Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
nandaautor
2. črc 2009
Holky tak ja se loucim a valim spat.Brzy rano vyjizdime tak at alespon neco naspim-dobrou noc vsem a hezky prodlouzeny vikend-ahoooooooooooj :-N 😉 😉
siwama
2. črc 2009
Aní, mě to neva, ve středu jsem doma celý den. Dám ti ty stehna do mrazáku, aby ti nepřišly naproti 😃
Holky dobrou noc.
treperenda
3. črc 2009
Bre ranko, tak dneska se konecne slunicko umoudrilo - jupiiii😃 Tak hura na koupak 🙂
musilka
3. črc 2009
Dobré ránko 😎
siwama
3. črc 2009
Ahoj holky, krásné ránko.
Musil, paráda, nádherná čárečka!!!!!! 😉
musilka
3. črc 2009
siw už je stejná jako ta kontrolní 😉 uvidíme v úterý jak hcg povylezlo x-)
siwama
3. črc 2009
Holky, loučím se s váma, užijte si víkend, já si jedu odpočinout do Polska 😃
evinka
3. črc 2009
ahoj,
musil, ta čárka krásně zesílila.
Já bych hned jela na vodu.
Ondra se mi dneska převalil při přebalování na bok.
klouzavka
3. črc 2009
Ahojky,
na týden se s Vámi loučím.Právě jsem dobalila.Dojdu se psem a jdu hajat.
claudie
4. črc 2009
dneska ani noha tady, jo? =-)
musilka
4. črc 2009
claudi jen já 😃
evinka
4. črc 2009
Ahoj, my jsme odpoledne byli na hasičské soutěži v Chudíři, mě a Ondru odtamtud vyhnala bouřka, manžel zůstal a skončili třetí.
claudie
5. črc 2009
hezkou neděli 🙂

musil - jak je,ještě máš nevolnosti?

evi - tak to vašemu tatkovi posilame gratulaci ke tretimu mistu 😎 my jsme taky u hasicu, takze vim jaka je radost z dobreho umisteni 😉

holky, prcek nám dnes spal od osmi od vecerado půl osmé do rana, budil se jen na jídlo a zase u kojeni vzdycky usnul....no ja ziram jako blazen 🙂 uz bude pres den asi vice vzhuru a v noci bude chrnet....doufám tedy 😉
evinka
5. črc 2009
Věru s tím spaním miminek se to pořád mění, tak s tím počítej 😉 Ondra mi taky spinkal takhle cca od 9 večer do 5 ráno jen s buzením na krmení a hned zase spal, ale asi týden je v noci tak hodinu vzhůru než ho znovu uspím.
evinka
5. črc 2009
Jinak děkujeme ke gratulaci hasičům.
evinka
5. črc 2009
A malýho hasiče Ondru mám v albíčku.
claudie
5. črc 2009
jéé, Ondášek hasič je fešák a jak se krásně ve spánku usmívá, to je pěkňoučké x-) x-)
Taky koukám,jak Evi nastavuješ bodýčka, aby se ti tam vešli plínečky, to je šikovné...

s tím spánkem - to jo,asi se to bude ještě měnit, tak s tím počítám, ale bylo by to takhle příjemné 😉
claudie
5. črc 2009
všichni užíváte sluníčka asi, že? 🙂 😉
alzbeta.hod
5. črc 2009
žádám o pomoc... je to mimo diskuzi. Nechcete někdo kotě?
claudie
5. črc 2009
alzbet - tak to já zrovna teda nepomůžu... 😞
siwama
5. črc 2009
Ahoj holky, jsme zpět. Jsem hotová vyřízená a mastím do cích.
claudie
6. črc 2009
dobré dopoledne 🙂

jak bylo v Polsku, Daní? 😉
nandaautor
6. črc 2009
ahoj holky-tak jsme doma z vody a super-jak bude vic casu atk se rozepisu vic a vlozim fotky-Dani,pak se domluvime a ja se stavim ju? 🙂 😉
claudie
6. črc 2009
vítej doma Aní... 🙂 určitě jste se měli na vodě pěkně, co? tak to už se těším na fotky a na vyprávění 🙂
nandaautor
6. črc 2009
Verko-jj super.Sice i par neg.zazitku ale to se doufam brzy zapomene.Nekdy povypravim 😉 🙂
siwama
6. črc 2009
Ahoj holky, No Věruško, to víš, že bylo v Polsku krásně, jako vždycky.
Dnes jsem byla celý den v práci, zítra mám odpolední od 12 hod., pak jdu v sobotu na celý den a v neděli juchám na Slovensko k mladým. Už se nemůžu dočkat, až zase tu moji malinkou kočičku Nellinku pomuchlám. 😉
Přeji všem krásnou dobrou noc |-|
nandaautor
7. črc 2009
Ahooooj holky 🙂
Ja dnes jedu s klukama opet k dr.Stepanek hicuje a Ondrula ma kasel.Takze super :-S
Daniiiiii-tak jak kdy se mame stavit?Zitra dopo.?Pripravim Ti ten kocarek k expedici 🙂 😉 😃 😃 😃
siwama
7. črc 2009
Ahoj holky, krásné ránko.
Anííí, ahojky. No klidně se zítra stavte, to jsem celý den doma, dnes jdu na odpoledne do práce.
musilka
7. črc 2009
ahoj holky tak na mě padla nemoc. Včera mi otekl krk celou noc jsem nespala měla jsem horečku. Tak jsem si vzala dva paraleny a propotila dvě pyžama. Jinak cucám homeopatika a kloktám vincentku. Snad to bude dobrý a mimouškovi to neublíží mám strach. :-S
mischali
7. črc 2009
Zdravím vás všechny 🙂

luciejadr+treperendo - včera sem vás viděla na koupališti 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli