• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Věruško, pozdě ale přeci. Móóc gratuluji k narození Pepína, hodně zdravíéčka a štěstíčka celé rodince.
Markétko, tobě moc držím palečky, a snad už nám prozdradíš co a jak :wink: ??? Co???
Nebo nás fakt chceš mučit až do pondělka??????? :frowning2:
25. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu do cích, holky, krásnou dobrou noc.
25. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne rano :wink:
Market kde se dnes toulas :grinning: :wink:
26. čer 2009 v 05:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem tu :grinning: měla jsem náročnou noc psi furt blbli pořád cestovali a budili nás no na zabití. Tak budu přes den dospávat.

Jinak já prostě do pondělka nic neprozradim nechci dávat mě ani Vám nějaký přehnaný naděje. Je fakt že je tu něco co by mohlo znamenat že se podařilo ale jako zdravotník dávám přednost kvantitativnímu testu a chci vědět jak na tom a tím HCG jsem takže proto až v pondělí až bude nějaká aspoŇ trochu jistota :wink:
26. čer 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno!
Teda musím říct, že naše zlatíčko mě dnes mile překvapilo. Kojila jsem včera po 22.-té hodině a byla duševně připravena, že ve dvě znovu. A ráno se malá zachrula, já mrkla na budíka a ono bylo 5:40! :sweat_smile: Takže jsem nečekaně vyspalá :dizzy_face: Malá mi teď chrní v posteli, tak jsem si rychle umyla vlasy a nasnídala se. Asi tam ale za ní ještě půjdu :grinning:

Musil :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente :grinning: :zipper_mouth:
26. čer 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musil-jasny :wink: Ja Te uplne chapu a drzim palecky. Pondeli je za chvilku tak uz se dockame :fearful: :slight_smile: :wink:
26. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sil -Aninka je mooooooooc sikovna holcicka.To my Anicky proste jsme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky Aničko zrovna jsem volala k sochůrkovi tak tam mám v pondělí přijít :wink:
26. čer 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásný den. Já dělám obýdek a od 13°hod zase razím do práce.
26. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárčo, IP :wink:
26. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market-tak to je jasny ze je to na dobre ceste-jeste se dozvime jestli jen jednonebo dve :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Potichoucku gratuluju a hodne nahlas az v pondeli po tom co nam oznamis :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
o.k. Ani přesně tak to myslim ale jestli nás bude víc než 2 v 1 to se ukáže až na UZ a to jdu 7.7.
Ale v pondělí už vám budu moct apoň ofiko oznámit co se děje :grinning:
26. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně jak psala Anička.. musilka píše uplně jinak :grinning: už aby bylo pondlěí
26. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak koukám že už stejně není co tajit testík dnes 11. den po KETu je krásně pozitivní poprvé jsem testila 8 dní po KETu a už to bylo vidět. Takže jsem volala Sochůrkovi a mám tam v pondělí přijít jednak pro další léky které beru na udržení mimísků tak si dohodnout ten UZ že by už mohl být možná i dřív než toho 7.7. Zatím jsem z toho vyplašená přece jen po těch víc jak dvou letech snažení se je to pro mě bomba a jsem z toho vyplesklá :sweat_smile: Tak jen doufám že mimísci jsou tam kde mají být a jsou v pořádku. Ale to uvidím až tak cca za deset dní.
26. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: musil bude na tebe moc myslet do pondělka.. je to nádhera číst :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci děkuju no je to teď dost napínavý :sweat_smile: :grinning:
26. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
čavík, tak tak občas nahlídnu, jestli už tu nebude nějaká fotečka Pepína.... nebo nějaká zrpávička o Barunčině vylodění a nemůžu nereagovat :wink:

Musil - mi to bylo taky jasný, jak jsme prohodily spolu těch pár příspěvků, že to vypadá nadějně a v pondělí máš všechny naše palečky, aby to krev jen a jen potvrdila!!!!!
26. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul holt nejsem profi kecal no :grinning:
26. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - to né, ale mluvila jsi moooc pozitivně a z příspěvků byla cítit očividná radost a to člověk nějak vycítí.... neboj, já to na sobě taky viděla, když prostě vyšly testíky, z člověka to září a to se těžko utajuje :wink:
26. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já to nevydržela a psala Verušce sms. nezabila mě, ale odpověděla, tak i pro vás:
dnes ráno nás pustili, tak hura a slava. na PC jsem ještě nebyla, nejak nestíhám :grinning: maly je v poho, pribira a je spokojen. me dnes bolí spodek ..... tak snad zas zítra bude léoe. pozdravuj koníkovky
26. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka se vždy koukne v pravou chvíli co??? :grinning:
26. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj asi šestej smysl :grinning:
26. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víte, já teď šmíruju miminka :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
tak Věruška už je doma, tak to Pepíno bude brzo na fotečce, to zase budu slintat :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil, tak potichounku gratuluju.
26. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market-tak super uz se tesim jestli bude jedno Musilatko a nebo hned dve :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market-tak hod jeste fotecku testiku :slight_smile: :wink:
A uz se tesim na mimiska Pepinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeeeeeeee-oni zu tam jsou tak parada :slight_smile: :wink:
No je to kraaaaaaaasny tak gartuluju,pockej jak bude den ode dne silit-mamino :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to mas teda termin v dubnu vid?Budes mit maleho berana -y :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - obrovskááááá gratulace......to je fakt super
26. čer 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek