• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Ahoj holky!
My pořád nic, včera jsem byla v poradně a žádná změna. Paní doktorka se ptala, jeslti bych už nechtěla porodit, tak jsem jí říkala, že já bych jako chtěla :grinning:
Máme lhůtu do neděle, to bychom nastoupilii na vyvolání. Tak doma podnikáme všechno možné, ale nechce se jí, holce.

Musil, moc blahopřeju a opatruj se! Všechno bude dobré.

Já jdu žehlit, dokud není moc vedro. Vždycky si říkám, ještě tohle udělám, kdybych šla rodit, ať je to hotové. :slight_smile: Ale rodit jsem teda zatím nešla.
30. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
martihejlova: teda fakt jsou ty holciny nejake palicatejsi. Neboj, treba si to Barunka jeste rozmysli a zadne vyvolavani nebude potreba. U nas to Eli udelala "kujonsky" - tak 1/2 na 1/2. V nedeli (den pred nastupem) v noci zacali slaboucke kontrakce a rano jsem sla na prijem, kde mi teda stejne nejake ty vyvolavacky dobly, ale brala jsem to jako souhlas od Eli, ze teda jako OK, ze uz pujde ven :grinning:
Jo a co se tyce vsemoznych "vyvolavacich" pokusu, tak u nas nezabralo nic :grinning: Holt, holky jsou proste nejak odolnejsi :slight_smile: Neboj, za par dni, uz budes mit sveho andilka v naruci a bude hej.
30. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep, děkuji za povzbuzení :slight_smile: Máš pravdu, jsou to holky tvrdohlavky. Jirkovi rodiče jsou z Moravy a tam se prý říká, že se holky ještě šlechtí, aby byly po narození krásné :grinning: Taťkovi zase říkala němčinářka, že Němci říkají, že se holky šminkují. Tak jsme tedy Barunce říkali, ať už se domaluje, že nám se bude moc líbit.
30. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk na Halííí
30. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem Halí fotečku do alba, udělala jsem ji ofinku.
Po umytí hlavinky jsme zarovnaly, aby nevypadala, jako když ji někdo okouše :grinning:
30. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Věru, no jo, bojuje - nechce ty široký plínky. Teď mi krásně chrupká na zahradě pod slunečníkem.
Musil, pěkně ti čárka sílí :slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi jj je pěkná ale mám strach aby se hcg zvedalo. Mám chuť na ten odběr zajet už v pátek....
30. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
siw moc jí to sluší je to malá frajerka :slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky :wink:
30. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme se vratili z ockovani, Eli byla statecna a brecela jen malinko :slight_smile: a hned v aute usnula a dokonce se nechala domaprenest do postylky a chrupka vesele dal:slight_smile:
30. čer 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-pred chvilkou jsem prisla z brigady a jsem opet kantare :confounded:
Marti-no je to proste coura ucarana a krasli se na ten svet-Barunka jedna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dani-jasny :wink:
Market-tak carecky kraaaaaaaaaasny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To je supeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak začínám akci důchodci= projíždim letáky a sepisuju, kde se co bude kupovat, kde je to nejlevnější a kde jsou akce, potřebujem něco ušetřit na aspoň částečný dodělání bytu, jo a taky musim krotit telefonáty a sms
30. čer 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mish: hmmm, tak na to byl ten dnesni telefonat jako delany :grinning:
30. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep: ale no tak :wink:
30. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravím z OV. dnes jsme měly sraz únorovek a bylo super... sešlo se nás 6:o))

jinak Claudi, ja doporučuji na kyčle nemocnici a podle mě na tom papíře máš napsaný den a hodiny kdy tam máš jít. já jsem v nemocnici nikdy nečekala déle jak 5min. až tam půjdeš podrhuél, tak budeš mít napsaný i přesně čas, at nečekáš ani 5min :wink: je tam hodně místa na kočárky. byla tam se mnou i Mishull, tak ví, že jsme byli vždy rychle pryč :wink:
30. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mishull, podle teb ejsem důchodce už mooc dlouho, protože já podle letáku nakupuji. :grinning:
30. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky :slight_smile:

Lucko - já na ten papír ještě moc nekoukala, přiznávám se dobrovolně :grinning: No uvidíme kam se vydáme, ale všem dík za názory a zkušenosti :wink: A papír proštuduji řádně a pořádně :slight_smile:
srazík se vám povedl? to je dobře... :wink:

trep - Eli je statečná slečna, že očkování zvládla tak skvěle :wink:

musil - téééda, ty čárky sílí ze dne na den úplně krásně, to je zkrátka hotová věc!! :wink:

Daní - Halinka je supr kočka s tou novou ofinkou :sunglasses: :sunglasses:

Marti - Barunka bude asi teda nějaká topmodelka, když se tak šlechtí a šminkuje :slight_smile:

my jsme dneska měli den plný návštěv, už od dopoledne se střídala jedna za druhou, takže den utekl jako voda a my teď docela rádi zapadli do obýváku na gauč...Pepínek spinká jako kotě a já ho budu brzy následovat...

dobrou noc a krásné sny :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ahoj všemmmmmmmmmmm!

ZdravímVás!

Claudie:moc Ti ještě jednou gratului k narození Pepína.Přeji Vám ,ˇjen a jen samé radisti a žádné starosti!!!
Claudii jsem už minulý týden psala SMS,když mi tuto radostnou zprávu psala Katka.Pepíno je fešák!
Kávička v pátek s Karol byla fajn!

Musil:velká gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Evi:zdravíme lezoucí Elišku,jojo miska s vodou naše mimísky láká a to moc!!!!!!!!!

Mischull:pěkný byteček.

Dana:Halinka s ofinkou je fešanda.

Káčul: jakou postýlku pro děti jste na konec vybrali?

Na chvíli jsem zase v MB,ale jen do soboty,4.7.odjíždíme na dovču do Jindřichova Hradce.
V JC jsem si to užila,já i Dáda s babičkou a dědou!

Klíží se mi oči,ale ještě jsem Vás stihla dočíst, no, chvíli tu nejsem a takové novinky od Vás všech,ale Věra a Markét vedou!!!!!!!!!! :slight_smile:
30. čer 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko:slight_smile:

Verus: jeste k tem kyclim (asi,kdybych se znovu rozhodovala, tak pujdeme do nemocnice - je tam vazne velke + to, ze te objednaji na cas a nemusis cekat, tak jako na Lenince)

Mishul: :grinning: A s tema letakama......ja myslim, ze v tom pripade je tady vetsina maminek uz v duchodu :slight_smile: Jednak je to nenarocne "ctivo" a pak, kdo by nechtel usetrit, ze? :slight_smile: Takze bud v pohode :grinning:

Marti: sakrys, sakrys......nerozhoupala uz se Barunka? Jsem se dnes probudila s takovym pocitem, ze dnes by se Barus nechala premluvit :slight_smile:

Klouz: zjo, jedna dovolena za druhou, to je spravne, jen uzivejte :grinning: Dneska jsem prisla z koupelny a nase mala ctenarka si cetla (plnou pusu a kupa rozcupovanych novin a casaku) noviny, ktere vytahala z konferencniho stolecku. Jsem si opet vzpomela na Tebe a "tak tohle tady teta brzo take mit nebude" :grinning: A sup, razem je uklizeno, ale ono to uz bylo potreba, takze me Eli akorat popohnala :slight_smile:

Dani: Hali je fesanda a jak vyrostla. Hele a to bylo tedy strihani ofinky na dva pokusy? Ja, ze u nas neco podobneho jednou probehlo, ale po "zachrane" jsem vypadala strasne. Tatinkovi se nelibilo, jak mi mamka striha ofinku a tak, ze to jednou udela sam.....porad se mu to nezdalo dost rovne a tak zastrihoval, zastrihoval....az nebylo co - misto ofinky jsem tam mela 0,5 cm stetinky :grinning:
1. črc 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko.
Trep, Halí jak vidí hřeben, řve jak pominutá, tak to prostě muselo být raz dva, ale už je zarovnáno a je to frajerka, krásně ji teď vinikne obličejík. Pořád chodí k zrcadlu a říká mi, : Vidíš, šem klásná. :grinning:
Prdelka moje malá. Minule jsem ji posadila do auta a podala ji bonbónky a ona na mě : Děkuji ti klásná vílo :grinning: :grinning: :grinning:
Ta má teď takový hlášky, že se jí smějeme celý den.
No a dnes přijede babička ( moje mamka) Halí gratulovat, tak jsem zvědavá, co vybalí na ní?? Doufám, že ne to co já :confused:
Přeji všem krásný den.
1. črc 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyfotím ji s babí a dám večer fotky s upravenou ofinkou :grinning:
1. črc 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko užívám si od rána žaludek na vodě docela brzo asi jsem teprve v 5tt :sweat_smile:
1. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

Lucko a Dádo, vítejte doma výletníci! tak teď jste dorazili domů a zas chystáte pomalu odjezd? no to se někdo má, já jen zááávidííím :slight_smile: Dovču si určitě užijete krásně... To jedete do nějakého penzionku nebo kam?

Evi - určitě ti musely ty štětinky slušet :grinning: :grinning: Nás to bude taky za pár měsíců čekat, to všechno odklízení z dosahu prcka až bude lézt... máme totiž vše moc moc nízko... jejej kam já to dám? že by se všechno přilepilo na strop?? :grinning: :grinning:

Martinko - kde jsi? že by barunka se už doparádila a chtěla juknout ven? :wink:

Daní - Halí je teda dobrý hlásič...děkuji ti klásná vílo :grinning: :grinning: To je krásný :dizzy_face: Užijte si babču holky :wink:

před chvílí mi volala vrchní sestra z šestinedělí, že prý je moc mrzí co se mi tam stalo, policie že případ odložila /nic jiného taky nikdo nečekal, že :unamused: / a když jim dnes nebo zítra dovezu ten doklad o zaplacení pobytu, tak ho stornuje, vypíše nový, ale o těch 1500 levnější a penízky mi navrátí...Holky já valím oči. Moc mě potěšila, je to příjemné, že někomu není úplně jedno co se stalo a že má vrchní sestra zájem to nějak řešit, i když by nemusela. Hodní lidé ještě nevymřeli, sláva !!!! :slight_smile:
1. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Claudi - no téééda,tak to čumím, tak to potěší! Super.

Všechny Vás moc zdravím. Jak přežíváte ta vedra? To je děs... náš podkrovní byteček tedy nic moc :angry: Snažím se být s malou venku, co se dá... i večer je tu 26 stupňů :angry:
1. črc 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sil - čauky holky :slight_smile: vedra jsou teda hnus fialovej... jindy mám teplo ráda, ale teď mě to nějak zmáhá...dusno je jako v pytli! my zase máme doma docela příjemně a to jsme taky v podkroví, ale asi jsme barák dobře odizolovali :wink: V noci se budím ale dost zpocená a okno v ložnici nechceme zase moc rozcapovat, kvůli prckovi...tak je jen tak zlehka pootevřené.... No prostě si nevybereme co? :grinning:
1. črc 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme v podkroví a je tu na chcípnutí. Už jsem vytáhla větrák a nechávám se ofukovat :grinning: jinak ¨dneska trpim fakt jak kuň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ráno a dopoledne mi bylo na blití a bteď zas mi asi shoří žáha :confounded:
1. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-zdravim z prestavky na obed.Za chvilku uz valim do rachoty -opet.
JinaK Market-uzivej si mimiska se vsim vsudy,tolik jsi se na nej nacekala :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: I kdyz ja jsem teda nemela nevolnosti ani u jednouho kluka a zaha ani nevim kde je :confounded: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie: jedeme sem
http://ubytovani.nettravel.cz/Jihocesky/Apartmany-JH-U-Vaclava/10002/

Našli jsme to na netu.

Je tam pěkně hnusně, měli jsme dnes sraz s holkama,co jsme chodily plavat.Prakticky od8:30 - 15:45 jsme byli venku.
1. črc 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep: tak dodělána třešňovo jablečná marmoška, je výborná
jinak jsem měřila ty dveře, ta část co potřebuje přelepit má šířku 85, tak o tý tapetě přemejšlim, když to dobře napojim, nebude to vidět
jinak dobrej fór, objednala jsem si z MMB od pani bodýčka, a pani mi včera psala, že mi je přiveze, že stejně má ještě jednu pani v MB, tak mi je přivezla a povídá, že měla ještě jednu pani u Modrý hvězdy, tak se ráno ptám Trep a byla to ona :grinning:
1. črc 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle •tak to je dobrý.Svět je malej!!!!!!!!!!!
1. črc 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek