• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Daniii-hezky :wink:
V kolik dorazis??? :slight_smile: :wink:
9. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aničko, dneska už asi nééé, byla jsem na nehtech a teď jsem dorazila domů. Můžu zítra dopoledne, odpoledne nemůžu, touží po mě v práci.
9. črc 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo, jé to je hezké na to auto... to někde dělají na zakázku nebo nějak sami jste si to vytvořili?

evi - tak to bych taky docela brala s těma obědama, nějak to vaření taky nestíhám .... budu asi muset něco vymyslet :wink:

dnes jsme byli na těch kyčlích... první výlet sami bez taťky :slight_smile: , ale jsme šikulky a zvládli jsme to! Nakonec jsme šli do té nemocnice...Bylo tam hrozných maminek a miminek, ale šlo to jako po másle a za půl hoďky jsme byli vyřízení.... máme vše v pořádku /ťuk, ťuk.../ a další kontrolu máme až v půlce srpence :slight_smile:
9. črc 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani-no rano jedeme se stepou na ORL a pak uz mame byt doma.Klidne bych se stavila ale aby Halinka neco nechytla.Ondrasek uz ma taky horecku-ja se z toho s prominutim uz poseru.Muzu mit chvilku klidu?Vzdyt ty kluci nejsou vubec zdravi :confused: :confused: :rolling_eyes:
9. črc 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a Dani-kocarek je pripravenej :wink: :wink: Je to fesak :slight_smile: :slight_smile:
9. črc 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - to mě mrzí, že jsou kluci pořád marodní :frowning2: :frowning2: ale třeba si to vyberou teď všechno najednou a pak už budou zdraví jako rybičky :slight_smile:
9. črc 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dala Barunce dneska už asi 3 hlasy, ale těžce zaostává na 3. místě.
9. črc 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky Barunce posílám průběžně hlásky, ale ten Tomášek to tam nějak válcuje... :frowning2: Ale to neva, ať si klidně vyhraje....pro nás je Barunka stejně nejhezčí miminko týdne!!! :sunglasses:
9. črc 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je v Mb nebo MH nějaký sekáček, kde mají miminkovský věci? Potřebovala bych nějaký kaťata nebo dupačky, aby šly přes abdukční balení.
9. črc 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - v Hradišti je teď nedávno otevřený dětský sekáč...byla jsem tam teda jen jednou, ale věciček tam mají docela dost a celkem pěkný.... když budeš chtít, tak vysvětlím /nebo se alespoň o to pokusím :grinning: / kde to je...
9. črc 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věru, ale já Hradiště skoro neznám, ale popiš mi to, buď půjdu s manželem (ten já z Hradiště), nebo tchýní. V úterý jedeme do Kněžmosta k zubařce a pak ke tchýni na oběd, tak že bych se mrkla.

Teď ve zprávách mluvili, že vzniká databáze míst dětem přátelských. Může je tam kdokoliv přidat. http://www.babyweb.cz/Dite-vitano.aspx
9. črc 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - tak pokud je manžel a tchýně z MH, tak to najdou, to je brnkačka... Řekni jim, že je to mezi komerčkou a restaurací u Šulců, po pravé straně směrem od Ml. Boleslavi, v té řadě je ještě prodejna s hračkami, dárkovým zbožím a nějaké insta-topenářské potřeby....
Tak držím palec, ať tam nějaké kousky pořídíš :wink:
9. črc 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-ale ten sekac uz tam je otevreny hooodne dlouho.Ja uz jsem tam kupovala 3/4 a mikynu pred 2 lety :sweat_smile: :wink: :wink: Jestli teda tonejak nezmenily ale prislo mi to tam docela drahy.Jinak pak je jeste jeden sekac anglicky primo v trafice+krmivo pro psy na namesti vedle Karlace,dal Bobkova.No a v Boleslavi je prima naproti 6 brane jmenuje se Hvezdicka a pred tim jeste jeden taky s vecickama. :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink:
9. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věru, díky, to asi najdu i sama
9. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - no to tam bylo už dlouho to co myslíš, měli tam nové i sekáčové věci... ale teď asi měsíc nebo dva, to tam otevřel kamarád /právě vedle má ten viki bazárek z hračkama/ a ten z toho udělal dětský sekáč, teda má tam i pár věcí na dospěláky, ale jen okrajově...
jo a tamty dva sekáče znám taky, ale Bobkova tam moc věcí na prcky nemá, no musí se to chytit když přiveze zboží...a v tom vedle karláče jsem byla asi jen jednou, tak to moc nevím co tam má...
9. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky na tu samolepku na auto jsem dostala odkaz od Klárky, má taky Míňu na autě a úúúúžasný.
Už se těším, až mi dorazí domů a nalepím ji na auto.
9. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moje, dobrou noc, :pensive: ráno vstávám v 5 hodin, potřebuju auto, abych mohla do práce. Aníí, až budeš doma, tak mě prosím prozvoň na mobil, já se na otočku zastaví.
Krásnou dobrou noc
9. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-noc probdena ale Ondra je asi dobrej-tak asi fakt zuby :slight_smile:
Verko-joo? tak to vubec nevim,vidis kouknu tam taky :wink: :slight_smile:
Daniiiiiiiiiiii-jasny pisnu nebo prozvonim na 100% :slight_smile: :wink:
10. črc 2009 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, krásný den
10. črc 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, u Halí v albu jsou fotečky jak tu byla Klárka s Míňou a moje nový nehtíky.
10. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Danii-fotky krasny :slight_smile:
Uz jsem doma a cekam Te :wink: :wink:
10. črc 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jedu.
10. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky při pátku :slight_smile:

dančo - čínani jsou šikovni :grinning: máš nehtiky moc pekny :wink: kdyz jsme tam byli posledne nakupovat tak jsem je tam smirovala pres sklo, jak makaji jako divy :slight_smile: :grinning:
hali s mildou si pekne vyhrali, co :grinning: :grinning: hlavne ze se zabavili a vy jste s klarkou meli cas si vypit kaficko :wink:

pisu trochu jako tatar, ale nas mladej mi lezi na ruce a tak tu datluju jako datel :grinning:
10. črc 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, s barunkou jsme to teda projeli :unamused:
10. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Věru, to znám a občas píšu při kojení levou rukou, na pravé mám Ondráška.
10. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já tak poctivě posílala hlasy, no to mě tedy mrzí :frowning2: :frowning2:
10. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeeeeeeeeeeee-holky tak to je skoda ale hlavni je ze je nejhezci mimisek pro Martu a manzilka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem pro barunku hlasovala jak to šlo... no nevadí.... je to jen soutěž v novinách, tak co ... My holky koníkovky přece víme, že naše miminka jsou ta nejkrásnější, že ? :dizzy_face: :dizzy_face:

jsem myslela, že to zvířátko snad už nebude dneska ani spát... od devíti byl vzhůru, pak kolem půl dvanáctý jako že bude spát /ale opravdu jen jako :grinning: /, pak zase pláč /asi prdíky či co/, takže jsme masírovali bříško a cvičili packama, pak nakojit a konečně se mládě po půl jedné rozhodlo, že usne.... maminka se stihla najíst a teď tu sedím jako buchta maková a nechce se mi ani snad dýchat... :grinning: :wink:

evi - jak to máte s kojením? dodržuješ nějaké pravidelné intervaly nebo počkáš až se Ondrášek o jídlo přihlásí? já Pepina na kojení nebudím, když spí tak prostě spí /to jsou tak dvě až tři hodiny/ a dám mu až se vzbudí... ale třeba když je delší dobu vzhůru, tak chce i po hodině... jsem z toho jelenec....
10. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! Jsem už dlouho nebyla na PC, tak hlásím, že žijeme a jsme obě zdravé :grinning:
Doufám, že se máte všechny krásně a miminka jsou stále ta nej nej nej (no jak jinak, že) :grinning:
My byly včera v poradně a máme už 5,25 kg a 59 cm. A dostaly jsme peřinku kvůli kyčlím :confounded:
10. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věru, když spí tak většinou nebudím, jen když potřebuju někam jet a vím, že by se za chvíli stejně probral. Ale snažím se dodržovat minimálně 2 h intervaly. Ondra je savec, který neví, kdy má dost, takž emusím kojení ukončovat, jinak by byl na prsu celou dobu, co je vzhůru. Přitom, když ho po půl hodině odpojím tak je ty 2 - 2,5 h a pokud spí tak i 3-4 a v noci i 5-6 h v pohodě. Dr. mi říkala, že mám kojit max. 10 minut z jednoho prsu a pokud to nestačí tak, že mám dát druhý, ale deset minut mu nestačí, ani dvacet a navíc když mu dám z obou prsou při jednom kojení tak mi víc blinká.
Už se ozývá z kočáru, tak pro něj jdu.
10. črc 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek