• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Zdravím vás všechny maminky a všechny dětičky :grinning:

zrovna jsem vytřela tak čekám až to uschne...
24. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
děvčátka, co všechny děláte?? Kde jste???
24. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mischmy jsme byli se svagrovou koupit nejake hadriky na sebe u kamosky :wink:
24. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
a já byla na úřadě a u učrtní :wink:
24. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte!
Já byla dopo po nákupech (lednička měla bílou nemoc a manžílek má dnes svátek a já neměla dáreček). Teď jsem půjčila dítě i s kočárkem a dělám francouzské brambory :dizzy_face:

Luci - kolik stály tehdá ty masáže u Helči. Jsem se jí nezeptala :grinning:
24. čer 2009 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sil-ja jsem delala francouzaky asi predevcirem.Dnes je Zddenda dojedl :wink: :slight_smile:
JJ,dnes je vlastne Jendy :dizzy_face: :slight_smile:
24. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
můj manža je taky jenda a slavili jsme to už v pátek ještě s našim dvouletým výročím svatby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak já se nasi zcvokla páč když chodim do práce tak mě nikdo před desátou nevzbudí ani párem kobyl a teď když můžu spát tak vstávám v šest jsem prostě mešuge :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
25. čer 2009 v 05:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky-Market Ty strasidlo co nespis? :grinning: :grinning: :grinning: Mela by jsi zitra testovat vid?Vydrzis a nebo zu jsi to prubla?Ja vim ze jsi psala ze vysledek stejne neprozradis ale jen jestli jsi to zu prubla :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
25. čer 2009 v 07:11  • Odpověz  • To se mi líbí
nandi nic nepovim :grinning: jsem teprve 10 dní po transferu Nechám to všechno až na to pondělí kdy mám oficiálně testovat :wink:
25. čer 2009 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné ránko :slight_smile:
musilka- moooooc držíme mimískův palečky :grinning: :grinning: !!!!!!
25. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno!

Teda teď je venku nááádherný vzdoušek. Mi kvůli tomu i manžílek volal, ať rychle všude otevřu okna, že je to jak na Bali, tak tu teď sedím, čuchám a vzpomínám na svatební cestu :grinning:

Musil - držím palečky a věřím, že tam mimískové jsou :sunglasses: Jo a my budeme mít první výročí svatby teď v neděli :slight_smile:
25. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
silente- taky všude větrám, je přijemnej vzdoušek :grinning:

tak si krásně zavzpomínej... :wink:
25. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
holky díky snad jo a budu moct chodit brzo s panděrem pořádně vystrčeným. Teď mám v břiše jakousi revoluci chvílema křeče pak zas nic mám ho strašně nafouklý a citlivý uvidíme co z toho :wink:
25. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jste mě navočkovali a už taky větrám :grinning:
25. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
a je to přijemné viď?!! :grinning:
25. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jo to je :grinning: akorát si člověk musí zalízt pod deku :grinning:
25. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
já žehlím takže tady mám teplo až až...
25. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ja mam teda taky vsude otevreno a je krasne.Venku teploucko ale docela dusno,dala jsem se do prani atk snad mi to nezmokne.
Uvarila jsem kvet.polevku a k tomu nove br.+obal.kvetak.Ale ten musim teprve obalit :wink: :wink: :wink:
25. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem s tím vařením nějaká nemožná co jsem doma :sweat_smile: včera byly řízky a dneska asi budou jen ňějaký šup šup špagety :sweat_smile:
25. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Market ale to je normaLKA,jak jsi doma tak se Ti nechce vubec nic.Ja tro znam,nejradeji varim jidlo na nekolik dni at nemusim kazdy den :slight_smile: :wink:
25. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
nandi to je nejlepší no jenže ldyž von to musil většinou všechno sežere a druhej den mám hovňajs :grinning:
25. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, už máme PC opravený, večer vás dočtu.Teď razím do práce
25. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
Tak Ondra má ve 4 týdnech 4140 g.
Od porodu jsem uvařila maximálně čaj, jsem nějaká neschopná cokoliv doma udělat. Když si Ondru vezme manžel na procházku, tak já si jdu zacvičit a lehnout si. Kór teď posledních pár dní Ondra většinu dne probrečí, nebo usne, ale u mě v náručí a jak ho položím tak je vzhůru. V noci spí nádherně, tak nevím, co ho přes den trápí. I když teď mi od 11 spí v kočáru, tak jsem byla v obchodě, pak jsme kecaly se sousedkama, naobědvala jsem se a teď jsem chvilku u PC, ale asi už ho půjdu budit, naposledy jedl v 8.
My jsme měli výročí 3 roky předevčírem.
25. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky tady byla hnusná průtrž mračen :confounded: :confounded: :confounded: jsem sidala poobědovejch dvacet a voni z toho byly nakonec skoro dvě hpdiny spánku :grinning: Jsem poslední dny strašně unavená furt zívám a spim :confused:
25. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Musil.. ty kecáš, ty už sis testík určo zkoušela :grinning:

Evi hlavní je že spí v noci. jsem nakoukla, jestli nepíše Claudí, že už je doma z porodnice.. teoreticvky dnes ji mohli pustit.. ale prakticky asi zítra.

Sil myslím, že 1200Kč..
25. čer 2009 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
luci nepovim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: až v pondělí :grinning:
25. čer 2009 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci - díky, odhad stačí :wink:

Musil určitě testila a viděla // :grinning:

Teda tady byla taky průtrž a teplota sjela skoro o 10 stupňů! Jsem se s malou chystala ven, ale nestihly jsme to. Tak jsem teď otevřela všechna okna, malou oblíkla jako naven a spinká v postýlce :grinning:
25. čer 2009 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Sil taky to tak dělám s Dominem.. spí v košatině u otevřeného okna, na sobě dvě deky :grinning: :grinning: a sem tam ho i povozím, když se budí :wink:

Sil já si to s Musilkou mysím taky :grinning: :grinning: druhá čárka pomalu leze a nepoví a nepoví :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky nesel mi ani net jak bylo hnusne :confused:
Tak ja jsem u Marketky o // testovackach presvedcena od vcerejska :wink: :wink: :wink: Pise uplne jinak a je i jinak naladena nez pervne-takze jsem si docela na 100% jista ze uz vi :slight_smile: :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek