• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
TEda, to by bylo, kdyby sluníčko i žehlilo :slight_smile:
+
27. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mischo - heleď, snění dobrý.... no, ale já už jsem ve fázi, že žehlím opravdu jen to co musím :grinning:

Věruš - no, blbě je mi stále.... a večer je to nejchutnější :wink: no, ale pořád se jako nemůžu vzpamatovat, že bych měla mít termín na naše 10ti leté výročí svatby, jsem zvědavá, jak tím šoupnou příště :grinning: :grinning: :grinning: pořád tady o tom přemýšlím.... a co ty? bříško nezlobí?
27. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači - to by byl krásný dárek k výročí :slight_smile: Doufám, že až překleneš 1 trimestr, tak nevolnosti ustoupí....a bude zase lépe... :slight_smile:
bříško nezlobí, ve dne je v něm relativně klídek, ale už po tři noci se prcek kolem 4.hodiny ranní probere a provádí psí kusy a vůbec neřeší, že já pak hodinu a i déle čučím do tmy a nemůžu usnout... :grinning:
27. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jen čtu o té znakovce. kydbyste chtěli, tak mám super knížku - znakoku jsem se učila a byla i mezi neslyšícími ve spolku tady v MB, ale je to jak s ANJ, když necvičím ruce, tak zpomínám.
a taky jsem to chtěla umět i kvůli dítěti, přesně jak máte to DVD, tak je to super to tak ukazovat.

a ta pesimistická zpráva o tom, že zima přijde :unamused: no fuj, co to tady píšete :frowning2:
27. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar Lucko....Domino spinká??
27. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
veruš, je to je krásné jak to píšeš... to je sranda že já už na to jen vzpomínám :grinning:
27. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruš - no na konci prvního už bych měla pomalu být, ne? a to tě prcek v noci fakt vzbudí? mě potvůrka kopala snad 24hodin denně, ale normálně jsem většinou všechno zaspala..... no jestli to tentorkát bude jinak, a budu v noci čučet do stropu, tak mě asi šlehne :sweat_smile:

Luci - pokud se nepletu tak znakování kojenců je úplně jiné než u neslyšících (bohužel).
27. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko - to vůbec není krásné...když já chci SPÁT!!! vůbec nebere ohledy na svou maminku (obal - jak mě "něžně" polsední dobou nazývá ten můj chlap).... Ale asi jsi na tom podobně, ne? Domino taky nebere ohledy na tebe, že? a když má hlad tak má prostě hlad... :grinning:
27. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruš - myslím, že to bude už jen horší a horší.... :grinning: to moje dítě zlobivé, když se na něho zlobím, tak mi klidně plivne do obličeje :angry:
27. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači - jo, jo, pohyby jsou natolik silné, že mě to probudí...to víš, já taky občas ve spánku shrnu kojící polštář někam k nohám, pak nejsem ničím vypodložená a přetočím se na břicho a to se mu asi nelíbí, že z něj dělám placku, tak se prostě ozve :grinning:
no jo vlastně, vždyť jsi už 13tt....to to letí...........
27. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš - nojo, to se nediv, když prdíka válcuješ :grinning: :grinning: :grinning: kdy začíná 2. trimestr??? někdy v půlce 14.tt?
27. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad jsem vt é tmě venku špatně neviděla, ale dálo se mi, že venku u vchodu jsou rozkvetlé sněženky!!!
27. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tom odkaze je nahoře kalkulačka, zadej tam den PM a vyplivne ti to podrobnosti...
27. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš - jo hned jsem to zkusila.... podle toho bych měla začínat 2. trimestr 4.3. za předpokladu, že nemají pravdu na UZ (to už bych tedy asi byla, neb tam je asi -6 dní)
27. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - u nás jsem sněženky viděla už minulý týden

pepino už volal, musím pro něj zajet

hezký večer a dobrou kočky :slight_smile:
27. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - týjo, ale tomu bych i věřila, teď na ně bylo celkem příjemně....

já už chcíííí taky jaro, definitivní!
27. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš - dobrou a dík...
27. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Klouz,me prinesl Stepanek predevcirem par snezenek.Takze jsooooooooou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. únor 2009 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda • Tak slepota nejsem.My už jsme s Dádou na nohou a Kulíšek s Lubošem ještě spí.Mžná půjdu od 10h na trampolínky.
To počasí je na víkend hnusný!
28. únor 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko všem :wink: zrovna se probírám a jdu kouknout na program kina na něco dneska zajedem když máme konečně volný večer a nemusim celý víkend do robotky.
A taky přemýšlím co rychlýho k obědu dejte tipa :sweat_smile:
28. únor 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem :slight_smile:
28. únor 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka- chodíš na trampolínky?? taky mě to zajímalo, ale chtěla bych ta chodit na step aerobic :slight_smile:
28. únor 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Tak u nás se bude dneska malovat kuchyň. K obědu uvařím pórkovou polévku a vepřové na paprice s knedlíkem. Zítra bude ryba s bramborem.
28. únor 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja sjem udelala plnenou sekanous bramborem a sobe kur.smesicku s ryzi.Jeste potrbuju vytrit a vysat-ale tolik moc se mi nechce :frowning2: :confused: :confused:
28. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •Tak nějakou sobotu můžme vyrazit spolu. Chodím sama, ráda bych měla společníka.
28. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trampolínky, byly super, no, byla jsem po druhé.Tak že se ještě zaučuji.Pak jsem uvařila. Teď si vysuším vlasy a jdeme ven, jako rodinka. Večer,až uložím Dádu, tak musím stírat a čeká mě pečení, když zítra máme návštěvu, přijedou Lubošovi přát naši a jeho rodiče.
28. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre sobotni odpoledne:slight_smile:) Tedaaa, holky vy jste ale pracovite, takove dobrutky k obidku...hmm, tak to u nas byly pouze bramburky plnene zerve a zapecene se smetanou - potrebovala jsem vymyslet neco rychleho, abych mela vic casu na peceni a vrhla se tak konecne na Bratislavske rohlicky (uz jsem je pusou pekla asi dva mesice, takze nastal cas:slight_smile:)) Ted uz mam upeceno, uklizeno a planovala jsem prochajdu s Eli, ale normalne usnula (ona se to snad pres den jeste nauci:grinning:
28. únor 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno, tak jsem to asi opet zakrikla:slight_smile:), ale to nevadi, pac jsem se docela dost tesila na prochajdu, takze nas jdu vychystat a vyrazime:slight_smile:)
Jooo a se znakovkou jsem na tom asi jako Lucka, jak to clovek nepouziva, tak pekne zapomina...zvladla bych tak akorat zaznakovat "ja chodim do kurzu znakove reci":slight_smile:) chjo, hlava derava:frowning2:
28. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčátka, tak hlásím, že žijeme, jen jsme se ráno vypravili do Prahy mrknout jak vypadá Hloubětínský bazén, Emulka poprvé jela metrem, tak měla fůru zážitků... bazén si šíleně užila, pořád cucala vodu, protože je slaná, tak doufám, že z toho nebude mít pak nějaký bolabřich :grinning:
po cestě domů z toho všeho usnula, tak jsem zvědavá, jak půjde spát večer :unamused:
tak vás všechny zdravíme a přejeme krásný zbytek soboty....
28. únor 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek