Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
luciejadr
26. čer 2009
duben je pozdě ne? v červnu otěhotněla.. bych tipla tak březen 😃
luciejadr
26. čer 2009
jo a vlastně dvojčátka jdou na svět dřív, takže máme unorátko 😉
musilka
26. čer 2009
datum porodu mi vychází na 4.3. takže to bude rybička jako já a nebo vodnář když to budou jak píše lůca dvojčátka 😉
musilka
26. čer 2009
Jinak nevim jestli jsem tak sensitivní nebo co ale dneska jsem měla zřejmě první ofiko nevolnost ovšem ne ranní ale téměř celodenní přešlo to až kolem třetí :-S A o tom že chodim jak zombik ani nemluvim furt jen spim :-N
luciejadr
26. čer 2009
Musil to bude i psychika, že to víš..já to netušila až do 8tt a unavu a tak jsem sváděla na nemoc. a bolesti břicha na namožení svalů 😃 ale to zvracení. to je důakz mimísku x-)
mishulle
26. čer 2009
Musil: potichoučku gratuluju a začínám tajně uvažovat, že hokejbalové hřiště potřebuje mateřskou školku 😉
siwama
26. čer 2009
Markét, taky gratuluju, ale jen potichoučku. Nahlas budu křičet v pondělí. SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Klárko IP
musilka
27. čer 2009
mishull 😃 manža mi zrovna teď odjel kamsi do jižních čech na nějakej hokejbalovej turnaj vrátí se až zítra 😉 Tak si tu budeme užívam s psíkama a mimoušema sami celý víkend :-N x-)
No ale jak mě probudil tak už nespim a strašim tu v půl pátý měla jsem nějaký kručení v břichu tak jsem musela dát něco do žaludku :-N
mischali
27. čer 2009
krásné sobotní ránko 🙂

musil- mooooc ti přeju aby vše vyšlo a ono to určitě vyjde 😃
claudie
27. čer 2009
ahoooooooj kočky moje 🙂

moc vás všechny zdravíme už konečně z domova... 🙂
Chci poděkovat vám všem za držení palečků a za všechny gratulace. Zároveň se omlouvám všem těm, kterým jsem neodpověděla na sms, ale nějak jsem nestíhala....Čím to asi bude, že? 😃

Později, až bude čásek, se rozepíšu víc jak to vlastně všechno probíhalo...

Lucince patří speciální dík za starost o mě... 😉

Reakce na to co jsem tu letem světem zahlédla:

Musil - tak to je suuuper zpráva. Velká gratulace ke // !!!!!!! Ať je vše jak má být a mimísci se uhnízdí v tvém bříšku pěkně na devět měsíců!!! 🙂

Trep - tak Eli už leze? jůůů...to jí budeš muset být stále v patách, co? oni jsou ty dětičky děsně rychlý... 😃

Jinak doufám, že se máte všichni dobře a fajn... Už se těším až tu spolu poklábosíme. 🙂

zatím, pa

Kačulko - koukám, že Hynek ani Vilém to nebude? druhá holčička, no to bude mít váš taťka doma ženskejch! 😃 Madlenka je moc pěkné jméno! 🙂
nandaautor
27. čer 2009
Ahoj holky 😉
Ja jsem doma taky sama a tak makam jako srou.Ted jdu zehlit treba 😃 😃
Verko-ahoooooooj mamino jak valcis?Pak poreferuj uz se tesim 🙂 😉
nandaautor
27. čer 2009
a ja uz jsem Verku videla v Boleslavsku 😉 Pepinek je kraaaaaaaaaasnej a maminka samo taky x-) x-) x-)
claudie
27. čer 2009
Aní - díky za pochvalu... já boleslavsko ještě neviděla, ale nechala jsem si ho koupit od kamarádky, tak asi v pondělí ho teprve omrknu...

sesmolila jsem průběh porodu, tak snad si to ještě dobře pamatuju :
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum...
musilka
27. čer 2009
Věruě Pepin je nádhernej krásný miminko jak panenka x-) x-) x-)
claudie
27. čer 2009
musil - díky 🙂

holky, koukám, že už se hlasuje....tak prosím,prosím o hlásky pro juniora 😉 děkujeme 🙂

http://boleslavsky.denik.cz/multimedia/galerie/...
musilka
27. čer 2009
odhlasováno 😉
claudie
27. čer 2009
tak asi spíš tenhle odkaz je na hlasování.... jsem holt retardovaná 😃

http://boleslavsky.denik.cz/miminka/mimi26.html
musilka
27. čer 2009
šlo to i tam dole byl odkaz 😉
claudie
27. čer 2009
aha, tak to jo.... děkujeme tetičko koníkovko 🙂
za 9 měsíců oplatíme 😉 a moc, moc rádi 🙂
musilka
27. čer 2009
😃 už za osm 😃 počítá se to ode dne poslední MS a to už jsem zdárně za 4. tt 😃
nandaautor
27. čer 2009
Verko-odhalsovano at vyhrajete 🙂 😉
Jasny Market taky budem hlasovat 😃
musilka
27. čer 2009
😃 no to doufám 😃
siwama
27. čer 2009
Ahoj holky.
Věruško, taky poslán hlásek. Pepíno je nááádherný miminko. tak hodně zdravíčka a ať je hodňoučký.
nandaautor
28. čer 2009
ahoj hholky,krasne nedelni rano 🙂 😉
treperenda
28. čer 2009
Nazdarek holciny🙂

Huf, konecne jsem se dostala k internetu - po te ctvrtecni bource nam az do patecniho vecera 😞
Jinak postupne valcime s nachalzenim od minuleho vikednu - zacala Elinka a postupne jsme to chytli i s manzou, jedina pesina se drzi 😃, ale bohuzel cajik nam uvarit neumi 🙂)
Tak a ted to vezmu postupne:

Verus: obr GRATULACE, ze uz jste s Pepim doma. Jinak odhlasovano a pis si, ze hlasovat budeme s Eli pekne podstive - vzdyt miminka nasich konikovem jsou preci ty NEJ 🙂 Neeee, opravdu je Pepino sladouckej a jak jsem si cetla prubeh porodu, tak je to stejnej "mezulan", jako nase Eli, taky nejdriv kontrakce nic moc a tak a pak se chtela pretrhnout a nevedela co driv ven,t akze to brala take hlavickou a rucickou najednou 😃 A neboj, o nastrihu za chvilku nebudes ani vedet - slibuju 🙂

Musil: supeeeeeer a na pondeli drzime PALCE snad i na nohou. Ve ctvrtek jsme byli s Luckou od Domci na plavani a tak jsem Luce rikala, ze z Tebe je citit takova pozitivni naladicka a vesele "tajnustkareni" 🙂 Je to parada, cist takovehle super zpravicky 😃
musilka
28. čer 2009
Krásné ráno x-) dneska ač jsem spala sama bez manži tak jsem se vyspala krásně x-) zítra na osmou jdu k těm upírům tak počítám kolem desátý už budu vědět kolik HCG mi v těle koluje 🙂
luciejadr
28. čer 2009
ahoj holky, zdarvám z OV, jen jsem chtěla vidět Pepína. odhlsasováno a budu pokračovat. jinak jsem si všimla, že i Verka si užívlala nadstandard :o))) se nám to daří. samé nadstandardy 😉
evinka
28. čer 2009
Ahoj, Věru, ještě jednou gratuluji, Pepíno je kouzelný. Hlásek jsem poslala včera a teď znovu.
Musil, pěkně se čárky vybarvují.
musilka
28. čer 2009
evi snad jo někdy mi připadá že se mi jen zdají 😃
siwama
28. čer 2009
Ahoj holky, krásnou neděli

Začni psát odpověď...

Odešli