Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
nandaautor
18. čer 2009
Copak Domino ale i mamka Lucinka je pasak 😉
Jinak My jsme zakonciliy dobre dnesni den grilovackou a zitra rano valim s klukama na imuno do MH k dr.Krbuskovi.To zase bude ocistec =-) 8-( 8-(
Loucim se valim spat-dpbrou noc |-| |-|
claudie
18. čer 2009
no jo, jsem zapomněla pochválit i maminu Lucku... takže Luci, jsi taky pašák, jak říká Aní 😃
my byli taky na grilovačce, samé dobroty mňam mňam....takové masové rolky se špenátem nebo se sýrem, žampiony na grilu a můj oblíbený hermelín byl....takže jsem krásně napapaná a vyvenčená....ale nějak nemůžu usnout, tak tu straším ....

dobrou a hezké sny 😉
claudie
19. čer 2009
tak večer poslední a ráno první, no to se mi asi ještě nestalo 🙂

krásné ráno všem... 🙂

já už plaším od půl páté, jsem nějaká vyspalá...tak už jsem se do půl šestý jen převalovala a pak už vylezla, páč nevím jak si mám lehnout...nejlíp asi na hlavu 😃 😃
luciejadr
19. čer 2009
Dboré ráno, Claudí, to ti skončí, neboj :o)))) pak budeme čekat, kdy si uděláš čas a pošlelš ifno, co s pepou děláte a jak je doma. a budeme doufat, že dáš fotečky a tak 😉
já chci taky grilovat 😃
klouzavka
19. čer 2009
Dobré ráno!
Dáda ještě spí.
Dopolko musím zabalit věci.Na12:30ještě skočíme na očkování a k večeru jedeme do Jičína.Tak že tu celý příští týden nebudu!

Claudie:doufám,že kdyby něco, tak se to snad ke mě nějak donese.
nandaautor
19. čer 2009
Ahoj holky-tak my mame za sebou imuno u Krbuska 😉 No bylo to se revem co Vam budu povidat a navic Ondrovi nenasla zilu tak ho nejdriv zmordovala a pak nakonec stejne musela z prstu.Chuderka,tolik narikal.A Stepa taky ale tomu alespon zily nasla-taky uz je velikej a u malickych deti to je spatny 😞 :-S :-S :-S
Verko-jj uz se Ti to blizi a za chvilku se nevyspis z jinych duvodu 😃 😃 :-p 😃 :-p
claudie
19. čer 2009
Lucko - tak se tady všechny domluvíme, přijedeme k vám před panelák, vyndáme gril na parkovišti a uděláme pořádnou grilpárty 😃 by sousedi čučeli a záviděli, co? 😃 😃
Copak Domísek, nezlobíš ho mamino? 😉

Klouz - přežijte očkování a hezký pobyt v Jičíně... 🙂

Aní - Ondrášek byl zmordovanej? chudinka malá, pořád mu ti doktoři něco dělají 😞 Alespoň, že Štěpánek to měl o trochu lepší... Si fakt užíváte, co? 😞 Co pomocnice - myčka, bude?
claudie
19. čer 2009
už jsem tu dlouho neviděla Mischali ??? kde se nám toulá =-) a vůbec to tu máme v poslední době nějaké zanedbané... to je s námi hrůza holky, na nic není čas co? 😞 :-|
mishulle
19. čer 2009
KUBA CHODÍ!!!!
siwama
19. čer 2009
Ahoj holky
Misch graulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
luciejadr
19. čer 2009
Misch gratulace, já myslela,že už minulý týde to bylo chození, tak ted je to lepší chození?
Claudí, jako gril máme :o))) akorát teda ty sousedy nevím jak potěšíme 😃
DOmi zlobí dnes měl dostat první mrkvičku, jíme ve 12hod tak sjem si říkala, že kolem 11:45 mu začnu dávat, tak od 11:40 pořád brečel, takže jsme to vzdali a dali rovnou láhev. tak v 15hod bude dlaší pokus. snad už bude lidnějí ]-( teda brečel i po jídle tak to nevím, co má za náladu. a ted si jako vykládá. ááááá bych jim chtěla vidět do mozdku 😃
mishulle
19. čer 2009
Luci: minulý týden udělal jen 3-4 kroky, teď už přejde celou místnost, celej byt a je si jistej
claudie
19. čer 2009
mishule - gratulace Kubíkovi !!

Luci - by se ti sousedi třeba přidali a bylo by z toho mega grilování 😃 😃 Tak kolem 15h na vás budu myslet, zda se pokus číslo dvě zdařil, ale určitě jo... 😉
klouzavka
19. čer 2009
mishulle •gratulujeme,za chvíli budete pořádat vycházky kolem domu,jako my, to vydá na pěkně dlouho a je hned zábava.

Máme po očkování a po vážení a měření .Dáda váží 9 500g a měří 78cm.

claudie:Mischali jsem potkala ve středu osobně.
claudie
19. čer 2009
klouz - no to je Dáda už kus chlapa 😎 a jak se Misch má, cože se ani neozve?
klouzavka
19. čer 2009
claudie •Má se fajn,tak nějak normálně!

my jsem jak blázni,na týden máme tašku,jak na Severní pol.A to jedeme do civilizace a né na samotu.
luciejadr
19. čer 2009
Claudi, co jsi dělala v 15hod? já jen, že Domi 10min jedl mrkvi a za zády mi knučela babetka a čekala, až tu misku s mrkví dostane ona a jako byla to sranda, ale nakonec nevypil ani svou dávku mlíka. což nechápu. že by ho těch pár kousků nasytilo?? ccc a pes byl štasten, dkyž jsem mu položila misku na zem 😃

Klouz.. hm.. tak my máme v 5měsííchích 67,5 a 7900g se to někdy zastaví??? 😃

Klouz a to to máte blízko domů kdybyste něc zapoměli, tak za hodku jsi zpět.. to my v OV budeme vše dokupovat, jak to zapomenu 😃
klouzavka
19. čer 2009
luciejadr •Jasný!
Beru Dádovi i teplejší bundu,na opak i tílko.Taky mám věci na kolo a tak....!
claudie
19. čer 2009
Lucko - jsem na vás tak usilovně myslela, až jsem z toho vytuhla 😃 ... a určitě si mi o Domískovi a mrkvičce zdálo, proto jí tak krásně baštil, víš? no a na Babetku taky zbylo, takže všeobecná spokojenost, ne? 😃
jé, Domi pojede na velký výlet do OV? kdy razíte a na jak dlouho? 🙂
luciejadr
19. čer 2009
Já doufala, že po tvém porodu :o))) ale jinak příští sobotu a na týden. tak snad to nic nepřekazí. máme sraz s holkama únorovkama .o))
nandaautor
19. čer 2009
Holky tak jsme doma-mycka vybrana a v pondeli nam ji privezou-je to AEG a uz se moooooc tesim az zacnu myt nadobi 😃 😃 😃 😃
Za chvilku vyrazime s holkama do MH na veceri-nas babinec 😉
claudie
19. čer 2009
lucko - tak ať máte krásné počasí, aby jsi mohla Dominovi pořádně Ostravu představit... budeš tam mít i net nebo budeš odříznuta od koníka?

aní - jé, to je paráda... tak ať dobře slouží 😉 a večer si dej nějakej dobrej gáblík 🙂
siwama
19. čer 2009
Anííí, tak gratuluju k pomocnici v kuchyni 😉
já se jí asi nedočkám, no mžná jo, až odmítnu mýt nádobí a bude to muset dělat Arek 😃 , hmmmm, takže nikdy :-S
silente
19. čer 2009
Ahojte boleslavandy!

Tak potvrzuji, co sem psala Evinka, i díky Vám Ený vyhrála. Celkově získala 484 hlasů 😃 Moc děkujemééé !

A volala jsem té Helče ohledně masáží a prý za měsíc, že by rozjela u sebe doma další kurz. Tak Evi rozmysli 😉

Malá bude asi modelka, při převlékání ani muk, nožky vzorně natahuje, ručky povoluje, ťuk ťuk.

Claudi - teď zas budu furt načuhovat já, jestli jsi vcelku 😃 Jj, už se Ti to krátí 😎 Kde budeš rodit? V MB?
siwama
19. čer 2009
Ahojky Sil, Anýýýý je nádherná, krásný fotečky, spokojenýho miminka, tak to má být.
evinka
19. čer 2009
Ahoj, jdu pozdravit.
Teď jsme s Ondrou byli poprvé na návštěvě přes noc (teda přes dvě) - u mých rodičů - užívám si ségru, která na 14 dní přiletěla z Anglie. To byla paráda, když jsem měla po ruce chůvy (ségru a mamku). Já nakojila, ony nechaly odkrknout, nosily, když ho trápilo bříško, dokonce včera večer jsem v 11 nakojila a nechala jim ho (chtěly to tak) a šla spát a ony, když ho udrndaly ke spánku (o půl druhý) tak mi ho daly do pokoje a Ondra se vzbudil až ve 4 na kojení, tak jsem se vyspala.
luciejadr
19. čer 2009
Aní, já ti tu myčku závidím. my jaksi máme blbou kuchyn a museli bychom měnit celou kuchyn abychom mohli mít myčku. tažke by nás myčka vyšla tak na 150tisíc a to teda prý zatím ne 😃 😃 😃
Sil, já včera s Helenkou byla. a ptala jsem se jí, zda jsi ji volala 😉 😉
Evi, jako ty masáže stojí za to, ukáže jak s mimi a co se mu líbí.
claudie
20. čer 2009
hezkou sobotu...

Sil - tak, tak, chystám se rodit v MB... ale dneska jedeme na chalupu k Tanvaldu přes noc, tak kdyby něco tak Jablonec je blíž... 😃 Tý jo, Ený se takhle ráda převlíká? No jo, je to přece ženská! 😃 😉 Tak ať jí to pěkně dlouho vydrží 😉

Luci - myčka za 150 tis. by se trochu prodražila to jo 😃 ... ale jednou určitě taky bude 😉

už zase dneska plaším od půl sedmé a má drahá polovička si krásně v ložnici chrupká...to je morálka, co? 😃
evinka
20. čer 2009
Ahoj,
dneska jsme byli na pivobraní v Hr. Rohozci. Za začátku pohoda, dokonce jsem tam kojila - našla jsem trochu klidnější místo a seděla na schodech. Akorát kolem chodili lidi na záchod. Ke konci (před šestou, než jsme jeli) tak mi začalo připadat, že už je tam moc hluku a začala jsem se bát, aby mi nějaký opilec nespadnul do kočáru, nebo tam nevylil pivo. Tak jsme radši jeli.
nandaautor
20. čer 2009
Ahoj holky-tak my jsem nechali kluky u babicky a uzili jsme si vecer u kamosu.
Zitra jede Zdenda na autokros a prijedou s klukama az k veceru,tak tady mam nejake resty-siti atd......
a asi budu i prat 🙂
Evi-jj to bych asi mela taky strach.U nas je pivobrani na Klastere pristi tyden-ale asi nepujdem pac Zdenda se Stepankem jedou do Luzan na nejakou vystavu vlaku a spi tam pod stanem.My s Ondrulou jsme doma ale bez auta no. :-S
Tak preju dobrou noc |-| :-N :-N

Začni psát odpověď...

Odešli