Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
martinahejlova
30. čer 2009
Ahoj holky!
My pořád nic, včera jsem byla v poradně a žádná změna. Paní doktorka se ptala, jeslti bych už nechtěla porodit, tak jsem jí říkala, že já bych jako chtěla 😃
Máme lhůtu do neděle, to bychom nastoupilii na vyvolání. Tak doma podnikáme všechno možné, ale nechce se jí, holce.

Musil, moc blahopřeju a opatruj se! Všechno bude dobré.

Já jdu žehlit, dokud není moc vedro. Vždycky si říkám, ještě tohle udělám, kdybych šla rodit, ať je to hotové. 🙂 Ale rodit jsem teda zatím nešla.
treperenda
30. čer 2009
martihejlova: teda fakt jsou ty holciny nejake palicatejsi. Neboj, treba si to Barunka jeste rozmysli a zadne vyvolavani nebude potreba. U nas to Eli udelala "kujonsky" - tak 1/2 na 1/2. V nedeli (den pred nastupem) v noci zacali slaboucke kontrakce a rano jsem sla na prijem, kde mi teda stejne nejake ty vyvolavacky dobly, ale brala jsem to jako souhlas od Eli, ze teda jako OK, ze uz pujde ven 😃
Jo a co se tyce vsemoznych "vyvolavacich" pokusu, tak u nas nezabralo nic 😃 Holt, holky jsou proste nejak odolnejsi 🙂 Neboj, za par dni, uz budes mit sveho andilka v naruci a bude hej.
martinahejlova
30. čer 2009
Trep, děkuji za povzbuzení 🙂 Máš pravdu, jsou to holky tvrdohlavky. Jirkovi rodiče jsou z Moravy a tam se prý říká, že se holky ještě šlechtí, aby byly po narození krásné 😃 Taťkovi zase říkala němčinářka, že Němci říkají, že se holky šminkují. Tak jsme tedy Barunce říkali, ať už se domaluje, že nám se bude moc líbit.
siwama
30. čer 2009
Kuk na Halííí
siwama
30. čer 2009
Dala jsem Halí fotečku do alba, udělala jsem ji ofinku.
Po umytí hlavinky jsme zarovnaly, aby nevypadala, jako když ji někdo okouše 😃
evinka
30. čer 2009
Ahoj
Věru, no jo, bojuje - nechce ty široký plínky. Teď mi krásně chrupká na zahradě pod slunečníkem.
Musil, pěkně ti čárka sílí 🙂
musilka
30. čer 2009
evi jj je pěkná ale mám strach aby se hcg zvedalo. Mám chuť na ten odběr zajet už v pátek....
musilka
30. čer 2009
siw moc jí to sluší je to malá frajerka 🙂
siwama
30. čer 2009
Díky 😉
treperenda
30. čer 2009
tak jsme se vratili z ockovani, Eli byla statecna a brecela jen malinko 🙂 a hned v aute usnula a dokonce se nechala domaprenest do postylky a chrupka vesele dal🙂
nandaautor
30. čer 2009
Ahoj holky-pred chvilkou jsem prisla z brigady a jsem opet kantare :-S
Marti-no je to proste coura ucarana a krasli se na ten svet-Barunka jedna x-) x-) x-)
Dani-jasny 😉
Market-tak carecky kraaaaaaaaaasny 🙂 🙂 🙂 To je supeeeeeer x-) x-) x-)
mishulle
30. čer 2009
ahoj holky, tak začínám akci důchodci= projíždim letáky a sepisuju, kde se co bude kupovat, kde je to nejlevnější a kde jsou akce, potřebujem něco ušetřit na aspoň částečný dodělání bytu, jo a taky musim krotit telefonáty a sms
treperenda
30. čer 2009
mish: hmmm, tak na to byl ten dnesni telefonat jako delany 😃
mishulle
30. čer 2009
trep: ale no tak 😉
luciejadr
30. čer 2009
ahoj holky, zdravím z OV. dnes jsme měly sraz únorovek a bylo super... sešlo se nás 6:o))

jinak Claudi, ja doporučuji na kyčle nemocnici a podle mě na tom papíře máš napsaný den a hodiny kdy tam máš jít. já jsem v nemocnici nikdy nečekala déle jak 5min. až tam půjdeš podrhuél, tak budeš mít napsaný i přesně čas, at nečekáš ani 5min 😉 je tam hodně místa na kočárky. byla tam se mnou i Mishull, tak ví, že jsme byli vždy rychle pryč 😉
luciejadr
30. čer 2009
jo a mishull, podle teb ejsem důchodce už mooc dlouho, protože já podle letáku nakupuji. 😃
claudie
30. čer 2009
čauky 🙂

Lucko - já na ten papír ještě moc nekoukala, přiznávám se dobrovolně 😃 No uvidíme kam se vydáme, ale všem dík za názory a zkušenosti 😉 A papír proštuduji řádně a pořádně 🙂
srazík se vám povedl? to je dobře... 😉

trep - Eli je statečná slečna, že očkování zvládla tak skvěle 😉

musil - téééda, ty čárky sílí ze dne na den úplně krásně, to je zkrátka hotová věc!! 😉

Daní - Halinka je supr kočka s tou novou ofinkou 😎 😎

Marti - Barunka bude asi teda nějaká topmodelka, když se tak šlechtí a šminkuje 🙂

my jsme dneska měli den plný návštěv, už od dopoledne se střídala jedna za druhou, takže den utekl jako voda a my teď docela rádi zapadli do obýváku na gauč...Pepínek spinká jako kotě a já ho budu brzy následovat...

dobrou noc a krásné sny 🙂
klouzavka
30. čer 2009
Ahoj, ahoj všemmmmmmmmmmm!

ZdravímVás!

Claudie:moc Ti ještě jednou gratului k narození Pepína.Přeji Vám ,ˇjen a jen samé radisti a žádné starosti!!!
Claudii jsem už minulý týden psala SMS,když mi tuto radostnou zprávu psala Katka.Pepíno je fešák!
Kávička v pátek s Karol byla fajn!

Musil:velká gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Evi:zdravíme lezoucí Elišku,jojo miska s vodou naše mimísky láká a to moc!!!!!!!!!

Mischull:pěkný byteček.

Dana:Halinka s ofinkou je fešanda.

Káčul: jakou postýlku pro děti jste na konec vybrali?

Na chvíli jsem zase v MB,ale jen do soboty,4.7.odjíždíme na dovču do Jindřichova Hradce.
V JC jsem si to užila,já i Dáda s babičkou a dědou!

Klíží se mi oči,ale ještě jsem Vás stihla dočíst, no, chvíli tu nejsem a takové novinky od Vás všech,ale Věra a Markét vedou!!!!!!!!!! 🙂
treperenda
1. črc 2009
Bre ranko:-)

Verus: jeste k tem kyclim (asi,kdybych se znovu rozhodovala, tak pujdeme do nemocnice - je tam vazne velke + to, ze te objednaji na cas a nemusis cekat, tak jako na Lenince)

Mishul: 😃 A s tema letakama......ja myslim, ze v tom pripade je tady vetsina maminek uz v duchodu 🙂 Jednak je to nenarocne "ctivo" a pak, kdo by nechtel usetrit, ze? 🙂 Takze bud v pohode 😃

Marti: sakrys, sakrys......nerozhoupala uz se Barunka? Jsem se dnes probudila s takovym pocitem, ze dnes by se Barus nechala premluvit 🙂

Klouz: zjo, jedna dovolena za druhou, to je spravne, jen uzivejte 😃 Dneska jsem prisla z koupelny a nase mala ctenarka si cetla (plnou pusu a kupa rozcupovanych novin a casaku) noviny, ktere vytahala z konferencniho stolecku. Jsem si opet vzpomela na Tebe a "tak tohle tady teta brzo take mit nebude" 😃 A sup, razem je uklizeno, ale ono to uz bylo potreba, takze me Eli akorat popohnala 🙂

Dani: Hali je fesanda a jak vyrostla. Hele a to bylo tedy strihani ofinky na dva pokusy? Ja, ze u nas neco podobneho jednou probehlo, ale po "zachrane" jsem vypadala strasne. Tatinkovi se nelibilo, jak mi mamka striha ofinku a tak, ze to jednou udela sam.....porad se mu to nezdalo dost rovne a tak zastrihoval, zastrihoval....az nebylo co - misto ofinky jsem tam mela 0,5 cm stetinky 😃
siwama
1. črc 2009
Ahoj holky, krásné ránko.
Trep, Halí jak vidí hřeben, řve jak pominutá, tak to prostě muselo být raz dva, ale už je zarovnáno a je to frajerka, krásně ji teď vinikne obličejík. Pořád chodí k zrcadlu a říká mi, : Vidíš, šem klásná. 😃
Prdelka moje malá. Minule jsem ji posadila do auta a podala ji bonbónky a ona na mě : Děkuji ti klásná vílo 😃 😃 😃
Ta má teď takový hlášky, že se jí smějeme celý den.
No a dnes přijede babička ( moje mamka) Halí gratulovat, tak jsem zvědavá, co vybalí na ní?? Doufám, že ne to co já =-)
Přeji všem krásný den.
siwama
1. črc 2009
Vyfotím ji s babí a dám večer fotky s upravenou ofinkou 😃
musilka
1. črc 2009
bré ránko užívám si od rána žaludek na vodě docela brzo asi jsem teprve v 5tt :-N
claudie
1. črc 2009
ahojky

Lucko a Dádo, vítejte doma výletníci! tak teď jste dorazili domů a zas chystáte pomalu odjezd? no to se někdo má, já jen zááávidííím 🙂 Dovču si určitě užijete krásně... To jedete do nějakého penzionku nebo kam?

Evi - určitě ti musely ty štětinky slušet 😃 😃 Nás to bude taky za pár měsíců čekat, to všechno odklízení z dosahu prcka až bude lézt... máme totiž vše moc moc nízko... jejej kam já to dám? že by se všechno přilepilo na strop?? 😃 😃

Martinko - kde jsi? že by barunka se už doparádila a chtěla juknout ven? 😉

Daní - Halí je teda dobrý hlásič...děkuji ti klásná vílo 😃 😃 To je krásný x-) Užijte si babču holky 😉

před chvílí mi volala vrchní sestra z šestinedělí, že prý je moc mrzí co se mi tam stalo, policie že případ odložila /nic jiného taky nikdo nečekal, že :-| / a když jim dnes nebo zítra dovezu ten doklad o zaplacení pobytu, tak ho stornuje, vypíše nový, ale o těch 1500 levnější a penízky mi navrátí...Holky já valím oči. Moc mě potěšila, je to příjemné, že někomu není úplně jedno co se stalo a že má vrchní sestra zájem to nějak řešit, i když by nemusela. Hodní lidé ještě nevymřeli, sláva !!!! 🙂
silente
1. črc 2009
Ahojte!

Claudi - no téééda,tak to čumím, tak to potěší! Super.

Všechny Vás moc zdravím. Jak přežíváte ta vedra? To je děs... náš podkrovní byteček tedy nic moc ]-( Snažím se být s malou venku, co se dá... i večer je tu 26 stupňů ]-(
claudie
1. črc 2009
sil - čauky holky 🙂 vedra jsou teda hnus fialovej... jindy mám teplo ráda, ale teď mě to nějak zmáhá...dusno je jako v pytli! my zase máme doma docela příjemně a to jsme taky v podkroví, ale asi jsme barák dobře odizolovali 😉 V noci se budím ale dost zpocená a okno v ložnici nechceme zase moc rozcapovat, kvůli prckovi...tak je jen tak zlehka pootevřené.... No prostě si nevybereme co? 😃
musilka
1. črc 2009
Taky jsme v podkroví a je tu na chcípnutí. Už jsem vytáhla větrák a nechávám se ofukovat 😃 jinak ¨dneska trpim fakt jak kuň :-p :-N ráno a dopoledne mi bylo na blití a bteď zas mi asi shoří žáha :-S
nandaautor
1. črc 2009
Ahoj holky-zdravim z prestavky na obed.Za chvilku uz valim do rachoty -opet.
JinaK Market-uzivej si mimiska se vsim vsudy,tolik jsi se na nej nacekala 😉 😃 😃 😃 x-) x-) I kdyz ja jsem teda nemela nevolnosti ani u jednouho kluka a zaha ani nevim kde je :-S 😃 😃
klouzavka
1. črc 2009
claudie: jedeme sem
http://ubytovani.nettravel.cz/Jihocesky/Apartma...

Našli jsme to na netu.

Je tam pěkně hnusně, měli jsme dnes sraz s holkama,co jsme chodily plavat.Prakticky od8:30 - 15:45 jsme byli venku.
mishulle
1. črc 2009
trep: tak dodělána třešňovo jablečná marmoška, je výborná
jinak jsem měřila ty dveře, ta část co potřebuje přelepit má šířku 85, tak o tý tapetě přemejšlim, když to dobře napojim, nebude to vidět
jinak dobrej fór, objednala jsem si z MMB od pani bodýčka, a pani mi včera psala, že mi je přiveze, že stejně má ještě jednu pani v MB, tak mi je přivezla a povídá, že měla ještě jednu pani u Modrý hvězdy, tak se ráno ptám Trep a byla to ona 😃
klouzavka
1. črc 2009
mishulle •tak to je dobrý.Svět je malej!!!!!!!!!!!