• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
hezké nedělní odpoledne :slight_smile:

Pepíno všem děkuje za poslání hlásků tetičky :slight_smile:

Lucko - jo, měla jsem nadstandard a bylo to fajn...nikoho jsme nerušili a nikdo nerušil nás... :wink: Jak si užíváte v Ostarvě? všechno to tam Dominovi ukaž, ať nám pak může vyprávět až se vrátíte :slight_smile:

Evi - tak že by Eli a Pepino měli tak podobný příchod na svět? to je ale náhodička, takhle nás maminky potrápit...ale vše je zapomenuto, že...jsou to naši miláčkové i tak :dizzy_face: :dizzy_face: Beru tě za slovo, že ta hráz přestane bolet...a doufám, že co nejdřív, už mě to fakt neba :angry: Sprchuju jako pominutá, mažu gelem z dubové kůry a větrám co to jde...ale zatím si nesednu ani náhodou :frowning2:

Musil - zítra budeme držet všechny palce co doma najdeme...a budeme se těšit na samé dobré zprávy :slight_smile:

tak jdu něco sníst, prcek chrní (v noci moc nespal, tak to dohání přes den...jsem zvědavá jaká bude dnešní noc)

mějte se krásně :slight_smile:
28. čer 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě malá nepříjemnost z porodnice: ztratili se mi tam peníze :angry: :frowning2:
Měla jsem u sebe 1600 a nějaké drobné, doma jsem si ještě říkala, mám si to vzít sebou nebo ne? a pak si povídám, ale jo, ať tam nějaké peníze mám, kdyby něco....
No a od pondělka jak jsem dala kabelku s peněženkou do skříně, tak jsem peníze vůbec na nic nepotřebovala a tudíž v kabelce ani nebyla...Až ve čtvrtek večer, když už jsem tušila, že půjdeme v pátek ráno domů, tak jsem si pomalu balila věci a jdu do kabelky dát ty formuláře a koukám že peněženka otevřená, tak do ní mrknu a tam jen ty drobné a dvě padesátikoruny...no a tisícovka a pětistovka v prde.... :angry:
to je síla, co?
šla jsem to oznámit na sesternu, s tím, že samozřejmě vím že nic nedostanu, ale jen aby o tom věděli...sestra se snažila to svádět spíš na pacientky nebo jejich návštěvy, já si ale myslím, že to byl někdo z personálu :frowning2: Těch šancí, kdy to vzít nebylo moc, jen když jsem byla ve sprše nebo šla pro jídlo do jídelny, jinak jsem byla vlastně pořád na pokoji....
No a druhý den přišla na nás mrknout PA z kurzu Helča a tak jí to líčím, ona to znovu diskutovala se sestrami a jedna za mnou přišla, že to nahlásí na policii...tak jsem souhlasila, ale než naše slavná policie dorazila, tak já už byla propuštěná...tak se možná ukáží u nás doma, nebo pošlou nějaký dopis...

jako je jasný, že se na to stejně nepřijde kdo to byl a už vůbec neexistuje možnost, že by se peníze vrátily, to je mi jasný...ale štve mě že se to stalo...zrovna v porodnici!!! :frowning2:

takže 4000 stál nadstandard, 400 otec u porodu a 1500 mi šlohli....tojde ne? :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Hezké nedělní odpoledne.

Claudi, Pepíno je nádhernej, už jsem taky poslala hlas a koukala jsem, že tam nemáte konkurenta :grinning: Ať se vám spolu doma dobře daří.

Musil, moc držím zítra palce, ale je to na dobré cestě, že?

My už dnes třetí den přenášíme, vůbec nevím, jak to naše mimčo dostat ven. Pořád někde pobíhám, něco dělám, ale nic. Na vyvolání bych teda moc nechtěla, tak snad ještě dostane Barunka rozum. Pořád jí to vysvětlujeme... :slight_smile:

Mějte se moc hezky.
28. čer 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, Věrko, s těma penězma to je teda síla. A obzvlášť když jsi byla na nadstandardu. Hlavně že měl někdo ještě tu drzost prohrabat ti kabelku a vybrat peněženku a jinak všechno nechat. Taky mi podle toho připadá, že to nebyl někdo cizí, protože ten by rychle sbalil celou kabelku a byl pryč. Hrůza. :angry:
28. čer 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruš, tak to je fatk na prd.. ta kráděž, to zní strašně. a Helča je suprová. a ty jsi teda byla na tom samostatném, co? když stál tolik nadstandard .. no ale pustili tě brzo, tak si na tom ušetřila :o)) mě tam nechali 6dní a to by bylo penízku :grinning: :grinning:

tady v OV ještě od včera nepřestalo pršet :o(( takže jsme jen doma a to bud u jedné babičky nebo u druhé. já si tak ráda čtu co píše Věrka :o)) přesně popisuj, co a jak vám to jde :wink:
28. čer 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo to je síla ve špitále.... U nás v blázinci se teda taky krade jo ale tak blázinec je trochu něco jinýho než nemocnice natož porodnice to je humus toto :angry:

marti neboj barunka jen čeká na lepší počasí :sweat_smile:

Já jsem nějaká vybobkovaná čím víc se ta krev blíží :fearful: :grinning:
28. čer 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinko - Barunce se u tebe v bříšku nějak líbí, že? kdy jdeš na kontrolu? ale neboj, ona si řekne až přijde její čas... možná, že je naštvaná, že se tu nedodržují termíny a Pepíno ji předběhl ... to od něj nebylo tedy vůbec gentlemanské :grinning: :grinning:
no a z mého příběhu si můžeš vzít ponaučení a buď si do porodky vzít peněz jen minumum, lépe vůbec žádné, stejně je nebudeš potřebovat a nebo nechat schovat někde na sesterně, jestli jsou na to vůbec zařízení...

luci - tak to počasí vám moc nepřeje, co? no snad bude v týdnu lépe... No to máš pravdu, být tam ještě pár dní, tak bych se asi nechala přestěhovat na balkon, neboť bychom se asi nedoplatili :grinning:

zítra máme v plánu jet zařizovat rodný list a pojišťovnu a po obědě jsme objednáni k pediatrovi na první prohlídku, takže nás čeká náročný den...se už děsně těším do auta, budu zas hledat polohu jak se tam nakýblovat...nejlíp by se mi sedělo asi na hlavě :grinning: Velký Pepino s námi bude celý týden doma, tak jsem ráda :slight_smile:
včera v místní hospůdce probíhalo zapíjení mladého, byla jsem tam na chvilku s kočárkem, aby teda viděli koho vlastně zapíjí.... to je stejně nespravedlivé, co..my trpíme a taťkové s kamrády si to ještě klidně zapíjejí :grinning:

teď čekám až se mladý pán vzbudí a půjdeme koupat, už chrní dvě a půl hoďky....
28. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verus: mno fakt sila, tak tohle je masakr :frowning2: Byla jsem take na tom pokoji co Ty, v podstate jsem zvazovala (kdyz jsem se ubytovavala, co nechat a co dat manzovi), nakonec jsem si nechala v penezence jen asi 100 a kartu, doklady a ostatni cenosti jsem poslala domu a jak Te ctu, tak jsem rada. Tedy, sice je to takovy muj "vrozeny" strach a jestlií bych s tim nekde nepocitala, tak zrovna v porodnici, ale jak se zda, bestie se najdou vsude:frowning2: A ze tech prilezitosti bylo malo, tak to je presne, to musel byt nekdo, kdo moc dobre vedel, kam a na jak dlouho si cca. zmizela:frowning2: A ackoliv to byl nadstandart, tak lidi se tam stridalo celkem dost (osetrujici Dr., detsti Dr., doplnovacky caje, odnasecky nadobi, uklizecky z Jany....., takze tezko rict kdo, ale at mu ty prachy neprinesou vubec zadnou potechu :frowning2:((
28. čer 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Verus, jeste k tomu sezeni....kdysi u nas na prosincovkach holky blaznili s nakupovanim kruhu na plavani (s tim, ze budeme rodit v zime a to tohle zbozi nemaji). Ja si ho tedy neporidila, ale zvaz, zda by to nestalo za zkousku a nesedelo by se Ti lepe : :wink:
28. čer 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil - jo to je fakt, v blázinci by to člověk nějak pochopil :grinning: :grinning: no, jo co se dá dělat, už se stalo...lidi jsou hnusný a okradou tě klidně na každém rohu...tak alespoň doufám, že ten zločinec, když pospíchal z pokoje, tak si aspoň zlomil nohu :grinning:
a ty se nenervuj a nebobkuj kočko, vše musí dopadnout na jedničku. ty čárky tam prostě JSOU a dlouho, dlouho ZUSTANOU, jasné?!! :slight_smile:
28. čer 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
věruš já vím že tam jsou chodím se na ně co půl hoďky koukat spíš se divim že jsem do nich ještě nevykoukala díru :grinning: .myslím že zítra budu o moc klidnější :wink: už budu vědět hodnotu HCG a taky budu objednaná na toho 7.7. a ta sestřička u sochůrka mi dodá odvahu :wink:
28. čer 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - no vidíš, to je dobrý nápad s tím kruhem...už je to opravdu otravný jen polehávat nebo se půl hodiny štelovat do nějaké přijatelné polohy... myslela jsem že to bude ustupovat rychleji, ale ty stehy děsně táhnou a je to prostě pořád citlivé... dík ta radu, hned zítra zajdu zakoupit :wink:
co Eli? stíháš jí honit po bytě? to musí být sranda, když se tak prcek po zemi batolí, co? :slight_smile: :dizzy_face:
28. čer 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil, všechno bude dobré, uvidíš. Je bezva, že chodíš k Sochůrkovi, přesně jak píšeš - jsou tam všichni hrozně hodní a vždycky tě povzbudí. Když jsem teď začala chodit do poradny do porodnice, je to tedy rozdíl. Ale chápu, že tam to jde jak na běžícím pásu.

Claudi, do poradny jdu zase zítra, dokud se mimčo nenarodí, budu tam chodit 3x týdně a přenášet nechávají 10 dní. My jsme se teda Barunky ptali, jestli to takhle chce, pořád tam chodit a asi teda jo. :slight_smile:
A moc peněz si teda do porodnice brát nebudu. Stejně je to taková hnusárna, okrást maminku hned po porodu...
28. čer 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno hele, jako zacina pekne rarasit a cokoliv dela, co nema (cvachta se Kimince v misce, vyhazuje hlinu z kvetinace......) a ja ji vezmu pryc z toho mista, tak nez se otocim, tak je zpet a sr´trasne se tomu hihna :grinning: Jsme dneska zkouseli delat atelierove fotky, ale to bychom ji museli prispendlit k te latce, aby chvilku vydrzela bez pohnuti :grinning:
28. čer 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
O tom plavacím kruhu jsem to taky slyšela. Ještě jsem teda slyšela jednu radu - sedět na kojícím polštáři, ale to si moc nedovedu představit, asi by se musely víc odsypat ty kuličky.
Tak jsem to zkusila a jde to, jen jsi docela vysoko :grinning:
28. čer 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak já si kruh pro jistotu do porodnice brala, ale nepoužila, tak čeká, až ho bude Ondra potřebovat :grinning:. Nakonec jsem už den po porodu seděla na koženkový židli. sice jsem dosedala opatrně, ale šlo to. Ty to máš asi horší když šel Pepíno ven na supermana.
28. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě taky napadlo na tom kojícím polštáři, ale není to stejně nic moc. taky jsem zkoušela srolovanou osušku zatočit dokolečka a sednout na ní...ale taky na prdlajs... Snad ten kruh mě zachrání a taky očekávám, že se to bude každým dnem lepšit :wink:

trep - přišpendlit Eli, jo? :grinning: no to by se jí kočičce asi moc nelíbilo... jůůů, jak říkáš o té hlíně z kytek...tak to já mám skoro všechny nízko nebo některé na zemi... :confused: to asi bude Pepino taky pěkný zahradník :grinning:

Evi - na supermana :grinning: :grinning: :grinning:

Marti - tak držím palečky a průběžně informuj o Barunčiných úmyslech, ju? :slight_smile:

hezký večer a dobrou :slight_smile:
28. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se holky tenkrát cítila, jak kdyby mi někdo nakopl prdel a až pak mi bylo vysvětleno, že je to to šití :grinning: jsem blbá, co??, ještě mi sestřička říká jak se cítím a já že mám asi modřinu na prdélce, že mi připadá, jako kdyby mě někdo koplnul a ona se začala smát :sweat_smile:
jo a ten kruh fakt pomáhá. já ho teda nepoužívala.
Veruš, no tak zítra to budeš mít náročné, u nás teda ty papíry vyřizoval Tomáš sám. je fakt, že mi v té zimě nesměli až tak ven jako ty :wink: a kojení ti jde??? :sweat_smile:
Marti Barunka přijde až vyjde sluníčko. prý nebude žadnej vodník :grinning:
28. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - nakopaná prdel :grinning: :grinning: :grinning:
kojení je v poho /ťuk, ťuk/... přisál se hned na por. sále, to bylo v pořádku, ale první dva dny jsem měla strach, že se mlíko nevytvoří, šlo ze mně jen to mlezivo... no ale já poctivě malého přikládala každé dvě hodiny a pak se to rozjelo a mlíčka je dost.... :slight_smile: jsem zvědavá až nás zítra mudr zváží, kolik za ty tři dny přibral nebo co a jak... ale nijak moc nepláče, tak odhaduji, že hlad asi nemá....

