• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
tak koukám na netu na různé fotky nehtíků- NÁDHERA!!!! chci takýýýýýýýýý!!!!!!!!
12. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
taky jsem dříve měla dělané nehtíky,ale teď to bude v červnu 2 roky, co odpadly,nebo jsem jim pomohla,když jsme dávali do kupy byt. Pak jsem to nechala odpočinout a nějak jsem do toho nešla kvůli mimču.
Teď mám po těhu pocit, že mi vydrží i dlouhé. Mám zkušenost, že je lepší mít kvalitní lak, protože mě může vytočit, když se sloupává.
Pak až půjdu do práce,tak se k nim asi vrátím.
Jojo,někdo má pivo, my ženy nehty,nebo si zajdu zacvičit.

Siwama - pěkné drápky.
Já dle nálady, někdy jsem si dávala styl Danči, nebo někdy zase styl trošku, jako Ty.
12. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishal, já chodím ke startu k paní horníčkový a je super a i levná. dopněni 390Kč s francouzksou a zdobením a ta cena je i když lepí 2 nové nehty. a je fakt suprová. nádherně maluje, hraje si s tím. a dlěá i pedikůru, takže využívám i nožičky krásné :grinning:
uff jsem se bála, že mi řeknete, že přemyšlím blbě s těma penízkama na nehty, tak jsem ráda, že ne :sweat_smile: :dizzy_face: a Klouz, to cvičení to je taky pravda. no včera jsem měla i spinn i nehtíky :grinning: ale když já jsem stále na mateřské, až bude na rodičáku, tak bdou hlavně nehty :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr- tak to je fajn...a komplet udělání nových nehtů stojí kolik???
uplně jste mě tady zae nahlodali!!!!
12. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr
jéje,pedikůru bych taky potřebovala!
Jak často chodíš na doplnění?
12. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz- že bysme začli chodit :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •na pedikuru bych měla co nejdříve.... :frowning2: !

Musím něco připravit k obědu.Dnes jsme měli obědvat u kámošky, jen se návštěva nekoná,protože její Adam/24 měsíců/má teplotu.Když jsem viděla v10h ten déš´t,ještě,že jsme nešli, to by jsme byli akorát někde v Kosmonosích u Galaltei.Tam jsem chtěla jet busem a domů pěšky. No, mohla jsem jet autem, ale lákala mě procházka při zpáteční cestě!
12. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz- já bÿch tak chtěla ty nehtíky, a kdyby stály co nejméně tím lépe!!!!

no když vidím to počasí ani nevím jestli se mi někam bude chcít...
já dělám bramborovou kaši a rybu
12. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •My aspoň skočíme do Havlíčkovi ulice - Drogerie barvy laky dle letáku tam mají v akci plíny Pampers Sleep and Play za 199,90 / 68ks.Což mi přijde super cena!
Jaký plíny používáte?
12. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím tě teď kupuju v Bille, nějaký jejich...a jsou docela dobrý!!!
12. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •a cena?
12. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
potřebuju teď nakoupit bodýčka, tepláčky, kraťásky, mikinky atd.....
kde mají nejlepší ceny??
12. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
199 a jejich tam 50, to ty Pampers jak jsi psala vyjdou fakt výhodně....!!!!!!!!!!!
12. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nevíš kde prodávají ty plavky pro prcka, co máte i vy na plavání??? chci do toho chorvatska je koupit...a jakou máte vy velikost??
12. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali • Ty plavky, mají v Lachtánku, asi i v Delfínku, já je koupila v Jičíně v bazéně, vyšli levněji ,než tu v MB. My máme stále ještě vel. 3 - 6měsíců.4 - 8kg.Ještě se do nich vejde. nebo si pořiď koupací Pampers, či Huggies.
Tak že razíme do Chorvatska? Kam přesně?
12. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vůbec se s těma plavečkama právě nevím rady..

Jojo vyrážíme 11.7 a je to kousek od Biogradu na Moru
12. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já kdyby nebyla tak dobrá cena, tak bych taky nehtíky neměla.Takhle jsem je nechala uděla i Danča, ta je úúúplně nadšená, že je má.
Já měla strach, jak s nima budu fungovat, ale v poho, včera jsem i kuře vykostila a v pohodě.
No já jsem taková dračice, tak mám červený, ale líbí se mi o a když má Danča do bíla, tak jsem chtěla být jiná. Ale super, jsem moc spokojená.
12. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
siw- máš to fakt moc krásný a Danča taky :grinning: :grinning: až vám to trošku závidím!!!!
12. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch, děkujeméééééé. Nezáviď, taky budeš mít, :wink: :wink:
12. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud najdu nějaké korunky tak snad budou.... :grinning:
12. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali • jedte do hotelu, do apartmanu,nebo penzionu?Jéje,to my se budeme akorát z dovči vracet. odjíždíme 4.7.09.

Už se mi dělá lečo.
Dáda dnes trhnul rekord, spal, až do 7:20.Bylo to hlavně tím, že venku bylo zamračeno, v bytě dost tmavo,tak ho to netáhlo z postýlky.
12. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz- jedeme do apartmánu, máme to přes net, už jsme tam jednou byli...a jedou s náma i moje
rodiče...tak to bude super :grinning:
12. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •ještě k těm plínám! do dneška měli v Penny plíny za 179,- / 50ks.Mám s nimi zkušenosti.Vyhovují nám.
právě jsem uložila dítko k polednímu spánku. :slight_smile:
12. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě by docela zajímali ty pampersky jak si psala...

tak to já čekám každou chvilkou že se mi dítko vzbudí a já dodělám obídek
12. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •Tak to jo, to si asi i trošku odpočineš, co?mamka i pohlídá???

My takhle jedeme na konci srpna na Lipno do chaty, jedou s námi tcháňata.My si beremei kola, tak že to bude půl na půl. s Dádou i bez Dády.
12. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, holky, vy se máte.
Taky bych vyrazila, alenám dovolená nehrozí, to by asi spadla lakovna, kdyby táta nešel.
tAK JSMEBYLI S TÍM bABINETEM, BYLO TÁM TÁÁÁÁÁK nádherně, za rok jedeme znova ve stejné sestavě, no už se těším zase na konec května.
12. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama •aha,to jsem to nějak špatně četla,já myslela,že jsi tam byla s rodinou! :slight_smile:
12. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishal b\la jsem venku tak až ted-celé neví, podívám se ti za týden :slight_smile: Klouz já chodím cp 3týdny mám je ráda neorostlé - prostě dokobalé :grinning:
12. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucííí, no i s rodinou, prosě jsme my ženské vše zařídily, a vzaly sebou i chlapy a děti a bylo é úúúúúžasný.
12. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, Claudi se dnes neohlásila. nonono :grinning: v tomto týdnu se DOmi narodil :grinning:
12. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek