• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Markétko, raději cinkni Sochůrkovi, myslím, že v 1.trimestru nejsou ty prášky zrovna nic moc, ikdyž asi ten paralen moc silný není, ale pro klid bych tam asi zavolala.
7. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
siw já bych tam cinkla jenže on má až do dvacátýho dovču :frowning2:
7. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím že paralen by neměl ublížit...tak zkus zavolat tomu kdo sochůrka zastupuje!
7. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

musil - já v prvním trimestru měla pěknou chřipajznu a mudr mi povolila 2 paraleny denně, to prý nic miminku neudělá... tak ten si klidně můžeš vzít :wink: Jinak přeji ať tě to brzy přejde :slight_smile:

daní - tak ty taky pořád cestuješ, nejdřív Polsko a teď zase Slovensko :slight_smile: To věřím,že se na Nellíska už moc těšíš a halí určitě taky, co? :slight_smile:

Aní - tak byl chvíli u vás s nemocema klídek a zase se něco vyvrbilo... :frowning2:

misch - koupačka na koupálku, jo? a trep s luckou taky? si žijete holky boleslavský :grinning:

já posnídám, strčím Pepina do kočárku a pošupajdíme do místního "supermarketu" ať na nás zbyde alespoň nějaké pečivo :grinning:
7. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dala jsem do alba Nellinku, půlroční
7. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj šli sme včera poprvé omrknout nové koupaliště :slight_smile:
a co jinak, jak to zvládáš?? a jak se máte??

já se taky pochlubím...v sobotu frčíme do chorvatska :grinning:
7. črc 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem zavolala ona je tam u něj sestřička. Tak můžu tři paraleny denně prý je to menší zlo než horečka. Takže se budem s píďou potit no. A tu krev asi nechám na jindy
7. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, Misch, vy se máte :wink: . Já frčím v neděli na Slovensko, pomuchlovat vnučku moji milovanou.
7. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka- tak držíme palce ať to brzo přejde a jste v pořádku!!!!!
7. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko :slight_smile:

mischali: teda a proc si se "nepriparila", bych Te aspon konecne poznala osobne. Chjo :frowning2:

dlaud: neboj, pristi rok vas s Pepcou berem do party a budeme se slunit do aleluja :grinning: A co jinak Pepi, je hodnouckej, nezlobi maminku....teda vlastne nezlobite vy jeho? :grinning:
7. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
siw- taky si to užiješ :slight_smile: teeeda, ty musíš být ale natěšená :grinning:
7. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep- původně jsem chtěla ale stáli jste s Míšou a Eli u Lucky a jejího manžela u deky tak jsem tam nechtěla
skákat...pak sem pokukovala a už sem vás neviděla!!!

tak příště slibuju že se příhlásím...taky vás chci poznat osobně!!
7. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Misch, to si piš, už se nemůžu dočkat :grinning:
Holky, jdu vzbudit Halí, ona se dáma rozhodla, že dnes asi nebude vstávat, od večera ještě pořád spinká. To asi přeteče nočník, až na něj usedne :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali: a ty jsi lezela nekde pobliz Lucky a Domci? My jsme se tam totiz s Luckou a rodinkou potkali uplne nahodne, az pak mi manza rikal, ze potkal Tomase, tak jsme sli "smejdit", zda je najdeme a nasli :slight_smile:) Jenze my uz byli na koupaku od 9:00 a tak jsme to ve 13:00 balili, meli jsme jeste nejaky program a taky se zacalo schovavat slunicko :frowning2:
7. črc 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj leželi jsme kousek od ních...

taky sme to brzo zabalili kvůli sluníčku, malinko před 14,00 hodinou jsme opouštěli koupák!!
7. črc 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
misch - to se dělá, takhle mě provokovat? koupaliště, chorvatsko? :grinning: no dobře, odpouštím ti... a přeju krásný pobyt a Martínek ať si užije slanou vodičku :wink:

Daní - to Halí byla někde na flámu, ne? že tak dlouho spinká :grinning:

Evčo - tak jo, příští rok s Pepínkem přijedeme a budeme se na koupališti cachtat všichni :grinning: Musím ho pochválit, zatím je docela hodnej... prdíky nás trápily jen asi dvakrát aza celou dobu co jsme ´doma, tak jsme cvičili nožičkama a masírovali bříško a to pomohlo. Jinak pláče jen když už má hlad a já ho zrovna přebaluju nebo koupu... v noci se sice budí tak plus minus po dvou hodinách, ale po jídle nebo při něm zase usne...takže taťka se v noci krásně vyspí a mamka je napůl mátoha, ale zvládá to :wink: :grinning:
co Eli, jak leze? stíháš jí honit po bytě? :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, hlasujte, už máme Martinku s Barunkou v boleslavsku...a pozor barunky jsou tam dvě, ta "naše" je Kachlíková :slight_smile:
http://boleslavsky.denik.cz/miminka/mimi27.html
7. črc 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásek poslán a já razím do práce.
Krásný den, kočky a koťátka :grinning:
7. črc 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ať ti to v práci dančo uběhne co nejrychleji :wink:
7. črc 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jukla jsem na fotku Nellinky.... moc hezky se směje, kočička malá... :slight_smile: a zrovna si tak říkám, jak to šíleně letí...nedávno jsi Daní psala, že jsi babinou a ono už je kočce půl roku :confused:
7. črc 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi jsme po obědě...a asi vyrazíme někam ven, dokud svítí sluníčko :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jsem taky po obídku a dokonce jsem stihla převléknout peřiny, ať se nám dneska hezky spinká v čisťoučkém a voňavém povlečení.... :slight_smile: naše zvířátko malé ještě chrní, tak myslím, že každou chvilku se vzbudí a bude mít hlad a máma bude muset přistavit mlékárnu... :grinning: a pak půjdeme ven, nachytat trochu sluníčka , aby jsi si Mischalíno nemyslela, že si ho budete užívat jen vy!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Luciášku - jak bylo v OV?? a jak se vám chtělo s Domískem domů? :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak hlasek poslany-Barunka i mamka vypadaji spokojene :dizzy_face: :dizzy_face:
Stepanek ma ATB a polehava tady :confounded: Porad ma horecky jak mu je nestahnu :confounded: :fearful:
7. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Barunka na fotce. jupíí. hned jsem hlasovala.

ahojky,

tak se hlásím tady. včera jsem toho měla moc a když sjem chtěla odpočívat na kou´páku tak mě to ještět více zničlo. jinak Mischali, asi tě plácnu. jako to je suepr, že ty jsi mě viděla a já tebe ne :o((( tak doufám, že sji z nás neměla dobré divadlo. my jsme s manželem takový italové :sweat_smile: a nemyslím opálením.

Claudi a z OV jsme přijeli nemocní. máme kvasinky v puse .o( (což doted neměl, tak to přisuzuji OV) a nachlazení. jenže bez teplot. takže jsme dnes valili k nechánovi. tak ten nám dal na doma inhalátor a kapky na alergické rýmy. a domů jsme se mooc těšili. nezůstala bych tam déle. chyběl nám tatka a domácí prostředí

já chci vidět více fotek pepínka. nechceš je třeba poslat na mailík? já jsem tak zvědavá :grinning: :dizzy_face:
7. črc 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko.
Tak po dlouuuuhé době konečně celý den doma.
Jdu zkulturnit obydpí, jsme tu jak v poustevně, všude binec.
8. črc 2009 v 05:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-ja jdu taky neco udelat s tim bordelem tady :frowning2:
Stepanek je bez teploty tak snad mu to vydrzi a bude klid-ale asi bude celej den prstet-ach joooooo :angry: :confounded:
8. črc 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko :slight_smile:

lucinko - neboj, žádné divadlo...měli sme co dělat s tím naším čertíkem takže nebyl ani čas moc
pozorovat co se děje okolo...ale pak jste někam zmiizeli a my jsme vyrazili domů!!

slibuju že příště až tě potkám se přihlásím!!!!!!!!!
8. črc 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Aníííí, přijedeš????????????????????
Přijede i Klárka :wink:
8. črc 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:

Chjo, chjo, tak jsme si dnes s Luckou planovaly koupalko a kouknete, jak je venku hnusne :frowning2: To je normalne nefer. Tak budeme hledat alternativni plan - to me napada, nemate nejake tipy na prima kocarkova mista (vylety) tady po nejblizsim okoli? Si tak furt promitam v hlave mista, kde jsme vsude tapali pred tehu a jaksi mi tam nikam moc kocarek nepasuje :frowning2: Poradte :wink:
8. črc 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep-s tím počasím s tebou naprosto souhlasím, je to na prd...
8. črc 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek