• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Verko-jj ja doufam.Ale Zdenda me kazdy den utvrzuje a tvari se ze jako ze ne-ee :frowning2: :grinning:
Dani-jen si to uzij-ono je to taky prejde :slight_smile: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Daní - ty počítače, to je prokletí co? :grinning: :grinning: to se pak fakt nestihne nic udělat :grinning: :grinning: Ale kontakt s rodinou je přece důležitější, ne? A fotky klidně sázej jednu za druhou, ať se můžeme pokochat krásným Nellískem, je moc hezká kočička jedna :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Aní zítra přijedu na kafe, jo!! Jdeme dopo na zápis do školky a pak bych se zastavila, nebo napiš, v kolik bude Ondrášek vyspinkaný, aby ho MáŇA NEVZBUDILA.
16. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
vĚRUŠKO, však jsem taky ta nejpoyšnější a nejšťastnější bába pod sluncem :wink:
16. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
nejpyšnější, už ani neumím psát
16. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, jen vám du napsat, že kdo jste držel palečky Matyáškovi od Maovi z únorovek, tak Matyášek dnes ráno usnul navždy :cry: :cry: :cry:
16. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
mishulle •Maovi neznám, ale je to moc smutné,je nám to líto!
16. čer 2009 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
taky nevím o co šlo, je to samozřejmě moc smutné, ale nechci to ani raději číst
16. čer 2009 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Taky nevim o co jde ale musi a je to strasny :rolling_eyes: :fearful: :fearful: :frowning2: :frowning2:
Danii-Ondrula spinka od 10.30hod tak do 13-14hod + - asi :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
16. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Claudí to číst nesmí. i když ona už je za vodou a Pepino už na svět muže :grinning: (já to sledovala).
a je fakt, že její den D se blíží. jupíííí :grinning:
16. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Tak dneska jedem na ORL na kontrolu s Ondraskem asi pocouram po MH a pak rychle domu-dat vyspinkat Ondraska a pak cekame Dacu s Haliiiiiiiiii :wink: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Koprovku mam od vcera tak nemusim varit-supeeeeeeeeeeeeeer :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 v 07:20  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:

tak Aní, kontrola ať dopadne dobře a okoukni v Hradišti co je tam nového... :wink: Taky se tam dneska chystám, jdeme s kolegyňkou na oběd a pak mi nalakuje drápky na nohách, páč to je pro mě velký problém se k nim ohnout :grinning: :grinning:
a taky si užij holky - Danušku s Halinkou :slight_smile:

a kde jsou všichni?? to ještě celá Bolka chrní či co? :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak na ORL nic moc-nenasla mu grometu tak mame jet do MB pod mikroskop-ale primar ma dovcu tak si mame volat.
Verko-moc jsem toho neokoukla pac se Ondrula vztekal tak jsem vlitla do svadlenky a jeli jsme domu.Ted uz spinka a ja se jdu asi taky natahnout :pensive:
17. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, Hlí jde od září do školky, jupííííííí.
Aní, přijedu asi až později, přijede Filip, tak až ho odvezuu domů, přijedu k tobě.
17. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Daní tak to gratulace. a kam? tam u vás? že jste zápis měli až ted??,
Věruš, náhodou jsme nespali,a le šli na rehabilitaci. a odpo na poradnu pro 2 včeličky. takže lékařský den :grinning: a mezítm doma oběd a odpočíváme oba :wink:
17. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak miminko se tento měsíc nekoná.... tak držte palce...
17. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucííí, děkuji, jojo, tady na JIVINU.Fotila jsem tam, tak večer hodím fotečky
17. čer 2009 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Aní - co je to grometa? :confused: Já jsem to v MH taky prolítla letem světem, nějak se mi nechtělo nikde moc courat...

Lucko - aha, tak lékařský den...dobře no, to vás tedy omlouvá :grinning: Co Domino, byl statečný nebo včeličky oplakal?

bew - budeme držet!!! :wink:

Danuško - to je fajn, že Halí vzali... Takže půjdeš do práce už normálně na plný úvazek? A kam vlastně?

jsem byla docela akční teď odpo, se musím pochválit...mám uvařeno, vytřeno a dokonce i vyžehleno :sunglasses: nějak mi to dneska šlo od ruky, ale mám taky dny kdy neudělám ani ťuk :grinning:
17. čer 2009 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Nene, do práce ještě nepůjdu. Halí půjde na 4 hodiny denně a já budu chodit zaím jako teď.
Budu doma relaxova a užíva klídku :grinning: , snadsi to po těch 4 dětech zasloužím :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
claudie •taky jsem dopoledne nespala, i když,dnes Dáda trhnul rekord, spal, až do8h.Dopoledne jsme šli do Intersparu,teď odpolko jsme byli na hříšti. Taky jsem dnes vařila jahodové knedle.
Večer mě čeká žehlení.

bewe •držíme palce!

siwama • jéé,to jsem netušila,že na Jívině je školka. Gratulujeme!!!!
17. čer 2009 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkujeme :wink:
17. čer 2009 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Klarko-drzime palce uplne vsechny :wink:
verko+Klouz-i ja jsem ted dozehlila a mam docela dost.Jeste mam pracku venku ale to uz proste pocka :wink: :slight_smile:
17. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
nanda • tAKY UŽ MÁM VYŽEHLENO.ještě jsem utřela prach,teď skočím se psem k růžičce a půjdu spát.Dnes jsme sami.Jééé,ještě musím vyklidit myčku, no,lepší teď,než ráno s asistentem Dádou :grinning:
17. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano a sluniiiiickove :wink: :slight_smile:
Klouz-co ja bych za to dasla vyndat nadobi z mycky :confused: ale dnes se jdeme podivat tak snad uz taky nejaka konecne bude :wink: :wink:
18. čer 2009 v 06:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj děvčata :slight_smile:

jsem si dnes teda pospinkala..jen 2x vzhůru jinak paráda a ani sluníčko mě nevytáhlo z pelíšku, spíš až chuť na snídani mě donutila před chvílí vylézt :grinning:

Aní - tak vyber nějakou dobrou pomocnici na nádobí a hlavně pak nauč toho svého chlapa, aby to nádobí dával rovnou do ní... Mě se to za tři roky co myčku máme nějak nepovedlo Pepina naučit a vždycky ten špinavý talíř dá stejně do dřezu :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
nanda • jéje,tady si jde někdo pro myčku!
18. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky uz jsem byla juknout,myslela jsem ze si ji rovnou privezem.Ale Zdendovi trhali zub tak nemel moc naladu,ale slibil ze zitra vyrazime a jeste se podivame jindy tak si myslim ze o vikendu uz bude doma.Jen si nejsem jista kdy ji zapoji-musi udelat vyvod do drezu bohuzel ho nemame :confounded: :confounded: :angry:
18. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
Claudí Domino byl suprovej a dostal i dáreček. fakt se včera přemohl a brečel jen když píchali a hned jak jsem ho zvedla tak super.
my dnes byli poprvé v bazéně. uplně sper, vůbec se nebál, sice se nesmál, ale kopal nožičkama, ručičkama. prsotě suprovej, ale to bylo i tím, že tam byla Eliška a on tam měl známou tvář a ta se cáchá o 106. potápěl se,a le neposlouchal heslo a tak měl otevřené oči i pusu, ale nezalknul se. já se potopila s ním a viděla ho pod vodou. to je jako nádhera :sweat_smile: slíbili mi,že po 30min bude hodně unaven, tak spal svých 30min a ted je vzhůru a to jako mi vůbec nevyhovuje :grinning: tak snad ještě zabere.

a kde je to sluníčko jako??? :angry:
18. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
U nas sviti taky chvilkama :slight_smile:
Ted se mi vzbudil Ondrasek a na pul ctvrtou jdeme za Stepankem do skolky na Svatojanskou slavnost.Tak se na nej tesim na prcka naseho :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je Domino statečnej kluk! a taky pěkný potápník :wink:
18. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek