Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
kacula75
8. črc 2009
Věruško - ahojky, posíláme pusu Pepínkovi, jsem musela taky skouknout fotečky.... taky si říkám, že Martinka nemá čásek 😉 Midlinka mi hodlá asi dneska udělat do brucha díru, potvůrka....

Míšo - užijte si dovču! a jak ti schne prádlo, když každou chvíli prší? já včera vyprala pár plíneček pro robátko, stihli mi uschnout jen čvercovky a zbytek jsem musela přemístit z balkonu domů. ale přesně to jsem tušila, jen začnu prát..... :-p
mischali
8. črc 2009
kačul - děkuju...no teď zrovna třeba svítí sluníčko, prdím na to ..nechám to venku, my se půjdeme s mrňouskem
projít a pak se uvidí...
claudie
8. črc 2009
kači - Pepíno děkuje za pusinky od tolika koček 🙂 Tak, že by Madlenka chtěla mamince v bříšku udělat nějaké větrací otvory? No co, je jí tam holt teplo asi... 😃 😃 Tý brďo, už 32 tt? No to je děs, jak to ukrutně všechno letí..... =-)

misch - jděte se s Martínkem provětrat a nabereš alespoň síly a chuť na to žehlení.... 😉 U nás fouká vítr jako blázen....a mraky se honí, že by zase nějaká bouřka? :-|
mischali
8. črc 2009
fůůůůj, nepřípomínej mi pořád to žehlení nebo už se domů nevrátím.....
no jo budu na to mít čas, taťka nám jede večer do prahy na nějakou pracovní schůzi a vrátí se
až nějak pozdě...

tady taky fouká..chvílí svítí sluníčko, pak nějaká přeháňka!! no počasí na dvě věci!!!
musilka
8. črc 2009
Ahojda tak dneska už konečně ťuk ťuk nehorečkuju už jsem z tý chřipky úplně vyřízená 😞 ale už to pomalu odeznívá.
Dneska jsem byla na hcg (23 dní po Transferu) a hcg je 11900 jednotek x-)
kacula75
8. črc 2009
Věruš - no, spíš ji je už těsno, přeci jen už má přes 1.5kg 😃 a to mám bruch tedy opravdu vydařenej, včera se mě jedna paní na hřišti ptala, jestli už nebudu brzo rodit, tak jsem se celkem zasmála :-N a letí to, to je pravda, taky teď řeším nástup na MD, dr. samo bude mít od příštího týdne 14 dní dovolenou 8-(
kacula75
8. črc 2009
Míšo - taky budem muset do toho počasí..... tak hlavně ať nezmoknete!

Musil - moooooc gratuluji!!!! super, hodně odpočívej, ať zase nabereš síly! (taky jsem na začátku byla nemocná)....
musilka
8. črc 2009
kacul odpočívám akorát to jídlo mi dělá problém zatím snesu jen brambory s tvarohem :-N
claudie
8. črc 2009
musil - ahoj beruško 🙂 no krása to hcg x-) x-) x-) a chřipka ať se od tebe odstěhuje někam hodně moc daleko a na hodně hodně dlouho.... áááá Pepínek kvíká z ložnice, asi má hladík....tak letímmm
mischali
8. črc 2009
kočičky tak se s váma zatím loučím...večer u toho žehlení sem k vám nakouknu!!

všem přeji krásný den 🙂

kačul- taky přeju štěstí ať nezmoknete!
kacula75
8. črc 2009
Musil - však brambory s tvarohem jsou dobrota 😃 no, myslím, že se to brzo spraví a počkej, abys pak nebojovala s váhou, jako já :-N 😃 😃 😃
siwama
8. črc 2009
holky, u nás je taky hromada žehlení, ale mám na to žehlířku, Danielu, je štěstím bez sebe, že může žehlit. 😃
Taď tu jdu poklidit a pak hodím fotky jak tu byla Klárka s Míňou, zlatíčka naše, viď Klárko.
mischali
8. črc 2009
jéééé, já chci taky žehlířku!!!!!

super, na fotečky se těším 😃
nandaautor
8. črc 2009
Ja mam taky dneska hodne zehleni a budu se do toho muset dat. :-|
Dani-tak hlavne ze jste si to uzili,docela me to mrzi ale to se neda nic delat. 😞
Market-koukam ze uz mas v profilu 6tt a datum porodu a jmena-jak to frci co?Krystof je moc hezke jmeno a Simona jsme meli u Stepanka taky 😉 😉 Zuzka je taky fajnovy x-)
Katul-jeeee,ja uz jsem to vse prodala.Mam tu jen pekny fusak a nejake veci ale to uz asi od roka :-S :-S To me mrzi.Omlouvam se. =-) |-|
mischali
8. črc 2009
teda holky....tak sem vyžehlila pár NUTNÝCH kousků a víc se mi prostě nechce!!!
stejně to co potřebuju vyžehlit s sebou na dovču mi ještě schne takže mě to žehlení čeká
i zítra...a zbytek???? ten počká až se vrátíme!!!
mishulle
8. črc 2009
Tak jsme hlasovali pro Barunku, holky, dejte jim hlasy, víc se daří jmenovkyni a nějakýmu Tomáškovi
nandaautor
8. črc 2009
Tak ja mam odhlasovano a zitra to zkusim opet 😉
Mam skoro vse vyzehleno az na par kousku a to si necham pze zitra to asi vypada na prani povleceni tak to pridam k tomu 😉 🙂
Zitra budu varit veprove v kapuste s bramborem tak snad to vyzbude i na patek-uz me to kuchteni nebavi 😞 :-S
Tak jdu hodit sprchu a lehnout si-dobrou noc |-| |-| |-|
bewe
8. črc 2009
Holky, hezký večer, tak jsem douklidila, ale Danča toho měla víc.... ty vado, takovej brajgl, co tam udělali....

Ale obídek byl famózní.... mňam mňam a ještě k večeři jsme s sebou dostali.... ty vado,takhle jsem si dlouho nepochutnala!

Tak dobrou, papa
siwama
9. črc 2009
Ahoj holky, krásné ránko.
Klárko máš IP a nepřeháněj s tou chválou, jo!!!
Samozřejmě děkuji, těší to. 😉
mischali
9. črc 2009
krásné ránko 🙂
mischali
9. črc 2009
co je to venku za počasí??? ach jo 😞
nandaautor
9. črc 2009
Ahojh olky-krasne i kdyz podmracene rano-a to peru povleceni =-) Je i chladno teda bych rekla :-S :-S
Dani dnes odpol.Te cekam a tesim se 😉 😉
musilka
9. črc 2009
Dobré ránko tak chřipka už polevuje teď jsem akorát strašně zahleněná tak furt smrkám a chrchlám ale už to bude počítám zítra skoro dobrý.
Jinak dneska od čtyř od rána rozdejchávám blitíčko je to krušný :-S :-N
claudie
9. črc 2009
hezké dopoledne 🙂

příště jedu taky k danče, když se tam rozdávají i večeře domů 😃 😃 😃

to naše zvířátko je pěkně vyčůrané, jak ho položím do postýlky tak huláká...tak ho mám na ruce a je spokojenej 😃 se ty mimča mají, co.. 😉
před chvílí volal pán z ppl, že mi veze balíček...jsem si objednala slunečník ke kočárku, aby tym broučkovi nesvítilo sluníčko 😉
bewe
9. črc 2009
Holky, krásné dopoledne, už máme navařeno, odpoledne jedu do servisu kvůli gumám (jsem lempl, co, že nechávám až teď přehazovat na letní.... za chvíli zase na zimní 😃 ) a odpoledne jdeme na oslavu narozenin
claudie
9. črc 2009
klarko, to už skoro fakt nema cenu menit ty gumy 😃 😃 ja navareno nemam nic 😃
evinka
9. črc 2009
Věru, já nestíhám vařit doteď. Manžel mi vozí jídlo od nich z práce. Ale když Ondra přes den výjimečně spí a jsme doma (v kočáru na procházce spí dobře), tak se snažím najíst, vyžehlit a zcivilizovat byt a na vaření není čas. Když má Tomáš volno, tak se ve vaření střídáme, ale spíš je to tak, že já mu radím s O. v náručí a on vaří. Doufám, že brzo nastane čas, kdy se malej chvilku zabaví sám a já začnu stíhat.
evinka
9. črc 2009
Jo, a dneska jsme byli s Ondrou na kontrola v 6 týdnech a měří 58 cm a váží 4,5 kg.
evinka
9. črc 2009
Ještě jsem zapomněla pogratulovat Musilce ke krásnému nárůstu HCG.
siwama
9. črc 2009
holky, kuk Halí do alba, je tam návrh, co budeme mít na autě 😃

Začni psát odpověď...

Odešli