• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
a já se loučím, jdu zítra i vneděli na celý den do práce. Měla jsem jít až v neděli, ale volali mi a koruky jsou potřeba. Tak nakouknu až večer. Ahojky a krásný víkend.
12. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-hezke slunickove dopoledne :wink: I kdyz trochu fici vitr-ale porad lepsi nez kdyby lilo a schne lepe pradlo :slight_smile: :wink:
13. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočky :slight_smile:

asi ten počítač vezmu a poletí z balkonu :angry: :angry:
včera a dneska dopoledne jsem se vůbec nemohla na koníka připojit, stránka se mi zobrazoval tak napůl...teď se mi to konečně podařilo, ale jde mi zas nějak divně...
chtěla jsem odepsat Klouz na IP a píše mi to, že uživatel s nickem Klouzavka neexistuje a když jsem se chtěla podívat danušce do alba na nehtíky, tak mi ten kripl píše že uživatel Siwama nemá žádné album...
no to je prostě vrchol !!!!! :angry: :angry: :angry:

takže hlásím, že nerodím, ale prostě technika se mnou nechce spolupracovat :frowning2:
včera a dnes jsem byla ještě ve škole a modlila se ať zkoušky zvládnu, aby pak byl klídek na porod a ono to vyšlo, vše mám pro tento semestr uzavřeno a do září bude havaj....

tak a teď doufám, že tenhle příspěvek nezmizí...nebo mě z toho asi klepne pepek námořník :grinning: :grinning:

hezký zbytek soboty a zítra fajn neděli

jo a až mě přejde vztek na počítač, tak zmenším ty fotky od Hlubučkové a fláknu je do albíčka...

zatím pa pa
13. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
vztek mě přešel a kůň kupodivu spolupracoval, takže fotky jsou vloženy :wink:
13. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš, ty jsi mě pobavila s tím PC a koníkem. gratuluji ke zkouškám a prázdninám. Kamarádka taky udělaal a už taky prázdninuje.
Fotky jsou úžasné,a le upřímně mě napadlo: ty jo ta má břicho. přes tu halenku to tak nešlo vidět jako ted.. ty jo, to je teda břícho, to bude chlap ten Pepíno :grinning:
13. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •máš moc krááásné fotečky!Gratuluji ke zkouškám!

mě ten kůň také klopýtal.... :frowning2:

Před cvílí jsme se vrátili domů, byli jsme na Karlštejně, a u lomu, malá a Velká Amerika.Pak jsme se stavili u známých, kde Luboš bydlel, když byl na VŠ.
13. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se zde, ak jeden pracovní den za mnou aráno na novo. Jo je tam v Giga zítra akce na zlevněné zboží, kdyby jste měla některá cestu kolem, stavte se za nmou, jsem u textilu a já vám řeknu co a jak. Asi to sem nemůžu napsat , tak jen že 2 + 1 zdarma.
13. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za pochvalu děvčata :slight_smile:

Lucko - no doufám, že naše miminko nebude moc mega, kdo by to rodil?? :grinning: :grinning:

klouz - na tu ameriku bych se chtěla taky někdy podívat, prý je tam moc krásně

daní - ty takhle makáš, jo? tak že bychom přijeli udělat kšeftík?
13. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •u Ameriky bylo nádherněě, den se nám vydařil!!!!!!!!
13. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruško přijeďte, ikdyž nic nekoupíte, tak mě uteče ten dlouuuuuuuuuuuuuuuuuhej čas. sleva je na zlevněné zboží 2+1, já se bojím to tady rozepsat. :frowning2:
Anííí, má tam mail, prosím jukni.
Jinak Věru fotky nádhera!!!
13. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasny slunickovy den :dizzy_face:
Verko-to je naaaaaaaaadheeeeeraaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Fakt bomba-a jake mas krasne berisanko :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile:
Daniiiiiii-precteno,odeslano,splneno :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
Ja bych se docela do Gigace podivat jela-jeste jsem tam nikdy nebyla :slight_smile: :slight_smile: Tak uvidime-treba tam vyrazime :slight_smile: :wink:
14. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ja se loucim,za chvilku vyrazime na Petkovy ke tchanovcum+na detsky den-tak se kluci tesi :slight_smile: :wink: :wink:
Tak zatim ahoooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé jsme nějak zapadli do zadních stran. tak zdravím všechny výletníky. škoda, že už je konec víkendu. jsem si tatky užila, ale ještě bych ho doma chtěla :dizzy_face:
14. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne slunickove rano :dizzy_face:
Me se tak moc nechce nic delat ale tolik moooooooooc :unamused: :confounded:
15. čer 2009 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr • taky jsme si taťky užili a on si včera užil i s Dádou pískoviště.
15. čer 2009 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy a dětičky

tak tak, víkend je vždy tak krátký, že jo? uteče to jako nic a taťkové už nám zase odešli do práce :wink:

daní - tak jak to v práci uběhlo? snad rychle.... to děláš 12ti hodinové směny? jestli jo, tak se nedivím, že se to táhne... už jsem se ti dostala do alba, no nehtíky máte holky krásný, a hlavně Halí :grinning:

aní - co dětský den, vydařilo se?

dneska to vypadá na sluníčkový den, tak doufám, že to vydrží...

musím jet nakoupit, už máme v lednici snad jen kopr co mi o víkendu přivezla švagřice :grinning:

jo a byli jsme včera /jako že za zkoušky :wink: / na Ptýrově na večeři /je tam farma- koně, restauračka, ubytování, jízdárna...pěkná zahrádka, dětské hřiště...no moc pěkné/ a já měla teda jídlo gut, ale chudák můj drahý Pepino, dal si pstruha a on byl vevnitř ještě studený, nepropečený...tak to vrátil a už měl tak zkaženou chuť, že si novou porci nedal, ale já byla hodná a nechala mu půlku svého jídla... :grinning:
tam by byl hezký srazík děvčata :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš a umřu hlady, co??? :grinning:
15. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko.
Věruško, 12 hodin nééééé :confused: jen 9. :confused: no taky to stačí
15. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko - no tak svačiny si vezmeme sebou :grinning: ale je tam moc pěkné prostředí a větší dětičky by se tam na hřišti krásně zabavily...

Daní - no ono i těch 9 hodin je až až, to je jasné.... to chodíš každý víkend sobotu i neděli? to se na tebe budu muset opravdu přijet podívat /teda jestli to do porodu ještě stihnu :confused: /...
15. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No dneska Ten kun nesel taky skoro vubec :frowning2:
Verko-My jsme byli vloni na Ptyrove a nikdy vice :confounded: Peostredi sice krasny ale silena obsluha ale naprosto,az jsem psychicky nevydrzela a normalne jsem jim vynadala-a to JA vydrzim hodne.A nebyli jsme tam jediny kdo si stezoval-jenom byli vsechny potichu.
Nadobi neodnasela pipka-takze jsem meli na stole heomadu,na kafe jsme cekali jakou dobu atd...... no proste stzrasny :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
15. čer 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Věruško jdu ve čtvrtek a v sobotu na celý den. Jinak tam mám psaný do konce měsíce jen soboty, ale když je potřeba, trak volaj.
15. čer 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - tak my s obsluhou problémy neměli, byla tam mladá holčina a kmitala...no ale zas to jídlo nám nevyšlo, takže dobře...prostě Ptýrov není dobré místo na srazíka :grinning: :grinning:

Daní - tak to jsi docela v jednom kole...ale pokud máš hlídání tak se to asi dá, nebo Halí chodí pracovat s tebou...jé, to by byla správná obchodnice... :grinning: :grinning:

tak dámy, hezký večer a dobrou noc :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš, my se vecpeme k tobě na zahradu :grinning: po porodu budeš chtít zhubnout a tak kmtat kolem nás :grinning: :grinning: :grinning:
Jako sraz to jsem zvědavá, kdo zase navrhne něco :angry: zatím to jsou vždy soukro dýchánky :grinning:
15. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr • sraz by špatný nebyl,ale víš,jak to dopadlo minule.Ještě, že Věra dorazila.
15. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi: jj, o ptýrově hodně slýchám, patří to firmě PCT pod kterou dělá manža i tchán, ale já tam nikdy nebyla
15. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ufoukané ránko!!!

claudi- moooooooooc krásný fotečky!!!!!!!!!
mě mrzí že sem je nestihla taky.... :frowning2: tak třeba u druhého mimi :slight_smile: !!!
16. čer 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!

Za chvíli jdeme na trh pro pár jahod a na veterinu Kulíškovi pro pipetu.
Od13h máme také dnes plavčo.Poslední.

Včera jsem šla od19h skákat na trampolínky do Startu,Dáda spal odpoledne do15h,tak jsme s manželem říkali,že ho necháme do20:15,než přijdu,náš milý Davídek si v8:15 vylezl v ložnici na postel a už si tam hověl, tak to byla výzva k uložení ke spánku. :slight_smile:
16. čer 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko tak hlásím že jsem včera byla na dalěím KETíku dvou embryí a teď mě čeká zasloužený veget doma na PN a za 14 dní testík samosebou :grinning:
16. čer 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mám z toho KETu docela fajn pocit tak uvidíme.
16. čer 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek