• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
kacula75 •Jéje, to jste si užívali.
Když jsme se vraceli z procházky, v dálce jsem Tě zahlédla. jak jdeš domů s hafíkama. Potkali jsme vanku Evu s Eliškou!
Jinak, dnes jel Dáda, jako na sporťáku, koukal do světa a né jen na nás.
28. únor 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - no vidíš, já neviděla neslyšela :grinning: :grinning: :grinning: teď tu ležím jak zdechlina, je mi pěkně zle.... to cestování mě teď vždycky totálně odrovná....
28. únor 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75
já jsem na Tebe taky nevolala.Jen jsme Tě viděli!
28. únor 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko-no ale zase se Ti to krasne prekulilo ajsi uz 13tt to to utika teda-za chvilku budeme vedet co v brisku nosis-jestli opet chcandicku a nebo chlapacka :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak vylet Vam zavidim-u nas to asi nehrozi na delsi dobu :frowning2: :unamused: :confounded:
28. únor 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - Štěpánek ještě topí? :frowning2:

Klouz - jojo, předpokládám, že jsi nevolala, ale jen že jsem slepá :wink:

dneska mám ještě ke všemu vztek, v Praze jsem si kousla do nějaké podělané celozrnné sušenky a na tu jednu stranu, na kterou jsem doteď mohla jíst, už taky nemůžu :angry: :angry: :angry: bych do toho kopla!
28. únor 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko-ne,ne uz ani ne ale pekne se mu spustila ryma a kasel.Ma chrapot a ze ho boli na prsickach jak kasle-takze asi prudusky.Mazu mu to a uvidime,kdyztak pujdem v pondeli k Dr. :wink:
28. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak ja se loucim a valim spinkat-dobrou noc :wink: :pensive: :pensive:
28. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koláč upečený, doklidila jsem koupelnu a tak. Hlavně kuchyň, já, když peču, tak je po mě šílená spoušť.
Půjdu s Kulíškem.
28. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano preju :slight_smile: :wink:
1. bře 2009 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk a je tu zase neděle. Krásné dobré ráno!!!!!!!!!
1. bře 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky při neděli!

Klouz - ať se vydaří rodinná oslava!!!

Aní - snad Štěpákovi bude brzo líp!
1. bře 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luba už uvařil a já jdu dělat jednohubky.
1. bře 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přeji krásnou neděli. já jsem atky už oběd udělaal, ale jelikož Domino jí v 11hod a pak je nejlepší čas vyrazit ven, tak budu jíst až nevím kdy :grinning: :grinning: a manžel to má jako večeři - je pryč :angry:
1. bře 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko tak jsem po náročné noci konečně vzhůru a jdu uklízet a prát. Honza mi odjíždí za chvíli na zápas tak budu mít tak do tří hodin klid.
1. bře 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil, my taky máme Tomáše na hokejbale. ted hraje za knihovnou a pak razí do prahy :grinning:
1. bře 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dopoledne....
Klozavka- ráda bych šla s tebou ( ale nebudu to umět ) jen je problém že Martin chodí v sobotu od 10 na fotbal, tak nevím...
Já chci chodit na ten step protože je snad v pondělí do 17,00 do 18,00 a to už bude doma!
1. bře 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
I když od příštího týdne by ten fotbal měli mít jinak, až něco zjistím dám ti vědět :slight_smile:
1. bře 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci no Honza teď taky jede hrát na máj (za tu knihovnu jak říkáš) hrajou od 12:00 s Kosmonosama to zas dostanou tlučku tak bude jak kakabus :grinning:
1. bře 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak tomáš si ted odehraje něco a pak razí jako trenér. tak snad aspon jeden zápas vyhraje :grinning: jen už vidím, jak se vrátí večer a bude zničen :angry: to mám nejradši. včera taky tak. já šla spát brzo a on mě pak vzbudil, když šel spát asi ve 23hod slovy, já jsem tak unavený, já málem usnul ve vaně. fakt mě to zajímalo :grinning: já ani neslyšela vanu napoštět, jak jsem tvrdě spala :grinning: :grinning:
1. bře 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci jojo to mám nejradši tyhle řeči. Když jel z hokejbalu rovnou ještě hrát hokej a vrátil se večer a hekal a hekal :sweat_smile: no a dneska to nebude jiný. Měli teĎ měsíc pauzu v hokejbale takže zas než se navykne že musí běhat a ne bruslit :grinning:
1. bře 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám doma něco podobného....u nás je to zase fotbal :frowning2: a teď si k tomu přidal thaiskej box a strašně naříká!!
1. bře 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
v příštím životě budu chlap :grinning: fakt
1. bře 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci a já zas budu v příštím životě náš pes ten se má ze všech úplně nejlíp :grinning:
1. bře 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu vypravit Musiláka a za chvíli jsem tu zas
1. bře 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, já mám pořád pocit že tě znám a nevím a nemůžu přijít na to odkud!!! :slight_smile:
1. bře 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischalli - já taky bydlím poblíž tebe - u startu.takže jedině z venčení Babetky nebo ted už kočárkování a pracovala jsem jako prodavačka v PC firmě.tak jedině, že by jsi moc nakupovala :grinning:

já jdu připravit jídlo Dominovi a pak "hurá"ven.
1. bře 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha...tak možná jsem tě opravdu potkávala s Babetkou venku...ale moooc si mi utkvěla v paměti a je to takový pocit jako bych tě opravdu znala :grinning:
já taky už vařím obídek prckovi :slight_smile:
tak přijemnou procházku
1. bře 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak kluci mi odjeli-jen Stepanek je doma.takze pohoda.Ja jsem se dala do peceni sveho pevniho dortiku,jen tak na zkousku-tak pak kdyztak hodim fotku :slight_smile: :wink:
1. bře 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tady fakt idko už tolik hodin nebyl :grinning: a já myslela, že se mi nějak zasekl net :zipper_mouth:
já jsem měla super odpoledne. byla jsem 2hod s Dominem a pak mi ho převzal soused a jeho manželka a další 1,5hod vozili. já stihla tolik věcí, včetně oběda až jsem z toho ještě ted šoklá :grinning: :grinning:
1. bře 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci hojda tak to dej vědět až budeš chtít domíska povozánkovat to já ráda :slight_smile: Já už peru pátou pračku teď přijel manža dostal míčkem do čumáku :sweat_smile: tak peru jeho věci z banďáku.
1. bře 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek