• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
ty jo Kača tu je po chvíli a ví největší drby - že v pondělí se jde na krev.. teda :grinning: a Musil do té doby neuděláš ani testík?? to je dobře :wink:
23. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci udělám ale výsledek nepovim :grinning: až po tý krvi :wink:
23. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - věřím, člověku ale nezbývá než čekat a věřit, teď to už neovlivníš, teď to je na mimíscích.... :wink:
23. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
naši mimísi jsou borci zvládnou to věřim jim a sobě taky :sweat_smile:
23. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky věřím! a hlavně moc moc moc přeju!!! za chvliku tu nebude žádná další těhulka, musí někdo převzít žezlo :grinning:
23. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho ráda převezmu prďolky jsou statečný dáme to spolu krásně až do konce :dizzy_face:
23. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdy si plánuješ dělat testík?
23. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul nevím kdy spíš to nechám až na tu krev :wink:
23. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, krev by byla asi lepší.... já jsem tedy na gravitesty dost zanevřela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Musil, tak to budu v pondělí taky držet palce :slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, zneužiju toho, že jsme vám se tak vpadla a .... všechny teď zařizujete nebo jste nedávno zařizovaly, můžu vás poprosit o názor? řešíme teď s manžou, jakou postel zvolit pro Emulku (později i Midlinku) do pokojíčku, zatím uvažujeme o těchto variantách:
1. http://www.gazel.cz/index.asp?modul=produkt&id=164&sek=eshop (výhoda, rozložitelná na dvě, zatímby se dala složit jen spodní část...)
2. http://www.jysk.cz/359/361/3100021/a/catalog (dole je širší, je celkově nižší a je lacinější)
3. nějakou obyč. z masivu jen "spodní část", později přikoupit jakékoliv "patro"

do čeho byste šly? díky za rady....
23. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačul, kdybych si měla vybrat z těch dvou, šla bych do té první. Je variabilnější a u té z Jysku se mi moc nelíbí schůdky, že vedou v rámci té spodní postele. Ale celkově bych z těch tvých tří možností vybrala tu třetí, koupit teď postel z masivu a později přikoupit patro.
23. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - díky za názor, taky jsme takhle trochu uvažovali.... no, a manžovi se taky nelíbí schůdky, souhlasím, zas na druhou stranu to má ale výhodu (plánovala jsem pod postel ještě šuplíkovou přistýlku, kdyby tu chtěla někdo přespat, v tom případě by žebřík až dolu překážel :wink: ) no, musíme to pořádně promyslet, máme čas do čtvrtku a pak už to musíme rozseknout :grinning:
23. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko-tak to me se zaase libi ta druha :wink: Teda i ta prvni ale to ze je dole rozsirena je super-to by me lakalo :wink: Ja bych asi mozna zase nesla do dokupovani pac si myslim ze to vyjde draho-a nebo si to zjistit jak to vyjde-ale ze zkusenosti vim ze dokupovane doplnky jsou drahe-vzdy se vyplati spis celek. :wink: :wink: A kdyz uz dve deti mate jisty tak nemate co ztratit :wink: :slight_smile: :slight_smile: No je to na Vas,uvidis jak se dohodnete :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - jisté dvě zatím nemáme, může se stát ještě cokoliv :wink: no, mně se taky líbí, že je dole rozšířená, že bych si k Emulce mohla při uspávání přilehnout a mohly bychom číst pohádky.... zase je celkem nízká, což je na jednu stranu do paneláku výhoda, na druhou to je nevýhoda (protože je málo místa pro toho člena dole). co se týče toho dokupování, vyšlo by to podobně, jako ta první varianta (ta je dost drahá, ale je krásná....)
23. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko-o tom vubec nepremyslej ze by se mohlo neco stat :frowning2: Proste bude mit Honza doma babine c a bysta fidli :wink: :slight_smile: Jinak jasny ta prvni je moc pekna-ale ono skoro vsechno novy je pekny-tak drzim palce pri spravny volbe :wink: :slight_smile:
23. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - no, nemyslím na to, že by se něco mohlo stát, jen připouštím, že jisté není nikdy nic.... ale kdyby se člověk bál a pořád o tom přemýšlel, asi by se zbláznil :wink: díky za palce, no, já myslím, že ať se rozhodneme jak se rozhodneme, hlavně že budou mít kde spát, co? :grinning: ale vaše názory a tipy mi pomáhají trochu si to v hlavě utřídit, dík!
23. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych poschodovku nechtěla. já bych se bála spát nahoře a dole bych měla taky depku .o))) takže dkybych se řídila sebou, tak normál postel co se vysune :grinning:
23. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci , taky jsem o tom uvažovala, ale ty šuplíkové vysouvací, co se nabízej se mi na běžné spaní nelíběj (je to moc na zemi) a nechat udělat na zakázku je trochu nad náš rozpočet... (tady jsou krásné varianty: http://www.vseprobydleni.cz/clanek.php?id=688 bohužel 3násobně vyšší ceny :cry: )
23. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nandi - jmenuje se Jan Hudec, jezdí divizi D6, číslo 53
:wink:
http://autokrosar.cz/fotoalbum/tomas_jokes/2009/mmcr_humpolec/46.jpg
23. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, super odkaz.
Sil, no zajímavý koníček má tvůj muž.
23. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - jj, já ale ty víkendy v depu taky miluju. Jsem teď obrečela závody pokaždé, když jsem tam nemohla jet. Tak tyhle jsem si fakt užívala, byť jsem na noc jezdila s malou dom. Malá byla celou dobu spokojená, hezky spala v kočárku vedle karavanu, kolem jezdili všechny ty závoďáci, kravál jak kráva a ona spokojená... jj, jsem těhu byla furt za miláčkem v dílně, tak je holka zvyklá :grinning:

Koukám na ty postýlky a teda nevím, jakou bych si vzala... vše hezké.... :grinning:
23. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sil - téda, to bych umírala při každém závodě hrůzou :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj,tak asi videl ten karambol :wink: :wink: Jen nevi co je D6 :confused: :sweat_smile:
Katko-ja si taky myslim ze bych se zblaznila ale ono jde asi o zvyk :wink: :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono když to vemete, tak na normální silnici je to nebezpečné víc. V těch autech jsou rámy, bezpečnostní sedačky, pásy, nehořlavé obleky, helmy .... a zas tak často na boudu nejdou, spíš jen žďuchance.

Divize D6 jsou plechovky do 1600 ccm. :wink:
23. čer 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - asi si člověk zvykne na všechno :wink:

Sil - to máš pravdu, já tedy trnu i při té silnici, když manža jede někam daleko (Praha, Plzeň....) :grinning:
23. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko jupí aspoň jednou tady první :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Market-jj uzij si prvenstvi,juinak tu strasim ja a nebo Lucka :grinning: :grinning: :grinning: My uz jsme vzhuru asi od 5,45 hod ne -li driv ale nechtelo se mi psat a musela jsem pripravit kluky-Stepa dnes jede do divadla a Ondra byl celej zesr.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi hm to je pěkný probuzení :grinning: . venku je krásný spací počásko to se bude pelešit jedna radost :grinning: Sice už mě z toho všechno bolí ale co bych pro prcky neudělala :sweat_smile:
24. čer 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil první, ale i první v postýlce co??? pelešení.. ty jo.. užij si to. už jen chvíli a pelešit nebudeš a budeš lítat kolem dvojčátek :o)))))

Aní tak my taky od 6hod tlačili a v půlsedmé už jsme se přebalili :o))) zatím jsem a takové probuzení mooc ráda. aspon vím, že kaka.
24. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek