• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Copak Domino ale i mamka Lucinka je pasak :wink:
Jinak My jsme zakonciliy dobre dnesni den grilovackou a zitra rano valim s klukama na imuno do MH k dr.Krbuskovi.To zase bude ocistec :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Loucim se valim spat-dpbrou noc :pensive: :pensive:
18. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo, jsem zapomněla pochválit i maminu Lucku... takže Luci, jsi taky pašák, jak říká Aní :grinning:
my byli taky na grilovačce, samé dobroty mňam mňam....takové masové rolky se špenátem nebo se sýrem, žampiony na grilu a můj oblíbený hermelín byl....takže jsem krásně napapaná a vyvenčená....ale nějak nemůžu usnout, tak tu straším ....

dobrou a hezké sny :wink:
18. čer 2009 ve 23:21  • Odpověz  • To se mi líbí
tak večer poslední a ráno první, no to se mi asi ještě nestalo :slight_smile:

krásné ráno všem... :slight_smile:

já už plaším od půl páté, jsem nějaká vyspalá...tak už jsem se do půl šestý jen převalovala a pak už vylezla, páč nevím jak si mám lehnout...nejlíp asi na hlavu :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 06:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Dboré ráno, Claudí, to ti skončí, neboj :o)))) pak budeme čekat, kdy si uděláš čas a pošlelš ifno, co s pepou děláte a jak je doma. a budeme doufat, že dáš fotečky a tak ;)
já chci taky grilovat :grinning:
19. čer 2009 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno!
Dáda ještě spí.
Dopolko musím zabalit věci.Na12:30ještě skočíme na očkování a k večeru jedeme do Jičína.Tak že tu celý příští týden nebudu!

Claudie:doufám,že kdyby něco, tak se to snad ke mě nějak donese.
19. čer 2009 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak my mame za sebou imuno u Krbuska :wink: No bylo to se revem co Vam budu povidat a navic Ondrovi nenasla zilu tak ho nejdriv zmordovala a pak nakonec stejne musela z prstu.Chuderka,tolik narikal.A Stepa taky ale tomu alespon zily nasla-taky uz je velikej a u malickych deti to je spatny :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded:
Verko-jj uz se Ti to blizi a za chvilku se nevyspis z jinych duvodu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucko - tak se tady všechny domluvíme, přijedeme k vám před panelák, vyndáme gril na parkovišti a uděláme pořádnou grilpárty :grinning: by sousedi čučeli a záviděli, co? :grinning: :grinning:
Copak Domísek, nezlobíš ho mamino? :wink:

Klouz - přežijte očkování a hezký pobyt v Jičíně... :slight_smile:

Aní - Ondrášek byl zmordovanej? chudinka malá, pořád mu ti doktoři něco dělají :frowning2: Alespoň, že Štěpánek to měl o trochu lepší... Si fakt užíváte, co? :frowning2: Co pomocnice - myčka, bude?
19. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
už jsem tu dlouho neviděla Mischali ??? kde se nám toulá :confused: a vůbec to tu máme v poslední době nějaké zanedbané... to je s námi hrůza holky, na nic není čas co? :frowning2: :unamused:
19. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
KUBA CHODÍ!!!!
19. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky
Misch graulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
19. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Misch gratulace, já myslela,že už minulý týde to bylo chození, tak ted je to lepší chození?
Claudí, jako gril máme :o))) akorát teda ty sousedy nevím jak potěšíme :grinning:
DOmi zlobí dnes měl dostat první mrkvičku, jíme ve 12hod tak sjem si říkala, že kolem 11:45 mu začnu dávat, tak od 11:40 pořád brečel, takže jsme to vzdali a dali rovnou láhev. tak v 15hod bude dlaší pokus. snad už bude lidnějí :angry: teda brečel i po jídle tak to nevím, co má za náladu. a ted si jako vykládá. ááááá bych jim chtěla vidět do mozdku :grinning:
19. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci: minulý týden udělal jen 3-4 kroky, teď už přejde celou místnost, celej byt a je si jistej
19. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
mishule - gratulace Kubíkovi !!

Luci - by se ti sousedi třeba přidali a bylo by z toho mega grilování :grinning: :grinning: Tak kolem 15h na vás budu myslet, zda se pokus číslo dvě zdařil, ale určitě jo... :wink:
19. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
mishulle •gratulujeme,za chvíli budete pořádat vycházky kolem domu,jako my, to vydá na pěkně dlouho a je hned zábava.

Máme po očkování a po vážení a měření .Dáda váží 9 500g a měří 78cm.

claudie:Mischali jsem potkala ve středu osobně.
19. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
klouz - no to je Dáda už kus chlapa :sunglasses: a jak se Misch má, cože se ani neozve?
19. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
claudie •Má se fajn,tak nějak normálně!

my jsem jak blázni,na týden máme tašku,jak na Severní pol.A to jedeme do civilizace a né na samotu.
19. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Claudi, co jsi dělala v 15hod? já jen, že Domi 10min jedl mrkvi a za zády mi knučela babetka a čekala, až tu misku s mrkví dostane ona a jako byla to sranda, ale nakonec nevypil ani svou dávku mlíka. což nechápu. že by ho těch pár kousků nasytilo?? ccc a pes byl štasten, dkyž jsem mu položila misku na zem :grinning:

Klouz.. hm.. tak my máme v 5měsííchích 67,5 a 7900g se to někdy zastaví??? :grinning:

Klouz a to to máte blízko domů kdybyste něc zapoměli, tak za hodku jsi zpět.. to my v OV budeme vše dokupovat, jak to zapomenu :grinning:
19. čer 2009 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
luciejadr •Jasný!
Beru Dádovi i teplejší bundu,na opak i tílko.Taky mám věci na kolo a tak....!
19. čer 2009 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucko - jsem na vás tak usilovně myslela, až jsem z toho vytuhla :grinning: ... a určitě si mi o Domískovi a mrkvičce zdálo, proto jí tak krásně baštil, víš? no a na Babetku taky zbylo, takže všeobecná spokojenost, ne? :grinning:
jé, Domi pojede na velký výlet do OV? kdy razíte a na jak dlouho? :slight_smile:
19. čer 2009 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Já doufala, že po tvém porodu :o))) ale jinak příští sobotu a na týden. tak snad to nic nepřekazí. máme sraz s holkama únorovkama .o))
19. čer 2009 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky tak jsme doma-mycka vybrana a v pondeli nam ji privezou-je to AEG a uz se moooooc tesim az zacnu myt nadobi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Za chvilku vyrazime s holkama do MH na veceri-nas babinec :wink:
19. čer 2009 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
lucko - tak ať máte krásné počasí, aby jsi mohla Dominovi pořádně Ostravu představit... budeš tam mít i net nebo budeš odříznuta od koníka?

aní - jé, to je paráda... tak ať dobře slouží :wink: a večer si dej nějakej dobrej gáblík :slight_smile:
19. čer 2009 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Anííí, tak gratuluju k pomocnici v kuchyni :wink:
já se jí asi nedočkám, no mžná jo, až odmítnu mýt nádobí a bude to muset dělat Arek :grinning: , hmmmm, takže nikdy :confounded:
19. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte boleslavandy!

Tak potvrzuji, co sem psala Evinka, i díky Vám Ený vyhrála. Celkově získala 484 hlasů :grinning: Moc děkujemééé !

A volala jsem té Helče ohledně masáží a prý za měsíc, že by rozjela u sebe doma další kurz. Tak Evi rozmysli :wink:

Malá bude asi modelka, při převlékání ani muk, nožky vzorně natahuje, ručky povoluje, ťuk ťuk.

Claudi - teď zas budu furt načuhovat já, jestli jsi vcelku :grinning: Jj, už se Ti to krátí :sunglasses: Kde budeš rodit? V MB?
19. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Sil, Anýýýý je nádherná, krásný fotečky, spokojenýho miminka, tak to má být.
19. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, jdu pozdravit.
Teď jsme s Ondrou byli poprvé na návštěvě přes noc (teda přes dvě) - u mých rodičů - užívám si ségru, která na 14 dní přiletěla z Anglie. To byla paráda, když jsem měla po ruce chůvy (ségru a mamku). Já nakojila, ony nechaly odkrknout, nosily, když ho trápilo bříško, dokonce včera večer jsem v 11 nakojila a nechala jim ho (chtěly to tak) a šla spát a ony, když ho udrndaly ke spánku (o půl druhý) tak mi ho daly do pokoje a Ondra se vzbudil až ve 4 na kojení, tak jsem se vyspala.
19. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Aní, já ti tu myčku závidím. my jaksi máme blbou kuchyn a museli bychom měnit celou kuchyn abychom mohli mít myčku. tažke by nás myčka vyšla tak na 150tisíc a to teda prý zatím ne :grinning: :grinning: :grinning:
Sil, já včera s Helenkou byla. a ptala jsem se jí, zda jsi ji volala :wink: :wink:
Evi, jako ty masáže stojí za to, ukáže jak s mimi a co se mu líbí.
19. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
hezkou sobotu...

Sil - tak, tak, chystám se rodit v MB... ale dneska jedeme na chalupu k Tanvaldu přes noc, tak kdyby něco tak Jablonec je blíž... :grinning: Tý jo, Ený se takhle ráda převlíká? No jo, je to přece ženská! :grinning: :wink: Tak ať jí to pěkně dlouho vydrží :wink:

Luci - myčka za 150 tis. by se trochu prodražila to jo :grinning: ... ale jednou určitě taky bude :wink:

už zase dneska plaším od půl sedmé a má drahá polovička si krásně v ložnici chrupká...to je morálka, co? :grinning:
20. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
dneska jsme byli na pivobraní v Hr. Rohozci. Za začátku pohoda, dokonce jsem tam kojila - našla jsem trochu klidnější místo a seděla na schodech. Akorát kolem chodili lidi na záchod. Ke konci (před šestou, než jsme jeli) tak mi začalo připadat, že už je tam moc hluku a začala jsem se bát, aby mi nějaký opilec nespadnul do kočáru, nebo tam nevylil pivo. Tak jsme radši jeli.
20. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak my jsem nechali kluky u babicky a uzili jsme si vecer u kamosu.
Zitra jede Zdenda na autokros a prijedou s klukama az k veceru,tak tady mam nejake resty-siti atd......
a asi budu i prat :slight_smile:
Evi-jj to bych asi mela taky strach.U nas je pivobrani na Klastere pristi tyden-ale asi nepujdem pac Zdenda se Stepankem jedou do Luzan na nejakou vystavu vlaku a spi tam pod stanem.My s Ondrulou jsme doma ale bez auta no. :confounded:
Tak preju dobrou noc :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek