• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Ahoj holky-krasne nedelni ranko :wink: :wink: :wink:
21. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

tak koukám, že si pěkně užíváme víkendu, co? pivobraní a večerní posezení....to je fajn :slight_smile:
My jsme byli přes noc na té chatě a bylo taky fajn... Grilovali jsme stehýnka a brambory a pak mastili karty do jedné do rána... No a dneska jsem jak zmlácená a musela jsem si odpo trochu schrupnout :grinning:

a teď jsem zapnula bednu a dávají Pána prstenů...holky, já to ještě nikdy neviděla :confused: tak mrknu alespoň na ten zbytek co běží....
21. čer 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-ja jsem to tayk nikdy nevidela a ani me to nejak nelaka :wink: Jeste tak Harry Potterr -ja ujizdim na ceskych filmech :slight_smile: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli všem já se válim na gauči taky u Froda pytlíka :grinning: Zítra to bude týden po transferu to budou muka netestovat a vydržet až tak do středy :sweat_smile:
21. čer 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musil-jj tak tomu rozumim ja jsem taky nevydrzela a testovala uz 11 den :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
21. čer 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já nevydržim ani do toho 11. dne :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak to teda pána prstenů jsem první díl viděla tak, že jsem přetáčela a druhý díl s donucením v kině a odešla jsem. je to dobrej horor. bléééé.Veruš, at z toho strachu Pepa nechce jít ven. měla by ses dívat na klidnější věci :grinning: :grinning:
Musil.. no nevím jestli když budeš testovat ted něco uvidíš. znám holky, co 6den po transferu chodily na krev, ta se dá tak brzo trošku poznat, zda HCG stoupá, ale ty nebudeš zvědavka a počkáš si, že jo :grinning: jo a dívala ses dnes na loskutáka? mělo tam být o věcech pro dvojčata :wink:
21. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dej hned vedet-ale aby jsi to neuspisila a pak nebyla zklamana :confused: :confounded: :confounded: Radsi si pockej na jistotu :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: Drzim strasne moc palecky uplne vsechny co mam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink: :slight_smile:
Ja uz mam upecenou bublaninu a za chvilku se vrhnu na ty francouzaky :slight_smile: :wink:
22. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno teda Ani ty jsi ptáče já se válim na gauči s psiskama a kdybych neměla oběd hotový ze včera tak bych jedla housku :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko děvčata :grinning:
22. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musil-no joo Ty si jeste uzivej klidu.Vsak Ti to nastane pockej :wink: Ja vstavam pred 6hod pac Ondrasek se naucil rikat vsttavej atk mame budicek po ranu :grinning:
Misch-ahoj :slight_smile: :wink:
22. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky :slight_smile:

jdu se na pár dní rozloučit a až příště přijdu, tak už asi nebudu 2v1 :wink:

byla jsem ráno v porodnici v poradně, mudr mě vyšetřila, jsem otevřená na 3cm a hlavička se tlačí už hodně dolů... Takže mě pustili domů pro věci a tak a mezi 12-13h mám nástup přímo na porodní sál :confused: . Jsem z toho byla trochu vykulená, ale jinak pohoda... :slight_smile:

takže držte palce, ať to zmáknu levou zadní a Pepino ať je v pořádku /mudr mi ho zvážil a má 3,5kg... takže tolerance plus minus půl kila a je z toho výsledek 3-4kg.../

zatím se tu mějte a pak někomu písnu SMS :wink:
pa
22. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek holciny, maminy a budouci maminy :wink:

teda Verus, tak hodne moooooooc stesticka, drzime palecky, at jde vse hladce a jste brzo s Pepinem doma.

Pred chvilkou jsme se s Eli vratily z venku - brrrr, tak to je vylozene letni pocasko :frowning2: Ktera z vas si doma "schovava" to slunicko, priznejte se :grinning:
Jinak vcera jsme prvne odsavali Eli rymu vysavacem a teda vubec se ji to nelibilo. Nastesti dnes rano po ryme ani pamatky, tak jsem s velkou radosti zase odsavacku schovala. Pro jistotu jsem jeste koupila morskou vodu Sterimar pro miminka a myslela jsem, ze pujdu do kolen, kdyz po me v lekarne chtela pani 180,- - hmmm, tak uz vim, ze misto ropneho naleziste na zahrade si budu prat kousek more, ktery budu stacet do lahvicek.

A slavnostne hlasime, ze Eli uz zacina lezt, takze mamince konci "klidovejsi" obdobi a zacina nahanet tu nasi bosorku :grinning:
22. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věrko, držím palce, ať je příchod miminka na svět rychlý a bezproblémový a hlavně ať už je brzy ta nádherná chvíle, kdy budete poprvé spolu.
Moc na tebe myslím.
22. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil, tobě držím palce!!! Určitě to vyjde.

Jinak naše Barunka se pořád asi nikam nechystá :slight_smile: Teď už je jasný, že to bude stejně jako Věrčin Pepíno ráček a letní miminko.

Mějte se krásně, holky!
22. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé tak to je super zpráva. Věruš už je na sále :grinning: ty jo, tak to šlo rychle :grinning: jak se nebát porodu - dozvědět se, že za pár hodin jdu na sál a budu mít mimi. ježíš to je krásné :o))) bude Pepino..
a Barunka bude mladíš :o)) tak to je sranda :grinning:
22. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ale asi nevyjde teorie střídání holčiček a chlapečků. Leda, že by se nám miminka snažila naznačit, že Věrka bude mít holčičku a my kluka :grinning: To by byla sranda :grinning:
22. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudi - držím palce. :slight_smile:
22. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha. Marti sakra .o)))

jinak 13:57 Verka už má za sebou klistýr a jako PA má Helču a Helča se o ní stará královsky :o))) takže super. sms zněla velmi optimisticky
22. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verusko-drzim palecky strasne mooooooc at mas Pepina brzycko u sebe :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééééééééééééééé... já načuhuju a co to vidím! Tak to držím palečky! I když teď už by měl být Pepino teoreticky mezi námi :grinning:
22. čer 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Porad nakukuju a cekam az tu bude zprava ze je Pepinek na svete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Koukejte dat hned vedet-jasny Luci :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. čer 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, pořád nic nevím, jsem se jako nakoukla, jestli nedala vědět vám dřív. ale když to vezmu u sebe, jak mi to šlo lehce, tak po čípku byl domino na světě za 4hod, takže ještě máme na zprávu časík. ale jsem netrpělivá asi jako vy.
22. čer 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeee-ja jsem si uplne vzpomela na sebe jak jsem tam zkucela-prdla mi voda v 1hod v noci a Ondra se narodil ve 13.04 hod :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže ona nemá prdlou vodu, ani neměla kontrakce..takže jsem zvědavá pak na její vyprávění
22. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti: čistě teoreticky, když začneš rodit, můžeš to ještě stihnout, abybyla Barča starší :wink: :grinning:
22. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-jj prave proto jsem to psala ze ja uz jsem vodu mela za sebou a bolesti.Kontrakce ale jeste ne :confounded: Vsak oni ji pomuzou a vodu kdyztak pichnou-hlavne aby to mela rychle za sebou bobek :wink: :slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vím tajné info.. v 18hod byla otevřená na 8cm.. a dál nic nevím :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky nakukuju, jestli není už Pepíno na světě...
Tak snad už to bude mít Věrka brzy za sebou :slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek