• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
už jsem doma ale výsledek bude až v jednu tak tu čekám jak na trní :sweat_smile: jinak k sochůrkovi jsem objednaná až na 20.7. páč má dovolenou. To se holt nedá nic dělat aspoň už budou vidět srdíčka nebo srdíčko. Akorát ty tři týdny teda budou dlouhý no :sweat_smile:
29. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil - držíme všechny palečky :slight_smile: a neboj bude vše dobré :slight_smile:

kači - děkujeme :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné dopoledne.
29. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, je za 5 minut 1, tak co?????
Jsem veliká zvědavka!!
29. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hcg 14. den po KETu je 202 jednotek. Mám obavu že je to nějak moc málo :unamused:
29. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét a co ti řekli???? Neptala jsi se, co to znamená???
29. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
neptala on tam byl manža víš pro ten výsledek a hned mi zavolal. No snad je to o.k. za týden půjdu na další odběr :wink: spíš to vypadá že tam je jen jeden musiláček tak ať je silný a vydrží do konce :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby jen jeden, Markétko, hlavně, že se zadařilo. :wink: Tak budeme držet palečky dál, aby bylo všechno v pořádku a v pohodě.
29. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil: ted jsme se vratily z mesta a tak take rychle nakukuju, zda je vse OK a zda jeden, nebo dva. A presne, jak pise siw, jeden nebo dva, ale hlavne at je (jsou) silaci a zvladnou vse tak, aby delali mamince jen samou radost, protoze ona si to uz tuuuuuuze zaslouzi. Drzime palecky, at se vse vyviji jen a jen dobre. E+E
29. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Musil: držíme palečky
Trep: jak vám je?
minulý týden dodány fota do alba a koho zajmá jak postupujem s bytem, tak tady
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=195494&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D20%26vOrderBy%3D1
29. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mish: Eli je uz ok, ale ja jeste chrmlam:frowning2:
29. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak brzke uzdravení
29. čer 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep: hezké fotečky, my máme domluvené focení s kamarádkou co studuje fotografii, chceme něco nafotit venku, tak doufám, že bude počasí
gratuluji Elišce k lezení
29. čer 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishul: mno to jsou z "domaciho atelieru":slight_smile:
Tady je video, jak Eli skace sipku, ale nevim, zda to bude chodit http://www.facebook.com/album.php?aid=2008575&id=1488999871&saved#/video/video.php?v=1071153827608
29. čer 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to po mě chce přihlášení
29. čer 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Musil, budu držet palce ať je vše v pořádku i nadále a ať HCG pěkně stoupá. Jinak podle téhle tabulky je vše OK: http://www.extrakrasa.cz/tehotenstvi-deti/tehotensky-slovnicek/comment-page-1/
Já měla 21. DPO 1067 jednotek, což když se hodnota co 2-3 dny zdvojnásobuje, tak to budeš mít taky.
Jinak my na Ondru taky čekali 2 roky, ale nám nenašli žádný problém a nakonec se podařilo přirozeně, ale už nás čekalo poslední vyšetření a šli bysme do nějakýho centra.
29. čer 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady uz to fungovat bude :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=L-8OL9a3p5c - takhle Elinka "skace sipku" :grinning:
29. čer 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Evi-je to kraaasny.Milacek malickej.
Market-ja si taky myslim ze je to OK a vse bude super.Derzim palecky :dizzy_face: :sweat_smile:
Ja jsem byla na brigade a jsem spalena a vyrizena-venku je dusno a hnus fialovej :frowning2: :confounded:
29. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anííí, v pátek jedeme do Polska. Chceš něco??????????
29. čer 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Danico-maji neco v akci?
29. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani-IP :wink: :slight_smile:
29. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - krásná šipečka, Eli je správný potápník :slight_smile:

Mishul - byteček vypadá dobře :wink:

Musil - nám dali do bříška taky dva mimísky a zůstal sice jen jeden, ale to je taky velký úspěch . tak neboj, jedno musilátko-kanárčátko tam určitě zůstalo :wink:

Aní - nepřeháněj to s tou prací :grinning: :grinning:

Daní - tak vy budete užívat víkenda v Polsku? se máte....

my dnes byli na první návštěvě u pana doktora, vše je OK, tak jsem ráda...
Holky, jak je to s kontrolou na kyčle? V porodnici mi dali nějaký papír a prý tam máme jít ve 14ti dnech věku prcka... To jako přesně na den, nebo co? a máme se objednat?? jsem z toho půlku zapomněla, tak prosím o radu???!!! děkujíííííí :slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věru, my byli až ve 4. týdnech. Na Lenince (nám Republiky) kousek od pošty je ordinace. Jsou tam ve čtvrtek od 9 do 12. Ordinuje MUDr. Kloudová (ordinace prim. MUDr. Šedivého). Prý tam nebývá tolik lidí jako v nemocnici. Je to bez objednání. My tam byli cca v půl jedenáctý a šli jsme hned na řadu. Akorát nám na kyčle 1b dala široké balení, i když na náš věk je to prý v pořádku. Prý máme malý rozsah pohybu. Takže čím dřív tak tím asi líp - že si případně prcek na to široké balení dřív zvykne. My ho máme od čtvrtka a teď už to vypadá, že si zvyknul, i když při každém přebalování se se mnou stejně pere.
29. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - dík za info :slight_smile: a myslíš, že nemusím teda na ortopedii do nemocnice a můžu jít sem na tu Leninku? Takže Ondrášek s tebou mamino bojuje, jo? :grinning:
29. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem nakonec ještě volala sochůrkovi a řikal že ta hodnota je krásná ať se neplašim tak už jsem klidnější. příští týden v úterý tam pojedu znovu tak to už bude megahodnota :grinning:
30. čer 2009 v 05:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásmé ránko, holky.
No vidíš, Markét, gratuluju.
Věruško, můžeš klidně na Leninku, já tam byla s Halí taky, není to tam tak narvané, jak ve špitále a péče je ta samá, takže klíďo tam.
Aní já včera odpadla v půl 8 jsem šla už spát. Kouknu do letáků, co mají a dám vědět, ale až odpoledne, za chvilku jdu do práce.
30. čer 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, Markétko, jak čárečky pěkně silí. Paráda, bude další miminko a možná hned 2, jupííí
30. čer 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie: ne ne, nemusis do nemocnice, my jsme s Eli take byli na Lenince (jak pise Evinka). Take jsem totizslysela, ze tam nebyva takovy naval, ale podle toho, co jsem videla, kdyz jsem jednou byla v nemocnici doprovodit Lucku s Domcou, to tam bylo dost v pohode. Na Lenince z celkem tri navstev byly dve pohodove a jedna blba (hodne maminek:frowning2:
30. čer 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno kočky!

Musil - ta hodnota je určitě v pohodě!!! moooooc gratuluji a držím palečky, aby bylo všechno stále jen v pohodě a v normě a nic vás za těch teď už jen 9 lunárních měsíců neznepokojovalo a nenervovalo :wink: držte se píďové!

tak co ta Barunka? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko-
musil- supeeeer, velká gratulace :wink: !!!

já s prckem chodila do nemocnice a teda skoro vždycky to bylo hrozné, spoustu
miminek...a právě sem slyšela že na lenince to bývá lepší
30. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek