Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
mischali
12. čer 2009
tak koukám na netu na různé fotky nehtíků- NÁDHERA!!!! chci takýýýýýýýýý!!!!!!!!
klouzavka
12. čer 2009
Holky,
taky jsem dříve měla dělané nehtíky,ale teď to bude v červnu 2 roky, co odpadly,nebo jsem jim pomohla,když jsme dávali do kupy byt. Pak jsem to nechala odpočinout a nějak jsem do toho nešla kvůli mimču.
Teď mám po těhu pocit, že mi vydrží i dlouhé. Mám zkušenost, že je lepší mít kvalitní lak, protože mě může vytočit, když se sloupává.
Pak až půjdu do práce,tak se k nim asi vrátím.
Jojo,někdo má pivo, my ženy nehty,nebo si zajdu zacvičit.

Siwama - pěkné drápky.
Já dle nálady, někdy jsem si dávala styl Danči, nebo někdy zase styl trošku, jako Ty.
luciejadr
12. čer 2009
Mishal, já chodím ke startu k paní horníčkový a je super a i levná. dopněni 390Kč s francouzksou a zdobením a ta cena je i když lepí 2 nové nehty. a je fakt suprová. nádherně maluje, hraje si s tím. a dlěá i pedikůru, takže využívám i nožičky krásné 😃
uff jsem se bála, že mi řeknete, že přemyšlím blbě s těma penízkama na nehty, tak jsem ráda, že ne :-N x-) a Klouz, to cvičení to je taky pravda. no včera jsem měla i spinn i nehtíky 😃 ale když já jsem stále na mateřské, až bude na rodičáku, tak bdou hlavně nehty 😃 😃
mischali
12. čer 2009
luciejadr- tak to je fajn...a komplet udělání nových nehtů stojí kolik???
uplně jste mě tady zae nahlodali!!!!
klouzavka
12. čer 2009
luciejadr
jéje,pedikůru bych taky potřebovala!
Jak často chodíš na doplnění?
mischali
12. čer 2009
klouz- že bysme začli chodit 😃 😃
klouzavka
12. čer 2009
mischali •na pedikuru bych měla co nejdříve.... 😞 !

Musím něco připravit k obědu.Dnes jsme měli obědvat u kámošky, jen se návštěva nekoná,protože její Adam/24 měsíců/má teplotu.Když jsem viděla v10h ten déš´t,ještě,že jsme nešli, to by jsme byli akorát někde v Kosmonosích u Galaltei.Tam jsem chtěla jet busem a domů pěšky. No, mohla jsem jet autem, ale lákala mě procházka při zpáteční cestě!
mischali
12. čer 2009
klouz- já bÿch tak chtěla ty nehtíky, a kdyby stály co nejméně tím lépe!!!!

no když vidím to počasí ani nevím jestli se mi někam bude chcít...
já dělám bramborovou kaši a rybu
klouzavka
12. čer 2009
mischali •My aspoň skočíme do Havlíčkovi ulice - Drogerie barvy laky dle letáku tam mají v akci plíny Pampers Sleep and Play za 199,90 / 68ks.Což mi přijde super cena!
Jaký plíny používáte?
mischali
12. čer 2009
Prosím tě teď kupuju v Bille, nějaký jejich...a jsou docela dobrý!!!
klouzavka
12. čer 2009
mischali •a cena?
mischali
12. čer 2009
potřebuju teď nakoupit bodýčka, tepláčky, kraťásky, mikinky atd.....
kde mají nejlepší ceny??
mischali
12. čer 2009
199 a jejich tam 50, to ty Pampers jak jsi psala vyjdou fakt výhodně....!!!!!!!!!!!
mischali
12. čer 2009
a nevíš kde prodávají ty plavky pro prcka, co máte i vy na plavání??? chci do toho chorvatska je koupit...a jakou máte vy velikost??
klouzavka
12. čer 2009
mischali • Ty plavky, mají v Lachtánku, asi i v Delfínku, já je koupila v Jičíně v bazéně, vyšli levněji ,než tu v MB. My máme stále ještě vel. 3 - 6měsíců.4 - 8kg.Ještě se do nich vejde. nebo si pořiď koupací Pampers, či Huggies.
Tak že razíme do Chorvatska? Kam přesně?
mischali
12. čer 2009
Vůbec se s těma plavečkama právě nevím rady..

Jojo vyrážíme 11.7 a je to kousek od Biogradu na Moru
siwama
12. čer 2009
No já kdyby nebyla tak dobrá cena, tak bych taky nehtíky neměla.Takhle jsem je nechala uděla i Danča, ta je úúúplně nadšená, že je má.
Já měla strach, jak s nima budu fungovat, ale v poho, včera jsem i kuře vykostila a v pohodě.
No já jsem taková dračice, tak mám červený, ale líbí se mi o a když má Danča do bíla, tak jsem chtěla být jiná. Ale super, jsem moc spokojená.
mischali
12. čer 2009
siw- máš to fakt moc krásný a Danča taky 😃 😃 až vám to trošku závidím!!!!
siwama
12. čer 2009
Misch, děkujeméééééé. Nezáviď, taky budeš mít, 😉 😉
mischali
12. čer 2009
pokud najdu nějaké korunky tak snad budou.... 😃
klouzavka
12. čer 2009
mischali • jedte do hotelu, do apartmanu,nebo penzionu?Jéje,to my se budeme akorát z dovči vracet. odjíždíme 4.7.09.

Už se mi dělá lečo.
Dáda dnes trhnul rekord, spal, až do 7:20.Bylo to hlavně tím, že venku bylo zamračeno, v bytě dost tmavo,tak ho to netáhlo z postýlky.
mischali
12. čer 2009
klouz- jedeme do apartmánu, máme to přes net, už jsme tam jednou byli...a jedou s náma i moje
rodiče...tak to bude super 😃
klouzavka
12. čer 2009
mischali •ještě k těm plínám! do dneška měli v Penny plíny za 179,- / 50ks.Mám s nimi zkušenosti.Vyhovují nám.
právě jsem uložila dítko k polednímu spánku. 🙂
mischali
12. čer 2009
mě by docela zajímali ty pampersky jak si psala...

tak to já čekám každou chvilkou že se mi dítko vzbudí a já dodělám obídek
klouzavka
12. čer 2009
mischali •Tak to jo, to si asi i trošku odpočineš, co?mamka i pohlídá???

My takhle jedeme na konci srpna na Lipno do chaty, jedou s námi tcháňata.My si beremei kola, tak že to bude půl na půl. s Dádou i bez Dády.
siwama
12. čer 2009
jééé, holky, vy se máte.
Taky bych vyrazila, alenám dovolená nehrozí, to by asi spadla lakovna, kdyby táta nešel.
tAK JSMEBYLI S TÍM bABINETEM, BYLO TÁM TÁÁÁÁÁK nádherně, za rok jedeme znova ve stejné sestavě, no už se těším zase na konec května.
klouzavka
12. čer 2009
siwama •aha,to jsem to nějak špatně četla,já myslela,že jsi tam byla s rodinou! 🙂
luciejadr
12. čer 2009
mishal b\la jsem venku tak až ted-celé neví, podívám se ti za týden 🙂 Klouz já chodím cp 3týdny mám je ráda neorostlé - prostě dokobalé 😃
siwama
12. čer 2009
Lucííí, no i s rodinou, prosě jsme my ženské vše zařídily, a vzaly sebou i chlapy a děti a bylo é úúúúúžasný.
luciejadr
12. čer 2009
ty jo, Claudi se dnes neohlásila. nonono 😃 v tomto týdnu se DOmi narodil 😃

Začni psát odpověď...

Odešli