Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
nandaautor
16. čer 2009
Verko-jj ja doufam.Ale Zdenda me kazdy den utvrzuje a tvari se ze jako ze ne-ee 😞 😃
Dani-jen si to uzij-ono je to taky prejde 🙂 😃 😃
claudie
16. čer 2009
Daní - ty počítače, to je prokletí co? 😃 😃 to se pak fakt nestihne nic udělat 😃 😃 Ale kontakt s rodinou je přece důležitější, ne? A fotky klidně sázej jednu za druhou, ať se můžeme pokochat krásným Nellískem, je moc hezká kočička jedna x-) x-)
siwama
16. čer 2009
Aní zítra přijedu na kafe, jo!! Jdeme dopo na zápis do školky a pak bych se zastavila, nebo napiš, v kolik bude Ondrášek vyspinkaný, aby ho MáŇA NEVZBUDILA.
siwama
16. čer 2009
vĚRUŠKO, však jsem taky ta nejpoyšnější a nejšťastnější bába pod sluncem 😉
siwama
16. čer 2009
nejpyšnější, už ani neumím psát
mishulle
16. čer 2009
ahoj holky, jen vám du napsat, že kdo jste držel palečky Matyáškovi od Maovi z únorovek, tak Matyášek dnes ráno usnul navždy 😢 😢 😢
klouzavka
16. čer 2009
mishulle •Maovi neznám, ale je to moc smutné,je nám to líto!
claudie
16. čer 2009
taky nevím o co šlo, je to samozřejmě moc smutné, ale nechci to ani raději číst
nandaautor
16. čer 2009
Taky nevim o co jde ale musi a je to strasny 8-( 😕 😕 😞 😞
Danii-Ondrula spinka od 10.30hod tak do 13-14hod + - asi 🙂 😉 😉 😉
luciejadr
16. čer 2009
Claudí to číst nesmí. i když ona už je za vodou a Pepino už na svět muže 😃 (já to sledovala).
a je fakt, že její den D se blíží. jupíííí 😃
nandaautor
17. čer 2009
Ahoj holky 😉
Tak dneska jedem na ORL na kontrolu s Ondraskem asi pocouram po MH a pak rychle domu-dat vyspinkat Ondraska a pak cekame Dacu s Haliiiiiiiiii 😉 😃 🙂 🙂 🙂 🙂
Koprovku mam od vcera tak nemusim varit-supeeeeeeeeeeeeeer 😃 :-p :-p
claudie
17. čer 2009
dobré ránko 🙂

tak Aní, kontrola ať dopadne dobře a okoukni v Hradišti co je tam nového... 😉 Taky se tam dneska chystám, jdeme s kolegyňkou na oběd a pak mi nalakuje drápky na nohách, páč to je pro mě velký problém se k nim ohnout 😃 😃
a taky si užij holky - Danušku s Halinkou 🙂

a kde jsou všichni?? to ještě celá Bolka chrní či co? 😃 😃
nandaautor
17. čer 2009
Tak na ORL nic moc-nenasla mu grometu tak mame jet do MB pod mikroskop-ale primar ma dovcu tak si mame volat.
Verko-moc jsem toho neokoukla pac se Ondrula vztekal tak jsem vlitla do svadlenky a jeli jsme domu.Ted uz spinka a ja se jdu asi taky natahnout |-|
siwama
17. čer 2009
Ahojky holky, Hlí jde od září do školky, jupííííííí.
Aní, přijedu asi až později, přijede Filip, tak až ho odvezuu domů, přijedu k tobě.
luciejadr
17. čer 2009
Daní tak to gratulace. a kam? tam u vás? že jste zápis měli až ted??,
Věruš, náhodou jsme nespali,a le šli na rehabilitaci. a odpo na poradnu pro 2 včeličky. takže lékařský den 😃 a mezítm doma oběd a odpočíváme oba 😉
bewe
17. čer 2009
Holky, tak miminko se tento měsíc nekoná.... tak držte palce...
siwama
17. čer 2009
Lucííí, děkuji, jojo, tady na JIVINU.Fotila jsem tam, tak večer hodím fotečky
claudie
17. čer 2009
Aní - co je to grometa? =-) Já jsem to v MH taky prolítla letem světem, nějak se mi nechtělo nikde moc courat...

Lucko - aha, tak lékařský den...dobře no, to vás tedy omlouvá 😃 Co Domino, byl statečný nebo včeličky oplakal?

bew - budeme držet!!! 😉

Danuško - to je fajn, že Halí vzali... Takže půjdeš do práce už normálně na plný úvazek? A kam vlastně?

jsem byla docela akční teď odpo, se musím pochválit...mám uvařeno, vytřeno a dokonce i vyžehleno 😎 nějak mi to dneska šlo od ruky, ale mám taky dny kdy neudělám ani ťuk 😃
siwama
17. čer 2009
Nene, do práce ještě nepůjdu. Halí půjde na 4 hodiny denně a já budu chodit zaím jako teď.
Budu doma relaxova a užíva klídku 😃 , snadsi to po těch 4 dětech zasloužím 😃 😃 😃
klouzavka
17. čer 2009
claudie •taky jsem dopoledne nespala, i když,dnes Dáda trhnul rekord, spal, až do8h.Dopoledne jsme šli do Intersparu,teď odpolko jsme byli na hříšti. Taky jsem dnes vařila jahodové knedle.
Večer mě čeká žehlení.

bewe •držíme palce!

siwama • jéé,to jsem netušila,že na Jívině je školka. Gratulujeme!!!!
siwama
17. čer 2009
Děkujeme 😉
nandaautor
17. čer 2009
Klarko-drzime palce uplne vsechny 😉
verko+Klouz-i ja jsem ted dozehlila a mam docela dost.Jeste mam pracku venku ale to uz proste pocka 😉 🙂
klouzavka
17. čer 2009
nanda • tAKY UŽ MÁM VYŽEHLENO.ještě jsem utřela prach,teď skočím se psem k růžičce a půjdu spát.Dnes jsme sami.Jééé,ještě musím vyklidit myčku, no,lepší teď,než ráno s asistentem Dádou 😃
nandaautor
18. čer 2009
Ahoj holky-krasne rano a sluniiiiickove 😉 🙂
Klouz-co ja bych za to dasla vyndat nadobi z mycky =-) ale dnes se jdeme podivat tak snad uz taky nejaka konecne bude 😉 😉
claudie
18. čer 2009
ahoj děvčata 🙂

jsem si dnes teda pospinkala..jen 2x vzhůru jinak paráda a ani sluníčko mě nevytáhlo z pelíšku, spíš až chuť na snídani mě donutila před chvílí vylézt 😃

Aní - tak vyber nějakou dobrou pomocnici na nádobí a hlavně pak nauč toho svého chlapa, aby to nádobí dával rovnou do ní... Mě se to za tři roky co myčku máme nějak nepovedlo Pepina naučit a vždycky ten špinavý talíř dá stejně do dřezu 😃 😃
klouzavka
18. čer 2009
nanda • jéje,tady si jde někdo pro myčku!
nandaautor
18. čer 2009
Holky uz jsem byla juknout,myslela jsem ze si ji rovnou privezem.Ale Zdendovi trhali zub tak nemel moc naladu,ale slibil ze zitra vyrazime a jeste se podivame jindy tak si myslim ze o vikendu uz bude doma.Jen si nejsem jista kdy ji zapoji-musi udelat vyvod do drezu bohuzel ho nemame :-S :-S ]-(
luciejadr
18. čer 2009
ahojky,
Claudí Domino byl suprovej a dostal i dáreček. fakt se včera přemohl a brečel jen když píchali a hned jak jsem ho zvedla tak super.
my dnes byli poprvé v bazéně. uplně sper, vůbec se nebál, sice se nesmál, ale kopal nožičkama, ručičkama. prsotě suprovej, ale to bylo i tím, že tam byla Eliška a on tam měl známou tvář a ta se cáchá o 106. potápěl se,a le neposlouchal heslo a tak měl otevřené oči i pusu, ale nezalknul se. já se potopila s ním a viděla ho pod vodou. to je jako nádhera :-N slíbili mi,že po 30min bude hodně unaven, tak spal svých 30min a ted je vzhůru a to jako mi vůbec nevyhovuje 😃 tak snad ještě zabere.

a kde je to sluníčko jako??? ]-(
nandaautor
18. čer 2009
U nas sviti taky chvilkama 🙂
Ted se mi vzbudil Ondrasek a na pul ctvrtou jdeme za Stepankem do skolky na Svatojanskou slavnost.Tak se na nej tesim na prcka naseho x-) x-) :-N
claudie
18. čer 2009
tak to je Domino statečnej kluk! a taky pěkný potápník 😉

Začni psát odpověď...

Odešli