Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
mischali
24. čer 2009
Zdravím vás všechny maminky a všechny dětičky 😃

zrovna jsem vytřela tak čekám až to uschne...
mischali
24. čer 2009
děvčátka, co všechny děláte?? Kde jste???
nandaautor
24. čer 2009
Mischmy jsme byli se svagrovou koupit nejake hadriky na sebe u kamosky 😉
luciejadr
24. čer 2009
a já byla na úřadě a u učrtní 😉
silente
24. čer 2009
Ahojte!
Já byla dopo po nákupech (lednička měla bílou nemoc a manžílek má dnes svátek a já neměla dáreček). Teď jsem půjčila dítě i s kočárkem a dělám francouzské brambory x-)

Luci - kolik stály tehdá ty masáže u Helči. Jsem se jí nezeptala 😃
nandaautor
24. čer 2009
Sil-ja jsem delala francouzaky asi predevcirem.Dnes je Zddenda dojedl 😉 🙂
JJ,dnes je vlastne Jendy x-) 🙂
musilka
25. čer 2009
můj manža je taky jenda a slavili jsme to už v pátek ještě s našim dvouletým výročím svatby x-) x-) x-)
Jinak já se nasi zcvokla páč když chodim do práce tak mě nikdo před desátou nevzbudí ani párem kobyl a teď když můžu spát tak vstávám v šest jsem prostě mešuge 😃 :-p ]-(
nandaautor
25. čer 2009
Ahoj holky-Market Ty strasidlo co nespis? 😃 😃 😃 Mela by jsi zitra testovat vid?Vydrzis a nebo zu jsi to prubla?Ja vim ze jsi psala ze vysledek stejne neprozradis ale jen jestli jsi to zu prubla 🙂 😉 😉 😉
musilka
25. čer 2009
nandi nic nepovim 😃 jsem teprve 10 dní po transferu Nechám to všechno až na to pondělí kdy mám oficiálně testovat 😉
mischali
25. čer 2009
krásné ránko 🙂
musilka- moooooc držíme mimískův palečky 😃 😃 !!!!!!
silente
25. čer 2009
Krásné ráno!

Teda teď je venku nááádherný vzdoušek. Mi kvůli tomu i manžílek volal, ať rychle všude otevřu okna, že je to jak na Bali, tak tu teď sedím, čuchám a vzpomínám na svatební cestu 😃

Musil - držím palečky a věřím, že tam mimískové jsou 😎 Jo a my budeme mít první výročí svatby teď v neděli 🙂
mischali
25. čer 2009
silente- taky všude větrám, je přijemnej vzdoušek 😃

tak si krásně zavzpomínej... 😉
musilka
25. čer 2009
holky díky snad jo a budu moct chodit brzo s panděrem pořádně vystrčeným. Teď mám v břiše jakousi revoluci chvílema křeče pak zas nic mám ho strašně nafouklý a citlivý uvidíme co z toho 😉
musilka
25. čer 2009
jste mě navočkovali a už taky větrám 😃
mischali
25. čer 2009
a je to přijemné viď?!! 😃
musilka
25. čer 2009
jo to je 😃 akorát si člověk musí zalízt pod deku 😃
mischali
25. čer 2009
já žehlím takže tady mám teplo až až...
nandaautor
25. čer 2009
Ja mam teda taky vsude otevreno a je krasne.Venku teploucko ale docela dusno,dala jsem se do prani atk snad mi to nezmokne.
Uvarila jsem kvet.polevku a k tomu nove br.+obal.kvetak.Ale ten musim teprve obalit 😉 😉 😉
musilka
25. čer 2009
já jsem s tím vařením nějaká nemožná co jsem doma :-N včera byly řízky a dneska asi budou jen ňějaký šup šup špagety :-N
nandaautor
25. čer 2009
Market ale to je normaLKA,jak jsi doma tak se Ti nechce vubec nic.Ja tro znam,nejradeji varim jidlo na nekolik dni at nemusim kazdy den 🙂 😉
musilka
25. čer 2009
nandi to je nejlepší no jenže ldyž von to musil většinou všechno sežere a druhej den mám hovňajs 😃
siwama
25. čer 2009
Ahojky holky, už máme PC opravený, večer vás dočtu.Teď razím do práce
evinka
25. čer 2009
Ahoj,
Tak Ondra má ve 4 týdnech 4140 g.
Od porodu jsem uvařila maximálně čaj, jsem nějaká neschopná cokoliv doma udělat. Když si Ondru vezme manžel na procházku, tak já si jdu zacvičit a lehnout si. Kór teď posledních pár dní Ondra většinu dne probrečí, nebo usne, ale u mě v náručí a jak ho položím tak je vzhůru. V noci spí nádherně, tak nevím, co ho přes den trápí. I když teď mi od 11 spí v kočáru, tak jsem byla v obchodě, pak jsme kecaly se sousedkama, naobědvala jsem se a teď jsem chvilku u PC, ale asi už ho půjdu budit, naposledy jedl v 8.
My jsme měli výročí 3 roky předevčírem.
musilka
25. čer 2009
Teda holky tady byla hnusná průtrž mračen :-S :-S :-S jsem sidala poobědovejch dvacet a voni z toho byly nakonec skoro dvě hpdiny spánku 😃 Jsem poslední dny strašně unavená furt zívám a spim =-)
luciejadr
25. čer 2009
Musil.. ty kecáš, ty už sis testík určo zkoušela 😃

Evi hlavní je že spí v noci. jsem nakoukla, jestli nepíše Claudí, že už je doma z porodnice.. teoreticvky dnes ji mohli pustit.. ale prakticky asi zítra.

Sil myslím, že 1200Kč..
musilka
25. čer 2009
luci nepovim 😃 :-p 😃 :-p 😃 až v pondělí 😃
silente
25. čer 2009
Luci - díky, odhad stačí 😉

Musil určitě testila a viděla // 😃

Teda tady byla taky průtrž a teplota sjela skoro o 10 stupňů! Jsem se s malou chystala ven, ale nestihly jsme to. Tak jsem teď otevřela všechna okna, malou oblíkla jako naven a spinká v postýlce 😃
krista
25. čer 2009
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
luciejadr
25. čer 2009
Sil taky to tak dělám s Dominem.. spí v košatině u otevřeného okna, na sobě dvě deky 😃 😃 a sem tam ho i povozím, když se budí 😉

Sil já si to s Musilkou mysím taky 😃 😃 druhá čárka pomalu leze a nepoví a nepoví 😃 😃
nandaautor
25. čer 2009
Holky nesel mi ani net jak bylo hnusne =-)
Tak ja jsem u Marketky o // testovackach presvedcena od vcerejska 😉 😉 😉 Pise uplne jinak a je i jinak naladena nez pervne-takze jsem si docela na 100% jista ze uz vi 🙂 🙂 :-N :-N :-N :-N

Začni psát odpověď...

Odešli