• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
duben je pozdě ne? v červnu otěhotněla.. bych tipla tak březen :grinning:
26. čer 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a vlastně dvojčátka jdou na svět dřív, takže máme unorátko :wink:
26. čer 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
datum porodu mi vychází na 4.3. takže to bude rybička jako já a nebo vodnář když to budou jak píše lůca dvojčátka :wink:
26. čer 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak nevim jestli jsem tak sensitivní nebo co ale dneska jsem měla zřejmě první ofiko nevolnost ovšem ne ranní ale téměř celodenní přešlo to až kolem třetí :confounded: A o tom že chodim jak zombik ani nemluvim furt jen spim :sweat_smile:
26. čer 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil to bude i psychika, že to víš..já to netušila až do 8tt a unavu a tak jsem sváděla na nemoc. a bolesti břicha na namožení svalů :grinning: ale to zvracení. to je důakz mimísku :dizzy_face:
26. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil: potichoučku gratuluju a začínám tajně uvažovat, že hokejbalové hřiště potřebuje mateřskou školku :wink:
26. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, taky gratuluju, ale jen potichoučku. Nahlas budu křičet v pondělí. SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Klárko IP
26. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishull :grinning: manža mi zrovna teď odjel kamsi do jižních čech na nějakej hokejbalovej turnaj vrátí se až zítra :wink: Tak si tu budeme užívam s psíkama a mimoušema sami celý víkend :sweat_smile: :dizzy_face:
No ale jak mě probudil tak už nespim a strašim tu v půl pátý měla jsem nějaký kručení v břichu tak jsem musela dát něco do žaludku :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 04:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné sobotní ránko :slight_smile:

musil- mooooc ti přeju aby vše vyšlo a ono to určitě vyjde :grinning:
27. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooooj kočky moje :slight_smile:

moc vás všechny zdravíme už konečně z domova... :slight_smile:
Chci poděkovat vám všem za držení palečků a za všechny gratulace. Zároveň se omlouvám všem těm, kterým jsem neodpověděla na sms, ale nějak jsem nestíhala....Čím to asi bude, že? :grinning:

Později, až bude čásek, se rozepíšu víc jak to vlastně všechno probíhalo...

Lucince patří speciální dík za starost o mě... :wink:

Reakce na to co jsem tu letem světem zahlédla:

Musil - tak to je suuuper zpráva. Velká gratulace ke // !!!!!!! Ať je vše jak má být a mimísci se uhnízdí v tvém bříšku pěkně na devět měsíců!!! :slight_smile:

Trep - tak Eli už leze? jůůů...to jí budeš muset být stále v patách, co? oni jsou ty dětičky děsně rychlý... :grinning:

Jinak doufám, že se máte všichni dobře a fajn... Už se těším až tu spolu poklábosíme. :slight_smile:

zatím, pa

Kačulko - koukám, že Hynek ani Vilém to nebude? druhá holčička, no to bude mít váš taťka doma ženskejch! :grinning: Madlenka je moc pěkné jméno! :slight_smile:
27. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Ja jsem doma taky sama a tak makam jako srou.Ted jdu zehlit treba :grinning: :grinning:
Verko-ahoooooooj mamino jak valcis?Pak poreferuj uz se tesim :slight_smile: :wink:
27. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ja uz jsem Verku videla v Boleslavsku :wink: Pepinek je kraaaaaaaaaasnej a maminka samo taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - díky za pochvalu... já boleslavsko ještě neviděla, ale nechala jsem si ho koupit od kamarádky, tak asi v pondělí ho teprve omrknu...

sesmolila jsem průběh porodu, tak snad si to ještě dobře pamatuju :
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=393618&vReferer=%2Fphotos%2Fclaudie
27. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruě Pepin je nádhernej krásný miminko jak panenka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil - díky :slight_smile:

holky, koukám, že už se hlasuje....tak prosím,prosím o hlásky pro juniora :wink: děkujeme :slight_smile:

http://boleslavsky.denik.cz/multimedia/galerie/1364276.html?section=1
27. čer 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
odhlasováno :wink:
27. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi spíš tenhle odkaz je na hlasování.... jsem holt retardovaná :grinning:

http://boleslavsky.denik.cz/miminka/mimi26.html
27. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
šlo to i tam dole byl odkaz :wink:
27. čer 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to jo.... děkujeme tetičko koníkovko :slight_smile:
za 9 měsíců oplatíme :wink: a moc, moc rádi :slight_smile:
27. čer 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: už za osm :grinning: počítá se to ode dne poslední MS a to už jsem zdárně za 4. tt :grinning:
27. čer 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-odhalsovano at vyhrajete :slight_smile: :wink:
Jasny Market taky budem hlasovat :grinning:
27. čer 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no to doufám :grinning:
27. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Věruško, taky poslán hlásek. Pepíno je nááádherný miminko. tak hodně zdravíčka a ať je hodňoučký.
27. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj hholky,krasne nedelni rano :slight_smile: :wink:
28. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek holciny:slight_smile:

Huf, konecne jsem se dostala k internetu - po te ctvrtecni bource nam az do patecniho vecera :frowning2:
Jinak postupne valcime s nachalzenim od minuleho vikednu - zacala Elinka a postupne jsme to chytli i s manzou, jedina pesina se drzi :grinning:, ale bohuzel cajik nam uvarit neumi :slight_smile:)
Tak a ted to vezmu postupne:

Verus: obr GRATULACE, ze uz jste s Pepim doma. Jinak odhlasovano a pis si, ze hlasovat budeme s Eli pekne podstive - vzdyt miminka nasich konikovem jsou preci ty NEJ :slight_smile: Neeee, opravdu je Pepino sladouckej a jak jsem si cetla prubeh porodu, tak je to stejnej "mezulan", jako nase Eli, taky nejdriv kontrakce nic moc a tak a pak se chtela pretrhnout a nevedela co driv ven,t akze to brala take hlavickou a rucickou najednou :grinning: A neboj, o nastrihu za chvilku nebudes ani vedet - slibuju :slight_smile:

Musil: supeeeeeer a na pondeli drzime PALCE snad i na nohou. Ve ctvrtek jsme byli s Luckou od Domci na plavani a tak jsem Luce rikala, ze z Tebe je citit takova pozitivni naladicka a vesele "tajnustkareni" :slight_smile: Je to parada, cist takovehle super zpravicky :grinning:
28. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :dizzy_face: dneska ač jsem spala sama bez manži tak jsem se vyspala krásně :dizzy_face: zítra na osmou jdu k těm upírům tak počítám kolem desátý už budu vědět kolik HCG mi v těle koluje :slight_smile:
28. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdarvám z OV, jen jsem chtěla vidět Pepína. odhlsasováno a budu pokračovat. jinak jsem si všimla, že i Verka si užívlala nadstandard :o))) se nám to daří. samé nadstandardy :wink:
28. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Věru, ještě jednou gratuluji, Pepíno je kouzelný. Hlásek jsem poslala včera a teď znovu.
Musil, pěkně se čárky vybarvují.
28. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi snad jo někdy mi připadá že se mi jen zdají :grinning:
28. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásnou neděli
28. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek