• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Věruško - ahojky, posíláme pusu Pepínkovi, jsem musela taky skouknout fotečky.... taky si říkám, že Martinka nemá čásek :wink: Midlinka mi hodlá asi dneska udělat do brucha díru, potvůrka....

Míšo - užijte si dovču! a jak ti schne prádlo, když každou chvíli prší? já včera vyprala pár plíneček pro robátko, stihli mi uschnout jen čvercovky a zbytek jsem musela přemístit z balkonu domů. ale přesně to jsem tušila, jen začnu prát..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačul - děkuju...no teď zrovna třeba svítí sluníčko, prdím na to ..nechám to venku, my se půjdeme s mrňouskem
projít a pak se uvidí...
8. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači - Pepíno děkuje za pusinky od tolika koček :slight_smile: Tak, že by Madlenka chtěla mamince v bříšku udělat nějaké větrací otvory? No co, je jí tam holt teplo asi... :grinning: :grinning: Tý brďo, už 32 tt? No to je děs, jak to ukrutně všechno letí..... :confused:

misch - jděte se s Martínkem provětrat a nabereš alespoň síly a chuť na to žehlení.... :wink: U nás fouká vítr jako blázen....a mraky se honí, že by zase nějaká bouřka? :unamused:
8. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fůůůůj, nepřípomínej mi pořád to žehlení nebo už se domů nevrátím.....
no jo budu na to mít čas, taťka nám jede večer do prahy na nějakou pracovní schůzi a vrátí se
až nějak pozdě...

tady taky fouká..chvílí svítí sluníčko, pak nějaká přeháňka!! no počasí na dvě věci!!!
8. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda tak dneska už konečně ťuk ťuk nehorečkuju už jsem z tý chřipky úplně vyřízená :frowning2: ale už to pomalu odeznívá.
Dneska jsem byla na hcg (23 dní po Transferu) a hcg je 11900 jednotek :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš - no, spíš ji je už těsno, přeci jen už má přes 1.5kg :grinning: a to mám bruch tedy opravdu vydařenej, včera se mě jedna paní na hřišti ptala, jestli už nebudu brzo rodit, tak jsem se celkem zasmála :sweat_smile: a letí to, to je pravda, taky teď řeším nástup na MD, dr. samo bude mít od příštího týdne 14 dní dovolenou :rolling_eyes:
8. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo - taky budem muset do toho počasí..... tak hlavně ať nezmoknete!

Musil - moooooc gratuluji!!!! super, hodně odpočívej, ať zase nabereš síly! (taky jsem na začátku byla nemocná)....
8. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul odpočívám akorát to jídlo mi dělá problém zatím snesu jen brambory s tvarohem :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil - ahoj beruško :slight_smile: no krása to hcg :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a chřipka ať se od tebe odstěhuje někam hodně moc daleko a na hodně hodně dlouho.... áááá Pepínek kvíká z ložnice, asi má hladík....tak letímmm
8. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočičky tak se s váma zatím loučím...večer u toho žehlení sem k vám nakouknu!!

všem přeji krásný den :slight_smile:

kačul- taky přeju štěstí ať nezmoknete!
8. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - však brambory s tvarohem jsou dobrota :grinning: no, myslím, že se to brzo spraví a počkej, abys pak nebojovala s váhou, jako já :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, u nás je taky hromada žehlení, ale mám na to žehlířku, Danielu, je štěstím bez sebe, že může žehlit. :grinning:
Taď tu jdu poklidit a pak hodím fotky jak tu byla Klárka s Míňou, zlatíčka naše, viď Klárko.
8. črc 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé, já chci taky žehlířku!!!!!

super, na fotečky se těším :grinning:
8. črc 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja mam taky dneska hodne zehleni a budu se do toho muset dat. :unamused:
Dani-tak hlavne ze jste si to uzili,docela me to mrzi ale to se neda nic delat. :frowning2:
Market-koukam ze uz mas v profilu 6tt a datum porodu a jmena-jak to frci co?Krystof je moc hezke jmeno a Simona jsme meli u Stepanka taky :wink: :wink: Zuzka je taky fajnovy :dizzy_face:
Katul-jeeee,ja uz jsem to vse prodala.Mam tu jen pekny fusak a nejake veci ale to uz asi od roka :confounded: :confounded: To me mrzi.Omlouvam se. :confused: :pensive:
8. črc 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky....tak sem vyžehlila pár NUTNÝCH kousků a víc se mi prostě nechce!!!
stejně to co potřebuju vyžehlit s sebou na dovču mi ještě schne takže mě to žehlení čeká
i zítra...a zbytek???? ten počká až se vrátíme!!!
8. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme hlasovali pro Barunku, holky, dejte jim hlasy, víc se daří jmenovkyni a nějakýmu Tomáškovi
8. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ja mam odhlasovano a zitra to zkusim opet :wink:
Mam skoro vse vyzehleno az na par kousku a to si necham pze zitra to asi vypada na prani povleceni tak to pridam k tomu :wink: :slight_smile:
Zitra budu varit veprove v kapuste s bramborem tak snad to vyzbude i na patek-uz me to kuchteni nebavi :frowning2: :confounded:
Tak jdu hodit sprchu a lehnout si-dobrou noc :pensive: :pensive: :pensive:
8. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hezký večer, tak jsem douklidila, ale Danča toho měla víc.... ty vado, takovej brajgl, co tam udělali....

Ale obídek byl famózní.... mňam mňam a ještě k večeři jsme s sebou dostali.... ty vado,takhle jsem si dlouho nepochutnala!

Tak dobrou, papa
8. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko.
Klárko máš IP a nepřeháněj s tou chválou, jo!!!
Samozřejmě děkuji, těší to. :wink:
9. črc 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko :slight_smile:
9. črc 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je to venku za počasí??? ach jo :frowning2:
9. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojh olky-krasne i kdyz podmracene rano-a to peru povleceni :confused: Je i chladno teda bych rekla :confounded: :confounded:
Dani dnes odpol.Te cekam a tesim se :wink: :wink:
9. črc 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko tak chřipka už polevuje teď jsem akorát strašně zahleněná tak furt smrkám a chrchlám ale už to bude počítám zítra skoro dobrý.
Jinak dneska od čtyř od rána rozdejchávám blitíčko je to krušný :confounded: :sweat_smile:
9. črc 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké dopoledne :slight_smile:

příště jedu taky k danče, když se tam rozdávají i večeře domů :grinning: :grinning: :grinning:

to naše zvířátko je pěkně vyčůrané, jak ho položím do postýlky tak huláká...tak ho mám na ruce a je spokojenej :grinning: se ty mimča mají, co.. :wink:
před chvílí volal pán z ppl, že mi veze balíček...jsem si objednala slunečník ke kočárku, aby tym broučkovi nesvítilo sluníčko :wink:
9. črc 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, krásné dopoledne, už máme navařeno, odpoledne jedu do servisu kvůli gumám (jsem lempl, co, že nechávám až teď přehazovat na letní.... za chvíli zase na zimní :grinning: ) a odpoledne jdeme na oslavu narozenin
9. črc 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
klarko, to už skoro fakt nema cenu menit ty gumy :grinning: :grinning: ja navareno nemam nic :grinning:
9. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věru, já nestíhám vařit doteď. Manžel mi vozí jídlo od nich z práce. Ale když Ondra přes den výjimečně spí a jsme doma (v kočáru na procházce spí dobře), tak se snažím najíst, vyžehlit a zcivilizovat byt a na vaření není čas. Když má Tomáš volno, tak se ve vaření střídáme, ale spíš je to tak, že já mu radím s O. v náručí a on vaří. Doufám, že brzo nastane čas, kdy se malej chvilku zabaví sám a já začnu stíhat.
9. črc 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a dneska jsme byli s Ondrou na kontrola v 6 týdnech a měří 58 cm a váží 4,5 kg.
9. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem zapomněla pogratulovat Musilce ke krásnému nárůstu HCG.
9. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kuk Halí do alba, je tam návrh, co budeme mít na autě :grinning:
9. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek