevezeš kočár. ale stejně budeš mokrá v bazénu, tak je to jedno, ne???
11. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
No počasí dnes děs běs.
Fotečky dám, ale musím nabít foťák.
Misch, dodatečně vše nej. :wink:
11. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jA TEDA DESTNIK VUBEC NEPOUZIVAM-TO UZ MUSI BYT :wink:
Jinak u nas uz opt sviti slunicko-tak snad uz bude jenom hezky :wink: :slight_smile:
Dani-koukej ukazat drapek.ja teda dlouhy nehty mit nemuzu vadi mi ale toolik moc se mi to libi :slight_smile: :wink:
11. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishul - gratulace k narozeninám.
Dala jsem do alba 4-generační fotky :grinning:
11. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •jojo,máš pravdu,ale nést na ruce Dádu/10kg/ a ještě deštník , to je moc!Při příjezdu na Dubce,zase tak moc nepršelo,ale při příjezdu dom, jsem tak tak utekla bouřce.V té boučce a větru by mě byl deštník na nic!
Když jsem venku s kočárem, občas mám deštník ,ale většinou natáhnu kapuci a mám pak obě ruce volné a Dáda má na kočárku pláštěnku.

evinka: jukla jsem na fotečky, prababička, to je ale fešanda.S maminkou jste si dost podobný, dle mě!
11. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-jj ja uz jsem to tu myslim jednou psala ze jsi po mamce-taky si tak myslim :wink: :wink: :wink:
11. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dnes byla u zubarky (po roce, pac v pokrocilem tehu se mi nechtelo) a nepotesila me :frowning2: Nasla mi kazik na dolni osmicce, tak ho odvrtala zadelala provizorni plombou a vypsala mi doporucenku k MUDr. Muzikantovi na jeho odstraneni :frowning2:( a pry vyhledove bych se mela zbavit i te druhe - to jo, se uz vidim, jak tam radostne bezim na trhani jeste driv, nez se mi tam objevi kazik. Ble, ble, ble.....raci petkrat vrtat zub, nez trhat polovylezlou osmicku. Beeeee, to je pech :frowning2:
11. čer 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
LuciJadr: ja jako normalne jezdim s kocarem a destnikem (samo, ne v mega vetru). To se da a to ted mluvim o DorJanu, ktery se moc neda ovladat jednou rukou :wink:
11. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska meli v Albertu v akci presnidavky, ale nez jsem se tam "dohrabala", tak uz meli jahodove a boruvkove pryc (zrovna me a snad i Elciny oblibene:slight_smile:) Mno nic, vzala jsem aspon merunkove a broskvove :grinning:
11. čer 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dala jsem do Halinčina alba fotky nehtíků :slight_smile:))
11. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, teď jsem tu pár dní měla mamku a prý si jí asi někteří se mnou pletli, že jí gratulovali :grinning: Nebo si jí neomylně ke mně zařadili.
Byli jsme dneska na procházce na Loučeni v parku a bludiště mě dost uchvátily. Myslím, že si příští rok pořídím permici a bude to naše oblíbené vycházkové místo.
11. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evinko, krásný fotky :wink:
11. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne rano :slight_smile:
Dani-krasne drapky-ale nejhezci ma stejne Halinka :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 05:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko,
super nehtíky :grinning: :grinning:

taky jsem je nosívala, jen mi na to teď nějak nezbývaj penízky...ale tááááák moc bych je zase
chtěla!!!!
12. čer 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Dani ty jo ty máš drápky, ale k tobě mi to jde, ta červená. já nosím styl jak má Danča. ted mám do modro stříbrna :grinning:

Mischal, já jsem taková, že i když jsem neměla práci, tak nehty jsem si nechávala dělat. někdo pije pivo, někdo kouří a já nic, tak si kadý měsíc nechám udělat nehty. takhle se to u nás bere. a fakt jsem to spočetla. od kamarádky manžel si zajde v pátek na pivo, dá jich tak 5, v sobotu si vezme do petky 3.. a přes týden sem tam lahváče. a a za měssíc jsou to moje nehty :grinning:
12. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky na to asi poslední tři dny myslím skoro pořád, že si nějak ty penízky na to musím najít, nikam nechodím tak bych místo toho mohla mít krásné ručičky... :grinning: a luci, kam ty chodíš a kolik platíš??
12. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko.
Díky za pochvalu :wink:
12. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek