• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
a Boleslav obzvlast :slight_smile: Ale fakt jsem se musela rano smat, kdyz se me Mishul ptala :grinning:

Mish: vubec nevim, jak dlouho zitra budu u maminy, ale chtela bych se nejak zastavit pro ty mediky - bych Ti zavolala a domluvily bychom se, ju?
1. črc 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobře, máš je tady
1. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to je fakt náhoda s těma bodýčkama :slight_smile: je to tak, svět je malej ....

klouz - penzionek vypadá moc pěkně, krásně si to užijete :wink:

taťka nám pláchnul na pivko, tak jsme tu sami samotinký....jdu dát upéct pizzu, už mám hlad jako vlkodlak! :grinning:
1. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dnes doma zkoušeli péct kuřecí bábovku.Povedla se.

Krásné sny Vám přeji!
1. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasny den preju.
Klouz-kureci babovku?Hod recept,to zni dobre :slight_smile: :slight_smile: :wink:
2. črc 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •písni mi do IP mejlík.Recept je jako prezentace.Teď to dost lítalo po mejlech,ty taková kuchtička, to se divím,že to nemáš. :grinning:
2. črc 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko

Klouz: jo jo, hod recept - zni to zajimave :slight_smile:

Dneska se chystame na zahradu k moji mamine, Eli tam ma nachystany novy bazen (a vejdu se tam i ja :slight_smile:, tak snad bude hodna a pozve me k sobe. Tak se maminy a bobasci mejte a uzivejte krasne dusneho dne :sunglasses: :grinning:
2. črc 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den :slight_smile:

NOVINKA
psala mi sms Marrtinka, že Barunka zdraví svět, narodila se 1.7. ve 22.42h, váží 3480 kg a měří 50 cm, obě kočky jsou v pořádku.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

velikananánskou gratulaci jim posílám :dizzy_face:
2. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupiiiiiiii, tak OBRRRRRRRRRRRRRRRRRr gratulace mamince i Barunce :grinning: Holky, ja to fakt vcera tusila, ze..............jako vedma nejsem, ale nekdy mam fakt takove "mrazeni" a vcera jsem se vazne nemilila :grinning:

Jinak tedy vyrazime k mamce, ale z toho bazenkovani bude asi prdlacka, pac slunicko se jeste neuracilo vyhrabat z mracnych perinek:frowning2:
2. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc gratulujeme, taky jsem to tušila, když se včera Martinka nehlásila :wink:
2. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratujuji :slight_smile:
2. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky-ooooooooooooooobrrrrrrr gratulace Martince+Barunce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: supeeeeeeer :sweat_smile: :sweat_smile:
Klouz mas IP-jj fakt to nemam ale me hodne meilu nejde otevrit tak mozna to prislo ale neotevrela jsem to :slight_smile:
2. črc 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obrovitánská gratulace i od nás....
Nás tady pořáds zlobí ten internet.... chjo :frowning2:

Jinak teď jsme se vrátili od Dańči - koupali jsme se v bazénu, přijedeme do Bukovna a déšť jako blázen.... dneska jsme chtěli grilovat, tak z toho nic nebude....
2. črc 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásný zbytek dne.
Martinko, gratulujeme, hodně zdravíčka.
2. črc 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bew+siw: jeee, tak bazenek zavidim - jsme to dneska meli v planu pro Eli u mamky, ale fakt slunicko nikde:frowning2: Dusno bekany jo :frowning2:
2. črc 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Trep, tady zaky sluníčko nebylo, ale myslím, že to dětičkám vůbec nevadilo. ve vodě zima nebyla, horší, když jsme vylezli ven. :wink:
2. črc 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, byly jsme dnes na houbách, kuk na fotečky :wink:
2. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama •Jéé,konečně jsem zkoukla i fotečky ze školky.
Houbičky - slušný úlovek.

Martině gratulujeme a přejem moc a moc zdraví.

Treperenda: snad nám bude sluníčko zítra přát více.
2. črc 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani-bracha byl dnes taky na houbach a taky toho nasel strasne moc-proste rostou.Chodim moc rada ale jist teda neeeeeee :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-dekuju meil mi dosel ale nejde mi otevrit :frowning2:
Zitra jedeme na vodu na Sazavu tak se tesim.Volala jsem tam a je to sjizdny tak se tesim :slight_smile: :wink:
2. črc 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aníí, tak se nám prosímTě neutop!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. črc 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, tak to já zase houby miluju. Na obýdek jsme měly s holkama řízečky a teď si dělám smaženici. Halí spí, táta je ještě v práci a Danča někde v tahu, tak mi to aspoň nikdo nesežere :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Daniiiii-ne,ne snad to zvladnem v pohode :wink:
Houby bleeeeeeeeee :frowning2:
Dani v nedeli jestre nebudeme doma tak jestli si vzpopmenes a neco nam v tom Polsku vezmes tak to muzes prosim Te hodit k Jolce a nebo ja si k Tobe pro to zajedu i penezma-jak chces-pisni si ju? :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Co Danca sehnala nejakou brigadu?A co ji rekl Libor-majitel zahrady :wink:
2. črc 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda dnes je to tu samá provokace!!! :grinning: :grinning:
nejdřív s bazénem /koupat se nemůžu :unamused: / a teď s houbama / s kočárem v lese, no nevim, nevim jak bych tam drandila/ a ve finále ještě Anička přidá sjíždění vody, no děvčata co mi to děláte??? :grinning: :grinning: :grinning:

Daní - ale jsou to krásné úlovky :wink:

Aní - užijte si Sázavu :wink:
2. črc 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruško díky. Ale ty máš taky krásný úlovek :grinning: , Pepíno je fakt krásný brouček, zkoukla jsem fotky.
Aní, jasan, vezmu ti to, a spíš si pro to v úterý přijeď, ale jen dopoledne, mám odpolední od 12hod. A v púondělí jsem v práci celý den. asi nebudu v neděli stíhat se stavit, budu to tady muset všechno uklidit, když nebudu v pondělí doma.
2. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama •Daní,nenyla jsi v úterý kolem 18h v práci.Čekala jsem před Askem a přemýšlela,že půjdu do Giga sportu na průzkum,zda tam jsi, či co!
2. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, nene, byla jsem v úterý jen dopoledne. V půl 11 jsem přijela domů a v 11 už mi volali, jestli bych nešla.
NE!!!! Takže odpo jsem byla doma.
2. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani-tak to ja asi prijedu teda az asi ve stredu nevadi?Pac v utery dop.jsme objednany s klukama k zubarce-Ondrasek jde poprve a Stepa bude opet vyvadet.Tak jestli Ti to staci ve stredu tak dojedem :slight_smile:
2. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko-dekuji prisel mi i druhy meilik ale opet nic.A neslo by to treba nakopcit do IP ?Co myslis.Prosim,prosim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme vám napsala vzkaz jako...... a on se mi smazal :frowning2: :frowning2:

tak ted ve zkratce. v OV bylo až :frowning2: 15hod moooc krásně, samé sluníčko.. juchhuuu, pak samo déšt. ale to je ta severní morava.

Marti, moooc gratuluji. už se na tu modelku těším. jééé. a Evi měla dobre tušení, ale málem ji o pár minut minulo :grinning:
2. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek