Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
klouzavka
28. únor 2009
kacula75 •Jéje, to jste si užívali.
Když jsme se vraceli z procházky, v dálce jsem Tě zahlédla. jak jdeš domů s hafíkama. Potkali jsme vanku Evu s Eliškou!
Jinak, dnes jel Dáda, jako na sporťáku, koukal do světa a né jen na nás.
kacula75
28. únor 2009
Klouz - no vidíš, já neviděla neslyšela 😃 😃 😃 teď tu ležím jak zdechlina, je mi pěkně zle.... to cestování mě teď vždycky totálně odrovná....
klouzavka
28. únor 2009
kacula75
já jsem na Tebe taky nevolala.Jen jsme Tě viděli!
nandaautor
28. únor 2009
Katko-no ale zase se Ti to krasne prekulilo ajsi uz 13tt to to utika teda-za chvilku budeme vedet co v brisku nosis-jestli opet chcandicku a nebo chlapacka 😉 x-) x-) x-) x-)
Jinak vylet Vam zavidim-u nas to asi nehrozi na delsi dobu 😞 :-| :-S
kacula75
28. únor 2009
Aní - Štěpánek ještě topí? 😞

Klouz - jojo, předpokládám, že jsi nevolala, ale jen že jsem slepá 😉

dneska mám ještě ke všemu vztek, v Praze jsem si kousla do nějaké podělané celozrnné sušenky a na tu jednu stranu, na kterou jsem doteď mohla jíst, už taky nemůžu ]-( ]-( ]-( bych do toho kopla!
nandaautor
28. únor 2009
Katko-ne,ne uz ani ne ale pekne se mu spustila ryma a kasel.Ma chrapot a ze ho boli na prsickach jak kasle-takze asi prudusky.Mazu mu to a uvidime,kdyztak pujdem v pondeli k Dr. 😉
nandaautor
28. únor 2009
holky tak ja se loucim a valim spinkat-dobrou noc 😉 |-| |-|
klouzavka
28. únor 2009
Koláč upečený, doklidila jsem koupelnu a tak. Hlavně kuchyň, já, když peču, tak je po mě šílená spoušť.
Půjdu s Kulíškem.
nandaautor
1. bře 2009
Ahoj holky-krasne rano preju 🙂 😉
klouzavka
1. bře 2009
Kuk a je tu zase neděle. Krásné dobré ráno!!!!!!!!!
kacula75
1. bře 2009
ahojky při neděli!

Klouz - ať se vydaří rodinná oslava!!!

Aní - snad Štěpákovi bude brzo líp!
klouzavka
1. bře 2009
Luba už uvařil a já jdu dělat jednohubky.
luciejadr
1. bře 2009
taky přeji krásnou neděli. já jsem atky už oběd udělaal, ale jelikož Domino jí v 11hod a pak je nejlepší čas vyrazit ven, tak budu jíst až nevím kdy 😃 😃 a manžel to má jako večeři - je pryč ]-(
musilka
1. bře 2009
Dobré ránko tak jsem po náročné noci konečně vzhůru a jdu uklízet a prát. Honza mi odjíždí za chvíli na zápas tak budu mít tak do tří hodin klid.
luciejadr
1. bře 2009
musil, my taky máme Tomáše na hokejbale. ted hraje za knihovnou a pak razí do prahy 😃
mischali
1. bře 2009
Krásné dopoledne....
Klozavka- ráda bych šla s tebou ( ale nebudu to umět ) jen je problém že Martin chodí v sobotu od 10 na fotbal, tak nevím...
Já chci chodit na ten step protože je snad v pondělí do 17,00 do 18,00 a to už bude doma!
mischali
1. bře 2009
I když od příštího týdne by ten fotbal měli mít jinak, až něco zjistím dám ti vědět 🙂
musilka
1. bře 2009
luci no Honza teď taky jede hrát na máj (za tu knihovnu jak říkáš) hrajou od 12:00 s Kosmonosama to zas dostanou tlučku tak bude jak kakabus 😃
luciejadr
1. bře 2009
no tak tomáš si ted odehraje něco a pak razí jako trenér. tak snad aspon jeden zápas vyhraje 😃 jen už vidím, jak se vrátí večer a bude zničen ]-( to mám nejradši. včera taky tak. já šla spát brzo a on mě pak vzbudil, když šel spát asi ve 23hod slovy, já jsem tak unavený, já málem usnul ve vaně. fakt mě to zajímalo 😃 já ani neslyšela vanu napoštět, jak jsem tvrdě spala 😃 😃
musilka
1. bře 2009
luci jojo to mám nejradši tyhle řeči. Když jel z hokejbalu rovnou ještě hrát hokej a vrátil se večer a hekal a hekal :-N no a dneska to nebude jiný. Měli teĎ měsíc pauzu v hokejbale takže zas než se navykne že musí běhat a ne bruslit 😃
mischali
1. bře 2009
Holky, mám doma něco podobného....u nás je to zase fotbal 😞 a teď si k tomu přidal thaiskej box a strašně naříká!!
luciejadr
1. bře 2009
v příštím životě budu chlap 😃 fakt
musilka
1. bře 2009
luci a já zas budu v příštím životě náš pes ten se má ze všech úplně nejlíp 😃
musilka
1. bře 2009
jdu vypravit Musiláka a za chvíli jsem tu zas
mischali
1. bře 2009
Lucko, já mám pořád pocit že tě znám a nevím a nemůžu přijít na to odkud!!! 🙂
luciejadr
1. bře 2009
mischalli - já taky bydlím poblíž tebe - u startu.takže jedině z venčení Babetky nebo ted už kočárkování a pracovala jsem jako prodavačka v PC firmě.tak jedině, že by jsi moc nakupovala 😃

já jdu připravit jídlo Dominovi a pak "hurá"ven.
mischali
1. bře 2009
Aha...tak možná jsem tě opravdu potkávala s Babetkou venku...ale moooc si mi utkvěla v paměti a je to takový pocit jako bych tě opravdu znala 😃
já taky už vařím obídek prckovi 🙂
tak přijemnou procházku
nandaautor
1. bře 2009
Holky tak kluci mi odjeli-jen Stepanek je doma.takze pohoda.Ja jsem se dala do peceni sveho pevniho dortiku,jen tak na zkousku-tak pak kdyztak hodim fotku 🙂 😉
luciejadr
1. bře 2009
ty jo, tady fakt idko už tolik hodin nebyl 😃 a já myslela, že se mi nějak zasekl net :-x
já jsem měla super odpoledne. byla jsem 2hod s Dominem a pak mi ho převzal soused a jeho manželka a další 1,5hod vozili. já stihla tolik věcí, včetně oběda až jsem z toho ještě ted šoklá 😃 😃
musilka
1. bře 2009
luci hojda tak to dej vědět až budeš chtít domíska povozánkovat to já ráda 🙂 Já už peru pátou pračku teď přijel manža dostal míčkem do čumáku :-N tak peru jeho věci z banďáku.

Začni psát odpověď...

Odešli