jsem koukala ve zprávách na ty škody od povodní...hrůza
:cry: :cry: :cry:
28. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verus tak to je super. to ti závidím :sweat_smile: jééé a ted kojíš jak často? a jak v noci spí? já se tak těším, až budeš příjmat návštěvy. jéééé se z dálky budu koukat na něco tak malého a křehkého :dizzy_face:
28. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-tak teprve ted jsem docetla tvuj porod a je to parada.Rychlovka,no sen kazde maminky :dizzy_face: :slight_smile:
No valim spat pac jdu rano na brigadu.Tak dobrou noc :slight_smile:
28. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holciny :slight_smile:)
Tak ja nevim, bude a nebo nebude lejt? Neeee, ja chci slunicko :grinning:

Mamci, jez uz mate ditka starsi: jakou meli vasi prdolkove stolici po zavedeni tuh. prikrmu? - porad ridkou, nebo korektni bobiky? Nekdy nam rijde, ze jsou to az moc tuhe a dlouhe honinka a ze je proste Eli nema sanci vytlacit, kdyz ma prdku utemlovanou plinkou :frowning2: Zkusili jsme svestkovou stavicku, tak prvni den uspech, ale ted uz zase nic moc - asi je vuci tomu imuni :frowning2:
29. čer 2009 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
k nastrihu: ja, kdyz byla mesic pred porodem v porodce a videla tam maminku po porodu, jak si "frajersky" sedi nohu pres nohu, tak jsem na ni cucela a rikala, ze je to pekna fiflenka, ze si takhle lazo-plazo vysedava na chdbe, ze to rodi, jak na pase....:grinning: Teprve po mem porodu jsem se ji v duchu hodne omlouvala, pac tohle byla jedna ze snesitelnych pozic na sezeni :slight_smile:
29. čer 2009 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru: jo jo, asi budeme mit doma dva zahradnicky :grinning: Hele, ale ja porad neco vymyslim a "zdokonaluji" a snazim se vyzrat nad Eli a ona me pak jednim pohybem uplne odzbroji. Zrovna u kvetinacu jsem si dala praci, ze jsem je presadila (do korenu nacpala spoustu kamenu, aby byly tezsi a nesli prevratit), pac to bylo v dobe, kdy se chytala za okraje a kvetinace vypadaly, ze boj brzo prohrajou a prekuli se :frowning2: Mno tak, kdyz nase Elinka prisla, ze tohle uz neni tak zabavne, tak zacala rucickou smatrat po hline a vyhazovat ji ven a ochutnavat....hmmm, rekla jsem si, ze tedy bud dam kytky z jejiho dosahu a nebo se "nevzdam" :slight_smile:) A vis, ze ja mam kytek mraky, tak ani nevim, kam bych je presouvala.... nasbirala jsem si u mamky kupu vetsich kamenu a narovnala je na hlinu (zamezila tak pristup k hline pro Eli) a zatim je to tedy 1:0 pro me, pac tohle jsou kameny poradne, ktere jen tak do rucicky nevezme. Mno, ale stejne nevim, jak treba za mesic....treba fakt kytky budou muset udelat pa pa :frowning2: Ted uz jsem manzovi nahlasila "objednavku" na ukotveni kvetinacu do zdi, aby byly 100% neprevrhnutelne.

Dalsi mega zabavou je cvachtat se pesine v misce, mno jo......vzpominam na Klouz, ktera, kdyz u nas s Dadou byli ji davala preventivne nekam nahoru, pac to dada pry Kuliskovi take dela :frowning2: Ale ted teda premyslim co a jak a hlavne kam s ni, pac tohle je zrovna vec, kterou nechci schovavat (nechci Kimce upravovat jeji zabehle zvyky, aby se necitila odstrcena, ze prichodem Eli zaziva takovych zivotnich kotrmelcu a novinek....). Tak ted parkrat za den otiram rozcapkanou vodu kolem misky, pacifikuje naseho "dracka" a vzdycky se uzasne bavim, jaky krasny sibalsky vyraz v ocich ma, kdyz dela neco "zakazaneho" :grinning:
29. čer 2009 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko...taky čekám a sluníčko!!

věruš- odhlasováno, pepíno je krásnej :grinning:
s těma penězma je to teda hrůza, ale čert vem peníze...

trep- měi sme to na střídačku a někdy to máme ještě i teď takový všelijaký...
jinak gratulujeme k lezení :slight_smile: !!!!

my tak na půl chodíme, chodíme za jednu ruku a už pár metrů ujde i sám, včera sme byli
u známých na zahradě a tam nachodil spoustu kilometrů :grinning: :grinning: :grinning:
tak snad už to brzo půjde uplně samo...
29. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:

Evi - to jsem se zasmála u tvého vyprávění jak bojuješ s Eli kdo z koho :grinning: :grinning: Kameny zatím vítězí, ale kdo ví čím tě Eli zase převeze, co? :grinning: :grinning:
a miska s vodou pro Kimi, to je fakt oříšek...Tak snad jen doufat, že to Eli brzy omrzí a zaměří se zase na nějakou další hodně "vhodnou" činnost :grinning: :grinning:

aní - teď už mi to taky připadá, že byl porod celkem rychlý, ale v ten den mi to přišlo nekonečné.... Kde brigádničíš ty pracante?

misch - díky za hlásek :slight_smile: tak Martínek už je pěkný turista, co? spoustu kilometrů... :grinning: :grinning:

luci - jak často? tak zhruba každé 2-3 hodinky, jen když spí náhodou déle /jednou se námm povedlo už i 5 hodin v kuse/, tak ho nebudím, počkám až procitne sám a pak baštíme...dneska ráno zase ale třeba chtěl už po hodině...takže spíš to nechávám na něm... :wink: Až budu přijímat návštěvy, jak říkáš, tak doufám, že s Domčou, Evčou a Eli dorazíte, říkal Pepino, že se na vás těší :slight_smile:

chtěli jsme jet zařizovat ty formality, ale nakonec jel taťka sám a my čekáme doma...pojedeme až po obídku k dětskému dr., bylo by toho asi na nás ještě moc....

ááá, mladý pán kvíká v košatině, tak jdu se zeptat co potřebuje :grinning:
29. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Eli spinka, uz jsem i vyzehlila (to se mi vzdycky tak nechce :frowning2: a ted jsem poslala Pepinovi hlasek a napadlo me, ze je jako naprosto jasne, ze nejhezci miminka se rodi maminkam "konikovkam" :grinning:, ale jak to budeme delat pred vanocema, az tam budou o titul "miminko roku 2009" bojovat: Domino, Anicka, Pepino, Barunka (doufam, ze jsem na zadne miminko nezapomela. Ondrasek se narodil v Turnove, ze?).....a dalsi letosni mimouskove? Mno, tak to teda fakt holky nevim :grinning:
29. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Claudi - tak odhlasováno :grinning: Pepino je frajer. A koukám, že jsi spinkala na stejné postýlce jako já, tak to je fakt super :sunglasses: Ta pohoda stojí za to. Jo a ještě možnost výběru jídla :grinning:

Musil - jééééééééééééééééé, já tam obě čárky vidííííím :grinning:

Mishul - supééér, to je běžec šikula :slight_smile:

Hlásím u malé malý (ale pro maminku velký) pokrok - několik dní se v noci najíme ve 22 hod. a budíme se až ve 4 hod. :dizzy_face: Parááááda :dizzy_face: Jak dlouho nám to asi vydrží :grinning:
29. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - no to bude souboj titánů... :grinning: Ba ne, já bych byla pro uplatnění práva prvorozeného a to je v tomto případě Domino, takže vítězství by mohlo být jeho... :slight_smile:

Sil - ahojda, no tak proto se mi tam tak krásně leželo...to je pokoj koníkovek :grinning: Jé, to Ený teda krásně nechá maminku vyhajt v noci, to je hodná holčička...ať to tak vydrží hodně, hodně, hodně dlouho.... :wink:
29. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakukuji co Musil, držíme tu palce jak divé, ale určitě budou dobré zprávy!

Věruš - Pepíno je fešák, už jsme taky párkrát hlasovaly :wink:

holky, hezký den!!!!
29. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek