• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
P O Z O R !!!!!!
Mám ÚŽASNOU ZPRÁVU !!!!!!!!!!!!!!!! Posílám Vám její znění
Tak, kočky, koníkovky, dnes v 19.05 jsme se rozrostli o malého človíčka. Jmenuje se Pepíno, váží 3,61 kg a měří 47 cm. K světu se má až-až Maminka vyčerpaná, ale šťastná. A taťka? Byl úžasnej!

Tak, Claudinko naše, krátké to nebylo, nicméně jsi hrdinka, moc blahopřeju, hodně š'tastných chvil, zdravíčka a lásky!!!!!!!
22. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkopírováno z letních maminek
22. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já to měla v sms a zaspala sem ji :o)))))) takže mishull opět to ví první :o)))
22. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náhodou za 6hod je to dost dobrej porod. ve 13hod šla na sál. myslím, že tak rychlé to tu nikdo neměl. někdo měl bolesti, nekomu praskla voda a čekal.. si trhla rekort :o))))

a Veruš.. super.. stihla jsi to než jsem odjela.. moc graulujeme doma všichni :grinning:
22. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé, nakukuji, jestli náhodou Barunka od Martinky už není na světě a tady se takhle úžasně předbíhá :grinning: :grinning: :grinning:

Věruško, moc moc moc gratuluji k Pepínovi, ať je to jen šťastné a spokojené miminko a roste do zdraví a síly! a u tebe ať je po porodu brzo zase úplně v pořádku a můžete brzo oba domů :wink:

Marti a co Barunka??? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

berušky, všechny vás zdravím, papapa
23. čer 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věru, moc gratulujeme :dizzy_face:
23. čer 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruško, veliká gratulace!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
To je úžasné, že Pepíno už je mezi námi. Tak ať se mu na našem světě moc líbí!!!
23. čer 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko ( i když je upršené )
¨
claudi: mooooooooooc gratuluju, užívej si to!!!
a že Pepínovi do života přeju všechno jen to nej!!!!!!
škodaže jsem tě tu nezastihla, chtěla jsem od tebe telefoní číslo abych ti napsala!!!
23. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káčulo, naše miminko se asi nikam nechystá. Ani břicho mi nekleslo, nic. Už jsem z toho trochu nesvá. Ale snad se časem odhodlá :slight_smile:
23. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - nervozní nebuď a užívej si poslední dny s bříškem, uvidíš, že se ti po něm pak bude stýskat :wink: když jsem byla v očekávání já, tak mi moje moc dobrá známá vždycky říkala, buď ráda, že je mimi ještě v bříšku, tak dobře jako tam už mu nikdy nebude.... měla svatou pravdu, jak jsou na světě, hned poznají co je hlad, zima, bolest, ale v bříšku je jim opravdu dobře. tak se holky držte a až přijde vaše chvíle, ať vám to jde dobře a lehce!
23. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, koukala jsem, že čekáte druhou holčičku :slight_smile: Ať i při tobě stojí štěstí a všechno dobře dopadne.
Já si těhotenství opravdu užívám, jsem pořád v pohodě, spíš jsem nervozní z toho, že to může přijít každou chvíli. :wink:
23. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - jojo, přijít to může každou chvíli, ale to je na tom to krásný :wink: hlavně, ať jste v pořádku, moc držíme palečky! nevíš jak dopadla Péťa ze cvičení, má už miminko?
23. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťa ještě miminko nemá a nakonec se rozhodla, že bude taky rodit v MB.
23. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - ona měla možná termín déle než ty, ne? o pár dnů? jsem zvědavá, co se narodí Oskárkovi, jestli bráška nebo sestřička :grinning: a nakonec bude rodit v MB? asi kvůli rodině ne? přeci jen je V. daleko.... já se sem chci jít nejdříve podívat a popovídala bych si trochu s nějakou PA, ale to je asi všechno v rámci předporodního kurzu, ne? nojo, když už má člověk dítko, není to všechno úplně nejednoduší.....
23. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Claudi - moc moc moc gratuluji ke krásnému chlapečkovi! Hezky odpočívejte!
:dizzy_face:

Nandi - teď jsem dočítala a koukám, že ten Tvůj byl o víkendu na autokrosu. V Bousově? Já tam byla taky, můj manžílek totiž závodí .... :confused: Byl tam i v neděli? To by toho mého totiž určo nepřehlédl, jezdí "plechovky" (=auta) a hodil tam hezkou boudu ... :frowning2:
23. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile: -Tak nejprve veeeeelika gratulace mamince Verce-to je krasny :dizzy_face: :dizzy_face: Pepinek uz je tu s nami :dizzy_face: :dizzy_face:
Dalsi gratulace Katce k dalsi holcicce :dizzy_face: Madlenka bude Marie a nebo je primo v kalendari? :confused: :sweat_smile:
Sil-jj byl tam jen v nedeli.Jak se jmenuje manza prijmenim?Byl tam od zacatku do konce tak to asi videl-je to maniak a chtel by taky zavodit-nastesti na to nemame penize :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A neublizil si nejak?To je blby fuj-bych byla na mrtvici :frowning2: :confounded: :confounded:
23. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky sem se chtěla Kacul zeptat jestli Madlenka bude Marie nebo Magdalena....protože se mi strašně líbí to
oslovení " Madlenka " a zamlouvalo by se mi jednou případně na holčičku taky :grinning:
23. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAčul, tak to jste vybrali krásné jméno. už budu znát třetí :wink: a moc se mi líbí jak se jim říká Madla :grinning:
23. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že vtrhnu do diskuze a nechám tu nějaké otazníky, tak ještě zodpovím :grinning:
Aní a Míšo - naše Madlenka (Midlinka jak jí říká Emička), bude Magda. jinak je Madlenka podoba jména Magdaléna (cituji z webu: Magdička, Magdinka, Magdalénka, Madlenka, Madla, Manka, Magda, Majolena, Majdalénka, Majolena, Majolenka). na Marii jsem tuto podobu ještě neslyšela, ale netvrdím, že to třeba někdo neužívá :sweat_smile:
23. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den všem ahoj kacul krásné jméno fakt nádherné :dizzy_face:

claudi gratuluju ke krásnému porodu i zdravému Pepíkovi :dizzy_face:
23. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - děkuji :sweat_smile: já malou Magdu neznám ještě žádnou :wink:
autor
No ja jsem ji prave slysela-rikame kamosce Marii-Madlo :wink: Tak Magdalenka-to je moc hezky jmeno :wink: :slight_smile: :slight_smile:
kacul - děkuji za odpověď :slight_smile: moc se mi to jméno líbí !!!

a já jsem to právě slyšela i na Marii tak proto jsem se ptala!!!
Musil - ahojky, zahlédla jsem, že máme držet palce :wink:
23. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul jj 15. jsem byl na transferu tak čekám na výsledek uvidíme :wink:
23. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo - je to možné, já zase na Marii slyšela podobu Máša a to se mi taky strašně moc líbí :wink:

Musil - tak to jasně moc moc držíme palce, to jsem budu muset kouknout častěji, abych si ohlídala zprávičky :grinning:
23. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukni v pondělí to jdu na krev :wink:
23. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů, to je rychlovka! tak to budu 29. na tebe myslet intenzivněji :wink:
23. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bojim se no ale nějak to dopadne. :wink:
23. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - tak vy taky říkáte Marii Madla? to je celkem zajímavé... my už v rodině Marii máme, jinak to je taky moc hezké jméno....
23. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek