• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
musilka •držíme palce!!!!!!!!!!
16. čer 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
Musil, tak to je dobře, že si dáváš doma veget. že si tělíčko opdpočinuté po dovče ještě odpočine s mimísky v bříšku.
a psala jsi tady, co ten UZ u sochůrka? nebo si čtu až to, že jsou v tobě??? :grinning:
Lucí, kdyby tam náhodou byly jahody kilo kolem 45Kč a níž, tak mi prosím napiš sms. díky.
16. čer 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, krásné ráno.

Musil - budem držet moc moc palečky, ať se mimísci udržej!

No, my jdeme v pondělí taky na poslední plavčo do malého bazénu, ale od září budeme pokračovat ve velkém, zatím uvidíme na zkoušku na jeden kurz.... tak je zase dobré to, že se ty děti učí už spíš plavat než potápět... no, budeme chodit s manželem napůl, jednou já, jednou on, protože kdyby bylo na mě, tak na to plavání dávno nechodíme - mě to nějak nebere, ale malého jo, tak když to vidím, tak skončit nemůžem....
16. čer 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci u sochůrka jsem byla minulý týden ve čtvrtek a sliznice byla fajn kolem 8 mm takže jsem vyfásla další léky a objednali jsme ten KETík na pondělí :wink:
16. čer 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Klari, tak to jdete brzo do velkého. to do toho na výstavišti? tak tam by musel chodit asi jen náš táta, jinak bych zmrzla :grinning: fuj, já se těším do delfínka do teplé vodičky :sweat_smile:
luciejadr •
Skype!
Musil, takže dovča opravdu duělala to co měla a narostli ti tatry :wink: :wink: super. tak jen tak dál :wink:
16. čer 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, byli jsme tam teď v sobotu na náhraďce a docela to šlo, teda být tam dýl, tak bych taky asi mrzla, ale tu 3/4 hodinu to docela šlo.... no, uvidíme.... zkusíme jeden kurz a jak mu to půjde....
16. čer 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ALe jinak holky doma docela otrava a to jsem na PN teprve třetí den mám teda neomezeně vycházky ale neumim bejt doma sama je tu strašná nudáááá :zipper_mouth:
16. čer 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jinak totiž si myslím, že v tom malém bazénu (hlavně potápění) nám už nic víc nemůžou dát, malej přeplave pod vodou celý bazén, vydrží tsam celkem dlouho, kouká, hledá hračky atd., takže teď potřebujeme to plavání spíš. Ještě teď v sobotu nás čeká focení, tak se těšíme...
16. čer 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci jj dovolená splnila co měla jen doufám že to vyjde a nebudem muset jen v září na kanáry znova :grinning:
16. čer 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se chystám na trh po oběd¨ě...snad to stihnem a nebude pršet!!!
16. čer 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka • tak přijeď na návštěvu!

mischali •ahoj
16. čer 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz. ahojky...snad na trhu někdo bude když je takhle ošklivo, chci koupit martínkovi nějaké kraťásky a letní věci ( teda pokud to bude potřeba...ale aspoň v tom chorvatsku to užije )
16. čer 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzi přijela bych hnedle jenže nemám auto honza jede do práce brácha taky a mě žádný fáro nezůstane :sweat_smile:
16. čer 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno všem!
Využívám, že malá spí a nechce se mi ještě nic dělat, tak načuhuju na net. To víte, přes den se snažím věnovat malé a večer manžílkovi, tak PC vždy odsouvám :grinning:

Holčinky, nevíte kam by stálo za to zajít na masáž kojenců? Od Helenky z kurzu průpravu mám, ale radši bych to ještě jednou naživo. Nevíte, jestli Hela nějaké dělá? :confused:
16. čer 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silent dělá, zavolej ji,řekne ti kdy zase kurz začne. bylo to moc príma.
16. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - díky za info! Si vzpomínám, jak jste tam s Dominem chodili :grinning: Od jakého věku tam prckové chodí? Po šestinedělí?
16. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene,dřív. myslím, že měl 4týdny. podle toho, jak začne kurz. malá Eli od Lenči měla 3týdny. :grinning:
16. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-u nas je taky destivo ale zima nejaka hrozna neni-to je dobre :slight_smile: :wink:
Musil-drzim palecky at se mimisove udrzi a nejlepe oba dva :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím :slight_smile:

musil - moc držím palce, ať se zadaří !!! :wink: pěkně se flákoš a relaxuj... já jsem doma celé těhu a teda vůůbec se nenudím... nějak je pořád co dělat :wink:

byla jsem dnes na monitoru, prcek zase kopal do těch sond jako drak, ale něco jsme natočili...a od příštího týdne už budu chodit do poradny dolů do porodnice...se ten den D prostě už blíží... :grinning:
stavila jsem se taky na trhu, koupila jsem si dvoje hezké kalhotky a Pepino v bříšku chtěl dřevěné hračky do pokojíku, tak jsem byla hodná mamina a taky mu je koupila.... :grinning: :grinning:
jinak se mi ale zdálo těch stánků tam nějak málo, dříve tam bývaly kolem dokola a to teď už asi tak není...

tak tam dobře pokupte děvčata a nezmokněte, se to nějak mračí zase...

a jahody tam měli Lucko, ale ceny jsem si nevšimla... :confused:

sil - co Ený, je to hodné mimi?? :slight_smile:
16. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jak dopadlo hlasování na boleslavským deníku? vyhrála naše Ený?? doufám, že jo!!!! :slight_smile:
16. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
teď jsem koukala a Ený v tom týdnu vyhrála :slight_smile: :dizzy_face: . Nás v Turnově vyfotit nepřišli i když manžel sestřičce podepisoval souhlas.
Sil, taky o těch masážích uvažuju, ale nevím, jestli by to Ondra skousnul. Zatím brečí pokaždý, když ho začnu svlékat.
Musil - držím palce.
16. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - dík za info.... no to by bylo, kdyby Ený nevyhrála, vždyť jsme všichni hlasovali jako divoši :grinning:
Tak Ondrášek se nerad svléká? asi bude stydlivka :wink: a jak to zvládáš mamino? :slight_smile:
16. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dneska od rána brečí, tak kojíme nebo spí, ale u mě v náručí, jak ho položím tak zase brečí. Podařilo se mi ho udrndat akorát na procházce v kočáru. tak jsem se stihla akorát umýt a jednou rukou nasnídat... a to mám v lednici už 2 dny krabici jahod od tchýně na zpracování (jíst je teď nemůžu :frowning2: ). tak jsem zvědavá, až je začnu zpracovávat, jestli je nevyhodím.
16. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jahody se nesmí kvůli kojení? Tak asi Ondrášek dneska nemá tu nejlepší náladu... Škoda že nebydlíš blíž, bych ti šla povozit a ty by jsi si zatím ty jahůdky zpracovala :wink:
16. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem byla pred chvili pro Stepanka ve skolce a byla tam kamoska a ta mela 6mes.hosicka-jezisi to byl milacek krasnej.Jak se usmival porad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Opet me to utvrdilo za bych asi to miminko chtela :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a taky mela 3 ditko-ve ctvrtek se ji zeptam jak to zvlada Verka jedna :wink: :slight_smile:
16. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - ty si to třetí dítko /samozřejmě holčičku/ doma ještě určitě prosadíš :wink: :grinning: :wink:
16. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dala jsem do alba Halinka a Nellinka nějaký fotečky Nellinky. Mladí už mají net, tak mi to sem cpou pod tlakem :grinning: a nic neudělám, jen sedíme na Skype a kecáme :grinning:
16. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek